Nuotrauka Nuotrauka

Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Putkis rašė:Sveiki, iskilo man beda.Zodziu rukem ant trieju 0.5g 3 dienos pries naujus ir nauju vakara ant keturiu 1g.Zodziu reikalas tas,kad mane suuode ir gali daryt tyrimus,nezinau kokius.Riebalu sluoksnio neturiu.Per kiek laiko eitu issivalyt?Nuo vakar vandeni siurbiu kaip kupranugaris.Tarkim,jei ryt tikrintu rastu pas mane organizme ganjos pedsaku? '|

P.S. Tie du kartai man buvo vieninteliai.
Nenoriu ivaryt streso bet tikrai uztiks jei dar turi laiko staigiai lek pas draugeli kuris nerukes bent jau 3 men. ir paprasyk ka primystu i stiklaini!!! dazniausiai kiek zinau is siusiuko daro rytimus ;) Sekmes !
Smoke shit every day ;)
Putkis
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2008-01-03, 19:30
Reputacija: 0

Standartinė Putkis »

dr.greenthumb rašė:
Nenoriu ivaryt streso bet tikrai uztiks jei dar turi laiko staigiai lek pas draugeli kuris nerukes bent jau 3 men. ir paprasyk ka primystu i stiklaini!!! dazniausiai kiek zinau is siusiuko daro rytimus ;) Sekmes !
Nu reiks gal padaryt taip.Nors seip cia tikimybe 50:50 gal maziau,kad ryt darys :|
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Putkis rašė:
dr.greenthumb rašė:
Nenoriu ivaryt streso bet tikrai uztiks jei dar turi laiko staigiai lek pas draugeli kuris nerukes bent jau 3 men. ir paprasyk ka primystu i stiklaini!!! dazniausiai kiek zinau is siusiuko daro rytimus ;) Sekmes !
Nu reiks gal padaryt taip.Nors seip cia tikimybe 50:50 gal maziau,kad ryt darys :|
Tai cia nesvarbu ar ryt ar po savaites jei darys vistiek ras nenoriu pameluot bet man atrodo apie 2 men. issilaiko organizme. Ir siusiukas viska parodys ;)
Smoke shit every day ;)
_Martiss
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-06-09, 14:06
Reputacija: 0

Standartinė _Martiss »

matai, daug kas priklauso nuo organizmo... siaip as tai girdejau kad apie pora savaiciu laikosi
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

_Martiss rašė:matai, daug kas priklauso nuo organizmo... siaip as tai girdejau kad apie pora savaiciu laikosi
Jai is slapimo nori pasalint - gerk douk!
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

_Martiss rašė:matai, daug kas priklauso nuo organizmo... siaip as tai girdejau kad apie pora savaiciu laikosi
31-D :/
togetha brotha
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Putkis rašė:
Sokan rašė:pora menesiu issilaiko pozymiai sisaliuke, kiek zinau :) O siaip, tie tyrimai 400lt~
hmm cia visi ~400lt ar tik sysiaus?Nes jei visi tai neblogai,nes abejoju ar kas man tokius darytu :D
Acimenu man pries 3 metus dare toki sysiaus tyrima, tai primyzi i puodeli ten ikisa toki plasmasini pagaliuka, ir jame parodo jai randa :D Tada pasirasiau kaskoki lapa kad nemokamai butu ir nieko nekainavo :)
Putkis
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2008-01-03, 19:30
Reputacija: 0

Standartinė Putkis »

Legalus rašė:
Putkis rašė:
Sokan rašė:pora menesiu issilaiko pozymiai sisaliuke, kiek zinau :) O siaip, tie tyrimai 400lt~
hmm cia visi ~400lt ar tik sysiaus?Nes jei visi tai neblogai,nes abejoju ar kas man tokius darytu :D
Acimenu man pries 3 metus dare toki sysiaus tyrima, tai primyzi i puodeli ten ikisa toki plasmasini pagaliuka, ir jame parodo jai randa :D Tada pasirasiau kaskoki lapa kad nemokamai butu ir nieko nekainavo :)
Nu as geriau noreciau,kad tai kainuotu.Ir kad kainuotu brangiai :D Nu bet ziesim kaip cia bus.Reik vandens eit atsigert...O tiesa,kazka girdejau apie citrinos rugsti,tipo ilasini jos ir sunkiau pastebet tus thc pedsakus ar kazkas tokio.Tiesa cia?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

Putkis rašė:
Legalus rašė:
Putkis rašė: hmm cia visi ~400lt ar tik sysiaus?Nes jei visi tai neblogai,nes abejoju ar kas man tokius darytu :D
Acimenu man pries 3 metus dare toki sysiaus tyrima, tai primyzi i puodeli ten ikisa toki plasmasini pagaliuka, ir jame parodo jai randa :D Tada pasirasiau kaskoki lapa kad nemokamai butu ir nieko nekainavo :)
Nu as geriau noreciau,kad tai kainuotu.Ir kad kainuotu brangiai :D Nu bet ziesim kaip cia bus.Reik vandens eit atsigert...O tiesa,kazka girdejau apie citrinos rugsti,tipo ilasini jos ir sunkiau pastebet tus thc pedsakus ar kazkas tokio.Tiesa cia?
neprasidek su citrinos rugshtim,varyk benzina koki !(
tairavausi ishmananciu, nuo tokio kekio ka suvartojai KAIKURE mano kad nieko neiziures nei sisiuke nei kakuke. tad ramybe
togetha brotha
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

badnews rašė:
Putkis rašė:
Legalus rašė: Acimenu man pries 3 metus dare toki sysiaus tyrima, tai primyzi i puodeli ten ikisa toki plasmasini pagaliuka, ir jame parodo jai randa :D Tada pasirasiau kaskoki lapa kad nemokamai butu ir nieko nekainavo :)
Nu as geriau noreciau,kad tai kainuotu.Ir kad kainuotu brangiai :D Nu bet ziesim kaip cia bus.Reik vandens eit atsigert...O tiesa,kazka girdejau apie citrinos rugsti,tipo ilasini jos ir sunkiau pastebet tus thc pedsakus ar kazkas tokio.Tiesa cia?
neprasidek su citrinos rugshtim,varyk benzina koki !(
tairavausi ishmananciu, nuo tokio kekio ka suvartojai KAIKURE mano kad nieko neiziures nei sisiuke nei kakuke. tad ramybe
tare dievas :D oj juokdarys...
Smoke shit every day ;)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

dr.greenthumb,su tais slovikais priesh 8metus vieni heros rukoriai bande praslyst,bet tevas nedurnas pasitaike,taigi stebejo procesa ir niex neishdege;)gal eik i anekdotu rubrika,ten BESIJUOKDAMAS ir ishsiusiosi viska :D
putkis,o cia tevai tave uzhgaude?vietoj to,kad cia parintis kaip apgaut,ar tau nebutu paprasciau pririnkt info ish shio forumo ir graziai ja pateikt tevams?manau girta tikrai yra mate ir i gatve neishmete.hebra,kuo ilgiau slapstysites,taip ir liks musu mylima kanape vienam lygy su hera ar shyrke.pradekim nuo tevu ir artimuju,o tada jau galesim svaigt apie vieshuma ir legalizacija :V:
togetha brotha
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Nu ir gerai, kad pagaus, duos tevas dirzo, tavo metu vaikezui nevertetu pusti.
Pusti galima tik suaugusiems zmonems, niexyu cia mikimauzams suaugusiu zaidimus zaisti.
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

badnews rašė:dr.greenthumb,su tais slovikais priesh 8metus vieni heros rukoriai bande praslyst,bet tevas nedurnas pasitaike,taigi stebejo procesa ir niex neishdege;)gal eik i anekdotu rubrika,ten BESIJUOKDAMAS ir ishsiusiosi viska :D
putkis,o cia tevai tave uzhgaude?vietoj to,kad cia parintis kaip apgaut,ar tau nebutu paprasciau pririnkt info ish shio forumo ir graziai ja pateikt tevams?manau girta tikrai yra mate ir i gatve neishmete.hebra,kuo ilgiau slapstysites,taip ir liks musu mylima kanape vienam lygy su hera ar shyrke.pradekim nuo tevu ir artimuju,o tada jau galesim svaigt apie vieshuma ir legalizacija :V:
Nunu cia jau pasakiai pradekit nuo tevu :D Cia tavo teiginis vertas anekdoto! Nzn kokios tavo tevu paziuros gal jie patys pucia ir dar velnias zino ka daro...Bet manau daugelio is sio forumo zmoniu tevai yra senu paziuru!!! kurie nesuvokie nieko apie ganja ir jeigu pasakytum mama teti as rukau ganja butum pasmerktas ir isiustas i koke rebilitacine instancija be jokiu diskusiju!!! Tada visa gimine sakytu oj vargsas vaikas isitrauke i narkotiku liuna... yrodyt normaliems tevams kad ganja yra ne tokia kenksminga kaip visi mano yra BEPRASMISKA! Kekvieno normalus ne alkoholikai ar nenarkomanai tevai visai budais bandys savo vaika apsaugoti nuo narkotiku ar kitokiu sh... kad ir nuo cigareciu ar nuo alkocholio...Taigi sekmes prisipazystant ;)
Smoke shit every day ;)
phagos
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2007-09-09, 14:55
Reputacija: 0

Standartinė phagos »

dr.greenthumb rašė:
badnews rašė:dr.greenthumb,su tais slovikais priesh 8metus vieni heros rukoriai bande praslyst,bet tevas nedurnas pasitaike,taigi stebejo procesa ir niex neishdege;)gal eik i anekdotu rubrika,ten BESIJUOKDAMAS ir ishsiusiosi viska :D
putkis,o cia tevai tave uzhgaude?vietoj to,kad cia parintis kaip apgaut,ar tau nebutu paprasciau pririnkt info ish shio forumo ir graziai ja pateikt tevams?manau girta tikrai yra mate ir i gatve neishmete.hebra,kuo ilgiau slapstysites,taip ir liks musu mylima kanape vienam lygy su hera ar shyrke.pradekim nuo tevu ir artimuju,o tada jau galesim svaigt apie vieshuma ir legalizacija :V:
Nunu cia jau pasakiai pradekit nuo tevu :D Cia tavo teiginis vertas anekdoto! Nzn kokios tavo tevu paziuros gal jie patys pucia ir dar velnias zino ka daro...Bet manau daugelio is sio forumo zmoniu tevai yra senu paziuru!!! kurie nesuvokie nieko apie ganja ir jeigu pasakytum mama teti as rukau ganja butum pasmerktas ir isiustas i koke rebilitacine instancija be jokiu diskusiju!!! Tada visa gimine sakytu oj vargsas vaikas isitrauke i narkotiku liuna... yrodyt normaliems tevams kad ganja yra ne tokia kenksminga kaip visi mano yra BEPRASMISKA! Kekvieno normalus ne alkoholikai ar nenarkomanai tevai visai budais bandys savo vaika apsaugoti nuo narkotiku ar kitokiu sh... kad ir nuo cigareciu ar nuo alkocholio...Taigi sekmes prisipazystant ;)
yra TEVAI draugai,yra TEVAI priziuretojai ir ish vaku SAVES lipdytojai.
kurie greztai isitikine kad tai yra teisingas gyvenimo budas. tam ir kisha savo atzalus i reabilitacijos centrus(nuo ko geriau jua man tikrai nebetu.) jaunas panas veda pas genekologus tam kad isitikint tame ka itare ,nejausdami jokios pagarbos savo vaikui.
ash turiu TEVUS ir jie man nedrista prrieshtaraut del kanapes vartoimo nuo 17 m.
yra blogai kai tevai tave lygina su kazkokiu pavizdziu,antanu biznismenu ar povilu lakunu.
bet daugelis tevu negrizta prie TAVO gimimo ir nesako,bracz bucziau TAVE sudomines parashiutizmu nuo pat vaikystes,shiuo metu butum cool basejumpingistu. ne jie nori kad tu pats tuo taptum. tai jei man duodat rrinktis kodel ash negaliu pasirinkt ?o jei jau taip pasitiki savo vaiku kad paleidi ji viena per gyvenima tai buk geras suprask ji.

zodziu,visokiu yra visokiu reikia.
uzsirovei ant tevu nepodarku,lipdik ish ju tai.
kas pasakis neimanoma tam pasakisiu nemoki.
Afghan
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2007-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Afghan »

Pilnai pritariu phagos .
As pvz savo tevus apsvieciau apie ganja zinoma jie is pradziu spyriojosi bet po kiek laiko pakeite savo nuomone apie ganja beto nei tevas nei motine niekados nepute jaunysteje ir yra nusiteike pries narkotikus (chemija) .
Paprasciausiai reikia nebijot su tevais bendraut .
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

phagos rašė:
dr.greenthumb rašė:
badnews rašė:dr.greenthumb,su tais slovikais priesh 8metus vieni heros rukoriai bande praslyst,bet tevas nedurnas pasitaike,taigi stebejo procesa ir niex neishdege;)gal eik i anekdotu rubrika,ten BESIJUOKDAMAS ir ishsiusiosi viska :D
putkis,o cia tevai tave uzhgaude?vietoj to,kad cia parintis kaip apgaut,ar tau nebutu paprasciau pririnkt info ish shio forumo ir graziai ja pateikt tevams?manau girta tikrai yra mate ir i gatve neishmete.hebra,kuo ilgiau slapstysites,taip ir liks musu mylima kanape vienam lygy su hera ar shyrke.pradekim nuo tevu ir artimuju,o tada jau galesim svaigt apie vieshuma ir legalizacija :V:
Nunu cia jau pasakiai pradekit nuo tevu :D Cia tavo teiginis vertas anekdoto! Nzn kokios tavo tevu paziuros gal jie patys pucia ir dar velnias zino ka daro...Bet manau daugelio is sio forumo zmoniu tevai yra senu paziuru!!! kurie nesuvokie nieko apie ganja ir jeigu pasakytum mama teti as rukau ganja butum pasmerktas ir isiustas i koke rebilitacine instancija be jokiu diskusiju!!! Tada visa gimine sakytu oj vargsas vaikas isitrauke i narkotiku liuna... yrodyt normaliems tevams kad ganja yra ne tokia kenksminga kaip visi mano yra BEPRASMISKA! Kekvieno normalus ne alkoholikai ar nenarkomanai tevai visai budais bandys savo vaika apsaugoti nuo narkotiku ar kitokiu sh... kad ir nuo cigareciu ar nuo alkocholio...Taigi sekmes prisipazystant ;)
yra TEVAI draugai,yra TEVAI priziuretojai ir ish vaku SAVES lipdytojai.
kurie greztai isitikine kad tai yra teisingas gyvenimo budas. tam ir kisha savo atzalus i reabilitacijos centrus(nuo ko geriau jua man tikrai nebetu.) jaunas panas veda pas genekologus tam kad isitikint tame ka itare ,nejausdami jokios pagarbos savo vaikui.
ash turiu TEVUS ir jie man nedrista prrieshtaraut del kanapes vartoimo nuo 17 m.
yra blogai kai tevai tave lygina su kazkokiu pavizdziu,antanu biznismenu ar povilu lakunu.
bet daugelis tevu negrizta prie TAVO gimimo ir nesako,bracz bucziau TAVE sudomines parashiutizmu nuo pat vaikystes,shiuo metu butum cool basejumpingistu. ne jie nori kad tu pats tuo taptum. tai jei man duodat rrinktis kodel ash negaliu pasirinkt ?o jei jau taip pasitiki savo vaiku kad paleidi ji viena per gyvenima tai buk geras suprask ji.

zodziu,visokiu yra visokiu reikia.
uzsirovei ant tevu nepodarku,lipdik ish ju tai.
kas pasakis neimanoma tam pasakisiu nemoki.
:D :D :D
togetha brotha
phagos
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2007-09-09, 14:55
Reputacija: 0

Standartinė phagos »

badnews rašė:
phagos rašė:
dr.greenthumb rašė: Nunu cia jau pasakiai pradekit nuo tevu :D Cia tavo teiginis vertas anekdoto! Nzn kokios tavo tevu paziuros gal jie patys pucia ir dar velnias zino ka daro...Bet manau daugelio is sio forumo zmoniu tevai yra senu paziuru!!! kurie nesuvokie nieko apie ganja ir jeigu pasakytum mama teti as rukau ganja butum pasmerktas ir isiustas i koke rebilitacine instancija be jokiu diskusiju!!! Tada visa gimine sakytu oj vargsas vaikas isitrauke i narkotiku liuna... yrodyt normaliems tevams kad ganja yra ne tokia kenksminga kaip visi mano yra BEPRASMISKA! Kekvieno normalus ne alkoholikai ar nenarkomanai tevai visai budais bandys savo vaika apsaugoti nuo narkotiku ar kitokiu sh... kad ir nuo cigareciu ar nuo alkocholio...Taigi sekmes prisipazystant ;)
yra TEVAI draugai,yra TEVAI priziuretojai ir ish vaku SAVES lipdytojai.
kurie greztai isitikine kad tai yra teisingas gyvenimo budas. tam ir kisha savo atzalus i reabilitacijos centrus(nuo ko geriau jua man tikrai nebetu.) jaunas panas veda pas genekologus tam kad isitikint tame ka itare ,nejausdami jokios pagarbos savo vaikui.
ash turiu TEVUS ir jie man nedrista prrieshtaraut del kanapes vartoimo nuo 17 m.
yra blogai kai tevai tave lygina su kazkokiu pavizdziu,antanu biznismenu ar povilu lakunu.
bet daugelis tevu negrizta prie TAVO gimimo ir nesako,bracz bucziau TAVE sudomines parashiutizmu nuo pat vaikystes,shiuo metu butum cool basejumpingistu. ne jie nori kad tu pats tuo taptum. tai jei man duodat rrinktis kodel ash negaliu pasirinkt ?o jei jau taip pasitiki savo vaiku kad paleidi ji viena per gyvenima tai buk geras suprask ji.

zodziu,visokiu yra visokiu reikia.
uzsirovei ant tevu nepodarku,lipdik ish ju tai.
kas pasakis neimanoma tam pasakisiu nemoki.
:D :D :D
badnews,man vienam nesipuczia varyk namuo :] :] :)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Mano tai visa seima zino, kad puciu isskyrus teva. Bet ir jam kazkada reiks pasakyt, tik dar nedabar. Esu su juo geres, bet del cigareciu rukymo, tai jis man vos ne kiekviena karta pasako, kad tai yra blogai, o ka jau kalbet apie zoles rukyma. Jis tikrai isitikines, kad cia blogis. :D O su mama tai paprastai buvo. Paprikalinau is pradziu. Paskui pradejau metyt tokius i jos nervo priepuolius kaip "geriau zoles parukyk- nesinervinsi, as tai matai nesinervinu" Kol paskui paklause " o tu rimtai zole bandei rukyt?" :D Aisku nesakau, kad reikia iskarto ateit ir prisipazint. Galima pradet nuo tokiu, kaip "E teti, tu isivaizduoji? Mokslininkai irode, kad zole maziau kenksminga nei alkoholis ir tabakas ir dar be to turi gydomu savybiu!!!" Isvis mano nuomode augalu ir cheminiu misiniu tapatinimas yra gan kvailas dalykas...
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

bl kokia cia jauna publika legalem... siaubas :!:
prekyba forume draudžiama.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

RED&WHITE rašė:bl kokia cia jauna publika legaliam... siaubas :!:
Nu o ka tu padarysi , visi seniai tyliai ramiai sedi cia tik jaunimelis ir trinasi :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • THC Valymas is organizmo PADEKITE!
    AlphaBravo » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    14199 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Del thc isivalymo is organizmo.
    KnZ » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    947 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Rūkymo prietaisų valymas
    mckenzy » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3232 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius