Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: nuluzo sakele

Standartinė runkelis »

mymosaz rašė:va taip ir buna kaij sakos ima kur nors ir uzkliuna..
[ nuotrauka ]

nuluzo vargse.. taijgi ydomu, kokios pasekmes gali buti? ir ka su ta shakele galiu padaryt? laikau stiklinej vandens dabar...geraij kad ta saka mazhute.. tik kazin kiek streso kainavo ZITAI :/
kisk kuo greiciau y koki clonex.ar zemes kad pradetu saknis leisti!gal turi kokio fertilizerio kuris skatina saknu auginima?nepatrugdytu siam augalui koks propogatorius,kad siluma ir dregme palaikytu!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

mymosaz rašė:aiskumas...aij nekisiu y tas zemes...palaikysiu stiklineij kaip kambario puosmena ir tiek..kol nuvys..bet vistiek labai ačiū uz pasiulyma.. ;)
JAu geriau kišk į žemę.Gal prigis ir turėsi kloniuką. :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

mymosaz rašė:aiskumas...aij nekisiu y tas zemes...palaikysiu stiklineij kaip kambario puosmena ir tiek..kol nuvys..bet vistiek labai ačiū uz pasiulyma.. ;)
Ar ne tu kartais sakei kad tau gaila kaimynu geliu kankinamu geltonais lapais ?Ce lygei tas pats "kol nuvis".
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

mymosaz rašė:aiskumas...aij nekisiu y tas zemes...palaikysiu stiklineij kaip kambario puosmena ir tiek..kol nuvys..bet vistiek labai ačiū uz pasiulyma.. ;)
Vietoj to kad laikytum kol nuvys galetum sudziovinti ir surukyti... :idea:
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

Apvalus rašė:
mymosaz rašė:aiskumas...aij nekisiu y tas zemes...palaikysiu stiklineij kaip kambario puosmena ir tiek..kol nuvys..bet vistiek labai ačiū uz pasiulyma.. ;)
Ar ne tu kartais sakei kad tau gaila kaimynu geliu kankinamu geltonais lapais ?Ce lygei tas pats "kol nuvis".
nu biski per ziauriai gal ishsireiskiau :D `kol nuvys` gal susidziovinisu.. ji man kolkas neij vysta neij ka.. labaij graziai atlaike nakti stiklinej su venadeniu..nebenoriu kist y ta zeme, statyt po lempom dieninem..ir nezinot dar priaugs ar ne.. pakankamaij rupescio turiu ir su ZITA, DANA, ZHANA :) jos man svarbesnes..
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Negi tau wisai negaila wargso augalelio 8/
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

martynass rašė:
mymosaz rašė:aiskumas...aij nekisiu y tas zemes...palaikysiu stiklineij kaip kambario puosmena ir tiek..kol nuvys..bet vistiek labai ačiū uz pasiulyma.. ;)
Vietoj to kad laikytum kol nuvys galetum sudziovinti ir surukyti... :idea:


tu gal nesnekek daugiau?...
Paskutinį kartą redagavo Kdee 2008-08-24, 15:01. Iš viso redaguota 1 kartą.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

martynass rašė:Negi tau wisai negaila wargso augalelio 8/
nepradedam. ..gaila man to augalo nuo kurio nuluzo ta shakele, o ne shakeles.. ir viskas baigiam.. aciu..
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

mymosaz rašė:
martynass rašė:Negi tau wisai negaila wargso augalelio 8/
nepradedam. ..gaila man to augalo nuo kurio nuluzo ta shakele, o ne shakeles.. ir viskas baigiam.. ačiū..teisingaij KDEE
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

problemos kaip jas sprest..

Standartinė mymosaz »

Gera vakara jums...susiduriau su tokia problema...tris augalus auginu po 400w hps kazkur 1.5m ilgis x 1m plotis x 1.5 aukstis. priaugo tu lapu begales ir dideliu...ir jie uzstoja sviesa apaciai ir labai susigrude...visaip lankstau, raisioju...pradejau galvot apie ju nukirpima, bet ytariu kad tai nelabaij galima(augalams stresas ir tt...) tai butu ydomi jusu pozicija..ka daryt?ir ar galima tuos didziuosius lapus karpyt?ir ant kiek taij pakenks augalui...augalas jau lyg ir rodo zydejimo pozymius...perjungtas 12/12...padekit..o gal perdedu? :/
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

Kadangi pas tave daug augalu auga vienoje vietoje, gali kirpti zemesnius lapus kurie negauna sviesos, zemiau negu galvos nes sviesa susikoncentruoja i galvas ir salia ju lapus, o zemesni lapai kurie negauna sviesos tuos gali kirpti, pasimk razer'i svaru ir i darba.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

galvu pas mane dar nera...bet cia skirtumo ne rmanau...ar taij kazkaip ytakos augala?tas karpymas?ar nieko cia tokio?aciu
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Aisku galima! Tu cia seimininkas ir formuoji pagal save.
Lapai kurie tiesiogiai uzstoja apatine galva turi buti pasalinti.
Apatiniai lapukai tai tegul buna, geriau nukirpk sakeles, kad energijos nesvaistytu. Pys
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

taij drasiai galiu kirpt tuos didelius lapus nuo virsaus kurie uzstoja? dar atsakykit kaip taij veuikia augala?jis cia labaij stresuojasi ar ne?
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

vou vou jei dar nenukirpai tai geriau ir nekirpk!geriau palauk kol kol parodys lyti!nes kitaip gali uztureti hermi arba vyra-perjungiant 12/12 tai pats pavojingiausias laikas ka nors daryti augalui!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

pas mane lytis aiski... feminized seklos... :) nuotrauku skyriui zvilgtelk y fotkes mano paskutines... o yra skirtumas kada kirpsiu tuos lapus..kaij miega ar sviesoj? ar nesvarbu?
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

na as is feminizo esu turejes hermiu-o kai kurie ciabuviai ir vyru yra uztureje!prie to pacio pristabdysi augima nukirpes lapus,geriau tai butu padaryti kaip prades krauti vaisius.....tada nukirpk-ir duok boost hemikalu kurie skatina galvu zydejima!pries gala gali dauguma lapu nukirpti tada augalas daugiau trihomu gamins!kirpk dienos metu greiciau uzgis kirptos vietos!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

hmz...nebezinau ka daryt..jau buvau beeinas peili galast..jau mano manymu zydejimas po biski prasideda.. nes jau 15dienu kaip perjungiau 12/12.. siuleliai lenda...tai sakaij Runkelis laukt kol galvos pasirodys?tada kirpt?o gal vis del to kelis virsutinius galiu nukirpt?apatinius pavytusius tuos lievokus..?nes jau taip sunkiai apacia gauna sviesos..lapu gausybe..hmz... :/
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

na kagi kirpk taigi as irgi esu taip dares-viena karta pasiseka kita karta ne!viska bandau!dabar i viena hidro vazona ikisau po 2 augalus! :D ziuresim kas bus....zemeje esu taip dares bet tikrai nepatariu daryti zemeje taip o del hidro tai dar neaisku!veliau bus aisku!apatinius pavytusius geriau negu virsutinius...palauk dar 10 dienu ir tada kirpk virsutinius!arba truputi palankstyk augala kad apacia sviesa pasiektu labiau,taip tada daugiau ispesi is augalo!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

As tai pasiuliciau tau ideti dar pora lempu po kokius 100w i sona kad apsvietu is sonus kur mazai gauna sviesos tai manau nereiktu jokio karpimo ir daug daugiau stufo butu ;)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas