Nuotrauka Nuotrauka

Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

kazkaip nesiparinu del wiesumo, labiausiai megstu pust neiprastose vietose, priesh nuostabia panorama, megstu dar nakti lipt ant daugiaukscio ir stebet vilniu is aukstai :] --==::~~ :x: peace :x:
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Prisiminiau sios vasaros tripus, kai parukom su draugais ir einam per miskus :] o ten taip tamsu, kad praktiskai nieko nesimato. Isgirsti koki garsa ir baisu, nes nieko nematai, o begti irgi negali, nes pilna grioviu ir kitokiu kliuciu :] idomu budavo :D
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Pastarasis variantas labiau tinka grybaujant :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

jo, trippint irgi gerai :] :D :x:
heilly
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2008-09-14, 12:09
Reputacija: 0

Standartinė heilly »

Labai smagi vietele prie katedros kur parkelis yra :)

Daznai berniukai paruke megsta per fontanus pasokinet ;P

O ir pareigunai ten retai lankosi, net per masinius renginius katedros aikstei zvilgsniu ten nenuklreipia, tai ramu 8)
Only Jah love bless me throw my day !
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Begalo megstu priesh darba pakeliui i stotele koki jointuka ar pipkute surukit o jeigu tai pirmadienis tai dar pora skardiniu energetinio gerimo inkalu vo tada buna linksa o jei dar bunu po geru ishgertuviu tai taip viskas garazu aplink pasidaro...
Žale žolė bet ne žolė..?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

heilly rašė:Labai smagi vietele prie katedros kur parkelis yra :)

Daznai berniukai paruke megsta per fontanus pasokinet ;P

O ir pareigunai ten retai lankosi, net per masinius renginius katedros aikstei zvilgsniu ten nenuklreipia, tai ramu 8)
Per renginius tai dafiga ten mentu o jai tas parkelis einant link sereikiskiu parko tai ir ten mentu daug.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Edvis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-08-25, 00:07
Reputacija: 0

Standartinė Edvis »

Geriausia rukyt gamtoj. :) --==::~~ :]
Je!
heilly
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2008-09-14, 12:09
Reputacija: 0

Standartinė heilly »

Legalus rašė:
heilly rašė:Labai smagi vietele prie katedros kur parkelis yra :)

Daznai berniukai paruke megsta per fontanus pasokinet ;P

O ir pareigunai ten retai lankosi, net per masinius renginius katedros aikstei zvilgsniu ten nenuklreipia, tai ramu 8)
Per renginius tai dafiga ten mentu o jai tas parkelis einant link sereikiskiu parko tai ir ten mentu daug.
No, ten kur prie gedo prospekto viešbučiai, vasarą būna staliukai lauke ir ten maži fontaniukai is žemės čiurškia ;}

Tai ten ir suki --==::~~
Only Jah love bless me throw my day !
SMIKIS
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-09-22, 00:14
Reputacija: 0

Standartinė SMIKIS »

As gyvenu airijoj man patinka pusti su draugais hatoj 6 zmones patogiai isitaise vienas su gitara kitas dainuoja ir t.t
dzemanas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-10-05, 16:11
Reputacija: 0

Standartinė dzemanas »

mano galva pust vistiek yra rameu kur nors gamtoj ramei tai ir atsipalaidaves labiau buni ir tada veza geriau :) --==::~~
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

dzemanas rašė:mano galva pust vistiek yra rameu kur nors gamtoj ramei tai ir atsipalaidaves labiau buni ir tada veza geriau :) --==::~~
o jei puti kelis kartus i diena?
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
fallout
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2007-10-14, 23:53
Reputacija: 0

Standartinė fallout »

Man patinka mieste, bet nepatinka grynai viešai, mėgstu nulįst kurnors nuošaliau, kur nėr žmonelyno labai didelio, na o poto jau galima vaikščiot ir vaikščiot :>

Edit:

heilly - nežinau kaip Tu pačiam centre, grynai kur ir mentų daug ir apskritai žmonių gali sukt jointą, na nežinau, aš taip negalėčiau :D Vistiek maloniau nesižvalgant į šalis atsipalaidavus viską sukt 8/
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

Gurman rašė:
dzemanas rašė:mano galva pust vistiek yra rameu kur nors gamtoj ramei tai ir atsipalaidaves labiau buni ir tada veza geriau :) --==::~~
o jei puti kelis kartus i diena?
ir ne tik puti... :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

quick-poo rašė:
Gurman rašė:
dzemanas rašė:mano galva pust vistiek yra rameu kur nors gamtoj ramei tai ir atsipalaidaves labiau buni ir tada veza geriau :) --==::~~
o jei puti kelis kartus i diena?
ir ne tik puti... :D
o ka dar darai? :D Gal amfos susnioksti, tada ratuka uzsimeti ir tada ant virsaus parukai !(
vaikai nenarkokit vartotiku.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

taigi jis ne toks ir tankus lankytojas,priverstas daug dirbti nes tie ratukai ir ir amfukai brangei atseina....kagi legalus lauk atsakymo ;)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Sensation rašė:Esu megejas bongo :D Tj tikriausiai y miesta nlb su bongu islysi.. :x:
As viena syki gyvenime per bonga viesai rukiau prie akropolio klaipedoi kur tos stiklo budeles padarytos-rukyklos :]
:x: Tas kai nusišneka 420 *
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Įvairiai. Pačiam centre. Pačiam didžiausiame užkampyje. Apleistuose namuose, jų prieiguose, užsidegus žvakių trečią ryto, lyjant smarkiam lietui po apleisto namo stogu! Čia vakar taip buvo naktį... Mėgstu rūkyti prie jūros, bet tik rūkyti ... O ne sukti ... Vėjas irgi pučia :) Mėgstu gamtoje, kylant saulei .... Rūkyti jointą....
Anonymous

Standartinė Anonymous »

a man patinka vis ivairesnese vietose:) juk idomu,kas bus siandien,kokie nuotykiai atsitiks:) arba skaitau,kad geriausia yra nusigrusti giliiiiiaaiiii i miska ir ten su draugais ar drauge:) gerai uzsibuti :bong: :bong: :bong: :bong: :D
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

kokiam parke, kur mažiau žmonių tai labai smagu, jei neprasideda kokia tai paranoja ir t.t.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14870 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius