Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Apie kokį tu čia THC antplūdį kalbi, jai ganja mirkyta heroj buvo....Ten tikriausiai išvis nebuvo THC jai mirkė heroj. Gaila man tavęs ir tavo draugų. Sorry.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Semionas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-03-13, 20:27
Reputacija: 0

Standartinė Semionas »

Normaliai cia su tavo fps(frames per second) xD
Bl as neesu dar norm parukes,nes visai neseniai as buvau 100% pries visa tai. Viena karta haso kazkokio sudino darbe uzrukem rubinei,pasijuokem norm,pradejo viskas geltona darytis,bsk issigandau ir prajo viskas..Dabar herbalismu bandysiu uzsiimt :)
what’s in your field?
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Apvalus rašė:Apie kokį tu čia THC antplūdį kalbi, jai ganja mirkyta heroj buvo....Ten tikriausiai išvis nebuvo THC jai mirkė heroj. Gaila man tavęs ir tavo draugų. Sorry.
8| 8| 8| 8| 8| prie ko cia gaila? manes ir mano draugu???? as nematau ko cia gailetis? kad viena is pirmu akrtu puceu? kad visiskai nezinojau to prirukusio jausmo? ar kad baryga dumus heroj mirkytus ikiso? ar kad turejau kogero vienintely toky insane trip? as tai visiskai nesigailiu..
nezinau ka tu tuom gailejimuosi norejai pasakyti? paniekinti ar sulyginti su zemem ar nuvertinti bet tau tai cia tikrai nesigavo.... gal netaip supratai.... betkuriuo atveju dekui kad perskaityt netingejai
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:
Apvalus rašė:Apie kokį tu čia THC antplūdį kalbi, jai ganja mirkyta heroj buvo....Ten tikriausiai išvis nebuvo THC jai mirkė heroj. Gaila man tavęs ir tavo draugų. Sorry.
8| 8| 8| 8| 8| prie ko čia gaila? manes ir mano draugu???? as nematau ko čia gailetis? kad viena is pirmu akrtu puceu? kad visiskai nezinojau to prirukusio jausmo? ar kad baryga dumus heroj mirkytus ikiso? ar kad turejau kogero vienintely toky insane trip? as tai visiskai nesigailiu..
nezinau ka tu tuom gailejimuosi norejai pasakyti? paniekinti ar sulyginti su zemem ar nuvertinti bet tau tai čia tikrai nesigavo.... gal netaip supratai.... betkuriuo atveju dekui kad perskaityt netingejai
Vajėtau.Man atrodo,kad tu ir dabar dar 9 klasėj.Tu nori pasakyt,kad tau patiko tokie dūmai?Kažkokį šūdą parūkęs ir galvoji jog tada viskas normalu buvo?Pamiršk ganja ne tau.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Manvydas rašė:
Bongmaster rašė:
Apvalus rašė:Apie kokį tu čia THC antplūdį kalbi, jai ganja mirkyta heroj buvo....Ten tikriausiai išvis nebuvo THC jai mirkė heroj. Gaila man tavęs ir tavo draugų. Sorry.
8| 8| 8| 8| 8| prie ko čia gaila? manes ir mano draugu???? as nematau ko čia gailetis? kad viena is pirmu akrtu puceu? kad visiskai nezinojau to prirukusio jausmo? ar kad baryga dumus heroj mirkytus ikiso? ar kad turejau kogero vienintely toky insane trip? as tai visiskai nesigailiu..
nezinau ka tu tuom gailejimuosi norejai pasakyti? paniekinti ar sulyginti su zemem ar nuvertinti bet tau tai čia tikrai nesigavo.... gal netaip supratai.... betkuriuo atveju dekui kad perskaityt netingejai
Vajėtau.Man atrodo,kad tu ir dabar dar 9 klasėj.Tu nori pasakyt,kad tau patiko tokie dūmai?Kažkokį šūdą parūkęs ir galvoji jog tada viskas normalu buvo?Pamiršk ganja ne tau.
kodel puoli iskart mane teisti??? jog ganja ne man? as tokiu dumu tik ą kart rukeu. o seip tais normalaus skanko niekad neatsisakau ir sakant kad ganja ne kazkam net nezinant kiek laiko tas zmogus ruko ir per ka jis ruko ir po kiek ruko ir kaip daznai ruko tai tas pats kas is oro saut ir sakyt kad tu nurasytas.
P.s nieko neturiu pries tave ir nenoriu niekaip taves izeisti ar pasiepti bet dabar taip idmomiai uzstaunintas sedziu tai gal visgi ir nesamones rasau reikes veleu paziuret. bet man atrdo jog logiskai ar bent jau risliai mintis reiskiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:
Manvydas rašė:
Bongmaster rašė: 8| 8| 8| 8| 8| prie ko čia gaila? manes ir mano draugu???? as nematau ko čia gailetis? kad viena is pirmu akrtu puceu? kad visiskai nezinojau to prirukusio jausmo? ar kad baryga dumus heroj mirkytus ikiso? ar kad turejau kogero vienintely toky insane trip? as tai visiskai nesigailiu..
nezinau ka tu tuom gailejimuosi norejai pasakyti? paniekinti ar sulyginti su zemem ar nuvertinti bet tau tai čia tikrai nesigavo.... gal netaip supratai.... betkuriuo atveju dekui kad perskaityt netingejai
Vajėtau.Man atrodo,kad tu ir dabar dar 9 klasėj.Tu nori pasakyt,kad tau patiko tokie dūmai?Kažkokį šūdą parūkęs ir galvoji jog tada viskas normalu buvo?Pamiršk ganja ne tau.
kodel puoli iskart mane teisti??? jog ganja ne man? as tokiu dumu tik ą kart rukeu. o šiaip tais normalaus skanko niekad neatsisakau ir sakant kad ganja ne kazkam net nezinant kiek laiko tas zmogus ruko ir per ka jis ruko ir po kiek ruko ir kaip daznai ruko tai tas pats kas is oro saut ir sakyt kad tu nurasytas.
P.s nieko neturiu pries tave ir nenoriu niekaip taves izeisti ar pasiepti bet dabar taip idmomiai uzstaunintas sedziu tai gal visgi ir nesamones rasau reikes veleu paziuret. bet man atrdo jog logiskai ar bent jau risliai mintis reiskiu
Tas tavo pasakojimas,gal būtų lyg ir nieko.Bet koks tu MJ puoselėtojas,jeigu tau patiko kažkoks cheminis šūdas?Tai kam gadint plaučius,geriau priryk ratų ir ratais taškykis pagal technuškę.Tu pats pasakiai,kad tau patiko tas cheminis tripas,nu tai suvoki,koks ten šūdas buvo?Ten net dūmais negalima vadint.O tiesiog sakyt chemija. ;)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

nu taip patiko. as tada kai nerukes buwau tai galvojau kad taip ir turi buti. kad taip isitaskyt yra normalu. ir as ten labiau jau uz chimja skaitau bet patiko nors ir nepergereusiai tada jauciausi... bet dabar pergalvojus kai jau tiek atrukiau normalios ganjos tai taip nera buwe. nors ir neturetu but juk normalus staffas neturi but i kazkokia c**jne mirkytas kad veztu.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

bet kas tau manvydai yra? :/ tu piktas dabar. as tokiu momentu galiu sakyt zmogau ganja ne tau :) per daug rukai :) bet as buciau neteisus nes nepazystu taves. o jai zmogui pirma kart rukant patiko tai koks skirtumas? juk dabar jis to sudo neberuko.. as daug ko esu vartojes is tikro nesidziaugiu tuom bet apsistojau ties tuo kas man labiausiai patiko :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

labai labai labai teisingai ir taikliai pasakyta! ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

raMa rašė:bet kas tau manvydai yra? :/ tu piktas dabar. as tokiu momentu galiu sakyt zmogau ganja ne tau :) per daug rukai :) bet as buciau neteisus nes nepazystu taves. o jai zmogui pirma kart rukant patiko tai koks skirtumas? juk dabar jis to sudo neberuko.. as daug ko esu vartojes is tikro nesidziaugiu tuom bet apsistojau ties tuo kas man labiausiai patiko :)
Jou.Teisus tu teisus.Bet ne piktas aš.Kai piktas būnu keikiuos daug. :D Šeip labai juokingai pasirodė,kai žmogui patiko ir jis dar sako,kad ir dabar norėtų heroj mirkyto stafo.Na bet čia jau neesmė dabar. --==::~~
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

O is kur tu zinai kad ten heroi mirkyta buvo?
I'm a junglistic man.
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

As pirma karta parukiau dumu 14 metu su 3 draugais,aisq jointu sukt nemokejom tai rukem per bambaliuka,surukem po sovinuka ish pradziu lyg ir nieko nebuvo nuejom y parduotuve nusipirkom sokoladu pradejau valgyt sokalda ir jis pasidare kaip smelis ta prasme burna lb isdziuvo,draugas pradejo prancuzikai dainuot kazkokia tai vaikiska dainele ir tada prasidejo juoko maratonas kuris truko kokia 30-40min paskuj ishjuokiau efekta :D taip ir pasibaige pirmas kartas ragaujant MJ :) o kas del to heroj mirkyto dumo tai visko gali but as pats priesh kelis metus zinojau ciuva kuris ar mirke ar dar kazkaip kitaip mixavo :x: su hera,taip kad neiko nuostabaus visokiu shudu buna 8/
gram
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-03-11, 06:17
Reputacija: 0

Standartinė gram »

8)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

nice su juoko maratonais. buna buna :) kaip verry high buni. o seip tai nenoreciau daugiau heroj mirkyto shhh pust. puciu jau 2 metai ir neteko daugiau chemijos truktelt. patenkintas esu dbr ka puciu fresh green shit :x:
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

bongmaster bet tavo vietoj po to kaip ykisho toky shuda nebuciau palikes taip paprastai visko buciau bishkely kaulus aplauzes :)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Na na, lauzytojai ! Nepatinka - nerukai ! Augink pats.
NARKOTIKAMS NE !
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

nesvarbus rašė:Na na, lauzytojai ! Nepatinka - nerukai ! Augink pats.
o tau patinka mirkyti dumai? !( jajgu pasimylejas su pana suzinotum kad aids serga irgi nieko nedarytum?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ir ką darytum? Ką tai pakeistų?
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Bongmaster taip ir neatsakei i klausima is kur zinai kad heroi mirkyta? Seip zinok galejo belenkam ten but ismirkyta, nes daug kame mirko jei mirko. Esu rukes mirkytos brendyje pora menesiu tai toks idomus high toks nesuprasi atrodo kad isgeres, bet siektiek kitaip :)
I'm a junglistic man.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

As tai pvz parukes visada jauciuosi kaip geres, tik tiek, kad poveikis kitoks, o reakcija, kaip ir nuo alkoholio suleteja normaliai :]
Rašyti atsakymą