Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Jo plaukeliai matosi :D Bet dabar suskaiciavus jau yra qpie 12 galuniu tai jai dar kirpsiu tai nu nx tikrai bus ju per daug, beje is tu apatiniu virsuniu bus kas nors? Nes jos irgi stypsta i virsu :] ir atrodo kaip virsuneles.
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Jeigu augini po lempom tai kiek jau mazdaug laiko laikai 18/6 perioda ?
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

pora menesiu jau auginu augalelius ant palanges. ir dabar nusprendziau jau zydint juos, taigi jie tebestovi prie lango, tik nuo 6val vakaro uzdarau zaliuzes., todel jie gauna 12val per para,nuo 6 ryto kazkas iki 6 vakaro. tik klausimelis dar vienas, kai uztraukiu zaliuzes 6val vakare, tai jau turiu pasakyti kad vistiek dar kazkiek sviesos yra, nera taip kad zaliuzes visiskai nepraleistu sviesos, per tarpelius praeina kazkiek sviesos, tai cia skaitosi kaip naktis augalui ar dar ne? na patys turbut isivaizduojat, uztraukite pas save zaliuzes ir pamatysit kad kazkiek vistiek sviesos pro langa praeina, tai vat ir idoum ar cia uztenka augalui apgauti kad jau naktis, ar visgi jis galvoja kad dar nera naktis ir dar kazkiek saule sviecia?
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

nakti menulis irgi atspindi sviesa,tai mano nuomone padarai jom nakti. o lapai gauna bent kiek tiesioginiu saules spinduliu ?
prekyba forume draudžiama.
blevyzga
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2007-06-07, 15:11
Reputacija: 0

Standartinė blevyzga »

Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :) [ nuotrauka ]

Resizinau

nu ir as susiduriau su problema pasmane taipat toks ilgas stiebas tik gal ji dvigubai ilgesnis ir kotas lb plonas kaip ir foto uzdejau daugiau zemiu kaip ir jus saket tai ziuresiu dar esu ir paremes bet dar viena problema augalelis jau gal kokia savaite laiko visiskai neauga nzn ka daryti patarkit gal del lempu nes jos lb levos o gal jau laikas kelt liumenu skaiciu?
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

o taip yra todėl,kad lapai iesko šviesos ir stiebiasi į viršų. padovanok augaliukui šviestuvą gerą ;)
prekyba forume draudžiama.
blevyzga
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2007-06-07, 15:11
Reputacija: 0

Standartinė blevyzga »

nu virs mano vazonu dvieju yra dvi lempos po 200w ir per viduri stovi 200w kaitrine tai pradzioje augo lb gerai o db sustojo nu bet reiks tikrai geras lempas pirkt kad pradetu vel augti :x: :D
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

blevyzga rašė:nu virs mano vazonu dvieju yra dvi lempos po 200w ir per viduri stovi 200w kaitrine tai pradzioje augo lb gerai o db sustojo nu bet reiks tikrai geras lempas pirkt kad pradetu vel augti :x: :D
oj nea,su kaitrinem nezaisk. nebent tas lempas prie pat laikyk augalo,bet jis tada apdegs. nes nera pakankamai liumenu augalui
prekyba forume draudžiama.
error404
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006-02-14, 16:53
Reputacija: 0

Standartinė error404 »

SACALAS rašė:Jo plaukeliai matosi :D Bet dabar suskaiciavus jau yra qpie 12 galuniu tai jai dar kirpsiu tai nu nx tikrai bus ju per daug, beje is tu apatiniu virsuniu bus kas nors? Nes jos irgi stypsta i virsu :] ir atrodo kaip virsuneles.
nebekarpyk kuomet zydi, karpima reikejo atlikti vegetacijos periodu...sustresuos agalas ir dar gausi prie plaukeliu nelauktu kiausu :)
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Hermis...
prekyba forume draudžiama.
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

RED&WHITE rašė:Hermis...
uzuojauta. praeitais metais apturejau hermi :( bandziau isgelbeti nukarpinedamas vyr.pautus, bet takart nepadejo :(
melskimes, galbut tai jums pagelbes
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

RED&WHITE- nesijaudink nematou jokiu vir. pozimiu ;)
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

RED&WHITE rašė:Hermis...
sveiki visi!
nematau kad cia butu hermis, nesijaudink
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

blevyzga rašė:
Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :) [ nuotrauka ]

Resizinau

nu ir as susiduriau su problema pasmane taipat toks ilgas stiebas tik gal ji dvigubai ilgesnis ir kotas lb plonas kaip ir foto uzdejau daugiau zemiu kaip ir jus saket tai ziuresiu dar esu ir paremes bet dar viena problema augalelis jau gal kokia savaite laiko visiskai neauga nzn ka daryti patarkit gal del lempu nes jos lb levos o gal jau laikas kelt liumenu skaiciu?

auginau su lempom natrio tokiu nebudavo auginau po saule balkone- buvo, auginau po lievom taupanciom lempom laukui sodinukus irgi buvo! iseitis viena: jeigu tavo lempos nekaitinancios prikisi jas prie pat tada stores stiebas, beje nepamirsk priristi jus nes tada dar turesi problemu!
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

blevyzga rašė:
Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :)
Sveikas tavo augalas! Nebe pirma karta dejuojat "istises, istises".. O cia jokio istisimo. Taip tu-ri bu-ti!
error404
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006-02-14, 16:53
Reputacija: 0

Standartinė error404 »

energetiniai gluosniai rašė:
blevyzga rašė:
Narkomas rašė:Augaliukui 3 dienos ir jis man kazkoks labai istyses nors lempa yra prie pat jo. Kodel jis taip tysta. Nes man reikia mazo ir kad i sonus sakotusi :)
Sveikas tavo augalas! Nebe pirma karta dejuojat "istises, istises".. O cia jokio istisimo. Taip tu-ri bu-ti!
jokio istysimo? tai ir pats turbut esi augines panasiai, pas mane tokio aukscio buno po 2savaiciu ir i ploti kokia 10cm, jau isleides 5 pora lapu...
error404
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006-02-14, 16:53
Reputacija: 0

Standartinė error404 »

dar pastebejimas tiems kurie megsta rysineti mj prie pagaliuku ar dar kur nors, kad augalas butu stiprus ir nereiktu nesamonem uzssiimineti, pasiimkit kompiuterini kuleri apipusti augalui ir nauduokite ji, juk nesunku?!
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

Spartakas rašė:Sveikas Pipi, apleides buvai sita forumua sakyciau.
Kas geresnio, kas naujesnio ?
kaip spartakas issilaikes? sugryzau pasjus ! noreciau isgirs ka esate israde naujo :) administratorio teises ziuriu atimtos net temos sukurt negaliu :)

o del risimo, tai pirma atkreipk demesi po kokia lempa augina! foto matosi, kai augini po tokia lempa ir ja prikisi prie pat visvien augalas styps, tokioj busenoj kaip jo augalas risimas butinas, nes po to gali kokia 50% augaliuku ant zemes atsigult
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

kleras rašė:Augint :x: pradejau visai nesenai, sia ziema auginau WW indore. Kadangi visai neblogai pasiseke nutariau augint dar viena, bet siokios tokios technines aplinkybes neleido ir pasidariau is ww mergaites klonu. Juos perkeliau i outdora ir po 2 men. is mano mergaites pasidare nebe kanape, o kazikoks bazai medis. Ar tas imanoma? Is zemes auga storas kokiu 3cm skersmens sumedejes stiebas, aukscio kaip iki kelio, visos sakos i sonus ir is tolo ziurint, atrodo kad ten ne kanape, o serbentu krumas. Foto kita sekmadieni imesiu
kaip ir zadejau:

http://kleras.dtiltas.lt/bonsas1.jpg
http://kleras.dtiltas.lt/bonsas2.jpg
http://kleras.dtiltas.lt/bonsas3.jpg

is sito: http://kleras.dtiltas.lt/outdoras(1men)2.jpg

tai wtf pas mane auga?;]
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

jeigu augalas auga ir labai sakojasi ir stiebiasi, tai reiskia jis sau gali tai leisti (ar zeme derlinga ar gauna kokiu mineralu) krumas tavo grazus daug virsuniu, o jei daug virsuniu tai daug galvu, tavo vietoje ash nesibaiminciau :) --==::~~
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas