Nuotrauka Nuotrauka

Lempos ir reflektoriai

Saulės simuliacijos.
Tema užrakinta
Dimka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2007-12-05, 10:51
Reputacija: 0

Standartinė Dimka »

Geriausias budas viska padaryti teisingai, o ne laukt kol sudirbs detektorius :) reiskias po lempa galima padet stikla, laidai turi buti kuo storesni ir kuo trumpesni, gerai pritvirtinti ir sujungti, del lempos kazkas tikrai protingai pasake, ji turi but svari nenugraibyta, dar prekyboje yra dazu kureis pagal saugumo teisykles ira dazomos sumumos mazgu durys, mediena padengus tokeis dazais neuzsidegs, na lyg ir viskas :) del viso pikto ant laidu gali saugikli uzdet.
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

kazkaip nieko naujo nepasakei...
Dimka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2007-12-05, 10:51
Reputacija: 0

Standartinė Dimka »

o tai ko tu naujo nori kai uzduodami tokie klausymai? nerekomenduosiu jam priesgaisriniu purkstuku gi o apie dazus duodu garantija kad visi pamirse buva, beto saugiklius ne visi dasigalvoja imonduot, taip pat po lempa stikla, as bent stengios padet patart ka pats kazkada nezinojau kaip padaryt.

O forumo moderatoriams siulau sugriestinti forumo teisykles, deti banus tokiem komentatoriam kurie tik gadina nuotaika uztersdami pokalbius savo kvailais komentarais pvz (kazkaip nieko naujo nepasakei...) tipo jis tuo komentaru kazkokia nauda padare
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Dimka rašė:o tai ko tu naujo nori kai uzduodami tokie klausymai? nerekomenduosiu jam priesgaisriniu purkstuku gi o apie dazus duodu garantija kad visi pamirse buva, beto saugiklius ne visi dasigalvoja imonduot, taip pat po lempa stikla, as bent stengios padet patart ka pats kazkada nezinojau kaip padaryt.

O forumo moderatoriams siulau sugriestinti forumo teisykles, deti banus tokiem komentatoriam kurie tik gadina nuotaika uztersdami pokalbius savo kvailais komentarais pvz (kazkaip nieko naujo nepasakei...) tipo jis tuo komentaru kazkokia nauda padare
Tau katik pasake kad tu neko noujio nepasakei o del bano jo cia reiketu tau ir tam kuris tokius klausimus uzdoda ,cia nereikia siukslint ir po desim kartu rasinet kas jou yra parasita :!:
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

gal galit kas padeti man su lempom? nueinu i senukus ir man siulo natura daiy light. tokia man tiktu? klausiau apie spektra sako 76? aciu uz atsakyma :)
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

THC nepriklauso nuo to, viskas augalo genuose, čia "kovojama" tik dėl produktyvumo ;)
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

Mac rašė:
kaya rašė:gal galit kas padeti man su lempom? nueinu i senukus ir man siulo natura daiy light. tokia man tiktu? klausiau apie spektra sako 76? aciu uz atsakyma :)
Nueini į senukus, pasigauni konsultantą ir sakai, kad duotų natrio halogeninę lempą 400w, droselį ir paleidėją, schemą kaip susijungt rasi forume.
natrio ir halogenine lempos tai du skirtingi dalykai
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Atleiskit pasitaisysiu: Dujošvytės aukštaslėgės Natrio lempos, o halogenas- metalo :}
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

veikt tikrai veiks...ir manau valgys 250w.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

as auginau taip...su 400w droseliu ir 250w lempa...viskas ok:)
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Spoiler rašė:Dar toki dalyka girdejau kad dienos ir nakties tarifai skirias, diena 32ct nakti apie 17ct uz kW, gal kas tiksliai apie tai zino? Jei gandai pasitvirtina tai nuo kelintos iki kelintos tiksliai ta taupoiji naktis skaitos? :idea:
Nesąmonė, juk nurašinėji skaitliuko parodymus, pas tave skaitliukas rašo kiek elektros dieną, kiek naktį sunaudoji? :D
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

spoiler, vasara tai ziauriai karsta buvo:) daug pastangu reik norint nusodint C ;D...
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

tai buna dvieju tarifu skaitliukai. tarifus tikrai rasi www.rst.lt arba www.vst.lt
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

Spoiler rašė:O del ventiliatoriu- kokius naudojat jei nepaslaptis? Gal yra kokiu labai tyliai veikianciu ir kad vedinimui tiktu (be kompiniu nes man reik kad i rozete jungtusi iskart)? nes pas mane kurie tai 25db... garsoka biski... ypac kai ju 2
tie kompiniai tai isvis tik del vaizdo. oro maisymui gal ir tinka...pet iputimui ar isputimui tai nieko verti. reikia imti buitinius kokius nors.
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

o ash noriu toki dalyka pasidaryt, bet niekur nerandu kaip....
pasiimti kompo maitinimo bloka ir kaipnors padaryt kad jis isijunginetu ir nepajungtas prie pc. draugas sake rejk kazhkokius laidus rasti ir prie ju ijungimo migtuka prilituoti. tai va gal kas zhino kuruis tixliai laudus man reikia rasti ?
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

nu buna 100m3. siaip gali bandyt statyt greicio reguliatoriu, tokiu budu sumazintum greiti, o kartu ir garsa. tik klausimas ar efektyvumas stipriai nenukentetu...siaip yra atkira tema apie ventiliacija.
egis
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2008-02-09, 22:15
Reputacija: 0

Standartinė egis »

Sveiki, taj va auginu MJ ir susiduriau su tokiu klausimu...;] turiu ash fluoro lempa 250w su lb geru saules spektru. Dabar mano augaliukai vegetacijos stadijoj, labai graziai auga ir t.t. bet man idomu ka reiks daryt zydejimo stadijoj, mest ta lempa lauk ir pirkt HPS ar palikt? dar vienas klausimas: kokia sviesa geriausia vegetacijoj? aciu uz atsakymus ;)
smoke weed every day ;)
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Nutrūko vadžios ir vėl iš pradžios... Pirmas porą savaičių po dienos šviesos, vegetuot geriausiai po MH, žydint po HPS, jei yra galimybė, tiek vegetuot, tiek žydint po abejom lempom kartu.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

egis rašė:Sveiki, taj va auginu MJ ir susiduriau su tokiu klausimu...;] turiu ash fluoro lempa 250w su lb geru saules spektru. Dabar mano augaliukai vegetacijos stadijoj, labai graziai auga ir t.t. bet man idomu ka reiks daryt zydejimo stadijoj, mest ta lempa lauk ir pirkt HPS ar palikt? dar vienas klausimas: kokia sviesa geriausia vegetacijoj? aciu uz atsakymus ;)
Taip kad pasiektum geresniu rezultatu teks pirkt natrio lempa (HPS) --==::~~
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Spoiler rašė:Ziurekit toks klausimas iskilo- jungiant lempa yra droselis, starteris ir pati lempa. Bet senukuos maciau prie starteriu tokias varzas jungt i ta pati droselio, starterio ir pacios lempos setupa. Gali but kad be jo prisuks zymiai daugiau elektros? Nes droselis kaista kazkaip, pridejus ranka ilgai jos nepalaikysi ant jo... Na gal ir palaikysi jei oda prikeps nuo karscio !( 8E del temperaturu mastu aisku juokauju, bet tas droseliukstis rimtai karstas. Pas visus taip ar pas mane viena?
Kokios dar varžos? :] gal greičiau kondensatorius, o jei tikrai apie varžas kalbi tai jei ją ijungsi į grandinę tai el.sąnaudos bus mažesnės, bet ir lempa švies ne taip ryškiai :!: ir šeip kiek žinau niekas nejungia jokių varžų :D
If you are 555 I will be 666
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Reflektoriai
    Narkomas » » forume Apšvietimas
    210 Atsakymai
    108995 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas femtas
  • Lava lempos
    Kdee » » forume Prašau žodžio!
    9 Atsakymai
    12115 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Gyvsidabrinės lempos
    Sensemilla » » forume Apšvietimas
    37 Atsakymai
    20266 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hipiukas
  • lempos aukstis?
    dfsd » » forume Apšvietimas
    10 Atsakymai
    7593 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Pirmas gorw. CFL lempos
    riuzako » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    2 Atsakymai
    3503 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas THCholic