Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Va va....Trasos nejuokai.Geriau mazeu nei sivis nieko ;)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

as kai pirma karta growinau , ir tai buvo low #2 , tai naudojau Schultz 10.20.10 lyg , dedavau 1/4 tea spoon ir jiems labai patikdavo taip speju nes visi buvo labai veslus ir gan auksti apie 50cm.

tokiam ipakavime http://i14.ebayimg.com/04/i/000/8e/0a/d87c_1.JPG , tik zalias , pirkau senukuose.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Su sitom lowryder#1 tresiau dvigubom dozem ir gerai budavo. Grazus uzaugo.. O va su granuliuotom kaip sake zaisti neverta :\
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

ysikisiu xebra ir ash... cia kazkas teisingaij pasake geriau maziau ...ash pridursiu neij per daug... :) man niekad nebuvo nudege augalai..dedu y 2l vandens viena arbatini sauksteli trasu ir man viskas okei.. nejau instrukciju nera pas jus ant trasu? ar norit dedami daugiau trasu pasiekt geresniu rezultatu? :) pas mane ant trasu parasyta 2arbatiniai sauksteliai 1galonui vandens..taij ash taip ir darau..jokiu bedu nebuvo, tikiuos ir nebus..linkiu sekmes visiems..
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

bet nepamirskite reikia atsizvelgti i augalo veisle,dydi,health,ir t.t.taip kad pries dedami trasas pagalvokite ar jusu augalas pasiruoses priimti atitinkama doze!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

sutinku ir taij...jei bijai pertrest pradek nuo mazhu doziu..poto palaipsniai didink.. ar ne taip runkelis? :) beje gal zvilgtelk y fotografiju skyriu, primeciau foto, gal koki komenta ar siaip? :)
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

viskas puiku su tavosiomis :x:maciau !tarp kitko nusipelnei pagyrimo nes tvarkingai prie fotografiju pateiki informacija!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Standartinė mymosaz »

runkelis rašė:viskas puiku su tavosiomis :x:maciau !tarp kitko nusipelnei pagyrimo nes tvarkingai prie fotografiju pateiki informacija!
nu tada puiku.. :) na cia tenka but tvarkingu...labai nemegstu kai peikia... ish klaidu reikia mokytis... :) jau runkeli norim nenorim teks mums susitikt po derliaus.. :D :bong: --==::~~
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

Augintiniai jau islindo apie 5cm is zemes( ir ju kotelis labai ilgas) tai jau pats laikas deti man po lempa? Dekui is anksto uz atsakyma.
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

aishku dek
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

mymosaz rašė:
runkelis rašė:viskas puiku su tavosiomis :x:maciau !tarp kitko nusipelnei pagyrimo nes tvarkingai prie fotografiju pateiki informacija!
nu tada puiku.. :) na cia tenka but tvarkingu...labai nemegstu kai peikia... ish klaidu reikia mokytis... :) jau runkeli norim nenorim teks mums susitikt po derliaus.. :D :bong: --==::~~
susitiksim,tik kaip stuffo turesiu nes be stuffo nemegstu sveciuotis,susitikineti! ;)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
trava
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-09-06, 19:20
Reputacija: 0

a

Standartinė trava »

Sveiki, gal galit patart kas nutiko mano augaliukams? tik pradejo augt pirmieji lapeliai ir pradejo vyst.. o kiti kurie dar nespejo is po zemiu islist, tai ir nebeislenda ,.,. :/ :( :|
Smoke two joints
mymosaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-05-29, 01:18
Reputacija: 0

Re: a

Standartinė mymosaz »

trava rašė:Sveiki, gal galit patart kas nutiko mano augaliukams? tik pradejo augt pirmieji lapeliai ir pradejo vyst.. o kiti kurie dar nespejo is po zemiu islist, tai ir nebeislenda ,.,. :/ :( :|
sviesos duodi? jug augaliukaij stiebias y sviesa... jei duodi sviesa, taij gal vandens per daug duodi? arba ish vis neduodi.. geriau nufotkink..
tai mano PIRMAS AUGINIMAS... bus ir antras....
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

hipiukas rašė:
Sigma rašė:Patys jūs diedai marozai :) Šalnos mat :D Senatvė augalui, nesiparink.
Jei ne šaltis, - augaliukas dar ilgai būtų žalias :)
Tu man dabar papasakok, kurioj čia vietoj buvo minusinė temperatūra šiuo metu. Lauke, ne šaldiklyje.
BOB - Bombs Over Bagdad!
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Standartinė coba »

Sveiki,
Girdėjau per radiją artėja šalnos iki -3 C, kaip su out'u elgtis? Po šalnų iškart nuimti, ar nieko medžiams baisaus neatsitiks? Thnkx :x:
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

maziau klausyt radiometeorologu.
Nenumirs, kristalu daugiau bus. Jei vazone pernesk. Viskas.
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Standartinė coba »

o tai ko klausyt norint sužinot orus? viskas :idea:
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Klausyk N.Sulijos
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Standartinė coba »

dzAh rašė:Klausyk N.Sulijos
Naglis Šulija nutrenkė žaibą. Off_topic :idea:
sasasa
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-05-28, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė sasasa »

sveiki kaip manot ar spes suzydet lemon skunk pries pora savaiciu usiukus leisti pradejo.... auginu siltnamyje???
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas