Nuotrauka Nuotrauka

U.F.O - N.S.O

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai kad laivai ten nutupineja tai nesamone :D Matei mokslini pranesima apie tuos rutulius ? http://www.youtube.com/watch?v=_KoR2t-iM9k
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Dabar, kai daugiau biski pasiskaiciau tai manau, kad jie tikrai gali egzistuoti, bet kol pats nepamatysiu tol iki galo nebusiu tikras :|
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Per TV kaska ten rode kad marso pavirsius tokios formos lyg ten butu buve miestai labai senai atkure viska per pc ir rode miestus :]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Gal yra gal nėra.Nors tikiu,kad yra.Bet tikėt ar ne,kiekvieno asmeninis reikalas.Aš nesuku per daug dėl to galvos.Man užtenka žemišku dalykų.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Manvydas rašė:Gal yra gal nėra.Nors tikiu,kad yra.Bet tikėt ar ne,kiekvieno asmeninis reikalas.Aš nesuku per daug dėl to galvos.Man užtenka žemišku dalykų.
gerai pasakyta man uztenka zemisku dalyku :D pazvelgus y tavo avatara :D (neizeidineju) :D :!:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:
Manvydas rašė:Gal yra gal nėra.Nors tikiu,kad yra.Bet tikėt ar ne,kiekvieno asmeninis reikalas.Aš nesuku per daug dėl to galvos.Man užtenka žemišku dalykų.
gerai pasakyta man uztenka zemisku dalyku :D pazvelgus y tavo avatara :D (neizeidineju) :D :!:
Jis man gražus.Tik dėl to užsidėjęs.Nors gerai pagalvojus,gal pas kokius ateivius irgi yra kanapių.Jeigu tokio putalo užkačegarint?Spėju kosminė žolytė būtų. :D
Kosminė sativa :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

man irgi patinka tavo avataras!malonu ziureti i miela uzpakaliuka bet ydomu butu pamatyti tos mergytes veiduka....na o del kosmines narkattos tai nzn.butu malonu sutikti ateivi!manau jie egzistuoja.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:man irgi patinka tavo avataras!malonu ziureti i miela uzpakaliuka bet ydomu butu pamatyti tos mergytes veiduka....na o del kosmines narkattos tai nzn.butu malonu sutikti ateivi!manau jie egzistuoja.
Šitas žodis nepatinka,jeigu kalbant apie kanapę,tai jau geriau sakyt kanapėlė kokia :D . O apie kitą briedą nešneku,ten yra sintetinis briedas.Parūkęs būčiau tai prikolas būtų paprikolint su ateiviu,bet jeigu blaivas tai nežinau... :D Hmm užteks gal jau fantazuot,nors ne vis įdomiau gyvent. :)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

nso reik ieskoti siaures poliuse =]
Hitleris bande pastatyti skraidancia lekshte, bet is kur tos zinios- niekas nezino, isskyrus Hitlerio ir jo mokslininku =]

O seip del ateiciu-
http://www.kinoteatr.at.ua/news/2008-06-09-1865

70-uju metu filmas, labai idomus
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

tikrai dar kaskokia givybe yra , butu nelogiska ir kvaila manyt kad visoi galaktikoi neko daugeu be musu nera :]
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Arno tiesa, kiek pamenu Bio mokytoja sake jog mes cia tipo "fuksais" atsirade galaktikoje... Nesamone '|
vldmrs
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-08-18, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė vldmrs »

supraskyt,realybes nera ir isvis niekas apie nieka negali kalbet, o ypac apie visata, kazka kas kazkur turetu but ir pilnai sutinku su danoso postais, reik pazvelgt is kito tashko jei dabar mastai taip, parukes vistiek biski kitaip, uzvalges grybu dar kitaip.Zmones net nesigilina, o savrbiausia isigilint i save tik, o ka kalbet apie visata ir dar begalybe kitu planetu ir pan
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

vldmrs rašė:supraskyt,realybes nera ir isvis niekas apie nieka negali kalbet, o ypac apie visata, kazka kas kazkur turetu but ir pilnai sutinku su danoso postais, reik pazvelgt is kito tashko jei dabar mastai taip, parukes vistiek biski kitaip, uzvalges grybu dar kitaip.Zmones net nesigilina, o savrbiausia isigilint i save tik, o ka kalbet apie visata ir dar begalybe kitu planetu ir pan
nu tai ne vien priputes bandai mastyt, ir tada kai priput, mastymo procesas ne toks i lenta bukas gaunasi. O del realybes nebuvimo... Jei koldunai mano lekshtej nera realybe, tai xuli jus nesat Neo?
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
vldmrs
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-08-18, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė vldmrs »

koldunai lekstej tai yra tik koldunai lekstej, kuriuos zmones juos pavadino koldunais ir sugalvojo juos kaip gamint ir lekste yra tai yra tik lietuviski pavadinimai, vien kitos salys kitaip sugalvoje, o ka kalbet apie gyvunus, jiems koldunai ne koldunai :) kalbu kad viskas yra tik pavadinti ir apudinami tik kazkam suprantama kalba :) o jus norit isivaizduot nso
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

vldmrs rašė:koldunai lekstej tai yra tik koldunai lekstej, kuriuos zmones juos pavadino koldunais ir sugalvojo juos kaip gamint ir lekste yra tai yra tik lietuviski pavadinimai, vien kitos salys kitaip sugalvoje, o ka kalbet apie gyvunus, jiems koldunai ne koldunai :) kalbu kad viskas yra tik pavadinti ir apudinami tik kazkam suprantama kalba :) o jus norit isivaizduot nso
nu blin, jei ir buvo kazkakda vienas kontinentas, ir tuo metu spejo gyveni zmones- paliubomu gi ne vienam bury gyveno, del to ir skirtingos kalbos. Pas vienus kalba prasidejo nuo darzoviu rinkimo, pas kitus nuo medziokles. As neneigiu fakto, kad yra nso, ir nenigiu, kad yra ten kitos demensijos, kaip kiti vadina- kitos realybes. As tiesiog sakau, kad kasdieniniam gyvenime is mano lekshtes jokia ranka is kitos demensijos koldunu nevogia
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
vldmrs
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-08-18, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė vldmrs »

tai jei vogtu tai zemej gyvybes nebebutu jau seniai :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

arba nieks nevalgytu koldunu
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Arba mus valgytų kuldūnai..
Rašyti atsakymą