Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

tai kaip cia su tais plaukeliais, cia kaip tai 50x50 proc..?? ?

[ nuotrauka ]

c.
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

PAGALIAU, viena sekla buvau rades "pihe" tai isdygo jinai, tiksliau dvi seklas buvau rades, taciau tik viena isdygo 8E
tai kaip elgtis su augalu, kurio nepazysti? dabar jau augalelis isdygo pagaliau. Kazkur buvau skaites, jog kad butu moteriskas augalelis, reikia pirmas dvi savaites padeti ant lango, t.y. duoti sviesos tik 12val, tai taip dabar ir darysiu, ka dar jam reiketu padaryt, kad jis butu moteriske?
saugosiu puoselesiu mylesiu 8|
De4th_w1sh
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2006-09-13, 15:35
Reputacija: 0

Standartinė De4th_w1sh »

Manau moteriskos lyties nepaskatinsi :) Cia gimstama iskart manau su lytim kaip ir zmones :] Tik ji isriskeja veliau...
Norejau paklausti, as turiu universaliu trasu ir naudoju reguliariai (1 kart i savaite laistau tuo tirpalu) Tas tirpalas nera stiprus ir ar nepadaryciau blogai jaigu dazniau lieciau vandeniu maisytu su tom trasom? O gal jus zinot kokiu trasu su kuriom visada reikia lieti? :)
BeatboX 4EveR!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

rafinuotas rašė:PAGALIAU, viena sekla buvau rades "pihe" tai isdygo jinai, tiksliau dvi seklas buvau rades, taciau tik viena isdygo 8E
tai kaip elgtis su augalu, kurio nepazysti? dabar jau augalelis isdygo pagaliau. Kazkur buvau skaites, jog kad butu moteriskas augalelis, reikia pirmas dvi savaites padeti ant lango, t.y. duoti sviesos tik 12val, tai taip dabar ir darysiu, ka dar jam reiketu padaryt, kad jis butu moteriske?
saugosiu puoselesiu mylesiu 8|
Visiska tiesa- sodinsi ant palanges bus moteriske =]]]]]]]]]]]]]]
Rafinuotas, jai nori isitikint, paklausk tevu- ar laike tave dvi savaites ant palanges po saule, kad butum berniukas =]]]]]]
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Gurman tu toks man nevalyvas issisokelis esi, nieko naudingo nepasakantis 8E
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

ne nu tai pasaket kad tai netiesa tai tiek. o beje sita pletka ir isgirdau tarp jusu gausybes zinuciu, kazkuris pilietis pasake, jog duodant augaleliui sviesos 12val pirmas 2savaites, skatinama moteriska veisle, na vadinas klydau.
dabar dar klausimelis, galvoju sumesti i siltnami keleta augaleliu tarp pomidoru, ir ten babune lai laisto i savaite karta zeme. Pomidoram gana, o kanapelei nebus blogai? beje kuria vieta jai parinkti, galvoju siltnamio viduryje, kad zinot nekliutu ant akiu?
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Tau geriau zhinot ar kliutu ant akiu ar ne, nematem mes tavo siltnamio ir pan.Kanape seip atsparsi sausrai bet 1 kartas per savaite vasara tai bus mazai man rodos.Teko auginti siltnamy, augaliukas turejo mazai vandens ir buvo nususises visishkai, kalbu apie ugi ir pan.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Jei laistys Babunia kartu su pomidorais tai kalnalape jausis labai gerai ;)
(Nes paomidorai nemegsta sausros ir laistyt reikai kas antra diena, jei ne dazniau ziurint koks siltnamis , pas tevus siltnamyje salia pomodoru buvo shalucha 2.5m aukscio uzaugus , tai nerealiai atrode)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

barsukas rašė:Gurman tu toks man nevalyvas issisokelis esi, nieko naudingo nepasakantis 8E
O as taves nepazystu, tad nezinau koks ir kas tu. Ir nesu ant tiek idiotas sprest apie zmones is keliu komentaru =]]
Bet tai klausymas- ant palanges pastatysiu, tai moterishke isaugs. Tai gal ir kompiuteriui reikia naujos voveraites didesniam rate, kad veiktu greiciau? As ateinu priputes ir prikolinu, o tu ant atxodu gruzinies, arba atsikeles po putimo piktas =]] Tavo komentaras daugiau naudos nei mano neatneshe, tad rashydamas ji pats darai ta pati ka ir ash =]]] Tokie gruzai, kad nu nax =]]] Tu tik neplyshk neputes =]]] O tai taves nejuokina klausymai is tos serijos, kad "nelaistysi augalo- isaugs normaliai is iskart sausas, gatavas rukymui". Arba "Jai augant zolei perdazyt ja geltonai, tai auksini pyxa gausi?"
Karoce- ATXODAS esi turbut siandien.
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Vakar buvo atchodniakas :D , sorry pasikarsciavau :)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
pirmoje foto rodos, kad merdeja augaliukas.. jam taip po persodinimo pasidare.. neaugt, bet nykt pradejo.. galbut zemes ph negeras bet tai tik po savaites patikrint galesiu kai ateis ph matuoklis.. Dar labai daznai lija ir saules mazokai, apsiniauke.. nakti api 10 silumos..diena 15 kazkur..
Zemes misinys: substratas (pgr durpes) + perlitas + vermikulitas. Beveik visiem likusiems augaliukams apatiniai lapai pasirauksleje.. karta su miracle grow trasom 20-10-13 patresiau svelniai bet nepagereja niekaip..

kaip galvojate kur suo pakastas, zaliuju augintiniu dabotojai? :)
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Man irgi rodos taip buvo blogai fotke matos man geltonavo bet dabar viskas normaliai man atrodo buvo del to kad as po lempa tai ant palanges auginau :) Gal tu po lempa pries tai auginai o dabar i lauka isnesiai ? 8/
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

na ant palanges isdygo ir augo. ir pries persodinima lauke pabuvojo kokias 5 dienas.. dar atsimenu viena augaleli netycia uz stiebo paemes buvau ir zemiu daug nuo saknu nubirejo.. na tikiuos atsigaus.

Dar pamaciau kad kieme labai daug sraigiu ir sliuzu kazkokiu. kaip sraige tik be kiauto.. skaiciau kad vario jos labai nemegsta..
kaip manot atbaidytu keli apvyniojimai aplink vazona variniu laidu.. nes jei liptu tai tik per vazono krasta mat neskraido. :)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

zn, kai prie :x: tai gali ir priskrist :] O seip tai, kai ash y lauka persodinau priesh savaite ir shy savaitgaly paziurejau, tai nekiek nepaaugo... Gal dar pershalta :/
haze around me...
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Melyne rašė:na ant palanges isdygo ir augo. ir pries persodinima lauke pabuvojo kokias 5 dienas.. dar atsimenu viena augaleli netycia uz stiebo paemes buvau ir zemiu daug nuo saknu nubirejo.. na tikiuos atsigaus.

Dar pamaciau kad kieme labai daug sraigiu ir sliuzu kazkokiu. kaip sraige tik be kiauto.. skaiciau kad vario jos labai nemegsta..
kaip manot atbaidytu keli apvyniojimai aplink vazona variniu laidu.. nes jei liptu tai tik per vazono krasta mat neskraido. :)
galima ir kitauip nuo sraigiu apsigint, be variu, deciu ir sh visokiu.. yra spec. tabako dulkiu + dar kzk natur. ingridiento milteliai..ishpurkst tirpalu :x: ir viskas ok.. :) placiau veliau parasysiu..
..have an idea?
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

na su variu paprasciausia butu.. nuperki koki metra milimetro storio laido, nulupi izoliacija ir apvinioji vazona pora kartu :) jei nevazone purskalas geresne ideja.
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Melyne rašė:na su variu paprasciausia butu.. nuperki koki metra milimetro storio laido, nulupi izoliacija ir apvinioji vazona pora kartu :) jei nevazone purskalas geresne ideja.
pilnai sutinku :) ash, asmenishkai, su sraigem neturejau jokiu bedu.. nors ju buvo devynios galybes aplink, ne viena neuzsimane pakopinet mano gelem :) Sigmai teko susidurt, kaip supratau.. :|?
..have an idea?
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

o jums, brangieji grower'iai, neteko susidurt su pelesiu daiginant? man teko palikt bedaiginat porai dienu uzdengtas plevele, tai 2 augalus su visom saknim surijo... yra kazkokiu(irgi naturaliu) priemoniu, kuriu tirpalu grunta bedaiginant laistant pelesiui sansai 0.1%.. bet pas mani jau buvo gerokai per velu !(
..have an idea?
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Blemba neisivaizduoju, kas mano augaleliui darosi :( atrodo ir palaistau ir lempa neuzkaitina, ir trasu jau nebepilu, bet situacija negereja :(

ka siulot?ka manot?
[ nuotrauka ]
melskimes, galbut tai jums pagelbes
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Jei neklystu tai taip ir turi but, matau budai jau prinoke tai neturetu jau kartais but greitu metu harvestas ;) ?Seip cia naturalu man rodos , nieko baisaus.Kokia rusis?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas