Nuotrauka Nuotrauka

Pypkės, Bongai, Kaljanai, Vaiporaizeriai ir kt.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Na ash tai pat esu labiau uzh bonga (ypach stiklini) , tachiau niekada neatsisakau ir jonuko --==::~~ :)
Peace :)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Marciukaz rašė:Na ash tai pat esu labiau uzh bonga (ypach stiklini) , tachiau niekada neatsisakau ir jonuko --==::~~ :)
man kazkaip rukant per bongi reik susikaupt taip toliau atsargiau o per dzo tai toks relax viskas poch rukai perduodi jee... dabar geras stounas pas mani :p gal dzo ir sudetingiau tuo kad reik sukt bet dabar pirmenybe --==::~~ !
:x: Tas kai nusišneka 420 *
shl
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2009-03-19, 19:01
Reputacija: 1

Standartinė shl »

Man asmeniskai per bonga zymiai skanesnis dumas buna... :) jis toks atveses, ne toks aitrus :x: :V:
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

shl rašė:Man asmeniskai per bonga zymiai skanesnis dumas buna... :) jis toks atveses, ne toks aitrus :x: :V:
ir dar geras kiekis to dum buna :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

Turiu akrilini bonga is gonzo.lt, tai tasko nesveikai :D Galvoju apie stiklini... Bongas yra DA BEST, poto jau eina Dzonis ir t.t ;DD
Epic Win
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Ir man taip is pradziu atrode, bet praeis laiko, pakeisi nuomone !!! ;)
NARKOTIKAMS NE !
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

kaip kam vyruti mielas kaip kam.! man jau ta nuomone nepraejo 2 metus ir pasilikau ties :bong:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Gal jis turejo omeny nuomone apie akrilini bonga?
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

man tarpkitko per akriliny bonga labiau zymiai patinka negu per stikleska. bet cia kaip kam.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

As tai tik per akrilini ir terukes. Man irgi zjbs. O vat draugeliui tai ten vopsce per ka berukytu ar per bonke ar per bonga jam pastovei kazkas plastmasem atsiduoda. Man tai rodos jis tiesiog prisistumes ir tiek. Tai jam per pypke lievai tai per bonga. Tik dziontus ir pripazysta :D
I'm a junglistic man.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Va cia tai chebra aparata pasigamine :D http://www5.videogaga.lt/video?id=otklv ... rxgmwoaxzn gal ir ganjos svaistymas bet atrodo kul :D
I'm a junglistic man.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Standartinė Slapukas »

[ nuotrauka ]
na va nusprendziau ir as ideti kazkada seniau pasidaryta savadarbi bongkokosi :x: :) na ne daugkartiniam naudojimui, bet vis siokia tokia atrakcija :D . Na padarem ir broka: galejo buti didesnes skyles, kur pirstu uzdengti reikia ir kur siaudelis (na ir pats siaudelis nelabai gerai tarnavo). Gaila tai daejo, kai jau viskas buvo surukyta :] Pries vartojima kokosa atsaldem kameroj, tai gana smagiai susiruke :bong: Butu idomu pamatyti ir kitu forumieciu rankdarbiu nuotraukas ;)
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Standartinė Lucian »

Slapukas rašė:[ nuotrauka ]
na va nusprendziau ir as ideti kazkada seniau pasidaryta savadarbi bongkokosi :x: :) na ne daugkartiniam naudojimui, bet vis siokia tokia atrakcija :D . Na padarem ir broka: galejo buti didesnes skyles, kur pirstu uzdengti reikia ir kur siaudelis (na ir pats siaudelis nelabai gerai tarnavo). Gaila tai daejo, kai jau viskas buvo surukyta :] Pries vartojima kokosa atsaldem kameroj, tai gana smagiai susiruke :bong: Butu idomu pamatyti ir kitu forumieciu rankdarbiu nuotraukas ;)
As irgi is kokoso aparaciuka pasidares, bet jau as stengiaus "chalwa", a.k.a."chalice" darytis. Ir saviski gaminau daugkartiniam naudojimui, veliau galesiu idet foto.
Ras Kaliman
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Standartinė Slapukas »

Tai gali daug kartu naudot, bet prasmirsta, tai nesinori :) dar beda kad jis maziukas, o dideliu sunku rast pirkt 8/
Hopazz
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-04-22, 18:42
Reputacija: 0

Standartinė Hopazz »

Lucian rašė:
Slapukas rašė:[ nuotrauka ]
na va nusprendziau ir as ideti kazkada seniau pasidaryta savadarbi bongkokosi :x: :) na ne daugkartiniam naudojimui, bet vis siokia tokia atrakcija :D . Na padarem ir broka: galejo buti didesnes skyles, kur pirstu uzdengti reikia ir kur siaudelis (na ir pats siaudelis nelabai gerai tarnavo). Gaila tai daejo, kai jau viskas buvo surukyta :] Pries vartojima kokosa atsaldem kameroj, tai gana smagiai susiruke :bong: Butu idomu pamatyti ir kitu forumieciu rankdarbiu nuotraukas ;)
As irgi is kokoso aparaciuka pasidares, bet jau as stengiaus "chalwa", a.k.a."chalice" darytis. Ir saviski gaminau daugkartiniam naudojimui, veliau galesiu idet foto.
Isradinga...

Mano pirmasis rankdarbis :D
[ nuotrauka ]
[/img]
GOT bLUNT ?
GOT WEED ?
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Standartinė Lucian »

Hopazz rašė:
Lucian rašė:
Slapukas rašė:[ nuotrauka ]
na va nusprendziau ir as ideti kazkada seniau pasidaryta savadarbi bongkokosi :x: :) na ne daugkartiniam naudojimui, bet vis siokia tokia atrakcija :D . Na padarem ir broka: galejo buti didesnes skyles, kur pirstu uzdengti reikia ir kur siaudelis (na ir pats siaudelis nelabai gerai tarnavo). Gaila tai daejo, kai jau viskas buvo surukyta :] Pries vartojima kokosa atsaldem kameroj, tai gana smagiai susiruke :bong: Butu idomu pamatyti ir kitu forumieciu rankdarbiu nuotraukas ;)
As irgi is kokoso aparaciuka pasidares, bet jau as stengiaus "chalwa", a.k.a."chalice" darytis. Ir saviski gaminau daugkartiniam naudojimui, veliau galesiu idet foto.
Isradinga...

Mano pirmasis rankdarbis :D
[ nuotrauka ]
[/img]
Smagu maza bonga nesunku pasidaryt is metalines piestukines, tokios su kuria parduodami spalvoti piestukai.
Ras Kaliman
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Man tik idomu ar per ji traukiant duma, bonke nesusitraukia?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Orui yra pro kur ieiti neturetu susitraukt
vaikai nenarkokit vartotiku.
savas5
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-04-23, 19:09
Reputacija: 0

Standartinė savas5 »

Sveiki,

galvoju dabar apie kandikli. Kokie jo privalumai ir pliusai rukant paprastas cigaretes? Ar dumas tampa silpnesnis ar skanesnis ar dar kas...?

Koki patartumet pasirinkti pradziai?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Pypkes
    Krolikas » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    24328 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Actibal
  • Projektas pypkė, pypkės tinklelio "praplėtimas"
    yellow » » forume DIY
    12 Atsakymai
    12824 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.