Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Oi, kad mano akys butu tokias uzmate ar mano ausys uzgirde, buciau jau as jas pajemes H|
Hanisas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2007-03-28, 12:45
Reputacija: 0

Standartinė Hanisas »

Spartakas rašė::D violetini Bloom plus Shultz, 10.50.10 - 15 lt. Its Nice, I like it, and not only me.
o tu jas naudoji tiek vegetaciniu tiek ne ? periodu?
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

vegetaciniu periodu nerekomenduociau ju naudoti, perdauk fosforo, taciau shultz turi neblogu ir vegetaciniui periodui npk man rodos 10-20-10 plant food kazkas tokio vadinasi, zalios tokios.
divinorum.lt
Hanisas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2007-03-28, 12:45
Reputacija: 0

Standartinė Hanisas »

Spartakas rašė:vegetaciniu periodu nerekomenduociau ju naudoti, perdauk fosforo, taciau shultz turi neblogu ir vegetaciniui periodui npk man rodos 10-20-10 plant food kazkas tokio vadinasi, zalios tokios.
as tai naudoju 10-15-10 jos universalios yra, ir man labai patinka :D vo o flowering periodu jau priimsiu tavo patarima :D ;)
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

As turiu abejas Schultz ten zalia ir ta bloom plus, tai galiu pasakyt kad su zalia tai labai daznai i preflowering isimeta(bent jau man). Uztat zydejimui skirtos tai visai neblogai, tik veikia kai ima trukt magnio - pirma kart eme trukt tai galva lauziau kas negerai, paziurejau i elementus ziuriu jog Mg nera, turbut cia pagrindine beda situ trasu.
nei chronius, nei Bronius...
Hanisas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2007-03-28, 12:45
Reputacija: 0

Standartinė Hanisas »

Bronius007 rašė:As turiu abejas Schultz ten zalia ir ta bloom plus, tai galiu pasakyt kad su zalia tai labai daznai i preflowering isimeta(bent jau man). Uztat zydejimui skirtos tai visai neblogai, tik veikia kai ima trukt magnio - pirma kart eme trukt tai galva lauziau kas negerai, paziurejau i elementus ziuriu jog Mg nera, turbut cia pagrindine beda situ trasu.
na shitos shultz tai vadinasi plant food plus :D tai jos vienu zodziu pilnos visu elementu :) tipo universalios, man jos visai patinka jos ir saknim labai geros tai naudoju ir vargo nematau :D beje magnio jose yra :)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Bronius007 rašė:As turiu abejas Schultz ten zalia ir ta bloom plus, tai galiu pasakyt kad su zalia tai labai daznai i preflowering isimeta(bent jau man). Uztat zydejimui skirtos tai visai neblogai, tik veikia kai ima trukt magnio - pirma kart eme trukt tai galva lauziau kas negerai, paziurejau i elementus ziuriu jog Mg nera, turbut cia pagrindine beda situ trasu.
O tai kaip tada su Mg darei? ish kur jo gaut papildomai? :|?
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Tos zalios tai "All purpose plant food" ir jose nera magnio kaip ir bloom plus, tu turbut magni (Mg) maisai su manganu (Mn), jis seniau buvo laikomas 4 pagr. elementu(N, P, K, Mg), nezinau kaip dabar, nesidomejau. O savo augala tai gelbejau pakeisdamas trasas.
P.S. Gal kas yra girdeje atsiliepimu apie "Advanced Nutrients"?
nei chronius, nei Bronius...
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Tai gal galima Magne+B6 vitaminu vaistinei nusipirkt ir padet po shaknim sodinant?!

P.S. Magnio su Manganu nemaisau :]
Hanisas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2007-03-28, 12:45
Reputacija: 0

Standartinė Hanisas »

Bronius007 rašė:Tos zalios tai "All purpose plant food" ir jose nera magnio kaip ir bloom plus, tu turbut magni (Mg) maisai su manganu (Mn), jis seniau buvo laikomas 4 pagr. elementu(N, P, K, Mg), nezinau kaip dabar, nesidomejau. O savo augala tai gelbejau pakeisdamas trasas.
P.S. Gal kas yra girdeje atsiliepimu apie "Advanced Nutrients"?
aha tikrai maisau :/ 8/ :) :]
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

AS paprasciausiai pakeiciau trasas ir viskas po keliu dienu issisprende.
nei chronius, nei Bronius...
Hanisas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2007-03-28, 12:45
Reputacija: 0

Standartinė Hanisas »

Bronius007 rašė:AS paprasciausiai pakeiciau trasas ir viskas po keliu dienu issisprende.

o i kokias pakeitei? 8/
beje kada reikia nustoti tresti ? 8)
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Trasas naudoju tai pigias Vita, ten po 3lt su centais, o nustot trest reikia 1-3 savaites iki derliaus nuemimo. Beje gal kas naudoja stimuliatorius tokius kaip "Buton" "penergetic P"?
nei chronius, nei Bronius...
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

akrobaTIK rašė:Uzsisakiau 5gr Giberilino(galimi ir didesni kiekiai). su 50mg Giberilino rugsties galima kelis simtus augalu apipurksti. Gal butu norinciu keisti/mainyti/pirkti ar galu gale galeciau mazus kiekius duot pabandymui. Pasakojo vienas rimtas uzsienio groweris kad su giberilino rugstim lowryderi iki pusantro metro uzaugino per 2menesius.
Cia geras! Kas gali papasakot apie shita preparata? (Giberalina)
haze around me...
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

kojak rašė:
akrobaTIK rašė:Uzsisakiau 5gr Giberilino(galimi ir didesni kiekiai). su 50mg Giberilino rugsties galima kelis simtus augalu apipurksti. Gal butu norinciu keisti/mainyti/pirkti ar galu gale galeciau mazus kiekius duot pabandymui. Pasakojo vienas rimtas uzsienio groweris kad su giberilino rugstim lowryderi iki pusantro metro uzaugino per 2menesius.
Cia geras! Kas gali papasakot apie shita preparata? (Giberalina)
As kiek situ preparatu esu domejesi tai galiu pasakyt kad kanapei jis nera lb tinkamas, nes "stimuliuoja vyriskuma" , netgi nupurskus viena saka gali ta saka tapt vyru o likusi mergaite, nezinau, gal tai praverstu gaminant femized seklas, nesu tikras, reiktu pasidomet. O siaip jei maza doze tai neturetu pridaryt vyru. Kiek atsimenu tai jis labai stimuliuoja augalo augima i virsu o ne siaip kad uzvesetu placiai, bet siaip lankstant ar karpant, tai galima padaryt manau viska. Ir siaip galima purksti tik kazkuriuo augimo laikotarpiu ir man rodos tik viena karta. Labai senai domejausi tai ne viska atsimenu. Zodziu googlej rasi beveik viska. Na ir giberelinas skatina seklu sudygima, tipo tada viskas greitai vyksta.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

nusipirkau pabandyti ziedejimo stimuliatoriu...apie pasekmes ar pasiekimus informuosiu ;)
prekyba forume draudžiama.
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Labai idomu bus suzhinot kaip veikia, pats vis galvodavau jo isigyti.Lauksim rezultatu :]
De4th_w1sh
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2006-09-13, 15:35
Reputacija: 0

Standartinė De4th_w1sh »

Manau moteriskos lyties nepaskatinsi Cia gimstama iskart manau su lytim kaip ir zmones Tik ji isriskeja veliau...
Norejau paklausti, as turiu universaliu trasu ir naudoju reguliariai (1 kart i savaite laistau tuo tirpalu) Tas tirpalas nera stiprus ir ar nepadaryciau blogai jaigu dazniau lieciau vandeniu maisytu su tom trasom? O gal jus zinot kokiu trasu su kuriom visada reikia lieti?
_________________
BeatboX 4EveR!
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Stebek augala , gali visada lieti juos su trasom , bet kai zydes 2 savaites pries reikia trasas nutraukti.Stebek augala.
SoEasy
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2007-02-04, 13:01
Reputacija: 0

Standartinė SoEasy »

as tai paprasciausia buda tresimo issirinkau nusipirkau 1kg amonio salietros parasyta tinka visiems augalams ir karta per savaite papilu po kelius trupinukus i vazona manau vistiek naudos gauana augalas daugiau nei is paprasto vandens o ir parasyta ant pakelio jog augalas su trasom gauna daug reikalingu medziagu
Viskas Ore
Rašyti atsakymą