Nuotrauka Nuotrauka

Substratas, žemės, gruntas etc...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

Noreciau megint ant bio bizz zemiu bet ju keliose pardotuvese neradau tai pirmas klausimas toks ar isvis ju yra lietuvoje? antras klausimas toks daug kas sako kad tinka kaktusu zemes... gal kas galit smulkiau pakomentuot kaip jos vadinasi tikslei? nes parduotuvei tu substratu,zemiu,durpiu tiek yra rusiu kad ojojoj galva pradeda suktis beziurint... ar yra didelis skirtumas auginant tarp zemiu ir substratu (tokios purios zemes) ar tinka tie durpiu substratai ar nelabai? dekingas :)
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

gRamas rašė:Noreciau megint ant bio bizz zemiu bet ju keliose pardotuvese neradau tai pirmas klausimas toks ar isvis ju yra lietuvoje? antras klausimas toks daug kas sako kad tinka kaktusu zemes... gal kas galit smulkiau pakomentuot kaip jos vadinasi tikslei? nes parduotuvei tu substratu,zemiu,durpiu tiek yra rusiu kad ojojoj galva pradeda suktis beziurint... ar yra didelis skirtumas auginant tarp zemiu ir substratu (tokios purios zemes) ar tinka tie durpiu substratai ar nelabai? dekingas :)
nu jo cia kazko kokybiskesnio gaut kaip biobiz ar fox farm tai manau neina , nors ka mes zinom ko vertos musu lietuviskos durpytes-zemytes , tie kas augina su foxfarm ar bio biz tai nebande lietuvisku zemiu , siaip as perku agronomo patarima zalia maisha universalios ( durpiu susbstratas) , tada dar
imaisau kaktusiniu zemiu , jos tokios su nemazai zvyro , 4lt kainuoja 5L ju ,siaip buciau bandes vien tik su tom kaktusinem , bet neraso ant ju pakuotes nei ph nei npk , dar imaisai perlito ir biski smeliuko ir turi visai nebloga zemyte, nu pas mane
5 savaites 3 vegetuoja tokiose zemese ir dar vitaminu nepraso :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Ankščiau augindavau žemėse kaktūsams. Jos taip ir vadinasi "Žemės kaktūsams". Na pas mane ant pakuočių buvo parašytas ir ph ir visa kita.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

sndn nesusilaikiau ir uzlekiau i zalia stotele :D nusipirkau vitaminu augalams :D SCHULTZ orchid food (trasos gausiai zydincioms orchidejoms+mikroelementai) NPK 19-31-17... ka manot geras pirkinukas? man jos pasirode geriausios buvo daug kitokiu SCHULTZ trasu :) mokejau~20lt 283g ;)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

gRamas rašė:sndn nesusilaikiau ir uzlekiau i zalia stotele :D nusipirkau vitaminu augalams :D SCHULTZ orchid food (trasos gausiai zydincioms orchidejoms+mikroelementai) NPK 19-31-17... ka manot geras pirkinukas? man jos pasirode geriausios buvo daug kitokiu SCHULTZ trasu :) mokejau~20lt 283g ;)
Ar ne sitos trasos su zemu pH? Nors jei su kokiais dolomitmilciais pamaisysi ir susivienodins :)
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

hmmm nu nezinau ar sitos ar ne bet ant pakuotes neraso Ph.... tikiuosi jos tiks man :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

gRamas rašė:sndn nesusilaikiau ir uzlekiau i zalia stotele :D nusipirkau vitaminu augalams :D SCHULTZ orchid food (trasos gausiai zydincioms orchidejoms+mikroelementai) NPK 19-31-17... ka manot geras pirkinukas? man jos pasirode geriausios buvo daug kitokiu SCHULTZ trasu :) mokejau~20lt 283g ;)
Čia žydėjimui? Aš tai nesuprantu kaip jūs perkat trąšas orchidėjoms, kai pilni užsienio forumai neigiamų atsiliepimų apie trąšas orchidėjoms naudojamas ne orchidėjoms?
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

O ko čia nesuprast? Juk užsienio forumų niekas neskaito :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

Sigma rašė:
gRamas rašė:sndn nesusilaikiau ir uzlekiau i zalia stotele :D nusipirkau vitaminu augalams :D SCHULTZ orchid food (trasos gausiai zydincioms orchidejoms+mikroelementai) NPK 19-31-17... ka manot geras pirkinukas? man jos pasirode geriausios buvo daug kitokiu SCHULTZ trasu :) mokejau~20lt 283g ;)
Čia žydėjimui? Aš tai nesuprantu kaip jūs perkat trąšas orchidėjoms, kai pilni užsienio forumai neigiamų atsiliepimų apie trąšas orchidėjoms naudojamas ne orchidėjoms?
jo zydejimui rinkausi is keliu varijantu: 1.All Purpose Liquid Plant Food NPK 10-15-10 2.All Purpose Water Soluble Plant Food NPK 20-30-20 3.Orchid Food Water Soluble Plant Food NPK 19-31-17 (pirkau sitas del to kad pasirode geriausias fosforo santikis) aisku buciau pirkes Bloom plus bet ju nebuvo... Sigma kodel blogas mano pasirinkimas? ar gali pagristi?
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

Jealous rašė:
gRamas rašė:Noreciau megint ant bio bizz zemiu bet ju keliose pardotuvese neradau tai pirmas klausimas toks ar isvis ju yra lietuvoje? antras klausimas toks daug kas sako kad tinka kaktusu zemes... gal kas galit smulkiau pakomentuot kaip jos vadinasi tikslei? nes parduotuvei tu substratu,zemiu,durpiu tiek yra rusiu kad ojojoj galva pradeda suktis beziurint... ar yra didelis skirtumas auginant tarp zemiu ir substratu (tokios purios zemes) ar tinka tie durpiu substratai ar nelabai? dekingas :)
nu jo cia kazko kokybiskesnio gaut kaip biobiz ar fox farm tai manau neina , nors ka mes zinom ko vertos musu lietuviskos durpytes-zemytes , tie kas augina su foxfarm ar bio biz tai nebande lietuvisku zemiu , siaip as perku agronomo patarima zalia maisha universalios ( durpiu susbstratas) , tada dar
imaisau kaktusiniu zemiu , jos tokios su nemazai zvyro , 4lt kainuoja 5L ju ,siaip buciau bandes vien tik su tom kaktusinem , bet neraso ant ju pakuotes nei ph nei npk , dar imaisai perlito ir biski smeliuko ir turi visai nebloga zemyte, nu pas mane
5 savaites 3 vegetuoja tokiose zemese ir dar vitaminu nepraso :)
as irgi nusipirkau durpiu substrato 20l `Agronomo patarimas` ph 5,5-6,5 ir dar `Zemes kaktusams` Jukneviciaus 5L jas abi sumaisius gausis visai neblogos zemeles vazono apacioje dar pridesiu `Drenazas augalams`drenaziniu akmenuku jie padeda nuo perlaistymo,nedalaistymo ir oro patekimo i saknis super dalykas :)
kastonass
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2008-08-03, 02:23
Reputacija: 0

Standartinė kastonass »

Gal kas gali pasakyt, kur Kaune būtų galima nusipirkt perlito? Senukuose ir Maximoje nėra.
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

kastonass rašė:Gal kas gali pasakyt, kur Kaune būtų galima nusipirkt perlito? Senukuose ir Maximoje nėra.
"Zalia stotele " kiek buvau tiek visada radau , tik kad mazom pakuotem ne pigiai iseina
kastonass
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2008-08-03, 02:23
Reputacija: 0

Standartinė kastonass »

Jealous rašė:
kastonass rašė:Gal kas gali pasakyt, kur Kaune būtų galima nusipirkt perlito? Senukuose ir Maximoje nėra.
"Zalia stotele " kiek buvau tiek visada radau , tik kad mazom pakuotem ne pigiai iseina
Senukuose esu užmatęs kažko panašaus į perlitą, tai 5l kainavo apie 20lt. Žalioj stotelej gal panašiai?
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

kastonass rašė:
Jealous rašė:
kastonass rašė:Gal kas gali pasakyt, kur Kaune būtų galima nusipirkt perlito? Senukuose ir Maximoje nėra.
"Zalia stotele " kiek buvau tiek visada radau , tik kad mazom pakuotem ne pigiai iseina
Senukuose esu užmatęs kažko panašaus į perlitą, tai 5l kainavo apie 20lt. Žalioj stotelej gal panašiai?
tiksliai nepasakysiu , bet kazkas 2.5l ~4lt
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

stai rezultatas kaip taupai ir sodini i bloga zeme ir dar neaisku kas dar prades lysti is zemes.....jau negana to kad kalcio trukumas....
http://i172.photobucket.com/albums/w19/ ... CF5361.jpg pats kaltas!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Greddy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-02-10, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė Greddy »

Sveiki.
Naujokas sioje srityje, taigi dar daug neaiskumu turiu :)
Zmogus, is kurio gavau seklyciu, pasake, kad tinkama tokia zeme:
20% zvyras
30% durpes
50% juodzemis

Ar yra tiesos? :)
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

yra tiesos bt juodzemio as,asmeniskai,tiek nedeciau.max20proc.as dedu durpes,smeli, ir keramzito,gaunasi poringa,orui pralaidi terpe.bt neduokdie kad zeme ta pradziutu :| bus batai..
It makes me wonder
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

gal kas naudojat ar norma weikia? negrybauja jis?

http://www.senukai.lt/p.php/matavimo-ir ... ab=vendors
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Kiek girdėjau tai šudas....
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gavno
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Žemės
    Elcome » » forume Herbariumas
    0 Atsakymai
    2515 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Elcome
  • Technologijos: Auginimas (soil-bed) žemės vonioje
    mr.green » » forume Technologijos
    28 Atsakymai
    19718 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PsY