Nuotrauka Nuotrauka

Bloga atmintis?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
ApsirukesMeskenas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2006-12-04, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ApsirukesMeskenas »

taigi bukime realistais musu taip mylimas augalelis rukomas kenkia sweikatai tai yra faktas. taigi as buciau labai dekingas jei jus galetumet man pasakyti per ka tiksliai kerta sis malonumas ir kaip stipriai, gryztamai/negryztamai. ?
pov
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-01-01, 23:49
Reputacija: 0

Standartinė pov »

Didžiausia žala ta kad pripūtes dažniausiai nieko naudingo nenuveiki, iškyrus kad paiilsi (jeigu esi pavaręs žinoma :), kažką suvoki įdomaus ar pan. Todėl pūst dažnai tikrai neverta. O dėl poveikio sveikatai:

http://en.wikipedia.org/wiki/Health_iss ... f_cannabis
Anonymous

Standartinė Anonymous »

skrebe rašė:kiek girdejau,tai zuna kazkokios pilkosios lasteles,kurios neatsistato.tai teisa?

atsistato.
naujausiais [nu gal metų senumo] moksliniais tyrimais yra nustatyta, kad smegenys tikrai pasižymi tokia savybe, kaip neuroplastiškumas.
pilkosios ir kitokios nervinės ląstelės gali atsistatyti priklausomai nuo to, ar jos gauna kokį krūvį, prie kurio reik prisitaikyt, ar ne. nu dar aišku viskas priklauso ir nuo žmoniškos mytybos, judėjimo, buvimo gryname ore, sveikatos būklės.
kiek žinau, pūtimas smegenų ląstelių nežudo, tik iškreipia ar suardo sinapses.
na žinoma, jei pučiat akivaizdžiai per daug.. imus pūsti mažiau viskas vėl bus kaip buvę.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Oj gadina trumpaja atminti, paliubomu. Kas dares priesh 8 metus- pasakysiu. Atsimenu niuansus netgi, nes gera atminti stipriai turejau, istorija pora kertu perskaites atmintinai ismokdavau, eilerashti ismokt- 5 minutes.
Paklauskit, ka dariau praeita savaite? Ammmmmmmmmm... Eeeeeee....
Laikaus panasios nuomones kaip lygtais ir Adminas- kadangi atminties galimybes tampa ribotos, smegenys "filtruoja" naudinga informacija nuo nenaudingos ir nelabai naudingos. Tarkime, turite susitikima vakare. Tai svarbus dalykas, ji atsimenat gerai. Nuo zholes yra demotivacijos sindromas- zinau, kad veluoju, bet dar dvi minutes. Pavelavimas- nelabai reikalinga informacija. Galu gale islekiat is namu- opa, pamirshau telefona. stai ir gaunas- susitikimas- svarbu- atsimenu, pavelavimas- nelabai- veluoju, telefonas- nesvarbu, nes smegenys masto apie pavelavima i svrabu susitikima- rezultate jis pamirshtas namuose.
Arba kitas pavyzdys- pripute sugalvojat kanors gero, idomaus. Pradedat galvoti apie tai, kaip tai panaudot ir kokia nauda tai atnesh ir po keliu sekundziu pamirshtat apie tai, ka katik sugalvojot. Paaishkint vel gi galima "filtracijos" principu. Ideja- galimybe- tai idomu. Nauda- rezultatas- tai LABAI idomu. Rezultatas- jam mastymo procesas suteikia daugiau svarbos ir tuo pat metu ismeta is ten pacia ideja. Tokia ironija.
zipovas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2007-02-26, 17:50
Reputacija: 0

Standartinė zipovas »

prapuciau galva net baisu jau i darba beit nes ten nieka nebeatsimenu zodziu problema kaip reikals turiu,geriau ir vitaminu atminciai nzn ar be sugrys mano smegeneles
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

zipovas rašė:prapuciau galva net baisu jau i darba beit nes ten nieka nebeatsimenu zodziu problema kaip reikals turiu,geriau ir vitaminu atminciai nzn ar be sugrys mano smegeneles
Nebepusk :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

mr.green rašė:
zipovas rašė:prapuciau galva net baisu jau i darba beit nes ten nieka nebeatsimenu zodziu problema kaip reikals turiu,geriau ir vitaminu atminciai nzn ar be sugrys mano smegeneles
Nebepusk :D
As tai pilnai pritariu, jo, po putimo kita diena darbe visiskai nekas, sutartis pvz pasirasinejant priveliu klaidu, kaip pirmokas, kalkuliatorius geriausiu draugu tampa. Bet, bent jau man, po triju neputimo dienu tas issiblaskymas dingsta (tiesa tada kyla mocnas noras vel ipusti :D ), o kaip jums su tuo issiblaskymu? Ilgai atsistatineja kordinacija po duminiu vakareliu?
P.S. Cia gal tiktu labiau i tema apie paslainius poveikius, bet, bent jau mane, tai MJ nehujovai apriboja, kartais pagalvoju, kad jei gyvenciau toj busenoj "po 3 dienu neputimo" kalnus nuversciau... po MJ daznai buna, kad guli ir ant visko bbd, o blogiausia, kad kartais net hujova piktdziuga uzeina 8E :]
Pilypas is kanapiu
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Lygiai, lygiai tas pats ir man. Tik kad kazkaip kiekviena karta vis kitaip gaunas. Manau nuo ganjos priklauso. Buna kad net labai gerai jauciuosi ryte, jausmas vos ne kaip po ziemos miego prabudes. Na aisku buna ir kad visiskas pakrikumas.. Taigi dar viena priezastis puciant, auginti savo...
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Kerta per smegenis tikrai neblogai zole, jei ilgai ir dar daug rukei. Vat man buvo kad puse metu kiekviena diena arba kas antra diena rukydavau, tai pasekmes pradejau jausti pats, ir is aplinkiniu gyrdet . Krc nieko nebeprisimindavau, visokias nesamones snekedavau, nervai irgi isiderino del kiekvenos smulkmenos nesveikai susidraskydavau, tynginys nesveikas palikau . Paskui nei noro nei galimybiu putimui nebeliko, isvaziot teko. Tai vat po 2 menesiu nerukymo smegenys vel acigavo, atmintis susitvarke, nervai ir tt. o isviso pauze nerukymo man teses ape 7 men .
Patikekim manim kjp smagu buvo 7 men. neputus vel uzpust, krc mazdaug taip kaip patys pirmi kartai buvo :]
Tai vat dabar vel uzpuciu bet su saiku , ir senom bedom nebesiskundziu. Jei nuorit turet atminti tai rukykit retai , ir seip zymiai smagiau yra rukyt retai , ir tas efektas stipresnis buna 8)
Nesveikas brakonierius :D
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Arnas rašė:Kerta per smegenis tikrai neblogai zole, jei ilgai ir dar daug rukei. Vat man buvo kad puse metu kiekviena diena arba kas antra diena rukydavau, tai pasekmes pradejau jausti pats, ir is aplinkiniu gyrdet . Krc nieko nebeprisimindavau, visokias nesamones snekedavau, nervai irgi isiderino del kiekvenos smulkmenos nesveikai susidraskydavau, tynginys nesveikas palikau . Paskui nei noro nei galimybiu putimui nebeliko, isvaziot teko. Tai vat po 2 menesiu nerukymo smegenys vel acigavo, atmintis susitvarke, nervai ir tt. o isviso pauze nerukymo man teses ape 7 men .
Patikekim manim kjp smagu buvo 7 men. neputus vel uzpust, krc mazdaug taip kaip patys pirmi kartai buvo :]
Tai vat dabar vel uzpuciu bet su saiku , ir senom bedom nebesiskundziu. Jei nuorit turet atminti tai rukykit retai , ir šiaip zymiai smagiau yra rukyt retai , ir tas efektas stipresnis buna 8)
zodziu... o dar sakot legalize weed...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

taigi vyrai pripliotkinote to ko buvo ir ne!as rukau retai ir galiu pareiksti ta pati ka ir arnas pasake!!....bet as esu putes galima sakyti ir diena is dienos! ir esu putes retai netgi galima pasakyti i puse metu viena karta!bet jeigu jusu nuomuone susidaro bloga apie kanape tai as jos jum nepakeisiu i geresne puse! juk patys ja pavadinote narkotiku taigi ir patys galvokite kaip ja pervadinti ne narkotiku!o mano manymu tai yraaugalas kuris nera narkotikas,seip galiu pasakyti ji turi gydomuju skrandzio savybiu!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

DeMo rašė:
Arnas rašė:Kerta per smegenis tikrai neblogai zole, jei ilgai ir dar daug rukei. Vat man buvo kad puse metu kiekviena diena arba kas antra diena rukydavau, tai pasekmes pradejau jausti pats, ir is aplinkiniu gyrdet . Krc nieko nebeprisimindavau, visokias nesamones snekedavau, nervai irgi isiderino del kiekvenos smulkmenos nesveikai susidraskydavau, tynginys nesveikas palikau . Paskui nei noro nei galimybiu putimui nebeliko, isvaziot teko. Tai vat po 2 menesiu nerukymo smegenys vel acigavo, atmintis susitvarke, nervai ir tt. o isviso pauze nerukymo man teses ape 7 men .
Patikekim manim kjp smagu buvo 7 men. neputus vel uzpust, krc mazdaug taip kaip patys pirmi kartai buvo :]
Tai vat dabar vel uzpuciu bet su saiku , ir senom bedom nebesiskundziu. Jei nuorit turet atminti tai rukykit retai , ir šiaip zymiai smagiau yra rukyt retai , ir tas efektas stipresnis buna 8)
zodziu... o dar sakot legalize weed...
O tu pabandyk pusę metų iš dienos gert,bet taip gerai gert.Ir po pusės metų atėjęs čia pasakyk kaip sveikata.Ok?
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

Manvydas rašė:
DeMo rašė:
Arnas rašė:Kerta per smegenis tikrai neblogai zole, jei ilgai ir dar daug rukei. Vat man buvo kad puse metu kiekviena diena arba kas antra diena rukydavau, tai pasekmes pradejau jausti pats, ir is aplinkiniu gyrdet . Krc nieko nebeprisimindavau, visokias nesamones snekedavau, nervai irgi isiderino del kiekvenos smulkmenos nesveikai susidraskydavau, tynginys nesveikas palikau . Paskui nei noro nei galimybiu putimui nebeliko, isvaziot teko. Tai vat po 2 menesiu nerukymo smegenys vel acigavo, atmintis susitvarke, nervai ir tt. o isviso pauze nerukymo man teses ape 7 men .
Patikekim manim kjp smagu buvo 7 men. neputus vel uzpust, krc mazdaug taip kaip patys pirmi kartai buvo :]
Tai vat dabar vel uzpuciu bet su saiku , ir senom bedom nebesiskundziu. Jei nuorit turet atminti tai rukykit retai , ir šiaip zymiai smagiau yra rukyt retai , ir tas efektas stipresnis buna 8)
zodziu... o dar sakot legalize weed...
O tu pabandyk pusę metų iš dienos gert,bet taip gerai gert.Ir po pusės metų atėjęs čia pasakyk kaip sveikata.Ok?
totally bullshit.. :D nejuokinkit voveriu,nuo stuff kokybes ir tavo pacio asmenybes kokybes priklauso kaip kas :D is tavo teksto pasirode,kad koncinas esi :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

O tu pabandyk pusę metų iš dienos gert,bet taip gerai gert.Ir po pusės metų atėjęs čia pasakyk kaip sveikata.Ok?
Jei tek buciau geres tai butu smegenys susipisusios ir nebeacistaciusios as ta nuorejau pasakyt, kad po kurio laiko nebeputus smegenys acigauna !

is tavo teksto pasirode,kad koncinas esi :D Isversk savo zargona i lietuviu kalba.

Ir seip db mano tokie draugeliai beveik kas dien pucia, tai jau ir patys sako kad pasekmes jaucia !
Nesveikas brakonierius :D
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

Arnas rašė:O tu pabandyk pusę metų iš dienos gert,bet taip gerai gert.Ir po pusės metų atėjęs čia pasakyk kaip sveikata.Ok?
Jei tek buciau geres tai butu smegenys susipisusios ir nebeacistaciusios as ta nuorejau pasakyt, kad po kurio laiko nebeputus smegenys acigauna !

is tavo teksto pasirode,kad koncinas esi :D Isversk savo zargona i lietuviu kalba.

Ir šiaip dabar mano tokie draugeliai beveik kas dien pucia, tai jau ir patys sako kad pasekmes jaucia !
kasdien pust yra daug labai ar kaip cia jus suprast?ar cia dideli pasiekimai? !( cia priklauso kiek stuff yra :D tas pats kaip ir valgyt kasdien :] atmintis priklauso nuo to,kokia informacija vaiksto pas tave galvelej ir kaip daznai ji vaiksto,kas tau svarbu tu niekad nepamirsi,o jei jiem smoke a pot and talk a shit tai nieko ir ne tik kad neatsimena,bet ir neismano :D that herb heals u ir pats atsirenki is gyvenimo kas tau svarbuir ko neverta kaupt makaulej :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Arnas rašė:O tu pabandyk pusę metų iš dienos gert,bet taip gerai gert.Ir po pusės metų atėjęs čia pasakyk kaip sveikata.Ok?
Jei tek buciau geres tai butu smegenys susipisusios ir nebeacistaciusios as ta nuorejau pasakyt, kad po kurio laiko nebeputus smegenys acigauna !

is tavo teksto pasirode,kad koncinas esi :D Isversk savo zargona i lietuviu kalba.

Ir šiaip dabar mano tokie draugeliai beveik kas dien pucia, tai jau ir patys sako kad pasekmes jaucia !
O ar jūs suprantat quate esmę?Pasižiūrėk aš NE TAVE citavau,o Demo,o jis buvo citavęs TAVE.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Soriuka :D , db zinuosiu :)
Nesveikas brakonierius :D
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

:D :D ,taip buna kai ateini i koki vakareli...susisuki sau konusiuka,jaunimas pamato plunksnas papucia:zole rukai?o ko tiek mazai dedi?-sako.nutyli sutrauki dumeli ir sypsaisi sau i usa.ech tas maximalizmas...geriu kasdien.rukau kasdien.dirbu kasdien.sportuoju(darban minu dvirati geru tempu)kasdien.viskam uztenka laiko ir spero jei negriebi urmu.yra kasiakuuu norma,yra kasiakooo norma yra ir bereikalingo informacijos kiekio norma(cia apie atminti).mielieji,nepasiduokime kovoje uz savikontrole nes bus prarasta savivoka.as uz kasdienini dziaugsma :D ,yo
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

runkelis rašė: ji turi gydomuju skrandzio savybiu!
faktas.sakychiau,geriausias analgetikas skrandzhiui.visada turejau problemu su srandzhio skausmais,o pradejus reguliariai rukyt,jie dingo.
togetha brotha
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Marabu rašė:mielieji,...
Gerai stumi. Laikyk bures ;)
badnews rašė:faktas.sakychiau,geriausias analgetikas skrandzhiui.visada turejau problemu su srandzhio skausmais,o pradejus reguliariai rukyt,jie dingo.
Užtat skylė liko :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atmintis
    kaciarasyt? » » forume Legalus forumas
    39 Atsakymai
    15710 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Kaip atskirti bloga zhole?
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    29096 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas akrobaTIK