Nuotrauka Nuotrauka

Bongas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Dendis rašė:čia biski ne i tema bet ar jum yra buve taip kad tiesiog puciant ne jokia stuff tiesiog paprasta tabaka susisuka galva pradeda metit i visas puses ir pns dalykai dedasi bet tik keletui minuciu ? 8|
Cha, aš dėl tokio tabako poveikio kanapę ir pamėgau, jeigu ką. Mažytis nesusipratimas.. Kažkada nerūkiau nei tabako, nei kanapės. Tačiau sykį mokyklos tualete per pertraukėlę užtraukiau nestiprios kanapės ir paprasto cigaretės tabako mišinio porą dūmelių. Klasiokas žiupsnelį turėjo, pasiūlė išmėginti; pasakojęs man buvo prieš tai mat daug gero apie hašišą, kurio jam teko parūkyti užsieniuose keletą sykių, skambėjo labai patraukliai, supratau, kad tai yra kažkas neįprasto, nelabai pavojinga.. Tai gal pusę mašinraščio pamokos koordinacija, pamenu, sutrikus buvo. Pojūtis buvo labai neįprastas ir įdomus, tačiau įsivaizdavau, kad šitaip mane veikė kanapė. Ką gi, netrukus įsigijau šiek tiek kanapėlės. Matyt, irgi nestiprios - vėl rūkiau ją sumaišęs su cigaretės tabaku - tas pats! Ir taip dar keletą sykių.. Paskui (tiksliai aplinkybių nebepamenu) teko užtraukti paprastos cigaretės - ir, o nuostaba - ji mane paveikė taip pat, kaip kanapės ir tabako mišinys! Dar keletas tokių atsitiktinių eksperimentų su cigaretėmis, ir aš jau nusipirkau savo pirmąjį pakelį PRIMOS. Nušvitau, taip sakant.
Dar prieš keliolika metų tėviškėlėj buvo platinamos gana nestiprios kanapės.. Hmmm... gal dėl to man iki šiol tebepatinka tokios?..
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Standartinė Dendis »

Nu reikes imt sita bet tas taip graziau atrodo 8/ :]
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Tie perkoliatoriai tai duma stupidovai atsaldo kai dumas pro juos praeina , prasisuka , pagal mane tai ten dumas isvis saltukas turetu but :bong: : )
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Manau uzh stiklini bonga geriau nera nieko :bong: :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Bet akriliniai smagiau glaudžiasi prie lūpų :P
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Na kai akrilinis bongas yra naudojamas labai dazhnai (kasdien) , tada jau jis nebebuna toks malonus :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

O yra skirtumas ar rukyt per bonga su placiu dugnu http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=510 kaip sitas ar su siauru kaip sitas http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=386 cia kaip pavizdzius parinkau belenkokius :)
I'm a junglistic man.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

jahmate rašė:O yra skirtumas ar rukyt per bonga su placiu dugnu http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=510 kaip sitas ar su siauru kaip sitas http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=386 čia kaip pavizdzius parinkau belenkokius :)
yra skirtumas. kuo daugiau telpa vandens tuo saltesnis dumas :!:
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

oj zinok tikrai yra. bongai kolbos formos labiau isfiltruoja duma ir jis zymiai greiciau ateina iki taves negu kad cilindro formos bonge. ten jis slenka zymiai leciau.
o cia dar kazkas klause ar turi bongo dydis itakos dauzymui ar dar kam. Tai atsakymas butu taip. Kuo didesnis bongas tuo lengviau per jy traukti. Jej nesi didelis rukovas siulyciau per puses m mazdaug pradeti. as dabar turiu metriny akriliny , 45 cm akriliny, 18 cm stikliny . tai per 18 cm zymiai labiau kerta nei per metra. nes principas gaunas lb panasus kaip kad rukant per bonkute tik kad dumas ne toks kartus ir tu jy pastoviai trauki. o metras tu dumo nejauti kol pritauki ir tada tereikia susikaupti 1-2 sekundem ir truktelt kaip reikia.
O dar kazkas sake del stiklas vs akrilas. tai taip stiklas lb greitai gali suskilti o akrilas zymiai ilgiau laikys . bet per stikliny kurkas labiau skonis jauciasi.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Nu kaip cia pasakius jeigu i siena nemetai to stiklinio bongo tai jis ir nesudus. Pvz turiu 5mm bonga ir tvirtas daiktas atrodo...
Galvoju kita menesi pirkt messias illusion'a 55cm bet sakiau kad perc'ai nuluzo keliem zmonem plovimo metu tiesiog kratant bonga.
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

raMa rašė:
jahmate rašė:O yra skirtumas ar rukyt per bonga su placiu dugnu http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=510 kaip sitas ar su siauru kaip sitas http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=386 čia kaip pavizdzius parinkau belenkokius :)
yra skirtumas. kuo daugiau telpa vandens tuo saltesnis dumas :!:
yra toks dalykas ledukai,o del avatar :D jooo relax dumas,nepasitempk straublio vardan kadro :D
ganjateamas - laikykites :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

betcianetas rašė:
raMa rašė:
jahmate rašė:O yra skirtumas ar rukyt per bonga su placiu dugnu http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=510 kaip sitas ar su siauru kaip sitas http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=386 čia kaip pavizdzius parinkau belenkokius :)
yra skirtumas. kuo daugiau telpa vandens tuo saltesnis dumas :!:
yra toks dalykas ledukai,o del avatar :D jooo relax dumas,nepasitempk straublio vardan kadro :D
ganjateamas - laikykites :D
ka cia bandei pasakyt del avataro? nieka nesuprantu siuo metu apie ta straubly :D :]
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

geras tas stiklinis bongas , bet blyn jau 3 sudauzeu :D ilgeu kaip men netempe nei vienas :D
Nesveikas brakonierius :D
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

As tai turiu akrilini :) Bet noreciau stiklinio kokio Weed Star ar pns :D Man rodos Stikliniai yra geresni. O del akriliniu, man kazkaip jie i plastika uznesa :) Tokie lengvi ir kai padauzai toks keistas garsas ;D
Epic Win
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu akrilini irgi turiu, ir tuo dziaugiuosi, butu stiklinis jau tektu 3 kartus rinkt sukes, o dabar tik tas dugnelis vis aplusta aplusta nuo kekvieno bum :D
NARKOTIKAMS NE !
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Wanikas rašė:As tai turiu akrilini :) Bet noreciau stiklinio kokio Weed Star ar pns :D Man rodos Stikliniai yra geresni. O del akriliniu, man kazkaip jie i plastika uznesa :) Tokie lengvi ir kai padauzai toks keistas garsas ;D
Akrilas ir yra plastikas :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

nu bet man tai pvz labiau patinka akriliniai :bong: nes jie ir lengvi ir visokiu spalvu ir tas pats dumo skonis ne taip gerai jauciamas kaip per stikla. nu cia seip stikla naudoju seip padegustuojant bet akrilas man labiau prie sirdies. :bong: anyway koks skirtumas. svarbu bongas!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:nu bet man tai pvz labiau patinka akriliniai :bong: nes jie ir lengvi ir visokiu spalvu ir tas pats dumo skonis ne taip gerai jauciamas kaip per stikla. nu čia šiaip stikla naudoju šiaip padegustuojant bet akrilas man labiau prie sirdies. :bong: anyway koks skirtumas. svarbu bongas!
Akrilas tavo kuo daugiau rukomas tuo daugiau tas dumas darysis slykstesnis. Nu cia ne per savaite ir ne dvi zinoma.
Beto turint stiklini jauti toki pasididziavima idomu :) nvm
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Spotless rašė:
Bongmaster rašė:nu bet man tai pvz labiau patinka akriliniai :bong: nes jie ir lengvi ir visokiu spalvu ir tas pats dumo skonis ne taip gerai jauciamas kaip per stikla. nu čia šiaip stikla naudoju šiaip padegustuojant bet akrilas man labiau prie sirdies. :bong: anyway koks skirtumas. svarbu bongas!
Akrilas tavo kuo daugiau rukomas tuo daugiau tas dumas darysis slykstesnis. Nu čia ne per savaite ir ne dvi zinoma.
Beto turint stiklini jauti toki pasididziavima idomu :) nvm
Ash pritariu Spotless , akrilinis bongas ilgainiui pasidaro nebetoks koks buvo ish pradzhiu :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Marciukaz rašė:
Spotless rašė:
Bongmaster rašė:nu bet man tai pvz labiau patinka akriliniai :bong: nes jie ir lengvi ir visokiu spalvu ir tas pats dumo skonis ne taip gerai jauciamas kaip per stikla. nu čia šiaip stikla naudoju šiaip padegustuojant bet akrilas man labiau prie sirdies. :bong: anyway koks skirtumas. svarbu bongas!
Akrilas tavo kuo daugiau rukomas tuo daugiau tas dumas darysis slykstesnis. Nu čia ne per savaite ir ne dvi zinoma.
Beto turint stiklini jauti toki pasididziavima idomu :) nvm
Ash pritariu Spotless , akrilinis bongas ilgainiui pasidaro nebetoks koks buvo ish pradzhiu :)
Jei Jusu bongas pagamintas is tikro akrilo, o ne is kitaisko plastiko, kuriuo padirbinejamos akrilines vonios, tai si akrila galima poliruot ir pastoviai atnaujint. Yra net skystas akrilas, kuriuo galima net skyles uztaisyt. Keramikos valikliu (baltu) akrilas turetu geriausiai valytis/poliruotis ;)
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • EL. Bongas
    ParukesZvilrbliuks » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4692 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marbauskas
  • Savadarbis bongas..
    canabis » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    52037 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Supreme
  • Bongas vs Pypkė
    Tim » » forume Legalus forumas
    20 Atsakymai
    10534 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zolininkass
  • Garintuvas (Vaporizeris) ar vandens pypkė (Bongas)
    zaltys » » forume Legalus forumas
    44 Atsakymai
    21020 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vaporize