Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Legalize it! rašė:turiu kompe receptuka kaip ximke darytis, atwirai tai nezinau kam ji pas mane, nebandziau ir nebandysiu, geriau bandysiu pieno pasigamint, zodziu o klausimas skamba taip, tam receptuke parasyta kad reik shala mirkyt spirite para o weliau jodo tirpale 5% ce gi wapse 8| ash stebiuosi kaip zmones toki meshla ruko 8E '|
Papasakok ką ten turi, iš kur gavai. Kažkaip keistai skamba "turiu kompe" :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

sigma nori wiska tiksliai spec.tau nokopypastinsiu? 8/ :?: beje reikes rusu kalbos ziniu *
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

ir man imesk i pm.dekoju is anksto!rusu neproblema man.....
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Legalize it! rašė:sigma nori wiska tiksliai spec.tau nokopypastinsiu? 8/ :?: beje reikes rusu kalbos ziniu *
Dėkui, laukiu. Nes pažiūrėk kada buvo pirmas šios temos pranešimas, ty nuo kada mes čia bandom išsiaiškinti chimkė mitas ar ne.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Justaxx
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Standartinė Justaxx »

Mythbusteriams reiketu nusiusti sita klausima, kad patikrintu :!: :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Приятной раскурки... 8E
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

Legalize, gal galetum ir man imesti ta straipsni ar kas ten per do.. per PM ?

dekui in advance :)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

-AwZ- rašė:va ka ash girdejau ir nustebau

-gautum zholes ?
-jo, bet tikros
-ta prasme?
-nu ne kaip pas tave, o purkshtos kur gerai sukabina

-auginu zhole
-geras! o tu ja purshki ja?
-jo vandeniu
-ne kaip kiti purshke kad geriau pistu i galva

chia ish skirtingu pazhistamu. tai kokiu shudu purshke ta zhole? po tokiu kalbu ishvis noras atshoko pirkti zhole :D
tai nepirk :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Manvydas rašė:
Auksinis dievas rašė:
Manvydas rašė: Na nemanau,stiklo dulkės gi supjaustyt gali kvėpavimo takus,bei pažeist organus.O to nesu pastebėjęs,nei krauju spjaudžiaus,nei dar kažkas buvo.+ daugmaž patikimi pardavėjai yra.
Negi pats esi užsirovęs?
Cha cha cha. Jos patenka ir tūno tavyje, nesukeldamos jokių simptomų, kol..
Kol kas? :D
eikit nx narkomanai :D :D :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Sigma rašė:
Legalize it! rašė:sigma nori wiska tiksliai spec.tau nokopypastinsiu? 8/ :?: beje reikes rusu kalbos ziniu *
Dėkui, laukiu. Nes pažiūrėk kada buvo pirmas šios temos pranešimas, ty nuo kada mes čia bandom išsiaiškinti chimkė mitas ar ne.
tikrai kad ne mitas !!!!! 8)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

zodziu stai :

1. Берем созревший куст конопли (мужскую особь, женская не годится);
2. Отделяем нижние листья (желательно самые большие) и замачиваем их в ацетоне на 3-4 часа;
3. Крошим все остальное (стебель, верхние листья) и опускаем их в холодную дистилированную воду (с заранее растворенным в ней 5-6 таблеток анальгина или спазмалгона, не используйте лекарства с содержанием парацетомола) на 10 минут;
4. По прошествии времени вытаскиваем скверно пахнущие листья из ацетона и сушим их;
5. Тоже самое делаем с "водяными" листьями;
6. Теперь, когда все высушено смешиваем ацетоновые листья с водяными и используем на них 16% раствор йода;
7. Затем нейтрализуем всю эту гадость используя DXM 100 мл, замочив листья в сиропе на 1 час;
8. Сушим. Должна получиться трава светло коричневого или темно зеленого цвета.

Приятной раскурки... :!:
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

o blin, tai ta kanape mirko DXM sirupe, o dar tuolabiau bachurus :!: Keistai cia kazkaip, na vienuzodziu vistiek dekui uz info, zinosiu.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

isidemekit :!: jei galwos rudos, baryga siuskit NA*ui :!:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

sakyciau ashh tai netoleruoju cheminiu galvu, bet kartais pasitaiko galiakas rajone, kaj reikia bet ner, kreipiesi i kitus, klausi geras planas, sako jo,pajemi 0.5 susuki, bax ir stounas ir atxodai........ 8/




----------------------------------------------------------------

Kalbant apie mirkymus tai mirko istikruju smulkintose tabletese, skiedikliuose, sirupuose, joduose.........
Girdejau versiju ir apie hera, sniega, kad ir juose mirko...
Nesuprantu, vakar atrodo rukiau chemine.....drugas vaisino....
Turiu recepta...
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

kam draugas,kam scumbag dealer 8/
togetha brotha
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

tame parke,kaj jemi pas nepazystama :/ gerai kad rajone draugas ne vienas :D
2pac_4_life
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008-12-15, 22:47
Reputacija: 0

Standartinė 2pac_4_life »

Savaitgali si puciau, tai stobal kad chymke buvo !( jei dar :x: slapia buvo, tai aisku kad mirkyta, nors neuzvilko stipriai bet kita diena visa galva skaudejo ir siaip dar kaip uzkabintas buvau :]

ir dar kazkada esu tikrai kad chymkes rukes kai nuo pusytes mus 5 taip istaske kad jau galvojau kad tik greiciau atleistu, draugelis apsiveme vienas, o man jau gliucint pradejo ir lb troskino, gal du bambalius vandens isgeriau :D
bet ka daryt kai savo negali uzsiaugin :|?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

2pac_4_life rašė:Savaitgali si puciau, tai stobal kad chymke buvo !( jei dar :x: slapia buvo, tai aisku kad mirkyta, nors neuzvilko stipriai bet kita diena visa galva skaudejo ir siaip dar kaip uzkabintas buvau :]

ir dar kazkada esu tikrai kad chymkes rukes kai nuo pusytes mus 5 taip istaske kad jau galvojau kad tik greiciau atleistu, draugelis apsiveme vienas, o man jau gliucint pradejo ir lb troskino, gal du bambalius vandens isgeriau :D
bet ka daryt kai savo negali uzsiaugin :|?

www.buzas.lt
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:
2pac_4_life rašė:Savaitgali si puciau, tai stobal kad chymke buvo !( jei dar :x: slapia buvo, tai aisku kad mirkyta, nors neuzvilko stipriai bet kita diena visa galva skaudejo ir siaip dar kaip uzkabintas buvau :]

ir dar kazkada esu tikrai kad chymkes rukes kai nuo pusytes mus 5 taip istaske kad jau galvojau kad tik greiciau atleistu, draugelis apsiveme vienas, o man jau gliucint pradejo ir lb troskino, gal du bambalius vandens isgeriau :D
bet ka daryt kai savo negali uzsiaugin :|?

www.buzas.lt
Tu čia ką siūlai?Pirkt visokius mišinius xujišinius?Man tos nesąmonės tokios idiotiškos atrodo,kažkokie pakaitailai,kurie nežinia kaip ir iš ko gauti.Niekur sudėčių normalių nemačiau,ir labai jau nepatikimai atrodo.Juk acetonkė irgi legalu,tai ramunėlių mirkytų acetone prisirūkysi... :D
2pac_4_life
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008-12-15, 22:47
Reputacija: 0

Standartinė 2pac_4_life »

Siaip tai brangu ten labai '| bet pazystamas sake t zoohai rx ruke tai sake geras, db beveik visada is ten ir ima :] :x:
Tema užrakinta