Nuotrauka Nuotrauka

serotonino sumazejimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
RAD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2009-05-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė RAD »

J rašė:man irgi trūksta serotonino. 8/ tai ėdu visokius ten vaistukus. bet tai nuo žolės mažėja serotoninas? '|
Nuo persipootimo gal, visur reikia normą jausti. Patarčiau, vietoj vaistukų, gliukozės tabletke suvalgyt. Pats naudoju kaip priemone darbingumui pakelti, kad kopūstas geriau dirbtų, bet ir nuotaika ryškiai pagerėja. Nuo gliukozės šiaip, iš esmės, atsigauna organizmas ir galva. Ten tokios didėlės, baltos, saldžios tabletės, būna visose vaistinėse, tik nesumaišyk su kokiom vaisinėm fruktozėm, iš kurių be saldumo naudos nėra. Dėl vartojimo nežinau, man užtenka 1 tab. per diena, persivalgyt irgi turbūt nereikia.
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

tu labai geras, aš visai va naujokė lieva, o pasakoji man viską ir išsamiai patarinėji. ;)
kunigas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-12-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė kunigas »

as irgi cia padejineju kartais!klausk jei ko nesupranti! :)
+-- --+ +-- --+
9.12
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Seratoninas laimes hormonas kuo daugiau jo tuo linksmesnis laimingesnis buni,taip nuo dumu :x: mazeja seratonino sekrecija kazkiek..
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Gal tik priejimą prie jo... Nepraeina signalas. Šiaip mažais kiekiais rūkant, kažkiek jo daugiau išsiskiria kurį laiką, bet, kad mažėtų tai pirmą kartą girdžiu. Čia gal maišot su dopaminu.

"CANNABINOIDS BLOCK RELEASE OF SEROTONIN"

http://www.druglibrary.org/schaffer/hem ... nabin1.htm
Paskutinį kartą redagavo dzAh 2009-05-10, 20:33. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dzAh rašė:Gal tik priejimą prie jo... Nepraeina signalas. Šiaip mažais kiekiais rūkant, kažkiek jo daugiau išsiskiria kurį laiką, bet, kad mažėtų tai pirmą kartą girdžiu. Čia gal maišot su dopaminu.
Dėl laimės hormono mažėjimo,aš irgi prisidedu prie tų kurie pirmą kartą girdi...
Kažkaip man šviečiasi,kad atvirkščiai.. :D
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Mažeja ir testosterono sekrecija,del ko daznai ir daug rūkantis vyrai turetu sunerimti :)
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

modis rašė:Mažeja ir testosterono sekrecija,del ko daznai ir daug rūkantis vyrai turetu sunerimti :)
kažkaip abejoju. maniškis rūko kasdien, ir duodasi kaip reikiant.
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

kad lovoj duodasi kaip reikiant tai nereiskia kad pas ji testo lygis toks pat kaip pas nerukanti.
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

modi, gali būti.

šiaip, žolės vartojimas skatina depresiją. o kas turi kokių ligų, tai aktyvina. 8/
Pozityvus
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-02-26, 19:07
Reputacija: 0

Standartinė Pozityvus »

J rašė:šiaip, žolės vartojimas skatina depresiją. o kas turi kokių ligų, tai aktyvina. 8/
na man tai puikus antidepresantas...
;)
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

o pav kitiems kaiptik išaukia depresija po didesnio parukimo,manau cia labai individualiai.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Čia manau, galima pridūrdi, jei žmogaus silpnesnė psychika, ar tesiog smegenyse giliai slypį kažkokios ligos, manau mj paskatina jas pasirodyti !
Tačiau juk ankšiau ar vėliau liga turės išslysti, jei ji tenai kažkur anapus...
Manau, kad mj tikrai nebus kaltininkas dėl depresijos.
Tesiog, pačiam reikia nepamesti galvos, jausti ribas, na o jei nejaučiat ribų, linkiu kuo stipresnės psychikos, kad neišeitumėtę, kaikurie gali nebegryžti.
NARKOTIKAMS NE !
Rašyti atsakymą