Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

patarciau kaip pradedanciajam,paauginti lowryder rusies augaliukus kad suprastum kaip ir kas!apie tai rasi nemazai info cia legaliam,apie lowryder"ius!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
makaka
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2008-06-07, 16:52
Reputacija: 0

Standartinė makaka »

tai kad jau uzsiauginau low :) viskas gerai sekes dar viena merga i soda isveziau bet dar nzn ar prigijo reiks pasiskabint tevo paklaust:D tai va noreciau jau kazka rimciau pasiimt nes is lowryderio derlius lb mazas ir nera jis stiprus...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

tai kaip suprantu ir tevukas paruko?tada jau pats derinkis kokia rusi nusipirkti,pasirinkimas neblogas white widow,gali pabandyti is nirvanos ak-48 ji taip pat nebloga ir derlius neblogas,lengva auginti!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
makaka
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2008-06-07, 16:52
Reputacija: 0

Standartinė makaka »

nu parukom retkarciais... nzn dbr traukia labiausiai white widow nes manau jo stuff butu vienas is stipresniu :) lowryderiu tai nusivyliau tikejausi kazko galingesnio... ak48 mano nuomone silpnokas o kaip del ak47?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

ak -47 neesu augines!bet siaip tai nepasakyciau kad ak-48 silpna!virto nuo ak -48 stiprus vyrai murai azuolai! :D esu isbandes nemazai rusiu kurias galeciau tau isvardinti,bet man ne visada stiprume esme!tarp kitko greitai gausiu laukneseli is pietu vidurio afrikos stufo pabandyti,gaila bet dar pavadinimo nesuzinojau tik zinau kad greitai atkeliaus is pietu africos,gal prie to pacio bus parasytas pavadinimas!siulyciau jack herer pabandyti,na o jei netiks tai imk is pukka seeds armagedon 11:59 cia mano svajoniu seklike idomu tai teisybe ka raso apie ja kad keturis horsemen(4 VYRUS) vercia is koju.g-13 yra taip pat is pukka seeds nebloga,(na bet teks papurtyti pinigine)!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Standartinė Rica »

kokia autoflowering rusi patartumet?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Dabar autoflower ne tik lowrideriai yra ;) Energetiniai gluosniai jau kazkur yra postines labai fainas atuoflower rusis.zinau kad buvo ak-47 nycd ligtais.
Daosas
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008-03-20, 16:04
Reputacija: 0

Standartinė Daosas »

noriu paklaust ar verta siuo metu pirkti low2 jei tarkim zydejimas naturaliai visu kanapiu prasides rupjuti ar kada ten...tai sakau kitos veisles suzydes praktishkai panasiu metu del sviesos tamsos issilyginimo rupjuti kaip ir low2 automatiniu budu.
tai mano klausimas butu - gal jau nebera tikslo pirkt autoflowering o geriau kokia normalia veisle...o del velumo derlius butu mazesnis panasiai kaip low2. ar kiek nors i tema mastau???
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

lova greitrai suzydi greiciau nei paprastos kanapes :) man asmeniskai lauke lov jau parode lyti :) ir jauciu dar uzzsisodinsiu ju ir ant rudens vel bus harvesto.
Mokausi
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2008-02-20, 18:25
Reputacija: 0

Standartinė Mokausi »

"Satori" is Mandala esat kas augines? :) Vienur rašo, kad nestabili, kitur, kad kvapas, skonis, derlius geras... Ar verta pamėgint? Gal turit rimtesnių žinių apie šitą aparatą?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

tikrai verta!zinau kas augino,bet man teko stuffo rukyti!labai jau ji man tokia griezta pasirode ta satori |.|) !bet reikia tureti praktikos anyway.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dutchman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007-06-16, 09:13
Reputacija: 2

Standartinė Dutchman »

Satori: planetganja.com maciau geru atsiliepimu ir nuotrauku,pagal kaina tai tikrai super.
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

White Satin is Mandala seeds
sitas strain'as neblogas ir pagal high'a gundantis "up high'as" :)

na, o seip as planuoji pirkti sitas seklas Mandala #1

sitas puikiai tiktu man up highas su vibe'ais ir euforijos efektu, just kick back and relax :)
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Kdee rašė:White Satin is Mandala seeds
sitas strain'as neblogas ir pagal high'a gundantis "up high'as" :)

na, o seip as planuoji pirkti sitas seklas Mandala #1

sitas puikiai tiktu man up highas su vibe'ais ir euforijos efektu, just kick back and relax :)
Ar tas shopas patikimas? man patiko pora rusiu pagal aprasyma noreciau isbandyt.
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

Jaronimas rašė:
Kdee rašė:White Satin is Mandala seeds
sitas strain'as neblogas ir pagal high'a gundantis "up high'as" :)

na, o seip as planuoji pirkti sitas seklas Mandala #1

sitas puikiai tiktu man up highas su vibe'ais ir euforijos efektu, just kick back and relax :)
Ar tas shopas patikimas? man patiko pora rusiu pagal aprasyma noreciau isbandyt.
na sis saitas kiek bandziau anksciau uzsakinet yra uzdarytas iki 2009'uju, bet jeigu nepatingetum pasiieskot googlei tai turetum rasti, taip ir as darysiu, gaila kad uzdaryta dabar :|
Arkis
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2008-06-27, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė Arkis »

Ka manot apie NRS-ICE
https://www.seedboutique.com/store/prod ... ucts_id=17
ir PPP (pure power plant) https://www.seedboutique.com/store/prod ... cts_id=190
noriu kad nebutu sunku augint, ir high poveikis
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

PPP, siulau imti, nors arba jeigu turi pakankamai ant Durban'o tai gali imti, nesuksi galvos ar kiek baxuru bus ar kiek bobu.
piktas ninja
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-06-28, 09:54
Reputacija: 0

Standartinė piktas ninja »

ant dienu turetu pareiti NIRVANA Special ir PAPAYA sekliukes :):) ... gal kas yra tokias augines .... butu idomu suzinoti ar yra kokiu nors niuansu del situ veisliu ar nieko tokio ypatingo.
girdejau papaja labai jau pisa per galva... tai sumasciau isitikinti.nes mane labai jau sunku nustebinti :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

piktas ninja rašė:ant dienu turetu pareiti NIRVANA Special ir PAPAYA sekliukes :):) ... gal kas yra tokias augines .... butu idomu suzinoti ar yra kokiu nors niuansu del situ veisliu ar nieko tokio ypatingo.
girdejau papaja labai jau pisa per galva... tai sumasciau isitikinti.nes mane labai jau sunku nustebinti :)
papaja kiek atsimenu atspari ligoms,o su nirvana special esu susidures na kaip cia tau paporinti, didelis high"as bet as high"a pats uzsiauginu savo naudojimui -juk tai paprasta...nori suzinoti kaip rasyk man i pm.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

emiau nirvana special del deklaruojamo labai gero high, juoko ir panasiai...deja pirmas auginimas buvo laaabai nevykes, todel nieko negaliu pasakyt:) seklu dar turiu...idomu ar verta butu isauginti:)

po low#2 derliaus visis skundziasi kad po parukymo snukis susitraukia ir kesinasi nukristi kaip kauke:) truputis sux... :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas