Nuotrauka Nuotrauka

Kolegos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Zerg rašė:Siaip karts nuo karto pabandau suvest ta adresiuka, siandien pabandziau - veikia, kanapes.lt vel gyvas ;] tik idomu ar ilgam :[
Gerbemieji Legalus.net guru uzkanda ant stalo tik nesupulkit kaip zveris :D
Žale žolė bet ne žolė..?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Jo cia geras forumas kiek prisiluzau dabar :D
Taigi esu labai žalias šitoje srityje. LABAI ŽALIAS. Taigi norėdamas kažko išmokti pradėjau auginti ir pasirinkau tam papūgų pašare randamas kanapių sėklas. Taigi daiginimas viskas pavyksta daiginu merlėje, užpilu vandeniu ryte ir vakare ir maždaug per 3 dienas išsidaigina. Deja su pasodinimu labai prastai sekasi :[. Kai pasodinu sėklas jos neauga, o po kelių dienų sėkla pradeda į viršų augti ir išlenda iš po žemės. Neįsivaizduoju kas yra ;[[. Sodinu maždaug 2 cm gilyje tą sėklą ir jau ji būna su daigeliu, aš tą daigelį visalaik į apačią nukreipių sodindamas ;[
Per sausa žemė ir per didelis gylis. Užtenka 2mm virš sėklos.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nu cia tai mirtinas
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Is kur tokie atsilupeliai atsiranda :D cia rimtai reiktu padaryti pokstu kampeli, kuriame postintume tokius botaniku pasisakymus ;]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

O man patiko tai kad yra seklu turgus kur gali parduoti ar nusipirkti nebrangei seklu is forumieciu kitu :) ypac gerai naujokams.
Ziuriu nemazai ten yra legalaus vartotju, ir manau ju dar daugiau tik su kitais nikais, bet visgi tas pats beveik kalbama kas cia jau senai kalbeta ir perskaityta kai dar nebuvau prisijunges.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

As seniau dalyvavau tame forume. Highlifer kai dar buvo. Ten buvo mano pradzia, bet kai visas forumas su info dingo, nebesinorejo man ten daugiau lankytis. Beje cia jau pasakojau, kaip man buvo su highlifer seklomis Mystic Kush. Kai laimejau 20 nedygiu seklu, o draugas ju pirko. O su tinklalapio savininku buvo irgi ciudu, tai pasitikejimo man nekelia tas tinklapis. Na, bet visgi ten apie kanape suzinojau, tad linkiu sekmes jiems. O del seklu turgaus, tai ideja nebloga. Jei seklas pardavineti ar keistis jomis, kaip siuvenyrais legalu, tai kodel gi ne.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Tai ir dabar vyksta konkursas dafiga ten ju isdalins, turbut vel bus nedaigios arba kokios lietuviskos priskintos :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Legalus.net gereusias puslapis !!! Dekui visiems ce ateinanties tikrai labai labai daug ko is jusu ismokau ;)
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-26, 15:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
Nesveikas brakonierius :D
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

"Kai pasodinu sėklas jos neauga, o po kelių dienų sėkla pradeda į viršų augti ir išlenda iš po žemės. Neįsivaizduoju kas yra ;[[. Sodinu maždaug 2 cm gilyje tą sėklą ir jau ji būna su daigeliu, aš tą daigelį visalaik į apačią nukreipių sodindamas ;[ "'

Cia tai geras !( !( !( !( ;) ;), cia kas nors is sito forumo gal rase?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Turbut kad toks vienas veikejas atmazas :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

Legalus rašė:Turbut kad toks vienas veikejas atmazas :D
Nu tikrai negali buti, taip net nesugalvociau :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Legalus rašė:Jo cia geras forumas kiek prisiluzau dabar :D
Taigi esu labai žalias šitoje srityje. LABAI ŽALIAS. Taigi norėdamas kažko išmokti pradėjau auginti ir pasirinkau tam papūgų pašare randamas kanapių sėklas. Taigi daiginimas viskas pavyksta daiginu merlėje, užpilu vandeniu ryte ir vakare ir maždaug per 3 dienas išsidaigina. Deja su pasodinimu labai prastai sekasi :[. Kai pasodinu sėklas jos neauga, o po kelių dienų sėkla pradeda į viršų augti ir išlenda iš po žemės. Neįsivaizduoju kas yra ;[[. Sodinu maždaug 2 cm gilyje tą sėklą ir jau ji būna su daigeliu, aš tą daigelį visalaik į apačią nukreipių sodindamas ;[
Per sausa žemė ir per didelis gylis. Užtenka 2mm virš sėklos.



:D :D :D ryskiai matosi kad zmogui didele loginio mastymo stoka, kartoju didele, nzn ar isvis koki augala reik sodint daigeliu zemyn :D arba zmogus pucia 10g/day :] :D --==::~~
Justaxx
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Standartinė Justaxx »

Manau tas zmogus turejo omenyj, kad ne kotas su lapukais i virsu islenda, o ant lapuku dar seklos kevalas uzsivozes ir lapai prasiskleist negali
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Jis galvojo kad turi iskart islyst lapai o islindo seklos i pavirsiu kaskaip nesamoningai :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

bet sitas sakinys "Kai pasodinu sėklas jos neauga, o po kelių dienų sėkla pradeda į viršų augti ir išlenda iš po žemės. " atrodo lyg kad islindo is po zemiu tai blogai :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Taigi as ir dabar padalyvausiu tam forume surinksiu 40 postu gausiu nemokamu seklu ir ziuresim kaip cia bus :D Matau ne as vienas ir manvydas sumaste taip padalyvaut :]
vaikai nenarkokit vartotiku.
atmazas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2008-08-25, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė atmazas »

Legalus rašė:Taigi as ir dabar padalyvausiu tam forume surinksiu 40 postu gausiu nemokamu seklu ir ziuresim kaip cia bus :D Matau ne as vienas ir manvydas sumaste taip padalyvaut :]
Sekmes is anksto tau :D :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:Taigi as ir dabar padalyvausiu tam forume surinksiu 40 postu gausiu nemokamu seklu ir ziuresim kaip cia bus :D Matau ne as vienas ir Manvydas sumaste taip padalyvaut :]
O taip. :) Pabandysiu,pažiūrėsiu,kaip ten su tom sėklikėm bus.Atsiūs,neatsiūs. :) Kaip sakoma,naudokis gera proga.Tad naudojuosi. :)

P.s. Vardas rašomas iš didžiosos raidės. :D
P.S. Čia tik šeip,priminiau. :D
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Atsiunte tas seklas tai daugmaz nera vienodos seklos visos beveik skirtingos , manau is papugu cia ... ;]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Jimmy rašė:Atsiunte tas seklas tai daugmaz nera vienodos seklos visos beveik skirtingos , manau is papugu cia ... ;]
Nu rašo "Aurora Indica x Afghan Kush" velnias žino kaip čia yra...Tikiuosi tokia rūšis ir bus...Tikiuosi...Kažkaip atrodo patikimas žmogus,gal ir neapgaudinėja. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Stipriu kiausiniu kolegos!
    WTČ » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3093 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas