Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

mymosaz rašė:tamsoje laistau priesh ysijungiant sviesoms...
idomiai. '|
as tai pries miega, nes diena vanduo greitai isgaruoja ir augimas visgi vyksta nakties metu
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

sutinku su tavim..pas mane nera pakankamaij dregmes...auginu pastogej ten pakankamaij karsta ir dregmes pasirodo mazoka(tai parode lapai)..todel kol augalas miega ji apipurskiu vandeniu kelis kartus kad gautu tos dregmes..o del laistymo taij man patare zmogus kuris yra augines, jog laistyciau zeme priesh ysijungiant sviesoms..na ir kolkas problemu neiskilo del nieko..apart dregmes...na zinoma butu geraij ishgirst nuomoniu del to laistymo...kas geriau?
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

dzAh rašė: idomiai. '|
augimas visgi vyksta nakties metu
:?: :D kas čia tau taip sakė?
It's only a plant...
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

sry cia susvaigau biski
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

mymosaz rašė:sutinku su tavim..pas mane nera pakankamaij dregmes...auginu pastogej ten pakankamaij karsta ir dregmes pasirodo mazoka(tai parode lapai)..todel kol augalas miega ji apipurskiu vandeniu kelis kartus kad gautu tos dregmes..o del laistymo taij man patare zmogus kuris yra augines, jog laistyciau zeme priesh ysijungiant sviesoms..na ir kolkas problemu neiskilo del nieko..apart dregmes...na zinoma butu geraij ishgirst nuomoniu del to laistymo...kas geriau?
Patariu palikinėt puoduką (-us) vandens kad garuotų ir kiltų drėgmės lygis. Daug kam padeda. Juk vistiek turėtų būti šilta herbariume.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

dregme

Standartinė mymosaz »

dzAh gali atsiprasyt ir manes :) padejau talpa vandens salia augalu..ir skudura slapia..vis paslapinu..lyg ir normaliai viskas...gal dar kokiu nuomoniu del laistymo? kaip kas laistot? ash dabar tris dienas laisciau su trasom puse normos...siandien laistysiu su magnio sulfatu...poto dvi dienas paprastu vandeniu ir sekancias tris duosiu pilna doze trasu...
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

nemanai kad per daug daznai laistai??? 8/
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Va daugumos pradedančiųjų problema ir yra, kad prisigalvoja nesąmonių visokių. Jau ne kartą sakiau: Tai TIK augalas ir nieko daugiau ir nereikia per daug susireikšmint. Čia vienas rašė, kad laisto po 1 arbatinį šaukštą du kart per dieną. Durnius nu. Iš kitos pusės gal ir gerai kai dėl savo perdėtos meilės numarina augalus, taip įgaunat patirties ;) o tokie metodai kaip 3 dienas tręšiu pusę, tris dienas pilna, po to dar koki velnią, tai tik rodo žinių stygių ir tiek. Siūlau pažiūrėti tokius filmus kaip "Top Quality" "Jorge Cervantes - ULTIMATE GROW" , Ready - Set - Grow, taip pat paskaityt tokią medžiagą kaip Greg Green - The Cannabis Grow Bible ar dar ką nors tokio žanro ir tikrai manau, kad viskas turėtų būti aišku, o jei ne, tai patarčiau susirast kitą užsiėmimą, auginti orchidėjas, beje irgi labai įdomus hobis, su neišblėstančia rūšių pasirinkimo gama (apie 20 tūskt.)
Sėkmės darbuose ;)
It's only a plant...
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

hmz.. na gal ir perdaug...pilu kas dien po 250ml vienam augaluij y 6litru vazona...taij gal patarimu yra?ka kitaip daryt?paprasciausiai matau kad augalas labaij geraij reaguoja...ir auga sparciai...i diena du cm minimum...
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

Patarciau augala laistyti tik tad kaip kur auga toje zemeje ji bus mazdaug isziziuvusi 8/ o ne kas diena... Kas per daug tas nesveika ;) :!: Nepamirsk kad tai labai jautrus augalas. ;) laistyk kaip zeme bus apydziuve :D
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

nesupratau biski, ka tu man nori pasakyti tuom?
As tau sakiau, kad nera butina purksti lapu, nes dregme tvyro ore.
IR beje
ar ziurejai tuos is Mac'o pavardintu filmu ar siaip "draugas parode" :?:
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

nieko ash tau nenoriu sakyt...beje filmus ziurejau... ir viename ish ju aiskiai rodoma kaip purskiami lapai..net ish apacios apipurskia... matyt pats neziurejai... o kas tau sake kad butina juos purkst? butina nera..bet taij nekenkia...nebent purkstum tuos lapus kaij lempos ysijunguios... ash turiu laiko y valias, nes siuo metu nedirbu.. taij ir rupinuosi mergaitemis.. kas cia blogo? aisku svarbu nepersistengt.. siandien joms suejo 24 dienos ir atrodo sitaip: [ nuotrauka ]
By mymosaz, shot with Canon PowerShot S3 IS at 2008-08-01

nemanau kad jos yra kazkas blogaij... gal kas mano kitaip? :)
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Nieko blogo augalams. O tu vis čia "mergaitės mergaitės" kas tau sakė kad mergaitės? Feminizuotos sėklos? Ir kam fotkini kiekvieną dieną? Daigus metę visi esą ko gero, čia didžiuotis kol kas nėra kuo, tu geriau nuotraukas dėk į papkę, užsirašinėk pastebėjimus, pokyčius ir kai užauginsi ir nuimsi derlių, parašyk išsamų "grow report'ą" apie savo auginamą rūšį, pasisemsi patirties pats, bei gal pagelbėsi ir kitiems. Jei kils kokių problemų auginimo eigoj, tikrai padėsim, o kol kas augink ir džiaukis nedramatizavęs ;) :!:
Sėkmės! ;)
It's only a plant...
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Del lapu purskimo : Lapu purskimas is apacios padeda sumazinti tikimybe jog uzsiveis kokie tai vorai ar velniai zino kas kurie pakenktu ateityje :)
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

Taip Mac cia feminizuotos seklos... kaip vyra mergaite galeciau vadint.. :) na sorry uz tas fotkes, bet man taij kiekviena diena naujiena..man pirmas auginimas...atsiminkit savo pirma auginima..manau daret ta pati.. :) o kiekviena diena fotkinu nes kaij baigis auginimas susuksiu filmuka apie viska kaip man sekes...zodziu kaij kils problemu kreipsiuos.. nedramatizuoju, paprasciausiai dziaugiuos taij savo augalais ir tiek, sorry.. :x:
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

nu buvo pirmas auginimas, nu ir uzaugo, nu ir nefotkinau kas diena ir nealpau del kiekvieno sudo. gerai cia kazkas pasake "tai tik eilinis augalas"...per mazas rupestis ji prazudo, per didelis rupestis taip pat ji prazudo.
sasasa
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-05-28, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė sasasa »

mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

nu ir ka cia tuo norejai pasakyt? kad fotiko neturi? cia akmenu i mano darza nemetyk.. aciu :) kad tu nefotkinaij nereiskia kad imsiu ir ash dabar nefitkinsiu.. ash fotkinu su tikslu..
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

sasasa man atrodo kad taij bobike... :x:
Paskutinį kartą redagavo mymosaz 2008-08-03, 17:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

ash tia neizhiuriu lytes
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas