Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
GanjaManas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-05-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė GanjaManas »

Na ka siuos metus prasoviau ;((( ir del to labai gailiuosi... Buvau isirinkes 2 Rusis Outdorui ;( Kadangi Seklu Negavau iki dabar tai manau kad jau tikrai pervelu...

Stai Papaya - https://www.seedboutique.com/store/prod ... cts_id=179

Ir Early Special - https://www.seedboutique.com/store/prod ... cts_id=994
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

GanjaManas rašė:Na ka siuos metus prasoviau ;((( ir del to labai gailiuosi... Buvau isirinkes 2 Rusis Outdorui ;( Kadangi Seklu Negavau iki dabar tai manau kad jau tikrai pervelu...

Stai Papaya - https://www.seedboutique.com/store/prod ... cts_id=179

Ir Early Special - https://www.seedboutique.com/store/prod ... cts_id=994
Early special dar spėtum jei gautum pirmom birželio dienom per vargus užaugint mano manymu. NEVER SAY NEVER :D
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

o erly misty iseitu uzaugint?
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Visi gėriai iš EARLY šeimos iki rudens spėtų gal ir nepilnai bet pakankamai normaliai sužydėt jei pasodinat birželio pirmom dienom ir nesvarbu ar tai EARLY misty, EARLY pearl, EARLY skunk ar dar kas nors. :]
deffekto
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-06-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė deffekto »

yra toks budas atskirti geras nuo blogu seklas. sumesk seklas i vandeni,siek tiek silta,drumzlina toki. ir palik parai. kurios seklos nuskes tos geros-gerai sudygs,kurios liks pavirsiuje jos reiskias arba senos arba prastos,bet vistiek yra tikimybe ,kad sudygs,bet neaisku kaip vegetuos.siaip kaip pastebejau,tai (asmeniskai man,nezinau kaip Jums) is 10 seklu bent 1 tikrai buna prasta ir nesudygsta arba auga issigimusiai.
Visada yra isimciu is taisykles ;] tikrai yra toks budas, bet man asmeniskai ne viena karta sudygo tos seklos kurios nenuskendo, o nuskendusios nesudygo. taip kad patarciau neskubet ismest, jei nenuskendo ar kad ir taip greit nesudygo. kartais gali sudygt tik po keliu paru.

dar esu girdejes toki buda, kad jei ilgai nesudygsta, galima vos vos ipjauti i ta smaulu sona seklos astriu daiktu, skutimosi peiliuku ar panasiai, man asmeniskai nepadejo.. ;][/quote]
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

o tai tu tik girdejas ar ir bandes?
prekyba forume draudžiama.
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

RED&WHITE rašė:o tai tu tik girdejas ar ir bandes?
Bandęs. Gal pjaut nelabai ten ką įpjausi, bet dantimis, tipo kaip semką sukandi kol sutraška ir dedi daigint toliau. Nėra labai efektyvu, gal pusė iš tokių sėklų išdygsta, bet vis šis tas.
It's only a plant...
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

As tai nedaigiu seklu lukstus su nagu dilde pradidldindavau atsargei, jei seklos branduolys nebudavo siudziuves beveik 90proc. isdygdavo
If you are 555 I will be 666
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

cia bl uz koju istraukimas vadinasi :D jei nelemta gimti ,koks nelemta!ateik cia :D mokejau eurus :D
Paskutinį kartą redagavo RED&WHITE 2008-06-03, 22:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
prekyba forume draudžiama.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Gaila uzdirbtus pinigus ismesti i siuksliu deze ;)
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Ne nu tai žmonės sukas kaip išmano, kai kurie juk net mirko į kažkokius energetikus ar kažką pan. sėklas prieš daiginant. Visi nori išspaust kuo daugiau, juk pinigus viskas kainuoja :]
httml
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-06-09, 13:09
Reputacija: 0

Standartinė httml »

Sveiki :) as esu naujokas tai norejau pradet nou papugu lesalo bet girdejau kad tai yra tikras sh.. tai gal kas patartumet kur lietuvoj galima nusipirkt normaliu seklu ar gal is jusu galieciau nusipirkt nes tajs ineternet shopai nepasitikiu gal kas galetu pardot is vilniaus geru seklu :] tikiosi atsiras geru zmoniu ;) butu gerai is vilniaus kas gali parasikit savo skype... labai aciu :!: :!: :!:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

httml rašė:Sveiki :) as esu naujokas tai norejau pradet nou papugu lesalo bet girdejau kad tai yra tikras sh.. tai gal kas patartumet kur lietuvoj galima nusipirkt normaliu seklu ar gal is jusu galieciau nusipirkt nes tajs ineternet shopai nepasitikiu gal kas galetu pardot is vilniaus geru seklu :] tikiosi atsiras geru zmoniu ;) butu gerai is vilniaus kas gali parasikit savo skype... labai aciu :!: :!: :!:
Pirma paskaitom taisykles.
Ypač apie skelbimus..
Antra, - kažkada aš irgi labai baugiai žiūrėdavau į e-parduotuves. Bet. Reikia kažkada nuvyti tuos nepasitikėjimus ir pradėti. Tuojau žmogus neperkantis internetu atrodys kaip žmogus iš akmens amžiaus. Mes tau galime pasiųlyti ne vieną garantuotą parduotuvę, galime padėti kaip kas kur kada, bet žmogau, čia ne vienas šimtas žmonių pirko, ir kiek žmonių nusivylė pvž SeedsMan ar Nirvana? vos porą. Ir turbūt dėl jų pačių kaltės. Rizika minimali, o ir "Nerizikuosi, - nelaimėsi". Na antra vertus "Kas nerizikuoja, tas neprišika į kelnes" :D Na žodžiu, čia jau tavo problema, kad bijai pirkti internetu... ;)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
httml
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-06-09, 13:09
Reputacija: 0

Standartinė httml »

o koki man sopa pasiulitym ? :) ir keip reikia dariti visa sita darba pirki per interneta. Prasau jeigu netingi aprasik ;)
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

ash pirkau ish nirvanos, seedsman ir amsterdammarijuanaseeds
visi patikimi. uzhsisakiau tapachia diena
ish nirvanos atejo ta pachia savaite, po poros dienu ish seedsman ir ilgiausiai uzhtruko ish ams.

http://www.amsterdammarijuanaseeds.com
http://www.nirvana-shop.com
http://www.seedsman.com/en
Zodiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2007-09-02, 22:27
Reputacija: 0

Standartinė Zodiakas »

MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Erikas irgi turi gerų sėklų. Buvo galima sėkmingai pirkti pas jį Snow White, Lowryder, Lowryder 2, early Pearl ir White Shark berods po vieną sėklą labai pigiai, tiek sėklos tiek siuntimas. Tik kažkas sugalvojo jo sėklų saitą nugriaut (tipo nelegalu ar pan.) tai galit bandyt susisiekt su juo http://www.ericvankampen.nl/contact.htm . Nes pas jį gan kokybiškos ir labai pigios sėklos. Senas saitas buvo www.4marijuanaseeds.nl/
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

jo pas ji pirkau nenusiviliau :)
Naglis
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-06-12, 12:57
Reputacija: 0

Standartinė Naglis »

Sveiki.gal kas galit pasakyti kiek laiko seklos islieka geros laikant tamsioje ir sausoje vietoje kambario temperaturoje?? :/
Dutchman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007-06-16, 09:13
Reputacija: 2

Standartinė Dutchman »

Apie 4 metus ,poto tampa nebegivibingos
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    3318 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    11942 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    12202 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    7967 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    171586 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric