Nuotrauka Nuotrauka

Alkio malsinimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ganjaFAMA rašė:Aš kai parūkau mėgstu prisišikti į kelnes. Pabandykit :]

Aik peklan, hulish tu anksciau nesakei! Blia daba rasau sias eilutes ir stumiu sau i kelnes, va bega jau net kojom i apacia, biski kopustu uzvalgiau, tai skystoka koncistencija. Mmmm kaip gera, pabandykit visi!

A , beje, va rimta bairi atsiminiau is savo jaunystes :D Buvo vieni is pirmuju parukymu, tai draugelis taip zvenge, nu taip zvenge, nuvare i kruma pamyzti is to zvengo, o bybi is kelniu issieme jau visu pajegumu myzanti :D
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Aš dar tokį recepčiuką susigalvojau prieš valstybinius egzus. Visą naktį nemiegosiu, privalgysiu kondencuoto pieno ir žalių grybų :idea: Jaunatviškai turėčiau išsilaikyti :]
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Kosminiai bajeriai 8/
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė Gringo »

Geniali Sigmos ideja su zele :D dabar kiekviena karta sau darausi kai --==::~~
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Buvo vieni is pirmuju parukymu, tai draugelis taip zvenge, nu taip zvenge, nuvare i kruma pamyzti is to zvengo, o bybi is kelniu issieme jau visu pajegumu myzanti



Sita dabar perskaites vos pac neprivareu i kelnes :D :D :D :D zeurus prikolas , pasitaiko :D :D :D :D
Nesveikas brakonierius :D
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Uzskaitau Sigmos buda su zele. Vat cia tai isrankumas ! TOBULA ! Niam niam niam :D --==::~~ 8) :D
NARKOTIKAMS NE !
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

man pvz kiekvienais metais priauga svoris (per ziema) bet atejus pavasariui ,vasarai jis vel normalizuojasi. ;) taip kad mano pasiulymas toks butu chebra netingekit islyst is kambario keturiu sienu islyskit i grina ora pasivaiksciokit,susiraskit sau patinkanti uzsiemima tai labai padeda ir seip parukius daug idomiau dirbasi ;)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

As tai pamenu, pries kelias vasaras, prikola uzgaudem, eidavom i parka saskem dviese lost, pasieme bambaliuka :D nu bet taip gerai zaidziasi man prirukius tas zaidimas... Idomu, uzsiklyki su draugu, filmuoji, vasara, zmones, pauksciai...
NARKOTIKAMS NE !
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Standartinė gRamas »

kortos irgi neatsiejamas dalykas :D
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Standartinė Slapukas »

gRamas rašė:kortos irgi neatsiejamas dalykas :D
mums dazniausiai taip susikuria koks naujas kortu zaidimas ir taisykles tuo paciu nors neaiskios, bet visi supranta :D kazkuom panasuss i filmuka, kuri rode/rodo ten su kortom kapojasi saika.. jugioh ar koks ti :) "mano korta turi tokia ir tokia galia, todel is taves alaus atsigersiu" :D
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

:D kondensuoto pieno ir zaliu grybu sufle :D riebus lasiniai su vandeniu pusryciams pries egza - atminciai gerai :]
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

nu jo kortos tai cia visu turbut neatsiejama, kazkada bandem zaist byby ar kaip cia lietuviskiau ta zaidima pavadint, atvirksciai, tipo kas surinks daugiausia kortu, nu tai buvo belekas tiesa sakant ;D
NARKOTIKAMS NE !
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Geriausia manau footbag'a lost priputus, labai linksma :]
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Cia tas kur kamoliukas su grudeliais ? Kazkada irgi gaudydavom ant sito prikola, bet kazkaip kai tik kelis kartus su tai freestaileriais esu buves tai daugiau ir neteko zaist :/
NARKOTIKAMS NE !
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Legalize it! rašė:Geriausia manau footbag'a lost priputus, labai linksma :]
Yo , pritariu tau , labai smagu priputus zhaist soxa :)
Peace :)
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

kad maistas ir gerimai zudo kaifa - ne mitas. kaip patikrinti? prirukom iki jau tokios geros zopos, pavalgom, atsigeriam. ir zopos kaip nebuta, aisku ir savijauta jau blaivesne.
o seip tai jei yra bedu su virssvoriu, tai reiktu valdytis kaip iprastai :) nesvarbu kad prirukes, valios reikia.
nors man buna kaip ir temos autoriui, kai gryztu namo. o jei dar kokios kalendorines sventes(ir ne tik) tai namai pilni gerybiu. kartais bijau vaziuot namo kad neprisivalgyciau mirtinai :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Pofka rašė:kad maistas ir gerimai zudo kaifa - ne mitas. kaip patikrinti? prirukom iki jau tokios geros zopos, pavalgom, atsigeriam. ir zopos kaip nebuta, aisku ir savijauta jau blaivesne.
o šiaip tai jei yra bedu su virssvoriu, tai reiktu valdytis kaip iprastai :) nesvarbu kad prirukes, valios reikia.
nors man buna kaip ir temos autoriui, kai gryztu namo. o jei dar kokios kalendorines sventes(ir ne tik) tai namai pilni gerybiu. kartais bijau vaziuot namo kad neprisivalgyciau mirtinai :D
Tave ištraukia iš duobės,maistas materialus,ir materialybė numuš meditacijos ir ganja galybę.Materialu yra žemiška,o žemiška netobula.Todėl tau sukuria iliuzija,kaip ir draugas tau sukuria iliuzija sakydamas prieš mirtį,kad viskas gerai,ir tu išgyvensi,nors jis žino,kad taip nebus.Tau sukuriama iliuzija,kaip ir daktaras sako,jog tau paskutinė vėžio stadija,bet kartu ir sako,kad viskas bus gerai.Maistas tai mitas,o mitas dažniausiai būna netikras,jeigu jis būtų tikras,vargu ar vadintusi mitu,greičiausiai vadintusi pakitusi tikrovė,gal būt tikras išsigalvojimas ar pan.Viskas taip pat,tik tavo galvoje atrodo,kad blaivu,bet iš tikro,tai nėra blaivu.Vienintėlis išsiblaivymas gali būt tik nuo,kad su laiku THC- galybė po biški iš tavęs traukia,bet per trumpą laiką tiek nepasitraukia.Sėdžiu dabar giliam kosmose,ir kurpiu lyną - gyvenimo prasmės naktinės,naktis - tai mistika,ramu,atpalaiduoja.Žvaigždės tau šypsos,o svirpliai šokinėja nuo kupsto ant kupsto su nike kedais,ir groja,groja tikra melodiją,apie miško plotmėj gulinčia šišką.
--==::~~
Tikiuosi supratai,nes tiek rašyti,kas bus neišgirsta,tas pats,kas be garso tarti žodį - aš laisvas.Laisvas - taria tikra žodį,vergas - melo rimą kurpia,kaip voras savo tinklą audžia.
Artima ta gamta,o kai kas sako priešprieša - visais laikais gamta buvo dievybė,kol krikščionybė dievybės - nepakeitė išmislu,ale vienas Dievas.Gamta yra dievas,atsisėsk ant žolės,užkurk kasiaką žolės ir pajusi tą sąryši tarp tavęs,ir gamtos.JIS tikras NESUMELUOTAS.
:]
Aivaras
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-05-14, 20:36
Reputacija: 0

Standartinė Aivaras »

Pamenu kai sėdėjau kaip ir ant tokios dietos, negalėjau beveik riebalų jokių ir nesveikų kalorijų valgyt...Tai aišku durnelis per tas 5-ias savaites pora kartų parūkiau ir jau kai siestos šokoladukas burnoj būdavoj draugeliai primindavo, kad aš ant dietos ;D
Kartais net nenoriu valgyt, bet visada prieš rūkant nusiperku, atsigert dar, nes išdžiūsta burna :]
Beje jei apie žaidimus tai mes dažniausiai jei kokiam plote rūkom, tai susėdam ratu ir pradedam tą "Aš, aš, aš, aš" Kas susijuokia tam galvojama klyčka ir prie aš turi pasakyt ir tą sugalvotą klyčką :] Iki pridusimo prižvengiam.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Man tai visaip buna. Buna uzrukau ir ziauriai noriu valgyt, buna visai nenoriu. O del to zaidimo tai mes irgi zaidem kazkada. Blemba galvojau apsimysiu :D
I'm a junglistic man.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu, kad neymanoma to žaidimo nesižvengiant žaist, koki žodi pas mus kai sumastys; "Aš čšliurkis", poto dažniausiai baigiasi žaidimas, nespėsi ten jau prigalvot tų klyčkų.
NARKOTIKAMS NE !
Rašyti atsakymą