http://www.lrytas.lt/-12405831721239113 ... %C4%85.htm
Na va vel kas kas pakaziolino

Pagaliau praregėjo! Kur jie buvo visus penkiolika metų? Tai ką per tiek metų sugriovė, neatstatys per penkiasdešimt. FAIL.
O dėl šito, tai tegul išgraužia. Bukos valdžios diktatas jau visiems įgriso. Pakaks melo! Pažiūrėsim kaip Snoop Dog ir panašius išims iš jaunimo dievo - MTV, kaip išims jų albumus iš prekybos, kaip uždraus jų mp3. Tegul tik duoda cenzūros prieš muzikantus. Pažiūrėsim kaip baigsis ėjimas prieš juos. O kad alkoholis muzikantų liaupsinamas, kad lakimai iki sąmonės netekimo šlovinami, tai jau viskas gerai, ane? Tegul loja NKD kol dar gali. Vistiek vieną dieną ir ten kovos dėl valdžios ir pinigų peilis įsisuk ir išpjaus galvas.A. Astrauskienės teigimu, dėl narkotikų vartojimo kaltos ir šiuo metu devalvuotos šeimos vertybės, kai tėvai neskiria vaikams dėmesio.
„Nėra vaikų užimtumo, o jeigu yra, tai labai brangiai apmokamas“, – pridūrė A. Astrauskienė
ir pažymėjo, kad ypač vaikams ir jaunimui kenkia žinomų žmonių apie narkotikus išsakytos teigiamos mintys. Pasak jos, Narkotikų kontrolės departamentas į atitinkamas institucijas jau kreipėsi dėl dainininkės Iš Stiklo (buvusios Geltonos – aut.) dainos, kurioje ekspertai įžvelgė narkotikų, konkrečiau žolės, propagavimą.
raMa rašė:Duchai blyn negaliu pakęst tokių nesamoniųPrincas rašė:Prekybos centre sulaikyti narkotikų platintojai
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... d=21780672
Tai tik dabar musarai isigudrino suprasti sitoki dalyka kad ant palanges augina zmones.Vieni iš pirmaujančių šalyje pagal narkotikų vartojimą panevėžiečiai įsigudrino kanapes auginti butuose ant palangės kaip gėles. Praėjusią savaitę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai atliko specialiąją policinę operaciją, per kurią mieste sulaikyti 4 asmenys, įtariami narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu. Du iš jų teismas leido suimti mėnesiui.
Platintojus gaudo.Legalus rašė:Tai tik dabar musarai isigudrino suprasti sitoki dalyka kad ant palanges augina zmones. :D
Būkit malonūs, neprasidėkit su nelegalia svaigalų prekyba.
Kodas: Pasirinkti visus
Pareigūnai paėmė ne tik sudžiovintas, bet jau ir naudoti paruoštas kanapes, vadinamąją „žolę“.
Turbūt mirkytą or smthhipiukas rašė:Kodas: Pasirinkti visus
Pareigūnai paėmė ne tik sudžiovintas, bet jau ir naudoti paruoštas kanapes, vadinamąją „žolę“.
![]()
![]()
![]()
raMa rašė:Turbūt mirkytą or smthhipiukas rašė:Kodas: Pasirinkti visus
Pareigūnai paėmė ne tik sudžiovintas, bet jau ir naudoti paruoštas kanapes, vadinamąją „žolę“.
![]()
![]()
![]()
Arba eilini karta tai tiesiog neismaneliski kliedesiai.raMa rašė:Turbūt mirkytą or smthhipiukas rašė:Kodas: Pasirinkti visus
Pareigūnai paėmė ne tik sudžiovintas, bet jau ir naudoti paruoštas kanapes, vadinamąją „žolę“.
![]()
![]()
![]()
Niekad neimčiau susmulkintų dūmų! Tada tikrai nežinai kokią arbatą tau įdės! Tik galvom!Arnas rašė:Tai jauciu šiaip ten buvo galvos nesusmulkintos ir i maisiukus nesudetos , zurnalistai kai paprate po grama pirkr pamato kruva tai jau ir nesigaudi kjp čia ir kas tipo reik da susmulkint i masiuka sudet ir tada bus paruostos rukymui ;DDD