Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Val
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2014-02-23, 12:36
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Val »

Yra internetuose temu, kur led augintojai skundziasi, kad ju sviesos zudo augalus, tiesiog zudo (: nzn, priklausomai nuo vatazo, 20cm per arti, t.y. Per didelis sviesos srautas gaunas. Pvz 100w marshydro bent jau veg reik laikyt apie 30cm nuo virsunes
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Val rašė:Yra internetuose temu, kur led augintojai skundziasi, kad ju sviesos zudo augalus, tiesiog zudo (: nzn, priklausomai nuo vatazo, 20cm per arti, t.y. Per didelis sviesos srautas gaunas. Pvz 100w marshydro bent jau veg reik laikyt apie 30cm nuo virsunes
Wut wut? As buvau pastebejes kad baltus ziedus virsune isleidzia..kelis mazus kaip kaktusas koks. .o daugiau kazkaip nepastebejau nors laikau sprindi nuo augalo..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
ponasmakaronas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-05-17, 00:09
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ponasmakaronas »

sveiki esu cia zelionke turiu klausima viena ir tikiosi man pasakysit savo nuomone draugai mano mieli, turiu kelis augaliukus del saves jau 12 12 , 5 savaite eina mano augaliukai nuo 40 - 50 cm bet kotai stori ir saknys grazios baltos lempa 600watt ant keturiu augalu , bet ka jus galvojat kiek nuo tokio medelio galima nusimti vazonai 15 litru ir galvas tikrai grazias deda tesiog baisu kodel jie tokio ugio rusys Lemon haze
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Junker »

ponasmakaronas rašė:sveiki esu cia zelionke turiu klausima viena ir tikiosi man pasakysit savo nuomone draugai mano mieli, turiu kelis augaliukus del saves jau 12 12 , 5 savaite eina mano augaliukai nuo 40 - 50 cm bet kotai stori ir saknys grazios baltos lempa 600watt ant keturiu augalu , bet ka jus galvojat kiek nuo tokio medelio galima nusimti vazonai 15 litru ir galvas tikrai grazias deda tesiog baisu kodel jie tokio ugio rusys Lemon haze
Ar tikrai tik sau, kad tas kiekis taip parūpo? Kada į 12/12 perėjai? Nelabai suprantu ar augalui 5 savaitės ar 12/12 kai perjungęs jau 5 sav? Gal anksti žydint pradėjai?
ponasmakaronas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-05-17, 00:09
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ponasmakaronas »

pirmas penkias savaites 18/6 laikiau taip , 3savaites litriniose vazonose laikiau poto dvi savaites 15 litru , ir tik po penkiu savaiciu ijungiau 12/12 dabar jau eina penkta savaite kai esu perjunges ir jie nedideli kaip ir sakiau tad pergyvenu del ugio bet manau cia ant tokios rusies papuoliau, bet zydi graziai visi bet vistiek ugis man neduoda ramybes nes manau per mazi
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Junker »

ponasmakaronas rašė:pirmas penkias savaites 18/6 laikiau taip , 3savaites litriniose vazonose laikiau poto dvi savaites 15 litru , ir tik po penkiu savaiciu ijungiau 12/12 dabar jau eina penkta savaite kai esu perjunges ir jie nedideli kaip ir sakiau tad pergyvenu del ugio bet manau cia ant tokios rusies papuoliau, bet zydi graziai visi bet vistiek ugis man neduoda ramybes nes manau per mazi

Apie lemon haze:
Each plant reaches between 80 and 140 centimeters indoors, and 130 to 170 centimeters when grown outdoors.

Nėra ko pergyvent, dar žydėjimo metu paaugs. :)
ponasmakaronas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-05-17, 00:09
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ponasmakaronas »

mano mielas drauge tu mane ne taip supratai penkias savaites buvo 18/6 ir jau penkias savaites kaip 12 12 isviso desimt savaiciu ir liko man keturios savaites pas mane jie jau tokie ir bus as delto ir pergyvenu del ugio
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Gal foto padaryti gali? :) gal ne ta augini ka rase. :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
ponasmakaronas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-05-17, 00:09
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ponasmakaronas »

vabalz rašė:Gal foto padaryti gali? :) gal ne ta augini ka rase. :)
padariau bet net neisivaizduoju kaip jas ikelti gal patartumet nes nelabai nauduojios tokiais dalykais
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Internete gali patalpinti.daug talpyklu yra. Gal dominuoja indika labiau ir augalai mazesni? Man su ww yra buve kad skirtingos augo bet kvapas ir poveikis toks pat :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzas »

Val rašė:Yra internetuose temu, kur led augintojai skundziasi, kad ju sviesos zudo augalus, tiesiog zudo (: nzn, priklausomai nuo vatazo, 20cm per arti, t.y. Per didelis sviesos srautas gaunas. Pvz 100w marshydro bent jau veg reik laikyt apie 30cm nuo virsunes
Nemaisyk kur yra is mazesnio galingumo led ( ten po 3w ar po 5w ) ir kur yra dydesnes gales virs 50w ten 100w ar dar dydesniu watazu cobai, arba nesupratai ka rase arba blogai isivertei nusiskundimus , cia yra koncentruotos sviesos klausimas, nes butent neisklaido sviesa per plota toligiai o tik spindulys gan galingas eina pakankamai siaurame rate, kur intesivumas dydelis, bet sonai gauna labai maza intesivuma.....
Neperzenkribu
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2016-05-19, 12:16
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Neperzenkribu »

Sveiki. Atsitiko ir man problemele. Va, viskas puikiai matosi. - https://i.imgsafe.org/b56c8aa.jpg

Rusies nezinau, amziaus nezinau, tiesiog imeciau ir augam kartu. :)
Auginu organiskai, jokiu cheminiu trasu, vazonas 15l, laistau tada, kada matau, kad yra sausa, o laistau viena diena kompostu, antra/trecia nusistovejusiu lietaus vandeniu.
Pastebejau, kad ji neatsigauna ir geltonuoja toliau, tai begau deginti lauza su daug poperio, kartono, ivairios medienos, ir apibarsciau, taip pat sutrintus kiausinio lukstus apdeliojau, kaip manot/sakot pades ar kazka daryt kitaip ?
Idomu butu kodel ji man, nesiplecia i sonus ?
Dekui visiems. Peace.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Kokia gerumaaaa.. :o kaip keistai krauna pazasteles . Labai arjians haze panasi is nuotrauku :D cia reikia pono G. Laukti. Jis tikrai atsakyma zinos.:)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Cheech »

Neperzenkribu rašė:Sveiki. Atsitiko ir man problemele. Va, viskas puikiai matosi. - https://i.imgsafe.org/b56c8aa.jpg

Rusies nezinau, amziaus nezinau, tiesiog imeciau ir augam kartu. :)
Auginu organiskai, jokiu cheminiu trasu, vazonas 15l, laistau tada, kada matau, kad yra sausa, o laistau viena diena kompostu, antra/trecia nusistovejusiu lietaus vandeniu.
Pastebejau, kad ji neatsigauna ir geltonuoja toliau, tai begau deginti lauza su daug poperio, kartono, ivairios medienos, ir apibarsciau, taip pat sutrintus kiausinio lukstus apdeliojau, kaip manot/sakot pades ar kazka daryt kitaip ?
Idomu butu kodel ji man, nesiplecia i sonus ?
Dekui visiems. Peace.
Galbūt azoto trūksta.
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Steroid »

Sveiki keleta klausimeliu turiu, esu naujokas pirmas mano cia auginimas
Galbut zinot kodel geltonuoja lapu krastai? ir kokia cia rusis jeigu kazkas kazka bande.
https://i.imgsafe.org/a6d2d15.jpg
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Cheech »

Steroid rašė:Sveiki keleta klausimeliu turiu, esu naujokas pirmas mano cia auginimas
Galbut zinot kodel geltonuoja lapu krastai? ir kokia cia rusis jeigu kazkas kazka bande.
https://i.imgsafe.org/a6d2d15.jpg
Rūšies tikrai niekas nepasakys. Panašu, kad tai bus dominuojanti indica.
Geltonuoja, nes kažko trūksta, arba kažko per daug. Manau, arba per daug trašų, arba per mažai azoto.
Steroid
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015-04-24, 20:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Steroid »

Be trasu cia lyg, vakar isnesiau laukan ja, ne pas mane augo atidave zmogus.
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Cheech »

Steroid rašė:Be trasu cia lyg, vakar isnesiau laukan ja, ne pas mane augo atidave zmogus.
Gal žemė per rūgšti?
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė traumuotas »

Sveiki, taigi, situacija tokia:
Y zeme lauke pasodinau seklas su islindusiai daigais, padariau mulca.
Atejau po savaites, daigai buvo jau graziai islinde, tik mulcas nuo vieno spoto buvo dinges.
Galvojau, ai, gal vejas isnesiojo, padariau dar viena, atejau po savaites, o augalas apkramtytas.
Laikinai gelbedamas augala, vietoje ispjoviau butelio virsu ir uzdejau ant virsaus.
Planuoju kol kas nupirkt 5l kanistra vandens ir uzmaut ant virsaus, nuo misko gyventoju apsaugos, bet gali krist y akis.
Galvojau padaryt aptvarely, tik ,,discreet" reikia sugalvot, kad nepritrauktu demesio. Reiks pora krumu pasodint aplinkui pradziai.
Kaip manot, atsigaus dar?

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]
NoriuParukyt
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2016-04-25, 23:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė NoriuParukyt »

traumuotas rašė:Sveiki, taigi, situacija tokia:
Y zeme lauke pasodinau seklas su islindusiai daigais, padariau mulca.
Atejau po savaites, daigai buvo jau graziai islinde, tik mulcas nuo vieno spoto buvo dinges.
Galvojau, ai, gal vejas isnesiojo, padariau dar viena, atejau po savaites, o augalas apkramtytas.
Laikinai gelbedamas augala, vietoje ispjoviau butelio virsu ir uzdejau ant virsaus.
Planuoju kol kas nupirkt 5l kanistra vandens ir uzmaut ant virsaus, nuo misko gyventoju apsaugos, bet gali krist y akis.
Galvojau padaryt aptvarely, tik ,,discreet" reikia sugalvot, kad nepritrauktu demesio. Reiks pora krumu pasodint aplinkui pradziai.
Kaip manot, atsigaus dar?

[ Paveikslėlis ]

[ Paveikslėlis ]
Man irgi panasiai buvo atsitike tai uzmoviau puse butelio su skilutem ant virsaus atejau po savaites atsigaves buvo. Tad manau luktelk raut, paziurek gali atsigaut.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas