Nuotrauka Nuotrauka

Ar esate priklausomas nuo ..?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Hare Rama o silkinio gal geriau darbe 0.5g ;):P 8)
Pilypas is kanapiu
Liudas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-11-26, 01:24
Reputacija: 0

Standartinė Liudas »

raMa rašė:O moralas tame, Mano Draugai, kad rukydamas su kompanija, niekada nepatirsi to gerio, kuri patiri rukydamas vienas :]

Peace. :x:
Na kaip, taip griežtai aš neteigčiau. Su kai kuriais žmonėmis jautiesi lyg būdamas vienas tik dešimt kartų geriau. Tiesa, nedaug tokių, kurie galėtų būti lyg antras tu.
Bet su kitokiais man nedažnai kyla noras pūsti.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Tarkim, kad ir as turiu viena toki drauga su kuriuo tikrai parukes geriau jauciuosi nei vienas (esu vienas buves prirukes, bet nerukiau, ta prasme parukem skirstemes ir vienas buvau, nematau jokio prikolo) ir apskritai su juo tiek priprikolinam kiek kartu sudejus su kitais per visa laika nesu priprikolines :x:
NARKOTIKAMS NE !
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Tai nebutinai parukius turi buti prikolas prikolai...
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Tai beabejo, bet kalba eina apie tai ;)
Mes bent su juo tai is BELEKO galim BELEKA padaryt.
NARKOTIKAMS NE !
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

sustoti tikrai nera labai sunku,tereikia ant saves truputi supykt :D
o kol nematai reikalo-kam nustot?manychiau,prieshingai nei alkoholis Mj dazhnai padeda sprest problemas.gerdamas zhmogus pabegi nuo problemu ar depresijos keletui valandu,o ishsiblaivius jos vel grizhta(dvigubai).net nekalbu apie tai kaip zhmones dazhnai girti tu problemu sprest eina,tada pasekmes ishvis neprognozuojamos.nebent atsiranda sugerovas,kuriam pasipasakojus apie savo bedas greit randa isheiti ish padeties :D .o parukius visu pirma aplanko sazhine ir savigrauzha(kuo daugiau nuodemiu-tuo baisiau eda),jei smarkiai nuzhsikrauni po keliu napassu galvoj pradeda zhybciot :idea: :idea: :idea: :D su protingais problemu sprendimu variantais(ishgeru jie dazhnai buna neracionalus),svarbu tik :idea: kur nors uzhsirashyt,nes ryte tikrai busi pamirshes :D o tos :idea: dazhniausiai ir ateina kai puti vienas.
togetha brotha
teknyto
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-12-04, 19:14
Reputacija: 0

Standartinė teknyto »

Tikrai neesu priklausomas , bet Mj rukyti nemesiu niekada gyvenime nes tai mano varomoji jega , jaigu mj nebutu tai kaip ir prasmes gyvent nelabai dauk matau ;/
skit skit bang bang :D
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu va, tikras patriotas ;DD Dar vietoj arbatu, naudok mj, valgi darykis su mj..
NARKOTIKAMS NE !
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

teknyto rašė:Tikrai neesu priklausomas , bet Mj rukyti nemesiu niekada gyvenime nes tai mano varomoji jega , jaigu mj nebutu tai kaip ir prasmes gyvent nelabai dauk matau ;/

Paryškintos frazės prieštarauja viena kitai.

Kaip tu supranti savoką "priklausomas"?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aš pats pučiau, pučiu ir pūsiu. Ne kiekvieną dieną ir net ne kiekvieną savaitę ar mėnesi. Ir ne todėl, kad negaliu be to ar neturiu įdomesnių užsiėmimų. Bet nematau priežasčių, kodėl neturėčiau to daryt. Nesuprantu, kodėl turėčiau pult ant kelių prieš kvailus įstatymus. Įstatymai turi tarnaut žmogui, o ne žmogus jiems. Ir jeigu tai ką tu darai nedaro kitam blogo, jeigu netrukdo kitam eit savo keliu, tai kodėl turi būt persekiojamas už tai?
BOB - Bombs Over Bagdad!
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Tiesa, as tai jeigu jauciu, kad energijos perteklius manyje, tai siektiek uzpuciu ir vel viskas po senovei.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

dzAh rašė:Tiesa, as tai jeigu jauciu, kad energijos perteklius manyje, tai siektiek uzpuciu ir vel viskas po senovei.
Gryną sativą bandei taip?
BOB - Bombs Over Bagdad!
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Supratau. Na, cia jau reiktu taikyt, kai nera jegu.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tai bandei ar ne? :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Na, zinodamas, kad dabar ja bandau, tai ne, bet turbut teko :)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

nuo grynos sativos as kaip tik taskaus.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Va gryna sativa, tai lobis, energijos iskart pilna, nuotaika puiki, atsigaves, lengvas jautiesi, patinka man :D :x:
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

Zoom rašė:Va gryna sativa, tai lobis, energijos iskart pilna, nuotaika puiki, atsigaves, lengvas jautiesi, patinka man :D :x:

amen.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

lobis tai lobis,bet tas lobis ir ish proto ishvest gali(netiesiogiai aishku :D )pasaulis pradeda rodytis super grazhus,aplink tik draugai,ne vieno priesho :D taves niekur netyko pavojai,tau visur sekasi,pradedi jaustis vos ne supermenu :D pasekmes gali but skaudzhios 8E
ginkDie nieko neturiu nei priesh sativa nei indika.viskas ka parashiau nutinka vartojant nesaikingai,maratoninant :D taip,kad jei puchiat kasdien ir turit vien tik sativa-padarykit poros dienu pertrauka,ar paaukokit piniga kitam pyhui.hashas padeda ;)
togetha brotha
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

na sitas klausimas ir man neduoda ramybes priklausomas as ar ne? Ir padariau isvadas, kad viskas nuo aplinkybiu priklauso, na gal siek tiek nuo valios... PVZ; spekit ka veikiu as, ogi nieko! mano darbas tox, kad turiu tik sedeti ir priziureti tvarkos, galiu pasaksti, kad del to puciu net po tris kasiakus i diena.. yra buve, kad dirbau statybose, tuomet pusdavau tik savaitgali ir taj ne kiekviena, net nzn NERA KA VEIKT PUCIU, YRA KA VEIKT NET NEGALVOJU APIE DUMUS... ir kazkas rase, kad pucia nuo depresijos, bent mano atveju taj netinka. Esu rukes kaj buvau pagaves gruza, paskui buvo dar didesnis gruzas. mintys nebegalejo palikti galvos.
Rašyti atsakymą