Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Ai gi dar, mano ww isgauta maisant critical +, tai skanausiu ir as tau pazistamo paskonio .)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Rūkiau su draugais gurmanais savo critical, tai vieni pagyrimai dėl visko, skonio, kvapo, efektų:) Dabar kai lauke auga bus smagu palygint kiek skiriasi outdoor nuo indoor :D o šiltnaminis taip taip gražiai auga, kad net galvoju jam jokių trašų neduot. Galėsiu drąsiai sakyt dont panic its organic
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-06-28, 16:28 Buvau pasivaikščiot, tai pilną analizę šiandien
  • Laukuose Critical klonas vienas iš trijų atsigauna. Per 5 dienas iš 53cm iki 61cm! :) Kitas klonas irgi rodosi, kad nori gyvent, bet tas trečias net nepaaugęs, atrodo, pasidavė. Nors tų negražių lapų kaip ir mažėja, bet vistiek plinta ši liga, nors ir lėčiau. Tai any ideas kaip išgelbėt? Šiandien dariau tokį mixą: 0.7l dilgių sirupo ant penkių litrų vandens iš krano(susimaišius pH gavos 6.6) ir apie 5-7ml cal/mag. [...]
Kad man čia ne į ligą panašiau, o į tradicinį kalcio trūkumą (arba lockout'ą). Dar panašu į heat stress arba perlaistymą. Gali būti galiukai užsirietę ir dėl nutrient lockout.
Žemė, kur pasodinta, ar nėra labai molinga? Nes molis irgi gali tokius "prikolus" sukelti.
Gerą calmag'ą naudoji? Nes jeigu proporcijos sumaišytos netiksliai ir magnio per daug, tau kalcio lockout'ą sukelti gali. Paskui ir būna - pili calmag'o kiek reikia, o kalcis užrakintas ir augimas beveik sustojęs. Kalbu iš patirties, kai papildomai daviau magnio ir padauginau.
Greičiausias fix'as kalcio trūkumui - gerai nupurkšti visus lapus calmag'u 2ml/l savaitėj kartą ar du, vakare vos tik nusileidus saulei, kol problema išsispręs.
N/A
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Ui! Neskubek, Barzdyla! .. Kaip cia taip bongmaister'is raso - visko gali buti, o rezultate tu kalciu gydyk augala .. Tai kaip cia: jei heat stress - calmag, jei perlaistymas - calmag, jei mikroelementu trukumas tokiu, kaip fosforo ar cinko - calmag? Priedo tu duodi ir dilgiu, tai ten turetu buti kazkiek, o ir ne tiek, kad uzsirakinimai prasidetu. Uzsirakins jei neissiaiskines ar paskubejes nugydysi.
O augaliukas net neserga mano akimis ziurint :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-06-29, 01:59
barzdyla rašė: 2019-06-28, 16:28 Buvau pasivaikščiot, tai pilną analizę šiandien
  • Laukuose Critical klonas vienas iš trijų atsigauna. Per 5 dienas iš 53cm iki 61cm! :) Kitas klonas irgi rodosi, kad nori gyvent, bet tas trečias net nepaaugęs, atrodo, pasidavė. Nors tų negražių lapų kaip ir mažėja, bet vistiek plinta ši liga, nors ir lėčiau. Tai any ideas kaip išgelbėt? Šiandien dariau tokį mixą: 0.7l dilgių sirupo ant penkių litrų vandens iš krano(susimaišius pH gavos 6.6) ir apie 5-7ml cal/mag. [...]
Kad man čia ne į ligą panašiau, o į tradicinį kalcio trūkumą (arba lockout'ą). Dar panašu į heat stress arba perlaistymą. Gali būti galiukai užsirietę ir dėl nutrient lockout.
Žemė, kur pasodinta, ar nėra labai molinga? Nes molis irgi gali tokius "prikolus" sukelti.
Gerą calmag'ą naudoji? Nes jeigu proporcijos sumaišytos netiksliai ir magnio per daug, tau kalcio lockout'ą sukelti gali. Paskui ir būna - pili calmag'o kiek reikia, o kalcis užrakintas ir augimas beveik sustojęs. Kalbu iš patirties, kai papildomai daviau magnio ir padauginau.
Greičiausias fix'as kalcio trūkumui - gerai nupurkšti visus lapus calmag'u 2ml/l savaitėj kartą ar du, vakare vos tik nusileidus saulei, kol problema išsispręs.
Lockouto nėra nes augalas stiebiasi padoriai. Per penkias dienas gerus 7cm paaugo. Dabar canna cal/mag agent naudoju. Pilstelėjau iš akies šiaip maišydamas su dilgelių kompotu. Ryt arba poryt eisiu pažiūrėt ar taisosi reikalai. Šiaip jo, molio ten gali būt, maždaug 30cm gilyje. Nes kai kasinėjau, buvau radęs molio ten. O šiaip niekuo visiškai netręšiau, tik va calmag vakar.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaSveiki turiu tokia problema padekit ishsiaishkint kas yra ant lapu atsirado rudos demes atrodo kad butu ipurvinta kuom nors gal cia kokie kenkiejai ar ko truksta treshiu berzo ir shiaudu pelenais juos prieshtai nurugshtinu actu ph tirpalo neutralus tjgu kas galit paziurekit ir pasakykit ka manot,ish anksto dekoju:)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Tai pelenuose nera azoto. Daryk pertauka su pelenais, patresk azoto turinciomis trasomis (jei naudoji).
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Vistu meslo tirpalu patreshiu ten yra NPK:)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

smc sprendziant is lapu truksta maisto,pas mane siais metais vienas dwarfas lygiai toks pats,vienas is dwarfu rode man fosforo trukuma ant koteliu,o kitas priesingai ant lapu tik demes mas mane daugiau i rausvuma/ruduma,o zydejimo metu butent labiau reikia fosforo nei azoto,bet jei pas tave konkreciai rudos demes tai rodytu kalcio trukuma,bet demes pas tave deja netokios,mano nuomone fosforas,yra senu vilku cia tikrai pasakytu kas kaip,nes as dar jauciuosi pradinukas,dar daug daug man mokytis,bet su iskilusiomis problemomis puikiai ir pats susitvarkau meklausinejat patyrusiu groweriu

barzda lokouto tau tikrai jokio nera,kitu atveju tavo augalas butu gaves stuna/kitaip sakant jokio augimo,o db jis stiebiasi ir auga,tos demes skilutes bus gyvuneliu darba arba problema zemese su ph,bet ir tai vaizdas ner baisus,o jei rupi ph gali pirktis matuokli jei zadi ateity uzsimti tuo paciu,arba lakmuso juosteles,jos ner brangios ir rastum tarp senuku tikrai
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Dekui uzh atsakymus jau pasiruoshiau vishtu meshlo tirpala ryt vakare palaistisiu ir toliau matysiu kaip ten kas.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Snd maitinome autikus,didziausias bluematicui panasu kad pakako maisto,lapija siektiek pagyvejo,maziau geltonumo liko,gavo vel pilna bliuda maisto,maziausiam dwarfui taip pat patiko,ryskus fosforo trukumas buvo,lapija taip pat pagyvejo,bet dar truksta,sekantis dwarfui buvo duota dar didesne doze maisto si kart,nes dar daug truksta,mazesnis bluematikui viskas tiko ir patiko,vel gavo ta pacia porcija,pagaliau cheezas gryzo i zaidima,zydime toliau po siokio tokio stopo,jau meta ir cukriuka,lapija visa pakilusi,drenazas db ant tie geras kad net parode snd ir vandens trukuma ;D tai girdeme kur kas daugiau,beje bluematikas kuris suko lapus i tuba,taip pat pagerejimas,didzioji dalis lapu vel normaliam stovi,tik paciame virsuje dar susisuke,manau dar keli vizitai ir bus viskas atstatyta i savo vietas,po maiso davimo dviem dwarfam vel pasipyle naujos piesteles,del fosforu trukumo buvo stop

smc pamatytu mano vieno dwarfo lapus tikriausiai issigastum :) visi virsutiniai lapai vos ne juodi ;D FOSFORAS,kaip ir rasiau daviau didesni bliuda maisto,jei sureguos gerai,nenudegisiu saknu ir lapija pagyves,sekanti kart duosiu tiek pat kiek ir db,duota buvo pusantro karto daugiau nei rekomenduojama,o jei ir to bus maza,bus dviguba porcija,uzduotis mano db tokia uzmaitinti daug tik neprisizaidziant,o toliau bus tik bima bam,viskas easy ir dasibaigti,beje vieno dwarfo ziedynas baisia puciasi :) virsune jau kaip per du pirstus sudejus,OOOO tas kvapas,mmmmm ble as zinau ka jis gali ir kox skanutis yr ;D laukiu baisiai... beje turiu ir gyventoju,isitaisusios skruzdes pas dwarfiuka,uzgirdem ir bego kciortu jos su savo visais kiausiniais :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Ei, o ka duodi nuo fosforo trukumo?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Apie kvapa, tai mano ponia X nemegsta nei uzsiemimo sito, nei pomegio, ale ww kvapelis, tai suzavejo. Aisku, ivardino kaip citruso. Minejo salduma ir gaivuma.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

smc rašė: 2019-06-29, 16:43 NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaSveiki turiu tokia problema padekit ishsiaishkint kas yra ant lapu atsirado rudos demes atrodo kad butu ipurvinta kuom nors gal cia kokie kenkiejai ar ko truksta treshiu berzo ir shiaudu pelenais juos prieshtai nurugshtinu actu ph tirpalo neutralus tjgu kas galit paziurekit ir pasakykit ka manot,ish anksto dekoju:)
Akivaizdžiai trūksta azoto (gelstantys lapai nuo apačios) ir fosforo (violetinės dėmės). Su pelenais ir vištos š atsargiai, nebent tikrai žinai, ką darai. Galima labai greitai nudeginti, ypač jei š neperpuvęs, ar išbalansuoti pH soilo su pelenais. Vietoj pelenų naudočiau dolomitmilčius, o vietoj vištos š - kaulamilčius. Arba nusipirk biobizz'o buteliuką, nes tikrai praverčia.
Operatore rašė: 2019-06-30, 22:37 Ei, o ka duodi nuo fosforo trukumo?
Fosforo trūkumą puikiai padengia biobizz bloom arba kaulamilčiai :)
quNNcy rašė: 2019-06-30, 20:11 smc pamatytu mano vieno dwarfo lapus tikriausiai issigastum :) visi virsutiniai lapai vos ne juodi ;D FOSFORAS,kaip ir rasiau daviau didesni bliuda maisto,jei sureguos gerai,nenudegisiu saknu ir lapija pagyves,sekanti kart duosiu tiek pat kiek ir db,duota buvo pusantro karto daugiau nei rekomenduojama,o jei ir to bus maza,bus dviguba porcija,uzduotis mano db tokia uzmaitinti daug tik neprisizaidziant,o toliau bus tik bima bam,viskas easy ir dasibaigti,beje vieno dwarfo ziedynas baisia puciasi :) [...]
Atsargiai, viršydamas rekomenduojamas porcijas. Ypač jei trąšos ne organinės. Esant fosforo deficitui, didelis kiekis fosforo vienu kartu gali sukelti šoką augalui ar nudeginti lapus. Pačiam yra buvę. Fosforas augalui ne maistas, o vitaminas... Geriau duoti po mažiau, bet kaskart.
N/A
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Bongmaister, ziuriu ankstyvas, nuo 7 ryto rasineji :)
Ziu, o jei pirktiniu trasu nenaudoju, o mesos stengiuosi nepirkti, tikrai zinau, kad iki savaitgalio kaulu neturesiu. Tai kokia alternatyva sitam reikalui? Fosforo taip lengvai nepagaminsi, kaip azoto ar kalcio. Na, turiu vistu kraiko, reikes virti arbatele, matyt ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

Labai nepastovus mano miego ciklas, kartais ankstyvas, o kartais vakare atsikeliu :D Dar vakar subaigiau derlių, tai šiandien toks athodnas jaučiuosi, prastai miegojau.

Alternatyva trąšoms ir kaulamilčiams turbūt ir būtų vištų mėšlas, tik turėk omeny, kad jame daugiau azoto, nei fosforo. Be to, azotas amoniakinis, lengva su juo nudeginti. Tinkamai laikant vištas, jų kraiko NPK turėtų būti apie 5-4-3. Kaip matai, azoto daugiau, nei fosforo. Žydėjimui nelabai tinka, per daug N. Bet internete tikrai kažkur bus receptas, kaip tinkamai paruošti. Kiti variantai: akmens dulkės (rock dust), žuvies kaulų miltai, šikšnosparnių guanas (NPK 0-5-0)... Bet vis tik, rekomenduoju nusipirkti kaulamilčių, nebrangūs jie - iki 2€ už kg (3.80 už 2kg pakuotę), o fosforo ten bus 3-4X daugiau nei azoto. O ekstra atvejams visada gerai po ranka turėti Bloom'o arba bloom booster'io. Kiekviena uždelsta diena žydėjime su fosforo trūkumu mažina derlių...

Be to, kaulamilčiais nepatręši iš tikro, nes turbūt sunkiai tirps vandenyje, gali top-dressint'i, bet vistiek efektas geriausias išgaunamas įmaišant į soilą dar prieš pradedant auginti...
N/A
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Tai kaip kasmet, P ir K pas mane bus bananu zieviu arbateles zydejimui ir kiausiniu lukstu arbatos, vistu kraike dabar jau gal bus per daug N, nenaudosiu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Operatore rašė: 2019-07-01, 12:22 bananu zieviu arbateles zydejimui ir kiausiniu lukstu arbatos
papasakok kaip gaminiesi, domina ir mane :) šiltnamy noriu užaugint full organic stuffą :)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

bongmeister as zinau ka darau,niekada iskarto nelipu rekomenduojamos normos tam kad nepakenkti augalui ir nenudegint saknu bei lapu,pirmam kartui duota buvo puse rekomendacijos,puikiai suregavo ir tikrai maistelio truko,sekanti karta jau duota buvo visa rekomenduojama norma ko pasekoje viskas ok,tiko ir patiko,o db gautau dar daugiau,jei viskas ok tai puiku,tiesiog stebeti reikia,zesime kaip kas keisis,o jei reikes duosiu ir dar daugiau,as nepilu konkreciai tik fosforo,duodamos trasos NPK su ivairiais mikroelemntais,gelezis,boras,magnis ir tt...
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

NuotraukaNuotrauka ash va toki naudoju maximoi 2€ kainuoja o naudoju tjp 2 stiklines pilu i 1,5l bambali uzhpilu vandeniu palaikau per para ir 1 stikline ar 2 skiedziu ant 10 l vandens bet priesh laistima juo palaistau paprastu vandeniu kad shaknu nenudegint o su pelenais tj bedu galec nebus nes nurugshtinu actu ir pamatuoju tirpalo ph tj jis buna neutralus.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    5634 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    3039 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3724 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    9813 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2460 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis