Nuotrauka Nuotrauka

Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

mano deze irgi beveik lauke stovi,nakcei isijungia akvariumo sildytuvas,kuris idetas bake su h2o.ryte temp buna ~18 priklausomai kiek lauke buna salcio.sildytuvas kainavo 50 lt.nustatau kad sildytu 28laipsnius.plotas bokso 1.3m2 aukstis 1.4m.
It makes me wonder
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

Em sakykit nuomene 1.6m x 1.6m x 1.2m bokse su 250w mh lempa ar pakaks 100m3/h istraukiamojo ventiliatoriaus karsciui numusta ar nlb?
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Viruz rašė:Em sakykit nuomene 1.6m x 1.6m x 1.2m bokse su 250w mh lempa ar pakaks 100m3/h istraukiamojo ventiliatoriaus karsciui numusta ar nlb?
pas tave bokse tik 3m3 :) tai logiska kad pakaks :) 33kartus istrauks daugiau nei turetu. Jei geri ortakei tai pasaka bus. bet jei ortakei mazi bus ,tada s... :)
prekyba forume draudžiama.
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

galvoju montuot 10cm skersmens aliuminius ortakius
ftdills2
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2008-12-01, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė ftdills2 »

as tokius naudoju, man tai patinka.. lankstos kaip reikia.. ir kai perki jis buna 30-40 cm ilgio o kai istempi ciuj koks 1.50m pirkau 2 uzteko 1 per akis :]
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

ziurekit man nelabai aisku dr su ta vintiliacija kaip turi buti, o jei as y grouw boxa per fortke atvesiu ta lankstu folijos vamzi (aliuminis ortakis gal?)nzn db kaip jis vadinasi ir nusipirksiu uz 35 lt ta toki kur traukia ora kur toletuose buna y siena imontuoti blogam orui istraukti :D ir vintiletoriu dr pastatysiu, kad pustu y augalus ir uztenka viso to? :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Willdish rašė:ziurekit man nelabai aisku dr su ta vintiliacija kaip turi buti, o jei as y grouw boxa per fortke atvesiu ta lankstu folijos vamzi (aliuminis ortakis gal?)nzn dabar kaip jis vadinasi ir nusipirksiu uz 35 lt ta toki kur traukia ora kur toletuose buna y siena imontuoti blogam orui istraukti :D ir vintiletoriu dr pastatysiu, kad pustu y augalus ir uztenka viso to? :D
Tikrai uztenka, bus super. Kiti paprasciausiai pastato tik ventiliatorius, nes neturi salygu tokiu kaip tu, pilnam ventiliavimui irengti ;)
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

martynass rašė:
Willdish rašė:ziurekit man nelabai aisku dr su ta vintiliacija kaip turi buti, o jei as y grouw boxa per fortke atvesiu ta lankstu folijos vamzi (aliuminis ortakis gal?)nzn dabar kaip jis vadinasi ir nusipirksiu uz 35 lt ta toki kur traukia ora kur toletuose buna y siena imontuoti blogam orui istraukti :D ir vintiletoriu dr pastatysiu, kad pustu y augalus ir uztenka viso to? :D
Tikrai uztenka, bus super. Kiti paprasciausiai pastato tik ventiliatorius, nes neturi salygu tokiu kaip tu, pilnam ventiliavimui irengti ;)
Na pas mane irgi nelabai bus tokios salygos tame kambaryje bus paprasti mediniai langai be fortkiu, bet galvoju kad kaska sugalvosiu pro kur iskisti ta aliumini slanga gal per reme skyle eis kaip nors pragresti ir suploninti ant galo, ziuresiu. o ziurek tas oras is lauko turi buti puciamas y grouw boksa ar is grouw bokso traukiamas ir y lauka puciamas? :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Willdish rašė:
martynass rašė:
Willdish rašė:ziurekit man nelabai aisku dr su ta vintiliacija kaip turi buti, o jei as y grouw boxa per fortke atvesiu ta lankstu folijos vamzi (aliuminis ortakis gal?)nzn dabar kaip jis vadinasi ir nusipirksiu uz 35 lt ta toki kur traukia ora kur toletuose buna y siena imontuoti blogam orui istraukti :D ir vintiletoriu dr pastatysiu, kad pustu y augalus ir uztenka viso to? :D
Tikrai uztenka, bus super. Kiti paprasciausiai pastato tik ventiliatorius, nes neturi salygu tokiu kaip tu, pilnam ventiliavimui irengti ;)
Na pas mane irgi nelabai bus tokios salygos tame kambaryje bus paprasti mediniai langai be fortkiu, bet galvoju kad kaska sugalvosiu pro kur iskisti ta aliumini slanga gal per reme skyle eis kaip nors pragresti ir suploninti ant galo, ziuresiu. o ziurek tas oras is lauko turi buti puciamas y grouw boksa ar is grouw bokso traukiamas ir y lauka puciamas? :D
Is grow box karstas oras traukiamas lauk :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

raMa rašė:
Willdish rašė:
martynass rašė: Tikrai uztenka, bus super. Kiti paprasciausiai pastato tik ventiliatorius, nes neturi salygu tokiu kaip tu, pilnam ventiliavimui irengti ;)
Na pas mane irgi nelabai bus tokios salygos tame kambaryje bus paprasti mediniai langai be fortkiu, bet galvoju kad kaska sugalvosiu pro kur iskisti ta aliumini slanga gal per reme skyle eis kaip nors pragresti ir suploninti ant galo, ziuresiu. o ziurek tas oras is lauko turi buti puciamas y grouw boksa ar is grouw bokso traukiamas ir y lauka puciamas? :D
Is grow box karstas oras traukiamas lauk :)

O gryno oro is lauko nereikia kad ipustu augalam? :D jeigu nereikia tj gal td uztenka grouw boxe virsuj skyle padaryti ir jis pats iseis lauk karstas oras? :D sory uz durnus klausimus :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Galiu iš kompiuterių aušinimo patirties papasakot.

Visų pirma turi būt protinga oro cirkuliacija. Per vienur įeina oras, per kitur išeina. Šiltas oras kyla į viršų. Visuose kompiuterių korpusuose maitinimo blokas, kuris turi ir šilto oro šalinimo funkciją yra montuojamas viršuje. O šalto oro įtraukimas daromas statant ventiliatorių apačioje priekyje ar šone. Čia bendram sistemos aušinimui. Dar daromi šalto oro padavimai į labiausiai kaistančius taškus. Tiesiai į CPU, HDD.

Jeigu kompo dėžė stovi uždaroj erdvėj. Kvailų biuro stalų nišose, tai ten tas karštas oras maišosi vietoj ir aušinimo nesigauna. Viskas kaista ir galų gale sistema užlūžta.

Jeigu pats kambarys bus gerai vėdinamas, tai užtenka skylių viršuj ir apačioj. O kaip spręsi kvapo problemą?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

augynsiu dveju kambariu bute, vienas kambarys yra kaip miegamasis ir svetaine + dr ir virtuve sujungta y ta viena kambary, o tas kitas kuriame augs ten niekas nevaiksto ir visikai tuscias kambarys tik spynta maza stovi tj ten tegul ir smirdi (man kvepia) :D gal nepermus per duris to kvapo y mano ta "svetaine" :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Willdish rašė:augynsiu dveju kambariu bute, vienas kambarys yra kaip miegamasis ir svetaine + dr ir virtuve sujungta y ta viena kambary, o tas kitas kuriame augs ten niekas nevaiksto ir visikai tuscias kambarys tik spynta maza stovi tai ten tegul ir smirdi (man kvepia) :D gal nepermus per duris to kvapo y mano ta "svetaine" :D
patikek dar ir kaip permus.. ateis sveciai niekad ar daug laiko pas tave nebuve is kart klaus kas cia per kvapas :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Na laukiam laukiam ! Visad smagu runkelio fotoalbumus apziuret :D idomiu dalyku pamatai zmogus !
Willdish nu imanoma juk uzsandarint kambari nuo kvapu, bet zydejime manau, uzteks duris pravert to kambario ir namai aromatizuoti ! Dar priklauso nuo veisles tas kvapas, vienu stipresnis, kitu silpnesnis ;)
NARKOTIKAMS NE !
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

nesvarbus rašė:Na laukiam laukiam ! Visad smagu runkelio fotoalbumus apziuret :D idomiu dalyku pamatai zmogus !
Willdish nu imanoma juk uzsandarint kambari nuo kvapu, bet zydejime manau, uzteks duris pravert to kambario ir namai aromatizuoti ! Dar priklauso nuo veisles tas kvapas, vienu stipresnis, kitu silpnesnis ;)
:D nu ka padarysi man tj tas kvapas netrugdys manau o augynsiu skunka ;) tad si veisle manau duos kvapelio...

Runkeli o kur butu galima pamatyti foto ar video, kaip atrodo auginimas dezeje, nesu mates ir noreciau suzinoti :)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Kokią veislę jamsi ? Tik žiurek, neapsigauk ant žydejimo laikotarpio, geriau imk indica ar indica/sativa hibridą, nes grynos satyvos ilgai žydi pagrinde.
NARKOTIKAMS NE !
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

Turiu klausimeli, tamsos periodu temp. nukrenta iki 12C, ar nera lb zalinga augalam?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Siaip labai dideli temperaturu svyravimai didina rizika, kad turesi hermi, beje kokia temp. buna diena? Bet siaip, manau, tu neturetum del ko taip jaudintis, nes +12C tikrai dar nestresuoja augalo :), todel nesijaudink labai ;)
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

na growroom nakties rezimas prasideda 12:00 per pietus :) girdejau per radia kad nuo balandzio bus lyg ir atsilimas jau, tai tiek zemai jau nebenukris temperatura manau...Man atrodo kad toks sviravimas truputi letina augima
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nežinai nesakyk. Temp svyravymai lėtina augimą. T.y. gausi mažesnį kiekį nei tarkim su idealia temp visa parą. Aišku martino teiginys apie hermius irgi gali būt tiesa, bet dažniausiai augimas tik sulėtėja ir tiek. Hermis baisiausia kas gali nutikt tavo atveju.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Oro sausintuvai (dehumidifiers) / kovojame su drėgme...
    N/A » » forume Technologijos
    20 Atsakymai
    8117 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kozis
  • MJ laikymo temperatūra
    deadly » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3267 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas patarimas
  • Temperatūra, PC cooleriai ir pajungimas
    N/A » » forume Herbariumas
    41 Atsakymai
    22049 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kojak