Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

dekui uz informacija :)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Apmastes sio outdoor'o klaidas planuoju jau kitu metu outdoor'a. Si karta imsiu maziau augalu, bet noretusi kuo ivairesniu veisliu. Taip pat galvoju imti fem. seklas, kad nebutu nusivylimo vyrais (siais metais buvo). Gal kas rekomenduotu seedshop'a parduodanti seklas nestandartiniais kiekiais (tarkim galima paciam pasirinkti norima seklu skaiciu) ?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

As nusprendziau nieko nelaukti ir jau kita menesi uzsisakyti lowryder big bud misini. Gal kas jau bandete :?: Kaip jums. Is aprasymo supratau, kad jam nei vietos daug reikia, nei prieziuros.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Redi, o kaip ten pas tave, feminizuotos ?
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Vygis »

ganjaFAMA rašė:Apmastes sio outdoor'o klaidas planuoju jau kitu metu outdoor'a. Si karta imsiu maziau augalu, bet noretusi kuo ivairesniu veisliu. Taip pat galvoju imti fem. seklas, kad nebutu nusivylimo vyrais (siais metais buvo). Gal kas rekomenduotu seedshop'a parduodanti seklas nestandartiniais kiekiais (tarkim galima paciam pasirinkti norima seklu skaiciu) ?
Na manau nera tokiu shopu kurie pardavineja atskirai po viena po dvi seklas...
Visur yra nustatytas stanadrtas ;)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Buvo toks shopas pats dar is jo pirkau galejai kiek nori seklu issirinkt is 4 rusiu ww low early pearl ir dar kaskokios bet uzdare :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Va as ir atsimenu, kad kaskoks buvo.. bet nebepamenu koks. Butu idomu pasiimti tarkim vienos rusies 2, kitos 2, trecios 2. 6 augalai. Visos bobos. Ir 3 skirtingos rusys. Paskui idomu palyginti ;]

Na va, pats paieskojau ir radau.
http://www.wellcoolstuff.com/Merchant2/ ... y_Code=SFS
Tik gaila, pasirinkimas mazas. Tik pora veisliu matau, kurios mane domina. Jei kas dar rasit tokiu shop'u, parasykit ;]
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Tinklapis kurį jūs paminėjot yra 4marijuanaseeds.nl arba snow-white.nl. Manau ir dabar gautumėt sėklų susisiekę su eriku. Jo asmeninis saitas irgi kažkodėl uždarytas, tai galiu nebent pasiūlyt jo email'ą. ericvankampen@gmail.com

Parašykit ir paklauskit jo ar dar pardavinėja sėklas internetu (jei ką, jis olandas, tai lietuviškai nesupras :D )
dream
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2008-10-12, 20:39
Reputacija: 0

Standartinė dream »

http://sweetseeds.es/paginainicio/descpsico.html siuliciau pabandyt paaugint. Man teko galimibe ja uzaugint tikrai gardus --==::~~ ir poveiki tikrai pasako vardas.
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Sveiki visi. Na kagi, ruosiuosi sawo pirmam outdorui :P Indoor Low gerai susiruke, tik mazai ju buvo :/ . Noreciau jusu paklaust, ypac tu, kurie laaaaabai gerai nusimano, kokia is mano nurodytu rusiu labiausiai tiktu 1 kartui? Noriu, kad butu pakankamai lengva augint, kad nebutu auksta, 7-8 saw zydejimo, kad skonis butu geras, ir kad gerai nurukytu, ir sawaime aisku kad daug jos butu :x: :] Kuria is siu rusiu patartumet? Nes perskaites visa sia tema ties siom apsistojau kaip pirma karta: Skunk #1, Purple#1, Top 44, New Purple Power ar Holland´s Hope ? Dekui uz atsakyma :)
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Bandyk hollands hope ir dar nirvanos shope yra toks early special, lb lb lb atspari kanapele o taip pat ir ganetinai swaigi lb man ji patiko, ir sia vasara planuoju :) O seip jei gerai suzaisi su zemem, trasom, karpymu ir anksti pradesi tai betkokia autdorine veisle tau atnes pakankamai ziedu :)
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Taip pat ir new purple power is pazystamu yra augine nemazai , auga irgi neblogai ;)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

early special nerekomenduoju. draugo draugui buvo taip kad net nesužydėjo ji iki lapkryčio mėn....
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
klaidaz1
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2008-07-02, 00:15
Reputacija: 0

Standartinė klaidaz1 »

Sveiki, norejau paklausti koks ugis jack herer ''r generation'' , Indian skunk, Hindu Kush Skunk, Northern Lights, Hash Passion, Jungle Wreck is litauen seeds ? Gal dar kas zinot kuria butu lengviausia ir greiciausia imanoma uzauginti ? Dekui uz atsakyma is anksto ;)
Skunk haze x5 plants
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

as asmeniskai purple nusivyliau,auginau gal pries tris metus,galvos grazios,stambios, o rukyt reikia daug, as siulyciau skunka, pora meteliu turejau su juo reikalu :) zinok speja suzydeti,aisku jau uz kokio men turetum seti vazonan,KC33 buvo geresnis rezultatas,bt nlb spejo zydeti.. na ir as kelias klaidas iveliau.. :]
It makes me wonder
Pilotas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-12-06, 20:17
Reputacija: 0

Standartinė Pilotas »

Gal kas ka žino apie WW iš seedsman.com ? :] :bong: Nebuvo problemu su su gavimu ? Kaip jos genukai ? :]
Pirma parūkom , tada aptarsime reikalus . ;)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Pilotas rašė:Gal kas ka žino apie WW iš seedsman.com ? :] :bong: Nebuvo problemu su su gavimu ? Kaip jos genukai ? :]
Jau daug kalbėta, kad seedbankas patikimas 100%

WW, kaip ir WW, kokybiškos sėklos. Pats augalas tinka mūsų klimatui, gražiai užauga, skonis man patinka. Aš prikibti prie ko neturiu. Rūšis viena iš mano favoričių.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Issirinkau Top 44 :P Pirmam kartui paziuresime, iki rugsejo tikiuosi bus rukyt :) 5 Fem imu :P
Pilotas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-12-06, 20:17
Reputacija: 0

Standartinė Pilotas »

hipiukas rašė:
Pilotas rašė:Gal kas ka žino apie WW iš seedsman.com ? :] :bong: Nebuvo problemu su su gavimu ? Kaip jos genukai ? :]
Jau daug kalbėta, kad seedbankas patikimas 100%

WW, kaip ir WW, kokybiškos sėklos. Pats augalas tinka mūsų klimatui, gražiai užauga, skonis man patinka. Aš prikibti prie ko neturiu. Rūšis viena iš mano favoričių.
Dėkoju už aišku atsakyma . Sunku nuspresti buvo nes nuomonių tai daug . Beto prie to paties ar kas galite ka pasakyti apie Violator Kush ? Kaškaip labai sudomino :)
Pirma parūkom , tada aptarsime reikalus . ;)
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Standartinė MigSky »

Gal kas auginot ICE rusi ir turit apie ja atsiliepimu? Ar ji tiktu naujokui? Ar augalas stipru kvapa skleidzia?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas