Nuotrauka Nuotrauka

zvengimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Paskenduolis
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2007-01-08, 13:44
Reputacija: 1

Standartinė Paskenduolis »

atinama rašė:kvatoji , kaip JIS? >>>>

http://www.youtube.com/watch?v=iJ8sar0VF2Q

tveny faif :D

Va ce tai kvatojimas :D :D :D noreciau su tokiu parukyt... :)
Ir i tema! ---->: as tai nebezvengiu osvis beveik.... pradzioj gal zvehgdavau, bet siaip dazniausiai stoned budavau, o dabar nznau, kazkaip nei tas nei tas, kosmose kazkur bunu. Daznai isvis atsilieku nuo hebros (jei kas ka pasako tai susigaudau tik po kiek laiko :D ) arba kai gerai pridumiju, tai kaip kas nors, ka nors pasakoja viska girdziu bet nieko nesuprantu.... va tada tai buana juoko! :D
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Paskenduolis rašė:
atinama rašė:kvatoji , kaip JIS? >>>>

http://www.youtube.com/watch?v=iJ8sar0VF2Q

tveny faif :D

Va ce tai kvatojimas :D :D :D noreciau su tokiu parukyt... :)
Ir i tema! ---->: as tai nebezvengiu osvis beveik.... pradzioj gal zvehgdavau, bet siaip dazniausiai stoned budavau, o dabar nznau, kazkaip nei tas nei tas, kosmose kazkur bunu. Daznai isvis atsilieku nuo hebros (jei kas ka pasako tai susigaudau tik po kiek laiko :D ) arba kai gerai pridumiju, tai kaip kas nors, ka nors pasakoja viska girdziu bet nieko nesuprantu.... va tada tai buana juoko! :D
Na manau visi kas dazniau pucia tas nebezvengia paprastai, na bent gerokai retesniais atvejais, lb priklauso nuo aplinkos manau. Man senai buvo kad zvengciau ir negaleciau valdytis, bet visai patikdavo :)
Paskenduolis
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2007-01-08, 13:44
Reputacija: 1

Standartinė Paskenduolis »

Patinka man su naujokeliais parukyt :x: tai jie pastoiai zvengia iki asaru, jei neuzgruzini, tada ir as prisijungiu prie ju.... :)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

atinama rašė:kvatoji , kaip JIS? >>>>

http://www.youtube.com/watch?v=iJ8sar0VF2Q

tveny faif :D
=]]]]] Legendinis jiutiubes rasta =]]] Ne, ne taip ikyriai kvatoju, truputi tyliau ir balso stygos dazniau vibruoja =]]
BangBang
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2007-05-29, 21:39
Reputacija: 0

Standartinė BangBang »

Belekaip kartais užeina žvengas :D
įpač jei kas paklausia 'pūtėi?' :]
arba dar jei kas anegdotus kokius pasakot pradeda tai išvis išprotėt galima kai žvengiu :!:
Labas.pučiat?
Kenny Li
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-05-30, 20:40
Reputacija: 0

Standartinė Kenny Li »

pirmus metus kai pusdavom..tai zvengdavom nuolatos :bong: :D bet dbr juokas ima nebent kai su lb linksma kompanija puciu :]
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Standartinė Hippie »

O man isaugo ne per stipriausias stuff'as,taigi didelio zvengo nebuna.Taip lengvai paputi ir gera pasidaro ir siek tiek linksmiau :)
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Siaip kiek teko dometis tai zvengas buna dazniausiai nuo posilpniu sativu, bet ta prasme ten jau Zvengas. Man tai dazniausiai ir prasidedavo zvengimo priepuoliai vos uzputos, o jei daugiau tai visokie kosmosai ir t.t.
nei chronius, nei Bronius...
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

nezinau man asmeniskai tie zvnengo priepuoliai labai patinka mes su draugeliu vis sumastom koki prikola :) jeigu namie tai isjungiam koki musikoz kanala ir bandom repuot ant virsaus po to kokios penkios minutes nebevaldomo zvengo iki asaru tada atsikvepi pasiziuri i akvriuma ir isivazduoju kad esu zuvis ir aplink mano kuna vien tik vanduo :] tada dar iputi ir vel zvengi :) sako kai zvengi vitaminas C gaminasi nezinau tiesa ar ne bet as tai tikiu kuo daugiau zvengsim tuo sveikesni busim :]
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė Arnas »

naktibaldas rašė:nu pasiskaiciau as cia hebra jusu minciu...kitus putuoklius ilga laika stebejau...bet niekam nera taip kaip man...
as iputes- ZVENGIU :)))
ir nieko negaliu su savim padaryti....kur tai benutiktu..ar autobuse..ar firmos vakarelyje...ar klube.
ypac ziauru buna klubuose ir firmos vakareliuose...nes visi zino kad as apsiputes 8/ :)))
o klube dar geriau- soka ir zvengia...taip is salies atrodau :/

Man irgi kaskas tokio panasaus buna :x: :D
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-24, 16:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Pacioje putimo pradzioje, tai budavo nesveiki juoko priepoliai , zvengdavau po 20, 30 min :D Buvo viena kart net oro pradeja trukti is to juoko, draugai ka persigando :D bet su rukimo stazu ir juokas mazeja :| Patink man kartais pazvengt 8)
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-24, 16:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

kai labai stipriai prajuokina ir sunku net ora ivept, isleidziu garsus, kurie zmonem primena verksma kazkodel =/ Tipo ant ikvepimu balso stygos baliavoja =]
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: zvengimas

Standartinė Arnas »

(delete) --==::~~
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-24, 16:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

--
Paskutinį kartą redagavo Danis 2009-06-09, 02:32. Iš viso redaguota 1 kartą.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Danis rašė:
Arnas rašė:Krc man kj uzeina tj pize juoko prepoliai po 10 20 min tek zwengiu wena kart dust pradejau ant zemes nuktitau rajtytis saukt saukdamas dar labei zweng ten tj pz buwa , dragaj dar apsipute pz panikuot pradejo galvojo kad jau mirsiu :/ 8)

Rasyk LIETUVISKAI o ne One el te kalba. Kam taip keiktis? ar tau neuztenka normaliu zodziu, kad paaiskint subjekto esme? kiek tau metu? man atrodo 15-16? ir aplamai nelabai suprantu ka tu cia rasineji... lietuviu kalboj W raides nera jei ka...
ishversk man: ' nuktitau rajtytis saukt saukdamas dar labei zweng ten tj pz buwa '
kazkox zodziu kratinys.. nieko nesuprantu :bong: :bong: :bong: --==::~~ --==::~~ --==::~~
PRITARIU TAU "danis" arnai geriau butum numires X(
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

sh ir x irgi nera 8)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

(Delete)
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-24, 16:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Arnas rašė:nu man ne 15 ir ne 16 metu , o greit 19 bus
O tai mokyklos nelankei nuo pradinių klasių ar čia kas dar nutiko, kad rašyt nebemoki?

Vertimas:
O tj mokyklos nelankei no pradiniu klasiu ar tshia kas dar nutiko, kad rashyt nebemoki?

O už durnelius galima ir atostogų susilaukt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Danis rašė:
Arnas rašė:Krc man kj uzeina tj pize juoko prepoliai po 10 20 min tek zwengiu wena kart dust pradejau ant zemes nuktitau rajtytis saukt saukdamas dar labei zweng ten tj pz buwa , dragaj dar apsipute pz panikuot pradejo galvojo kad jau mirsiu :/ 8)

Rasyk LIETUVISKAI o ne One el te kalba. Kam taip keiktis? ar tau neuztenka normaliu zodziu, kad paaiskint subjekto esme? kiek tau metu? man atrodo 15-16? ir aplamai nelabai suprantu ka tu cia rasineji... lietuviu kalboj W raides nera jei ka...
ishversk man: ' nuktitau rajtytis saukt saukdamas dar labei zweng ten tj pz buwa '
kazkox zodziu kratinys.. nieko nesuprantu :bong: :bong: :bong: --==::~~ --==::~~ --==::~~

Nu tai praleidinek jo postus ir nesiparink, nes mane labiau parina skaityt tokius komentarus, nei jo.
Nevarau ant taves, Doni, tegu baxuras rasho ka nori ir kaip nori, kaip bebutu, jis pilnametis, taigi vaikas gan didelis, pats nuspres kaip jam ir ka rashyt.
As tau isversiu ka jo SUPER SUNKUS KODAS reishkia:
Nukritau raitytis shaukt, shaukdamas dar labiau zvengt. Ten tai p*ze buvo
Sunkoka?
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

(delete) :bong:
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-24, 16:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rašyti atsakymą