Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Praktiskai irodyti , kad uzsirowei ant hymkes neimanoma, nebent tu vaidini kazkoki mokslininka ir namuose turedamas labaratorija tyrineji dumus :D
Bet jeigu zmogus sako, kad parukes sugeba ne viena kart apsivemt, manau taj jau reiskia, kad pataikei ne ant naturalaus augalo ;)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Nieko as tau nezadu irodineti, bet jei tu nesi ant jos uzsiroves tj nereiskias kad tokios nera !!!!!
Nesveikas brakonierius :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Tek jau to pasipasakosiu :D Vat buvo taip kad is niekur negavom stafo, tj is tokio kento gavom ten vos ne vos puse gramo uz 40 litu :D px tos bapkes rukyt nuorejom :D tj vat mumis 3 taip isnesiojo nuo tos pusikes kad tokiu pojuciu tikrai nuo zoles nebun , rukes tikrai daug esu ir olandiskos ir uzaugintos . 6 val kaskur skraidem po kita pasauli. Kita savaitgali tapati istorija vel negavom , tai tos pacios nusipirkom grama, vel tryse rukem , bet per bonga , ir ka jus manot vos vos teuzvilko ! o zole lygiai tokia pati ten kaskokia spalva neaiski, bekwape baltais milteleis aplipus !
Nesveikas brakonierius :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Arnas rašė:Tek jau to pasipasakosiu :D Vat buvo taip kad is niekur negavom stafo, tai is tokio kento gavom ten vos ne vos puse gramo uz 40 litu :D px tos bapkes rukyt nuorejom :D tai vat mumis 3 taip isnesiojo nuo tos pusikes kad tokiu pojuciu tikrai nuo zoles nebun , rukes tikrai daug esu ir olandiskos ir uzaugintos . 6 val kaskur skraidem po kita pasauli. Kita savaitgali tapati istorija vel negavom , tai tos pacios nusipirkom grama, vel tryse rukem , bet per bonga , ir ka jus manot vos vos teuzvilko ! o zole lygiai tokia pati ten kaskokia spalva neaiski, bekwape baltais milteleis aplipus !
cia jau graudu :/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Arnas rašė:Nieko as tau nezadu irodineti, bet jei tu nesi ant jos uzsiroves tai nereiskias kad tokios nera !!!!!
Zmogau isiskaityk ka as parasiau. As, manau, labai aiskiai parasiau, kad jei zmogus sugeba per vakara ne viena karta apsivemti, tai jis turbut papuole ne ant naturalaus augalo(tikriausiai hymke) ;)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Oj tikrai, sori nisiskaiciau :D --==::~~ :)
Nesveikas brakonierius :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Arnas rašė:Tek jau to pasipasakosiu :D Vat buvo taip kad is niekur negavom stafo, tai is tokio kento gavom ten vos ne vos puse gramo uz 40 litu :D px tos bapkes rukyt nuorejom :D tai vat mumis 3 taip isnesiojo nuo tos pusikes kad tokiu pojuciu tikrai nuo zoles nebun , rukes tikrai daug esu ir olandiskos ir uzaugintos . 6 val kaskur skraidem po kita pasauli. Kita savaitgali tapati istorija vel negavom , tai tos pacios nusipirkom grama, vel tryse rukem , bet per bonga , ir ka jus manot vos vos teuzvilko ! o zole lygiai tokia pati ten kaskokia spalva neaiski, bekwape baltais milteleis aplipus !
Man čia žiauraus kiauragalvio sapaliojimai. "olandiskos ir uzaugintos". Olandijoj ją gamyklose gamina. Kaip nekenčiu kai sako "OLANDIŠKA GERIAUSIA", lygtais čia negalima geresnės užauginti. Suprasčiau jei taip sakytų koks marozas pasidabinęs trim juostelėm, o čia tokiam forume..
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Čia kaip senais laikais pvz veido kremai, kuo egzotiškesni ar šlykštesni ingredientai, tuo brangesnis, net nesvarbu kaip jis veikia :] Čia jau žmogaus psichologija, gaudamas kažkoki tai retesnį daiktą jautiesi svarbesniu, išskirtinesniu. Esu skaitęs, kad yra du pagrindiniai ir praktiškai vieninteliai žmogaus troškimai, tai būti svarbiu ir pripažintu kitų ir sekso troškimas.
O dar kai turbut visų žinoma, kad olandijoje putiko rojus, tai automatiškai smegenai sukalkuliuoja, kad iš olandijos bus atominis dūmas :) Kaikuriems žmonėms nesvarbu ir neidomu kaip daiktas veikia ar iš kur jis, svarbu atliktu savo paskirtį ir kuo geriau..
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Man čia žiauraus kiauragalvio sapaliojimai. "olandiskos ir uzaugintos". Olandijoj ją gamyklose gamina. Kaip nekenčiu kai sako "OLANDIŠKA GERIAUSIA", lygtais čia negalima geresnės užauginti. Suprasčiau jei taip sakytų koks marozas pasidabinęs trim juostelėm, o čia tokiam forume..

As tesiog nuorejau pasakyti, kad esu tikrai geros zoles rukes, ne vien tik is barygu pirktos! O kadangi esu geros zoles rukes tai ir atskirt galiu kur gera zole o kur sh !
Nesveikas brakonierius :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Baik tu nusišnekėt gurmane.....
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Gal tiesiog tradicijos geresnes ar panasaus kaskas delto ir taip skoma turbut :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Justaxx
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Standartinė Justaxx »

Iš olandiško coffeeshopo pirktą stuffą matyt turėjo omenyj, ypač jei koks greenhouseseeds coffeeshopas, tai tikrai kokybiška ir gera žolė.
GuaRD
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-02-27, 23:34
Reputacija: 0

Standartinė GuaRD »

nu krc cia vienas tai nusisnekejo matau kur gera kur hymke :D
gal tiesiog organizmas tavo nepriima ir apsivemei o kad tu dauk rukes tai cia dar ir nuo stiprumo priklauso as pvz pirmus kart rukiau viskas zjbs buvo poto siek tiek daugiau idejom per bonkute ir vemiau visas aptirpes buvau o ten MJ tikrai gerule buvo... :) tieziog nereik perdaugint jos :) o db tai dzointa susisuki ir sau sedi spakainas :)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Na patarchiau tada jusu chebrai bonga isigyt , pamirshtit jau tas pasenusias "Flegutes" . Yra kur kas pazhangesne technologija :) - Bongas. :bong:
o del to , kad rukot "jada" :D , Tai bent jau nesigirk :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Čystaganai Jūs...Aš jum sakau,vėmiau ne vieną kartą,viskas sukosi,atrodytų,kad vožė 1lt baltos ar bbž ko.Dar tas dielirs buvo nei šioks nei toks.Vieni nuspirkdavo gaudavo "dobilų" - nu typo išvis šieno kažkokio nevežančio.O čia mum paėmė toks draugas,sako typo "iš olandijos" xuj ten olandijos iš acetono kibiro ar bbž.Baikit rodyt savo išmintį.Esu vėmęs ir nuo normalios žolės,tiesiog buvo per daug.Bet ne nuo žiupsnio vėmiau.O tada kiek mes jos ir turėjom.Truputį patraukėm - viskas kosmosas.Žemė su dangum maišosi,gliukai xujukai.
Šamanai Jūs.Ir dabar dar per bonkę patraukiu,ir neverčia vemt.Nežinau,gal klystų gal ten buvo ne hymkė,gal tiesiog buvo koks slaptas projektas,ir te nbuvo super mutavusi žolė.Nu gal.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

aivamv rašė:... be to, mes ji po kokiu puses metu nugramdysim ir surukysim ta derva, kur ant butelio lieka - axujenai tasko ! pabandykit , kas nebande ! ;)
Gaila negalima keiktis....apgailėtinas tu.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

aivamv rašė:be to, mes ji po kokiu puses metu nugramdysim ir surukysim ta derva, kur ant butelio lieka - axujenai tasko ! pabandykit , kas nebande ! ;)
Viliuosi, kad čia pokštas buvo 8|
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

nu krc čia vienas tai nusisnekejo matau kur gera kur hymke :D
gal tiesiog organizmas tavo nepriima ir apsivemei o kad tu dauk rukes tai čia dar ir nuo stiprumo priklauso as pvz pirmus kart rukiau viskas zjbs buvo poto siek tiek daugiau idejom per bonkute ir vemiau visas aptirpes buvau o ten MJ tikrai gerule buvo... Smile tieziog nereik perdaugint jos Smile o dabar tai dzointa susisuki ir sau sedi spakainas

Sutikceu su tavim, bet yra vienas bet , nesu nuo jokios zoles dar gyvenime vemes !!!!!!
Nesveikas brakonierius :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Atsimenu pirmas kartas buvo gal 14 metu kazkur. Nusipirkom is draugo vieno susuko jis mum bet toki lieva su jointsukeriu net be gilzes buvo. Nu parukem keturiese. Kzn biski uzvilko bet seip tai praktiskai dar poveikio didelio kaip ir nebuvo. Nuvarem i sules sokius tai tik muzonas sudinas sugruzino ir galiausiai ant palanges sedejau uzsistaunines.Tesiant xymkes tema tai vat vis parukydavau kartais ir sugalvojom nusipirkt. Paskambinau pazystamai vienai sakau dv paimk man. Nu jin visur isieskojo niekas neturejo tai is cigonu paime. Nu idejom ketvirti dviese parukem is pradziu kokias 5 min nieko praktiskai nebuvo. O poto kai prasidejo tai pizda. Burna visa ant tiek isdziuvo, kad vos prasneket sugebejau. Ejau i parduotuve limonado pirkt ir cystai tokia paranoja uzejo ka pasakyt. Tai sakiau doukit man sulciu bet negazuotu :D Vietoj issedet negalejau. Paranoja apeme. Isejau pasivaiksciot ir pamaciau vizija save is vidaus :D Vnz pizdauskas buvo. Toks ganjinis bad tripas. O is ryto kokie atxodai buvo tai nu i nx. Visas sulauzytas, galva skauda. Tai vat manyciau kad tikrai ximke buvo. Poto gal 3 menesius nerukiau, o po 3 men kai parukiau tai puse valandos is riestainio zvengem. :) O dabar taip karta i savaite savaitgaliais ar karta i 2 savaites parukau :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

:)

Standartinė Bongmaster »

Nu va kolegos skaiciau cia skaiciau pirmus kartus ir pasirodo kaip kad man buwo tai dar niekam taip nera buwe arba tas asmuo dar nera pasisakes :) zodziu pabandyiu kuo konkreciau ir detaliau nupasakot kaip vyko viskas kad susidarytum ta vaizda ir mazdaug isivaizduotumet mano busena. Atsimenu rukeu 9 klases pora sawaiciu iki ziemos atostogu. pries tai buwau rukes mazdaug 4 kartus per joint ir 2 dumelius bonkute.kaip dbr atsineu pasiimem 3se o.5 bet dumai buwo tokie nepaprasti su swiesiai raudonas plaukialiais ir kas svarbiausiai mirkyta heroj. rukeu antra karta per bonkute. dumas atsimenu kiek traukiau buwo su ne yprastai pilkas bet toks purpurinis swiesiai. nu ir surukem mes 3 po 1 kamstuka tai mazdaug po 4 dumelius. atsimenu kosejau ir tiek. kazkaip tik kad atrode jog kazkas mus stebi nes putem azuolyne kai dar snigo apie 6 h.
Nu ir poto prasidejo. pirmas kokes 10-15 min tiesiog kazkaip netaip jauciaus bet man patiko bet poto einant salia gatves su saike nezinau kas pasidare. kaip avakar pamenu labai pradejo traukt i prieky o po kokiu 2-3 min atrode jog kazkas taip tvojo per galva su koke keptuve ar kazkuo kad sakes( ta prasme buwo toks netiketas thc antpludis ir banda tokia milziniska buwo jog galwojau kad rmt su kazkuo gavau per galva) poto bandzeu eit per pereja tai vos nenukritau po masinom net 2 kartus.... neganaa to nuejom i stotele ir as vis sedejau ir kartojau kas man daros kas man daros kada cia taip baigsis??? tuomet prasidejo kogero pirmas gyvenime gliukas nuo dumu. jauciausi kaip kokiam tunely ar bromoj. atrode jog kalbu ir sakmba aidas. o kaip kiti kalbejo atrode jog balsai kazkaiptai is zemiu girdisi labai tyliai. negana to prassidejo labiausiai isimintina nesamone!!!! kiek atsimenu tai galva pasukdavau 90 laipsniu kampu o man vaizdas kaip per uzlaginta cuontery per ta visa pasukimo vaizdas 4 kartus strigdavo. nu ta prasme vaizda praktiksai kadrais maciau ir nezinojau kada tai baigsis. viskas buwo labai suletintai. ypac su tuo vaizdo atsilikimu. negaliu nupasakot to jausmo. kaip tu suletinta waizda matai... mmmmm. noreciau dar kada taip. poto vazevom su autiku i akropoly. tai atsimenu kad negliukinceu galva waiksciojau palenkes zemyn o akis kiek galimaa labaiu i virsu pakeles. nes kitaip vaizdas vel strigdawo. tai taip labai jau baudiskai leidau apie 2 h. ir poto kazkaip prasichiucinau bet lb lb lb patiko. aj ir dar vienas dalykas galvojau kad isprotesiu nes dar nebuwau to tikro jausmo apsirukius patyres. atrode kad as kalbu klabu kalbu o man niekas neatsako tai isvis galvojau kad man sakes nes jej jau kalbi ir niekas neatsako tai maniau kad cia viskas pas mane mintyse ik yra ir kad as praradau klabejim dovana. bet poto pasirodo po kokiu 5-6 min zmones pradejo atsakinet i mano vapaliojimus (pasirodo jie visi spicialiai tylejo kad as kuo labiau isproteciau) tada zymiai geriau pasijauciau. zinodamas kad dar kazkaip susikalbu. tai wa toks mano nepirmas bet vienas is pirmu kartu. bet tas vaizdo atsilikimo prikis tai isverte is koto mane. kaip gyvas gyvenime nepamirsiu. daugiau tokiu ziauriu nesamoniu kaip ir nebuwo. nes ismokau ivaldyta ta komine savijauta jau po kurio laiko. bet seip ir neteko daugiau dumu heroj mirkytu rukyt tai gal ir del to.
aciu tiems kurie perskaite visa ilga mano to isgyvenimo aprasyma. ir dekui uz supratinguma
Rašyti atsakymą