Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

priminsiu ,siame forume zinutes su sutrumpinimais bus trinamos be atskiro ispejimo.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė:Tu čia ką siūlai?Pirkt visokius mišinius xujišinius?Man tos nesąmonės tokios idiotiškos atrodo,kažkokie pakaitailai,kurie nežinia kaip ir iš ko gauti.Niekur sudėčių normalių nemačiau,ir labai jau nepatikimai atrodo.Juk acetonkė irgi legalu,tai ramunėlių mirkytų acetone prisirūkysi... :D
Ar gerai ieškojai, kad sakai "sudėčių normalių nemačiau"?
Ar ieškojai kad sakai "kurie nežinia kaip ir iš ko gauti"?
Viskas žinoma, ir viskas aišku iš ko gauti.
Aš mačiau, visas sudėtis ir visus toje sudėtije augalus gerai pažįstu.
Gaila, tik kad pusę iš jų auga retose vietose, tie augalai išsidėstę po visą pasaulį.
Čia paprasčiausias "perigrūzas" įvairiausių vaistažolių - nieko įpatingo.

Tarkim, kas bus, jei sumaišysime daug silpnų vaistų į krūvą ir suvalgysime? Apsvaigsime, apsinuodysime, gal numirsime.
Taip ir su šitais mišiniais, sumaišyta daug žolelių kurie stimuliuoja, dirgina, paveikia vienokius ar kitokius žmogaus organus, sistemas ir dėl to jaučiame apsvaigimą, "išsitaškyma".

Daugumai žmonių ir tavo sušikta žolė yra idijotiška, todėl būkim tolerantiški ne tik tiems kas rūko tai ką rūkai tu, daro tai ką darai tu, ir atrodo taip kaip atrodai tu, bet ir tiems kūrie atrodo kitaip, elgiasi kitaip, ir rūko visai ką kitą.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
alah
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-12-18, 20:57
Reputacija: 0

Standartinė alah »

Na pasemem 0,5 galvojam padumint, per kaljana, puse imetem, suputem. Kaip sutase, ant vemimo, del ko tai galetu buti? Chemija, ar per didelis kiekis?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
Manvydas rašė:Tu čia ką siūlai?Pirkt visokius mišinius xujišinius?Man tos nesąmonės tokios idiotiškos atrodo,kažkokie pakaitailai,kurie nežinia kaip ir iš ko gauti.Niekur sudėčių normalių nemačiau,ir labai jau nepatikimai atrodo.Juk acetonkė irgi legalu,tai ramunėlių mirkytų acetone prisirūkysi... :D
Ar gerai ieškojai, kad sakai "sudėčių normalių nemačiau"?
Ar ieškojai kad sakai "kurie nežinia kaip ir iš ko gauti"?
Viskas žinoma, ir viskas aišku iš ko gauti.
Aš mačiau, visas sudėtis ir visus toje sudėtije augalus gerai pažįstu.
Gaila, tik kad pusę iš jų auga retose vietose, tie augalai išsidėstę po visą pasaulį.
Čia paprasčiausias "perigrūzas" įvairiausių vaistažolių - nieko įpatingo.

Tarkim, kas bus, jei sumaišysime daug silpnų vaistų į krūvą ir suvalgysime? Apsvaigsime, apsinuodysime, gal numirsime.
Taip ir su šitais mišiniais, sumaišyta daug žolelių kurie stimuliuoja, dirgina, paveikia vienokius ar kitokius žmogaus organus, sistemas ir dėl to jaučiame apsvaigimą, "išsitaškyma".

Daugumai žmonių ir tavo sušikta žolė yra idijotiška, todėl būkim tolerantiški ne tik tiems kas rūko tai ką rūkai tu, daro tai ką darai tu, ir atrodo taip kaip atrodai tu, bet ir tiems kūrie atrodo kitaip, elgiasi kitaip, ir rūko visai ką kitą.
Taip.Be to aš sakiau,kad čia mano nuomonė.Nebūtinai aš esu teisus,aš tik išreiškiau kaip iš mano pusės atrodo.Man asmeniškai tai nusišikt liaudiškai sakant,tegu pučia tas žoles kažkokias,tegu ryja piliules,psichodelinius miltus kažkokius samčiais kabina.Aš tik tiek žinau,kad realiai pakaitalas ir lieka pakaitalu.MJ yra MJ,ramunių ekstraktas yra ekstraktas.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Siaip priklauso kiek jusu buvo ir nuo putimo patirties, galima tiesiog prirukiu "uzsiparint" kad tau bloga, ir vemt veliau....

Kita priezastis chemines galvos 8E
alah
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-12-18, 20:57
Reputacija: 0

Standartinė alah »

Kaip minejau buvom dviese, rukes neperdaugiausiai, koks 8 kartas, na toks jausmas kartais buna ne dumo, tik kaljano perrukius, bet cia buvo tik proa dumu. Is rpadziu aptirpo viskas, tada bloga. Bet atsigulus muzika atrode kad skamba, velnias zino kur taip skambiai kaip dar neskambejus, po to ant vemimo :( '|
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

O gal tai zenklas kad tavo organizmas nelabai svetingai priima marihuana, arba xymke 8/ Hipotezes.....
alah
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-12-18, 20:57
Reputacija: 0

Standartinė alah »

Na pries si karta, prieme gana svetingai nors 0.5 4 emem, na reikes paimti is ten pat ir ziuret kas yra :(
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

alah rašė:Na pries si karta, prieme gana svetingai nors 0.5 4 emem, na reikes paimti is ten pat ir ziuret kas yra :(
Kvepia normaliai?Atrodo kaip?Traukiant dūmą skonis,neatsiduoda kokiu tai acetonu ar nenatūraliu skoniu?Kas dar hmm.Realiai neturėtų taip tasyt,esu vieną kartą vėmęs nuo Mj,bet tai jau buvo atitinkami kiekiai,ir tikrai ne 1 ar 1.5 ant kokių 4,o daugiau.Smeigia staigiai?Ta prasme iškart nuo pirmų dūmų smūgiai per galvą žiauriai stiprūs? :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

buna ir nuo naturalios marihuanos po kokio periko kerta :]
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Arba jei perdaug tabako stipraus pridedi. Man, kaip nerūkančiam (tabako), labai stipriai trenkia per galvą, jei daug ir stipraus tabako primaišyta.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Daznai jum pasitaiko, kad ganja slapia buna ? Cia aiskint nereikia ir taip visiem aisku, kad is 10 20 daro, bet, kad ir dumas nenaturalaus skonio.. Kazkoks cheminis ir ryte jauties kaip uzpuliaves visas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Buna, bet nebutinai slapia ganja. Ta, kuria rukant smirda svilintais nagais/ragais, paliubomu chimka.
Pilypas is kanapiu
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

naktibaldas rašė:Buna, bet nebutinai slapia ganja. Ta, kuria rukant smirda svilintais nagais/ragais, paliubomu chimka.
gal rastamano ganjafarmos dredas nutrūko ir įsimaišė? :)
..have an idea?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Sigma »

Adulterated marijuana and toxic cocaine

Pictured is an exhibit of just over a gram of marijuana which was (visibly) sprinkled with morphine sulfate … an opiate.

This pot was seized by DEA special agents in Vista, California and because it was confiscated from the home of a physician, it was suspected that the morphine was pharmaceutical grade.

As this was the first submission to the lab and as no other samples have been found, plus the physician was under investigation for the illegal prescribing and dispensing of controlled substances … hopefully, it may have been the physician’s own concoction and not be for sale on the street ...

This technique of adulterating drugs however, - - - "increasing the high", is not unusual. The first bag of marijuana I ever smoked (almost 40 years ago) had no impact on me at all; Terry H., a girl-friend's dealer replaced it with some that was sprinkled with an unknown heavy narcotic. Terry H. now lives in Eugene, Or.


Nežinau kiek čia patikima.
http://209.85.135.132/search?q=cache:EG ... ic-cocaine
Šaltinis rodo špygą:
http://www.examiner.com/x-11932-Portlan ... ic-cocaine
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Teko ant ximkos uzsiraut viena karta. Nu nx daugiau tai tikrai nenoreciau. Paprasiau kad pazystama paimtu tai jo ir paime is cigonu :D
I'm a junglistic man.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Legalus »

tai lietuviska ismirkyta spirite :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Gali but. Is ryto atsikeliau kaip po nzn ko. Visas sulauzytas, galva skaudejo istiskes toks visas. :)
I'm a junglistic man.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Sigma »

Spiritas yra kanabinolių tirpiklis. Nepainiokit žmonių su visokiais spiritais ir acetonais. Čia ne širkė.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Spotless »

Beto tikriausiai tas spiritas isgaruotu po kiek laiko ir viskas.
Tema užrakinta