Nuotrauka Nuotrauka

Veislės, hibridai.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
saliamonas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007-04-03, 20:23
Reputacija: 0

Standartinė saliamonas »

sveiki visi! :)
mane domina klausymas.... auginu kalnalape, auga, dideja, ziedai skleidziasi, tikra moteriske! jos ziedai turi violetinio atspalvio.. ka galetu reiksti? esu girdejes kad nedaugelis rusiu turi violetiniu atspalviu... gal kas nors zinot apie tai? :?:
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

saliamonas rašė:sveiki visi! :)
mane domina klausymas.... auginu kalnalape, auga, dideja, ziedai skleidziasi, tikra moteriske! jos ziedai turi violetinio atspalvio.. ka galetu reiksti? esu girdejes kad nedaugelis rusiu turi violetiniu atspalviu... gal kas nors zinot apie tai? :?:
Violetinis atspalvis atsiranda kai augalas auga saltesniame klimate,taj gali atsirasti visom rusim ;)
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Manau kad tai gali but ir kitas, maziau tiketesnis variantas - blue seima. Nors gal ir del salcio.
nei chronius, nei Bronius...
prophet
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-05-11, 12:12
Reputacija: 0

Standartinė prophet »

pas mane augalelio lapai turi tokia tamsia raudona spalva ar vien is to galima sprest jog tai Purple Power? :x: siaip kokia cia rusi turiu nzn, dave draugas kazkokia sekliuke :)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Kazkur buvau uztikias autoflowering veisliu seedshop'a, bet db jo nerandu... Gal as cia kazka painioju, bet man atrodo tox tikrai yra :/ Gal kas zino :?:
haze around me...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

http://www.snow-white.nl/ordernow.htm Cia kazka panasaus radau, bet tik trys rusys
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Iskaiciau, kad lowryder'y galima auginti ir be jokiu lempu, tiesiog ant palanges. Raso, kad derliu nuimt galima bus 5kart i metus. Ar tiesa cia, beto ar del to yeldai buna labai mazesni :?:
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

kestone rašė:http://www.snow-white.nl/ordernow.htm Cia kazka panasaus radau, bet tik trys rusys
Snow white tai tas pats kaip ir whitewidow, tau kaip tik butu manau.O kas liecia lowus tai taip, mazai nuimsi tu nuo ju.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

kestone rašė:http://www.snow-white.nl/ordernow.htm Cia kazka panasaus radau, bet tik trys rusys
Pz, viena Lowryder#2 sekla - 5 Eurai...
haze around me...
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

kojak rašė:
kestone rašė:http://www.snow-white.nl/ordernow.htm Cia kazka panasaus radau, bet tik trys rusys
Pz, viena Lowryder#2 sekla - 5 Eurai...
As is cia pirkau sawo snow-white tai is 2 seklu buvo 2 mergytes :)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

zaza rašė:
kojak rašė:
kestone rašė:http://www.snow-white.nl/ordernow.htm Cia kazka panasaus radau, bet tik trys rusys
Pz, viena Lowryder#2 sekla - 5 Eurai...
As is cia pirkau sawo snow-white tai is 2 seklu buvo 2 mergytes :)
o per kiek laiko atsiunte?
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Jei neklystu per 5 dienas ar 4 8)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Tai man taip ir neajsq: Snow White ir WW skirtingos veisles ar cia ta pati tik kitaip vadinas :?: Nes www.nirvana-shop.com tai lyg ir skirtingos, o www.snow-white.nl tai lyg ir ta pati...
haze around me...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

zaza, o kokio aukscio isaugo tau snow-white ? ir ar reikalauja daug prieziuros si veisle?
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Kiekvienas augalas prieziuros reikalauja vienodai,o auksti gali kontroliuot ,taikydamas ivairius metodus.
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

kestone rašė:zaza, o kokio aukscio isaugo tau snow-white ? ir ar reikalauja daug prieziuros si veisle?


Daug prieziuros tikrai nereikalauja :) O isaugo apie Apie 1.2metro :)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

kojak rašė:Tai man taip ir neajsq: Snow White ir WW skirtingos veisles ar cia ta pati tik kitaip vadinas :?: Nes www.nirvana-shop.com tai lyg ir skirtingos, o www.snow-white.nl tai lyg ir ta pati...
Skirtingos jos, tik ten neteisingai parasyta. Kadangi skiriasi ir siu augalu THC % kiekis ir ugis ir isvaizda
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

kestone rašė:
kojak rašė:Tai man taip ir neajsq: Snow White ir WW skirtingos veisles ar cia ta pati tik kitaip vadinas :?: Nes www.nirvana-shop.com tai lyg ir skirtingos, o www.snow-white.nl tai lyg ir ta pati...
Skirtingos jos, tik ten neteisingai parasyta. Kadangi skiriasi ir siu augalu THC % kiekis ir ugis ir isvaizda
O tai kuris THC daugiau turi? Ir, pvz, lauke auginant kuris didesnis uzauga??
haze around me...
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

dar norejau jusu paklausti, draugas tipo is afrikos parsiveze seklu, sako tipo "afrikanke", tai cia kazka sako kad afrikanke ar ne? nes kiek zuirejau kazkokio tokio panasaus pavadinimo nera, bet toj pacioj afrikoj taigi gali buti begales tu rusiu, tai cia afrikanke vadinasi nieko nesako? :D
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

rafinuotas rašė:dar norejau jusu paklausti, draugas tipo is afrikos parsiveze seklu, sako tipo "afrikanke", tai cia kazka sako kad afrikanke ar ne? nes kiek zuirejau kazkokio tokio panasaus pavadinimo nera, bet toj pacioj afrikoj taigi gali buti begales tu rusiu, tai cia afrikanke vadinasi nieko nesako? :D


Tu teisus 8) Rusiu yra labai daug ir jei jis pats nezino kokia rusi parsiveze tai ir sako afrikine :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    67 Atsakymai
    39530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sterkis
  • Lietuvos outdoor'o veislės
    * » » forume Outdoor
    419 Atsakymai
    173371 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • Finola veislės sudėtis
    Fred » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    5186 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Fred
  • Autožydėjimo veislės, "Lowryder'iai", ruderalis hi
    mr.green » » forume Herbariumas
    853 Atsakymai
    332922 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-