Nuotrauka Nuotrauka

Hashas VS galvos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Hashas VS galvos

Standartinė naktibaldas »

Man jau atsibodo tos legendos apie NEREALU hasha :|? . Kiek as jo bandes, pastoviai totalus sudas :X . Bet visi prigydo mane: tai tu ant sudo uzsirovei, hashas yra geris! Nezinau, mano nuomone hashas totalus stouinantis meslas, nes jau net pagal tikimybiu teorija nesigauna, kad pastoviai ant sudino hasho uzsiraunu. Vakar surukem 1g hasho ant triju, primuse visus, kaip slapiu maisu trenkti vaiksciojom :E .
Va galvos tai tikrai geris :]
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Is mano praktikos ka galiu pasakyt tai hashas ne visada vilkdawo kai jo buvo.Nors rukydawom tokeis paciais kiekeis kartais manes nepagaudawo.O jai pagaudawo tai va ten budawo :) smagu budawo.Kepant blynus buvo visas sitas reikalas atliekamas.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Dar nebuvo tokio hašišo kuris manes neužvilktų. !(
Aš nežinau kodėl, bet man ir marihuanos ir hašišo nedaug užtenka, kad užvilktų (Džiaugiuosi - ekenomiškas aš :D )

Nors mes rūkom taip. Susisuki ar tai kasiaka, ar tai per bongą. Parūkai. Šiek tiek palauki. Jauti nekabina, - dar parūkai. Dar nevelka, - dar parūkai, - nu o tada taškaisi kiek eina :D
Iš ties, - nors hašišas tas pats, bet vieną kartą jo reikia labai nedaug, o kitą kartą net gaila pasidaro kiek suvartoji... Esmė (mano asmeninė) - rūkyk kol užkabins. Jei nedaug turi - geriau nerūkyk :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Atsimenu kada as taip darydwau kai rukydwau kol pajausiu jog velka :D viena diena taip rukeu ir rukeu.Bl galvoju nevelka nx.Uz kokios valandos kaip tvojo per galva lyg su pagaliu toke banga kad net apkurtau.Tada taip zopa buvo :D Ok nevarom i offtopic.
Ar yra skirtumas tarp waterhash ir hasho daryto per tinkleli?Gal kas esat lygine?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Man, kaip mėgstančiam parūkyt, ir skaniai parūkyt, hašas nelabai. Kas man labiausiai patiko tai purple rūšys. Mmmm.... :) O hašas... nu nekoks skonis jo ir priot nuobodžiai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Man tai hašas tik sausainiam ar seip trapiem kepiniam, ojei rūkyt tai as visom penkiom už galvas :x: :bong: :D
If you are 555 I will be 666
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Man hashas ir nepatinka kaskaip labai aitrus blin kaip koki smeli rukytum paskui gerklei tos jausmas nemalonus buna...I kasiaka susisuki tai jei su sintetinem kelnem buni tai po parukymo kaip retis atrodai :D
Smoke shit every day ;)
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

As uz galvas :x: :x: --==::~~
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Hasha viena karta teko rukyt kazkada Amsterdame, bet as taip ir nesupratau jo pruhos, nes mes pries tai daug visko i save prigrude ir priruke buvom :D Ten maratonas ejo ziaurus :D Aplamai myliu Amsterdama :D Bet visada reik geros kompanijos ten, nes vienas kai buni, tai uzgruzina visa ta masovke ten vykstanti.
parukom? --==::~~
wigulis
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007-10-24, 20:40
Reputacija: 0

Standartinė wigulis »

nezinau..mane tai hasas uzgliucina, lyg kominis jauciuos del to ir nemegstu.o galvos tai maladiec dalykas man tdl kad ant prikolu jama :D --==::~~ :x: :)
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Standartinė BongMachine »

Hasha kiek zinau galima tiesiogiai valgyt,tieisog paimt ir praryt,tiesa tai ar ne? Kas nors bandet? Kazkur skaiciau, kad efektas buna labai galingas.
wwwwww
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Nežinau su tuo hashu keletą kartų rūkiau ir nekas buvo.1.Nieko gero nebuvo :(
2.Visiškai stogas pavažiavo,miškelyje į medžius laipiojau,o draugelis spardė bbž kiek laiko bonką.

Galvos,kitas reikalas :) :]
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2008-06-21, 15:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Sigma rašė:Man, kaip mėgstančiam parūkyt, ir skaniai parūkyt, hašas nelabai. Kas man labiausiai patiko tai purple rūšys. Mmmm.... :) O hašas... nu nekoks skonis jo ir priot nuobodžiai.
Aš irgi mėgstu skaniai rūkyti. Hašišo skonis ir ypač kvapas man labai patiko. Jei turėčiau daug, smilkyčiau namuose kaip smilkalus. Champa'os kvapas gal labiausiai panašus.. Poveikis taip pat įtiko, nenuobodžiavau. Tiesa, mėginau tik vienos rūšies (?), nežinau, kokios kilmės buvo. Gal būna ir neskanaus, nepatyriau, bet tas, kurį rūkiau, buvo gerokai skanesnis už daugelį kanapių, už visas mėgintas sativas, o ir plaučių nedraskė rūkant, nekosėjau. Gal dėl to, kad rūkiau maišytą su tabaku, "neteisingai" - "kasiakais".
Kažkada kažkur pasakojau, kaip pusbrolis rado hašišo lobį..
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

BongMachine rašė:Hasha kiek zinau galima tiesiogiai valgyt,tieisog paimt ir praryt,tiesa tai ar ne? Kas nors bandet? Kazkur skaiciau, kad efektas buna labai galingas.
Valgomasis hašišas nėra rūkomas, bet iš rūkomojo - tokio, kurį (ir tik kurį) daugelis čia sėdinčių suvokia kaip hašišą - gali pagaminti valgomąjį. Pas mus valgomojo gali nebent pats pasidaryti, nemanau, kad kas nors pardavinėja kokį madžnuną arba davameską. Iš hašišo arba stiprios kanapės gaminami įvairūs saldumynai, kurių viena porcija paprastai formuojama nuo lazdyno riešuto iki graikiško riešuto dydžio. Kartais sudėtyje būna ir šiek tiek opijaus arba durnaropės. Kitos dažniausios sudedamosios dalys - sviestas, smulkinti džiovinti vaisiai ir riešutai.
Kiek supratau, tai yra pats seniausias hašišo vartojimo būdas. Seniau jo nerūkydavo (vandens pypkės buvo naudojamos opiumui ir tabakui rūkyti), gamindavo paruoštą valgymui - dar prieš pusantro šimto metų Bodleras su bičiuliais (vieni pirmųjų hašišo pionierių Europoje) jį vartojo tradiciniu būdu - valgydavo, o ne rūkydavo. Toks vartojimo būdas minimas net senojoje grožinėje literatūroje, pvz., Diuma romanuose. Šia prasme hašišu galima drąsiai vadinti net žaliąjį sviestą. Žodžiu, seniau hašišą suvokė kaip stiprią valgomąją kanapės formą. Dabar gi atvirkščiai - hašišo daugiau surūkoma, nei suvalgoma. Net Rytuose.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Neturiu nieko priesh hasha. Sutinku su naktibaldu, kad retas dalykas, kai randi is tikruju GERA ruda. As kazkaip ir nemedzioju hasho, nes labai patenkintas zole, man optimali pruxa, dekui, tau, Marja Ivanovna.
Buna tiesiog noras karta i menesi koki. Zinot, kaip tipo buna, uzsinori ant smugio ten konors pavalgyt isskirtinio. Tai mazdaug panasiai. Retai, bet impulsyviai =]
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

o as rukau savos gamybos hasa.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

runkelis rašė:o as rukau savos gamybos hasa.
turiu kenta, jis daros, ten su kazkokiais tinkliniais maishais, vandeniu ir krosnim =] Bet zalias gaunas, toks prativnai atrodantys ir ne per stiprus.
Tiesiog kai parduoda puse kilo, kila, tai lieka shake'o dafiga, aie uncija-dvi, tai is tu poros unciju ir daros hasha. Bet velgi, jei galeciau rinkits, ar PIRKT normalu hasha, ar uz dyka rukyti SHITA, pradeciau ieskot doleriu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

vakar kaip tik rukeme hasisa mano gamybos!teko vienam is sito saito pabandyti manojo hasiuko 100%pure ten toks buvo tai siuo metu jis gryzineja y namus kur jo laukia jo draugas ir sake jam duos taip pat pabandyti,va tada ir suzinosite kaip zmones yvertino ta mazaji hasiso kamuoliuka!vakar buvo zjb.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

nuo hasho man buna arba bloga arba nieko
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

katik gavau ziniu kaip ir kas vyksta rukant 100%svaru hasisa!draugas sake negali prieiti prie kompiuterio nes ji labai istaske,ir sake kad parasys kita diena kaip veikia kokybiskas hasisas!na mes lauksime!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19477 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Malūnsparnis virš galvos
    Temp » » forume Herbariumas
    2 Atsakymai
    1117 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis