Nuotrauka Nuotrauka

2016 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Anonymous

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

Nesiparinkit jus su tais saltinio vandenim ir dezutem... Pamirkykit tas 1-2 paras vandenyje. Isimkit ir su dantimis svelniai kaskit iki trakstelejimo, po to padekit tarp dregnu ranksluosciu ir ant gyvatuko su dezute. 90% efektyvumas. Nesvarbu koks bus vanduo, kietas ar minkstas. Joms kartais sunku prasimusti ir mirkyk nors ir begalybe nieko nebus. Peace :)
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė barzas »

quNNcy rašė:ok barzai,kadangi dar turiu keletas auto (dovanos,auto source diesel) taigi pameginsiu tavo teorija ir taikyta praktika,netoli nuo namu zinau kur yra saltinelis,pasisemsiu vandenuko is ten,pasidarysiu sokia tokio daigykla,skilutes virsuje,apacioje,desime dregna vata ant virsaus kad ir tuoletini popieri ir ant gyvatuko,gal kvailokas klausimas,del vatos,manau kad dideles itakos neturi,tinka ir paprasta vata teisingai?
Tiks ir paprasta, bet pas mane kai yra daiginimo as ja naudoju, Istikruju jai netingi paekspirementuok, gal patiks gal nepatiks, gal tau kitas budas labiau tinkamas bus ir prie syrdies kiekvienas savaip daro, vieni tik fem perka kad nebutu bahuru kiti patys veises saulegrazas, gali ir kaip anonimous sako pabandyti perkandineti, ir gali pats pasitikrinti vienas su saltinio vandeniu kitas is ciaupo ir stebeti ......
Kas labiau pasiteisins, kai kurie isvys destiliuota perka tycia, nes ne vien minkstas ar kietas vanduo turi itaka, is ciaupo bent pas man tai ziauriai blogas pries kokius 5 metus atgal kokybe geresne buvo, gal pakeite hemikalu sudeti valymam ar taip suprastejo as i ta nesigilinau, man nesunku ir saltinio parsitemti vandens ..........
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė quNNcy »

Na aciu uz patarimus,kadangi od db kabo ant plauko ir kolkas dedu i viena semke kuri isdygo viltis,db audziu viena minti galbut darytis uzsakyma su auto semkom,auto nl arba critical bent jau sitaip busiu garantuotas kad tikrai kazka turesiu ir neliksciu tuscias,o ziemos vakarai tokie ilgi ir nuobodus :)
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė barzas »

quNNcy rašė:Na aciu uz patarimus,kadangi od db kabo ant plauko ir kolkas dedu i viena semke kuri isdygo viltis,db audziu viena minti galbut darytis uzsakyma su auto semkom,auto nl arba critical bent jau sitaip busiu garantuotas kad tikrai kazka turesiu ir neliksciu tuscias,o ziemos vakarai tokie ilgi ir nuobodus :)
Tai yra juk patarle nedek i viena vieta visu kiausiniu, tai pasinaudok kai kuriais patarimais, ir juos isbandyk ir pats isitikinsi kurie labiau verti demesio ir kurie labiau pasiteisina, aklai nereike niekada niekuo pasitikite, geriause paciam viska isbandyti ir tada pagal rezultatus spresti is asmenines perspektyvos ir asmeniniu pastebejimu, tik taip ir patirti igausi ir tobulesi, ir pats pamatysi kas labiau apsimoka....
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Doom'as »

Klausimukas- kai kurie augaliukai išleido ne po du pirminius lapus, o po tris. Antrieji lapai irgi trys išlindo. Gal kas žinote kas iš tokių išeina?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė quNNcy »

Taigi mano semka kuri sedi vazone nez kodel bet digti nenori,zemes skirtos orhidejomis su perlitu,ph zemiu taip pat normali,bet saknies ileisti nenori,negi ta viena kuri sudigo,isleido saknele irgi kazkox lavonas... dregmes uztenka,nera taip kad viskas plauktu,pakasta negiliai max 1 cm ir svelniai uzklota zememis,jei taip toliau taigi liks zaistis tik su automatais :)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

quNNcy rašė:Taigi mano semka kuri sedi vazone nez kodel bet digti nenori,zemes skirtos orhidejomis su perlitu,ph zemiu taip pat normali,bet saknies ileisti nenori,negi ta viena kuri sudigo,isleido saknele irgi kazkox lavonas... dregmes uztenka,nera taip kad viskas plauktu,pakasta negiliai max 1 cm ir svelniai uzklota zememis,jei taip toliau taigi liks zaistis tik su automatais :)
Žemė orchidėjoms? Kas tau pakišo tokią mintį? Mano nuomone tai padarei nesamonę.
Pareigūnai klauso.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė quNNcy »

kauptuk praita met kai sodinau early skunkus 7 is ju keliavo ir kazkoki universalu komposta,pritrukau zemiu ir pasimiau skirtu orhidejom likusios 3 taip pat gerai prigijo ir po 3-4 dienu islindo galveles,o db... ir db pats galva suku negi kazkas jam nepatiko del siu zemeliu :|
Vartotojo avataras
Cobalt
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2016-04-27, 20:05
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Cobalt »

quNNcy rašė:Taigi mano semka kuri sedi vazone nez kodel bet digti nenori,zemes skirtos orhidejomis su perlitu,ph zemiu taip pat normali,bet saknies ileisti nenori,negi ta viena kuri sudigo,isleido saknele irgi kazkox lavonas... dregmes uztenka,nera taip kad viskas plauktu,pakasta negiliai max 1 cm ir svelniai uzklota zememis,jei taip toliau taigi liks zaistis tik su automatais :)

O matavai pH? Orchideju zeme paprastai stipriai rugsti yra, netinka siems augalams.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė quNNcy »

Ne visa info pries tai parasiau,jos yra maisytos su kompostu,ph kai ziurejau buvo 6.2,taigi kaip ir viskas norma
Vartotojo avataras
Cobalt
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2016-04-27, 20:05
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Cobalt »

quNNcy rašė:Ne visa info pries tai parasiau,jos yra maisytos su kompostu,ph kai ziurejau buvo 6.2,taigi kaip ir viskas norma
O ne per daug komposto? Perkarstas mixas gal... Jei visa kita tvarkingai, lieka tik nevyke siemkos.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė quNNcy »

Kompostas yra pirktinis,universalus ph jame nuo 5,5 iki 6,5 maisyta buvo daug maz puse ant puses
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Doom'as »

Pas mane kovo dešimtą lauke pasėti augaliukai jau parodė lytį- vienas Jis ir viena Ji. Augalai turi apie 25-30 cm aukščio.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė zaltys »

ar iš tokio dar galima ko nors tikėtis 8???

[ nuotrauka ]

gyvybės dar turi, bet lietūs ir šaltis ganėtinai pakenkė, kažko nelabai noriai atsigavinėja.....
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

zaltys rašė:ar iš tokio dar galima ko nors tikėtis 8???

[ Paveikslėlis ]

gyvybės dar turi, bet lietūs ir šaltis ganėtinai pakenkė, kažko nelabai noriai atsigavinėja.....
Mano bubblegum auto panašiai atrodė, tik didesnis jau buvo. Neišgyveno, bet tada ir orai tragiški ne dieną, ne dvi laikėsi.
Tau gal laimingiau baigsis :|?
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Neperzenkribu
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2016-05-19, 12:16
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Neperzenkribu »

Sveiki, gal numanot kas vyksta? :D
https://i.imgsafe.org/f897d00.jpg
https://i.imgsafe.org/ff0d118.jpg
Ir idomu, kodėl ji man nesiplečia į šonus ? ;))
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Ricky LaFleur »

Neperzenkribu rašė:Sveiki, gal numanot kas vyksta? :D
https://i.imgsafe.org/f897d00.jpg
https://i.imgsafe.org/ff0d118.jpg
Ir idomu, kodėl ji man nesiplečia į šonus ? ;))
Vyksta tai, kad turi kiausius, o nesiplecia, nes rusis tokia ar fenotipas. Reikejo toppint. :) Bet tikslo kaip ir nera realiai.:D Panasiausia i hermi cia, tai gerai jei zadi seklytes gamintis, o jei turi tik 1 augala, tai palik lai auga.. Turesi pavirsutiniska rukalo kazkiek.:)
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Cheech »

zaltys rašė:ar iš tokio dar galima ko nors tikėtis 8???

[ Paveikslėlis ]

gyvybės dar turi, bet lietūs ir šaltis ganėtinai pakenkė, kažko nelabai noriai atsigavinėja.....
Man panašu į perlaistymą arba nedalaistymą. Orai tikrai nėra blogi dabar.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė zaltys »

Cheech rašė:
zaltys rašė:ar iš tokio dar galima ko nors tikėtis 8???

[ Paveikslėlis ]

gyvybės dar turi, bet lietūs ir šaltis ganėtinai pakenkė, kažko nelabai noriai atsigavinėja.....
Man panašu į perlaistymą arba nedalaistymą. Orai tikrai nėra blogi dabar.
jo dabar idealūs orai, bet kai daug ir ilgokai lijo ji kaip tik ten stovėjo ir adaptavosi is po kambariniu salygu !( tada ir žemiau dešimties temperatūra laikėsi, šitai užsilenkus naujai daiginti kita manau šiemet laukui jau vėlu ar dar imanoma?
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Junker »

zaltys rašė:
jo dabar idealūs orai, bet kai daug ir ilgokai lijo ji kaip tik ten stovėjo ir adaptavosi is po kambariniu salygu !( tada ir žemiau dešimties temperatūra laikėsi, šitai užsilenkus naujai daiginti kita manau šiemet laukui jau vėlu ar dar imanoma?
Jei automatą tai drąsiai dar, bet šiaip tai jau vėloka manau.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • UNGASS 2016
    Freddy Krueger » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2341 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • YAGA GATHERING 2016
    saldi.juoda.naktis » » forume Renginiai
    2 Atsakymai
    4840 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    185080 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    225854 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    344640 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer