Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
pinas123
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2006-07-10, 13:58
Reputacija: 0

Standartinė pinas123 »

Kas ka galvoja apie Hawaii*Skunk veisle, yra kas augine? Ir kokie atsiliepimai? :)
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

[quote="*"]chebra, tai ka outdoor'e auginam ateinanciais metais..??

me/ - B52
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

As manau, kad outdoor'as yra gerai :D Tai va. Nzn kaip bus, bet jau nusiunciau cash'a i nirvana. Swiss Miss bandysiu. Kaip jau girdejau, tai shios veisles niekas Lietuvoj nebande augint (bent jau nesiskelbia). Taigi nusimato nemazai darbo.

Turiu viena problema - neturiu kolkas vietos kur galeciau augint augalus iki ishneshimo i lauka. Motina jei pamatytu, kad bandau augint, tai ish namu ishvarytu :D Gal kas shituo kalusimu kokiu minciu turit? reix gi kazkaip suktis.

Tegivuoja :x:
Paskutinį kartą redagavo kojak 2007-02-15, 13:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

kojak rašė:As manau, kad outdoor'as yra gerai :D Tai va. Nzn kaip bus, bet jau nusiunciau cash'a i nirvana. Swiss Miss bandysiu. Kaip jau girdejau, tai shios veisles niekas Lietuvoj nebande augint (bent jau nesiskelbia). Taigi nusimato nemazai darbo ir jaudulio.

Turiu viena problema - neturiu kolkas vietos kur galeciau augint augalus iki ishneshimo i lauka. Motina jei pamatytu, kad bandau augint, tai ish namu ishvarytu :D Gal kas shituo kalusimu kokiu minciu turit? reix gi kazkaip suktis.

Tegivuoja :x:
Ar tikrai mama skiria kanapes:)?O seip tai sudaigink ir lauke pasek, tiesiog aptverk augaliukus kokia plevele kad ju laibus stiebus vejas neislankstytu ar kitaip nepaveiktu.Ir man atrodo viskas bus gerai.
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

atinama rašė: top44 pamaciau jog flowering time trumpas labai, todel paemiau pabandyti. nu ir ka, isaugo, sukrove. bet stiprumas tai isvis kazkox vibracinis BODY. tai man tokios per stiprios
Ar galetumei pakomentuot ta vibracini body, nes noreciau mazdaug indikos efektus suzinot. Isanksto dekoju
nei chronius, nei Bronius...
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

as turbut zinou kas tai yra :D man tai daznai buna kai ildai nerukou :!:
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

* rašė:outdoor'e?? !(
Klausykit, kodel lauka vadinat outdoor'u? Po saule, lauke. Maciau B-52 nuotraukas - puikiai auga lauke. Jei ka, tai yra indikos - sativos hibridas.
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

lauks y ir outdoor's kap suprantu :) tai gal ispanija ten buva :]

o siaip manau ir outdoor'e galima indoor'a pagamint :) jei ruduo bus siltas, nelabai lietingas ir bla bla :) bet derlius gali but prastesnis. mirkt ;)
..have an idea?
Albertas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2007-02-06, 16:11
Reputacija: 0

Standartinė Albertas »

ka siulot auginti po 200 givsydabrio setupu :) patalpa didele ... oro salygos ~26 laipsnei patalpa sildoma ... galimybe padidinti sviesa iki 400w
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Gal kas gali man parekomenduot kokia sativa su "totally high" poveikiu outdoor'ui... Nzn kokia rinktis... (ish nirvanos repertuaro pageidauciau 8) )

Taika
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

kojak rašė:Gal kas gali man parekomenduot kokia sativa su "totally high" poveikiu outdoor'ui... Nzn kokia rinktis... (ish nirvanos repertuaro pageidauciau 8) )

Taika
na, si rudeni man swazi uuujj kaip uzderejo.. 2.5m egle net pasvyrus nuo pumpuru... :) vidut stiprumo.. high.. geras, tikrai geras buva :) new purple power zymiai mazesnis buva.. bet dumas irg niblogs..:)
..have an idea?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

kojak rašė:Gal kas gali man parekomenduot kokia sativa su "totally high" poveikiu outdoor'ui... Nzn kokia rinktis... (ish nirvanos repertuaro pageidauciau 8) )

Taika
jaj nori 100% sativos,tai durban poison kaip tik tau :D
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

kojak rašė:Gal kas gali man parekomenduot kokia sativa su "totally high" poveikiu outdoor'ui... Nzn kokia rinktis... (ish nirvanos repertuaro pageidauciau 8) )

Taika
Ziurejai sativa seeds bank'a? Gal ten rasi ka dominancio, kainos nera dideles.
http://www.thesativaseedbank.com/
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Ziurejai sativa seeds bank'a? Gal ten rasi ka dominancio, kainos nera dideles.
http://www.thesativaseedbank.com/ [/quote]

Visai nieko cia. Cia su nirvana ishsprudo (tipo nesvarbu kox shopas), bet shitas, kaip supratau, irgi yra kazkox nirvanos partnioras ar pan.
Paskutinį kartą redagavo kojak 2007-02-19, 16:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Nelabai domejausi, bet abejoju, kad labai daug bendro turi su nivana.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

modis rašė:
kojak rašė:Gal kas gali man parekomenduot kokia sativa su "totally high" poveikiu outdoor'ui... Nzn kokia rinktis... (ish nirvanos repertuaro pageidauciau 8) )

Taika
jaj nori 100% sativos,tai durban poison kaip tik tau :D
bet esu girdejes, kad nirvanoi Durban Poison nera grynaveislis, o hibridas su Skunk ar pan. kazka
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Turiu klausimeli gal jis ir buvo jau, bet neradau.

Kokia labiausiai tinkama veisle auginti lietuvoje lauke (stipri ir high) ir beje koki menesi jau reiketu seti preadet
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Balandzio gale , geguzhes pradzioj priklausomai nuo oro.Seip tikrai apie tai yra kalbeta, o del rusies tai pasiziurek kokiuose shopuose ir rasi ka nors tinkamo lietuvai.
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

siaip tai kovo gale reiktu seti mazdaug. priklausomai nuo oro salygu. Pradzioj vistiek reikia augaliukus namie apiforminti, paruosti laukui.

http://pictures.marijuana.com/gallery/d ... p17846.swf
divinorum.lt
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Nu nezinau esu sopu pervares daug bet kad butu parasyta Sitas augalas labaio gerai tinka butent lietuvos klimatui :D taigi ir prasau nes cia yra tikrai kas yra augines ir zino tikriausiai kuris yra atsparesnis ir kuriam augaleliui musu salygos tinka ir patinka 8|
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas