Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

kalnalapinis rašė:
Jaronimas rašė:pazek kiek THC...
Thc dar ne rodiklis
Na nzn man tai rodiklis jug jei neves ta kanape tai abejoju ar apsimoka. O jei uzvilks iki apsisikimo tai tada apsimoka (cia mano nuomone)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

biskeli tu kazko nesupratai;} Kad thc mazas,tai nereiskia,kad neves ir neapsimoka...
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Jaronimas rašė:
kalnalapinis rašė:
Jaronimas rašė:pazek kiek THC...
Thc dar ne rodiklis
Na nzn man tai rodiklis jug jei neves ta kanape tai abejoju ar apsimoka. O jei uzvilks iki apsisikimo tai tada apsimoka (cia mano nuomone)
Jei nori apsišikti, uostyk benziną. Pigu ir veža iki apsišikimo. Ir būsi gudresnis už tuos mulkius, kurie praranda pinigus, pirkdami "momentą". Nuoširdžiai siūlau.
O 8% THC kanapėje yra DAUG. D-A-U-G! Tai, kad būna ir daugiau, nereiškia, kad 8% THC yra mažai.
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Jaronimas, kartais zinok ir 5thc uzvelka taip kad atsikelt sunku :) Isvis manau apie thc rimtai gali sneketi tik tie, kurie yra bande visko: nuo ruderalio iki white widow ir kitu stipriu rusiu.
Zodiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2007-09-02, 22:27
Reputacija: 0

Standartinė Zodiakas »

energetiniai gluosniai rašė:
Zodiakas rašė:velu
Niekada nevėlu:

http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... ak47-seeds

Bent jau iki kokios rugpjūčio dvidešimtos ;-).

Na nevelu kai kurioms rusims, bet "30g per plant is very common". Nu as ne suvalkietis, bet mazoka truputi... :/ Bent jau kaip uz tokia seklu kaina...
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Zodiakas rašė: Na nevelu kai kurioms rusims, bet "30g per plant is very common". Nu as ne suvalkietis, bet mazoka truputi... :/ Bent jau kaip uz tokia seklu kaina...
Taigi Low'as.. Moki už ūgį. 8/
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Aha, tu tik užaugink 30g iš vieno augalo, tai būsi laimingas kaip kibiras. Pievas ten rašo.
It's only a plant...
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Mac rašė:Aha, tu tik užaugink 30g iš vieno augalo, tai būsi laimingas kaip kibiras. Pievas ten rašo.
O pas tave kiek užderėjo :D ? Man praeitais metais vidutinis derlius nuo augalo buvo 23,3g :]
If you are 555 I will be 666
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

15-20 nuo augalo, žinoma nuo rūšies priklauso, bet iš low sekcijos tikrai kosminių kiekių niekada neturėjau, nu po 10, jei 15 tai geriau būt negali.
It's only a plant...
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

O kur, kokiom sąlygom auginai? :x:
If you are 555 I will be 666
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

PM, tuoj liaudis burbuliuot pradės.
It's only a plant...
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Nirvana rašė:
Spoiler rašė:Dekoju ponui Runkeliui uz seklas! Gavau per 5 dienas atrodo ;DD Daugiau tokiu zmoniu :)
Ir aš taipat, dėkoju! Pagarba Mr. Runkeliui :)
runkelis rašė:<...> p.s.nepradekit dekoti viesai,geriau darykit man tai pm. o as savo pasto dezuteje esu pats sau moderatorius kaip ir kiekvienas cia esantis prisiregitraves dekui uz supratinguma,ir neapkraukit moderatoriu!
Čia tik tarp kitko : )))

Spoiler rašė:Gal kas zinot kas yra Sekla X? Niekur info intike nerandu :D
Pirmą kartą išgirdau tokį dalyką 8|
Teko pasidomėti...
Štai ką visur radau:

Female Seeds X - Line
The X-line is developed with the intension of creating (limited) editions of exclusive strains/crosses for the enthusiast. The first edition of the X-line exists of: White Widow X Big Bud C'99 Nevilles Haze Grapefruit X Nev.Haze Zamal X Nev.Haze All 99,9% female, 5 seeds a pack for a price you won't believe.

The X-Line was developed with the intention of creating limited editions of exclusive strains/crosses for the enthousiast.

As soon as a variety is sold out, it will be replaced another variety. Each X-Line bag contains 5 female/feminized seeds. Small batches are not tested.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Ta x seklas......Jis nezino pats sake...Reikejo jo pirma paklaust :D X FILE !
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

jei ash neklystu :) tai X = Seklus mixas (nera pavadinimo)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

-AwZ- rašė:jei ash neklystu :) tai X = Seklus mixas (nera pavadinimo)
Taip, - mačiau ne vienoj vietoj parašyta "X Seeds", atseit "nežinoma rūšis"
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

vyrai!viskas gerai!auginkit sekla x!sako dovanotam arkliui y dantis neziurima!o jus pradedat sukti sau kiausus!ir dar karta!sekla x yra isgauta indoore,nezinau pavadinimo nes valydamas derliaus buvau nepazymejes kokios rusies ir su kuom buvo augalas suvestas,tai taip atsirado mano asmenine sekla x!sekmes bekultyvuojant!garantuoju jos tikrai yra geresnes negu jusu papugines :D :D :D !prie to pacio!atkakliau vyruciai balsuokite temoje NAUJI MODERATORIAI 2!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Spoiler rašė:Taigi nk as nesakau kad kas man nepatinka, tiesiog kai augini reiktu zinot ar in ar outdoor rusis, kaip ja priziuret ir panasiai, o intike X seklu ieskojau bet info neradau tai ir pradejau galva sukt ;] Na aisku dabar viskas ^^

Kai gavot seklas tai ant voku pasto zenklu budavo antspaudai? Jie visad turi but, o as kai gavau tai is lt puses buvo antspaudas ant voko tipo kad atejo, o ant pasto zenklu nebuvo, negalejo praleist isvis siust jei antspaudo nera, mitsika kazkokia ir man tas nepatinka :/ Gal kas minciu kokiu turit sia tema?
Daba palauk koki pora menesiuku ir lauk policijos :D joke :D daug priezasciu gali buti: gal pamirso gal nusitryne ar nusiplove gal daro koks velnias
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Spoiler rašė:Taigi nk as nesakau kad kas man nepatinka, tiesiog kai augini reiktu zinot ar in ar outdoor rusis, kaip ja priziuret ir panasiai, o intike X seklu ieskojau bet info neradau tai ir pradejau galva sukt ;] Na aisku dabar viskas ^^

Kai gavot seklas tai ant voku pasto zenklu budavo antspaudai? Jie visad turi but, o as kai gavau tai is lt puses buvo antspaudas ant voko tipo kad atejo, o ant pasto zenklu nebuvo, negalejo praleist isvis siust jei antspaudo nera, mitsika kazkokia ir man tas nepatinka :/ Gal kas minciu kokiu turit sia tema?
Manau nieko ypatingo, man kazkada buvo ateje keli laiskai be visu reikiamu antspaudu, pasto zenklu ir tt nesusije su seklom ar kita nelegalia veikla, tad manau ner ko nerimaut ;)
If you are 555 I will be 666
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

mano draugeliui taip buvo..sedi daba namie su pasizadejimu neisvykti, laukia teismo.
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Ir už ką gi? :D Kokiu pagrindu kratos orderį gavo? :?: Legendos čia.
It's only a plant...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    3359 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    11973 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    12261 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    8001 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    171720 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric