Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Na va du pasisakymai ir du skirtyngi pasiulimai kurie skiriasi net visu menesiu taigi nesuprantu ar ner atiksliau apibrezta tas nes esu sodines daug kitokiu augalu tai ten raso pvz tik issalui isejus sodinti,
o cia man zalias miskas del to ir klausiu nes pirkti jau uzkniso :D Del to ir renku info reikia dar ir seklas uzsisakyt o jau gi viskas ci ajau ant nosies bijau paveluot.
ACIU uz komentarus.
Raslabutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007-01-16, 23:18
Reputacija: 0

Standartinė Raslabutis »

Early Misty kas ka pakomentuos ?
grow it up rol it up light it up smoke it up
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

SACALAS rašė:Nu nezinau esu sopu pervares daug bet kad butu parasyta Sitas augalas labaio gerai tinka butent lietuvos klimatui :D taigi ir prasau nes cia yra tikrai kas yra augines ir zino tikriausiai kuris yra atsparesnis ir kuriam augaleliui musu salygos tinka ir patinka 8|
ieskok outdoor'ui skirtos ir visks, didzioji dauguma augs LT be problemu
..have an idea?
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Kadangi sakai visos veisles tinka kurios skirtos auginti oudore tai as issirinkau sita http://www.nirvana-shop.com/hawaii-skunk-p-71.html

kodel sita? na kaip as manau tai jos zydejimo augimo ir zydejimo laikas nera ilgas tai turetu suspeti auzauginti derliu beje thc didelis ir high
prasau patarimu dar mastau apie ruderalsi skunk ka jus zinote plz help :D
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

+ ziurek, kad trumpesnis flowering time'as butu :)
neteko man hawaian augint, tai nieko apie ja pasakyti negaliu..
ish forumu supratau tiek, kad zmones augina durban poison, purple power, kc33*master kush,swazi, top 44, early skunk, passion#1, shaman, holland hope be problemu
..have an idea?
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

'|

Sveiki zinovai atsiprasau gal del per kvailo klausimo bet kas gal parekomenduotu :x: veisle nuo kurios juokas stiopriai jama , buvau keleta kartu tokios ragaves is Olandijos bet veisles nzn , o LT tai supesi duma viena kita ir krenti kaip bulviu maisas , tai noeretusi suzinoti kazkokia panashia veisle kad nekristum kaip bulviu maishas
skull
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-03-17, 02:39
Reputacija: 0

Standartinė skull »

tai turbut kokia ximke peshi jei per smegenis uzvozia taip 8E
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Assas rašė:'|

Sveiki zinovai atsiprasau gal del per kvailo klausimo bet kas gal parekomenduotu :x: veisle nuo kurios juokas stiopriai jama , buvau keleta kartu tokios ragaves is Olandijos bet veisles nzn , o LT tai supesi duma viena kita ir krenti kaip bulviu maisas , tai noeretusi suzinoti kazkokia panashia veisle kad nekristum kaip bulviu maishas
ieskok sativos.. ne indikos:)
..have an idea?
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Siam outdoorui uzsakiau is nirvanos Early Special ka manot apie sita veisle ? :)
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

zaza rašė:Siam outdoorui uzsakiau is nirvanos Early Special ka manot apie sita veisle ? :)
neishaugines, nesuzinosi :) kas ka sako, tai dazniausiai asmenine nuomuone.aisku, kartais buna ir kitaip :)
..have an idea?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Na net nezinau, as asmeniskai tiek nemokeciau uz ta veisle, man rodos perbrangu outdorui. O indoorui uz tiek irgi galima geriau ishsirinkt. Na cia tik mano nuomone, as nesu jos augines ar skaites grow reoportus ar pan. su sia veisle.
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

tikrai nezinau..neatrodo stebuklinga.. uz tokia kaina tikrai galima(mano nuomone) geriau rast..
..have an idea?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Manau visai turetu buti neblogai mandala#1
http://www.mandalaseeds.com/html/mandala__11.html
Kiek is aprasymo susidariau yspudi tai nelabai stabili veisle, bet nieko, gali pagauti ir sativos ir indicos ir purple gena, gal net geriau jei augini outdoore viena veisle tai vis kazkokia yvairove butu :)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Mane sudomino kad tos rusies yra trumpas zydejimo laikas ,kad iki rugpjiucio pabaigos jinai suzydi, kad tai yra mostly indika pritaikyta northen klimatui ir rusis yra stabili.Svarbiausiai jei nori isgauti gera rezultata kad augalas suzydetu iki galo. :) Sutinku yra ir daug kitu geru variantu ,bet oudorui daugiausiai buna sativos dominantai o as ieskau geros indikos musu oudorui.Gal kas pades pradedanciam outdorininkui? :D Beja paemiau lowryderiu#2 noriu pasiziuret kiek jie turi savyje augimo potencialo? :)
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

jej nori indic'os gal pabandyk Citral..
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

noriu pasiziuret kiek jie turi savyje augimo potencialo? :)[/quote]

Apsoliučei nieko nesupratau! Kas do augimo potencialas,jai paaiškinsi,pasigliučinsiu gal suprasiu:))
Apie low žinau tikrai nemažai, Lowryder #2 nelabai ka skiresi nuo paprasto lowryderio,nieko naujo..... Kas,kas --> taj domina Neville Haze x Lowryder,Mazar x Lowryder , N.Y.C Diesel x Lowryder , BlueBerry x Lowryder ir t.t , Santa Maria x lowryder (Low#2) nieko gero,paprastas lowryderis:) Truputi mandriau ir fsio:D
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

mazar rašė: Apie low žinau tikrai nemažai, Lowryder #2 nelabai ka skiresi nuo paprasto lowryderio,nieko naujo..... Kas,kas --> taj domina Neville Haze x Lowryder,Mazar x Lowryder , N.Y.C Diesel x Lowryder , BlueBerry x Lowryder ir t.t , Santa Maria x lowryder (Low#2) nieko gero,paprastas lowryderis:) Truputi mandriau ir fsio:D
gal gali pakuomentuot lowryder'io stipruma, high'a..? lb idomu butu
..have an idea?
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

Visiems gali buti skirtingai,žiurint kiek rukysi, per ka rukysi ir su kuo rukysi.
Lowryderis turi gera stoned ir gera high,thc jam tikrai netruksta!
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Nu jei taip vertint tai jie visi "truputi mandresni ir psio".O apie auginimo potenciala tai as turejau uomeny stabiluma nes kryzminti low. t.y."visi tavo isvardinti" daugumoj jo neturi o butent low.-2 yra f1 hibridas mano manymu jau turi sudeta nebloga genetika nei paprastas low. Del tu visu savybiu tampa labai patrauklia medziaga kryzminimui. P.S. "Mano asmenine numone".
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas