Nuotrauka Nuotrauka

Rūkai perdaug kai ......

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Rūkai per daug,kai atsibosta. 8/
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

8E 8E 8E 8E
TAIP NEBUNA :!:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Rukai per daug kai nuo bongo gauni toki headshota, kad net nemoku apsakyt. Lyg su lenta kas pistu per galva :)
I'm a junglistic man.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

rukai per daug, kai po desimto dzonio:
-yra kasnors?
-aj taip desines kojos pirstas labiau aptirpo ir tiek
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

jahmate rašė:Rukai per daug kai nuo bongo gauni toki headshota, kad net nemoku apsakyt. Lyg su lenta kas pistu per galva :)

as del to ir nemegstu bongu 8E
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

rukai per daug kai pasieki rukymo virsune.
man taip buvo 6stadieny!!!!! pagaliau!!!
visa diena nuo kokiu 11 tarsiau bonga iki 12 nakties supuceu nemazai. ir poto tokiam intervale nuo 00:00 iki 00:30 istaskeu 2g!vienas per 4 kasekus po 0.5 ir nelabai jau kas keites man!
ta prasme vaiksciojau laiswas visiskai normaliai kalbejau ir jokios komos jokio nieko!!!
pagaliau igivendinau savo svajone pusti tol kol baigsis dumai arba kol nualpsiu!!!!
manau cia jau rimtai rukai perdaug
nes pastaruosius 4 men kas diena.
puciu per diena 2-3 kartus per bonga ak47 dumus ir minimum po puse max no limit seip dazniausiai kol pasiekiu koma ( manau tai jau narkomaniskas poelgis bet nieko ir nesakau) (tikrai vieni is geriausiu dumu kokius yra teke rukyt ir dabar pastoviai as juos imu tai gali but kad jau gavau imuniteta)
taigi dabar drasiai galiu pareiksti kad rukau perdaug!
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Keista tavo svajonė. Kol baigsis dūmai arba kol nualpsi :)
Šiaip buvau kartą nualpęs ir nejuokais išsigandau. Čillinau ant sofos ir staiga meginau stotis, bet tik atsistojęs susmigau į žemę. Tada padauže draugas per veida biški ir meginau stotis ir akys nieko nematė. Atsimenu tuo metu beveik nieko negirdėjau ir galvojau "vaje kas bus jeigu neatsistatys klausa" ar pan :D
Siaip gaila, kad vis dar nezinau koki straina perku. Rukau ka parduoda kaip sakant :D
Glass-on-glass ftw :bong:
kirmeliux
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2009-01-18, 16:10
Reputacija: 0

Standartinė kirmeliux »

rukai perdaug, kai gamtoje budamas uzsikimarini klausydamasis garsu :]
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Čia toli gražu ne per daug rūkai. Per daug rūkai kai persigandęs nuo tų garsų bėgi kuo toliau nes tau pradeda vaidentis visokie...
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

gamtos garsai yra geris. gyvenu netoli miesto pabaigos, ten miskeliai visokie tai nakti jei langas atidarytas is ten girdisi pauksciu giesmes. ir butent parukius jos graziausiai skamba. o juros osimas po jointuko? atrodytu gali klausytis ir klausytis.
taigi, rukai per daug, kai pradedi nekreipt demesio i paprastus dalykus. o ir jie kartais buna nuostabus :x:
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Mano nuomone tai kiekvienam sava riba yra =] vienam jointukas yra daug, kitam penki kausai per bonga yra normalu =] kiekvienas renkames kiek rukome =] juk nebuna prie kalnalapes taip kaip prie bonkos, ka negersi? cia nebachuras? cia zmones labiau suprantatys yra =] ir jei pasako "ne" vadinasi nenori =] bet antra karta kai paklausi dazniausiai nei vienas neatsisako =] man asmeniskai butu per daug tai, kad atsikeli puti, praeina valanda puti, per pietus puti, paskui iki vakarienes dar 4 kart puti ir pries einant miegoti dar puti =] buna kartais tokiu dienu =D bet nuolatos taip negalima =]
Get High (smoke)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

na zinok kaip kur. pvz zmones su kuriais as puciu, tai non stop. kad jau ir kokioj p***j sedetu vistiek traukia. tiksliau tokiu yra 2.
ir as pats jau sedziu wisas sukrites net nekalbu nat kiek overstoned, bet kai ateina mano eile traukiu nors ir zinau kad jau po sito atkrisiu visiskai.
(beje taip visada ir buna, niekad nepasimokau)
na bet ka padarysi, esu kosmonautas ir megstu but nesvarumo busenoj, ir kazkokioj nesuprantamoj erdvej. jauciuos labai gerai :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Bongmaster rašė:na zinok kaip kur. pvz zmones su kuriais as puciu, tai non stop. kad jau ir kokioj p***j sedetu vistiek traukia. tiksliau tokiu yra 2.
ir as pats jau sedziu wisas sukrites net nekalbu nat kiek overstoned, bet kai ateina mano eile traukiu nors ir zinau kad jau po sito atkrisiu visiskai.
(beje taip visada ir buna, niekad nepasimokau)
na bet ka padarysi, esu kosmonautas ir megstu but nesvarumo busenoj, ir kazkokioj nesuprantamoj erdvej. jauciuos labai gerai :D
As pilnai tave suprantu, nes pas mus esam keturi ciuvai ir tik vienas atsilaiko nepatraukes kai jau koma, pasakai ne, tada kas nors lempa trauk ir trauki =D nors is tikro, zn kad koma is vis, nieko nesuprasi bet vis tiek trauki, bet juk nubuna taip kad isveztu i ligonine, riba yra =D atlaikai tiek kiek leidzia galimybe rukyti =D
Get High (smoke)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

kokia dar ligonine :D :D :D :D , paciu blogiausiu atveju tai ka nukrisi, pagulesi nejudedamas max 2-3 nu ok max 4 h tada atsikelsi nueisi i artimiausia parduotuve prisikimsi kiek eina ir wiskas.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Bongmaster rašė:kokia dar ligonine :D :D :D :D , paciu blogiausiu atveju tai ka nukrisi, pagulesi nejudedamas max 2-3 nu ok max 4 h tada atsikelsi nueisi i artimiausia parduotuve prisikimsi kiek eina ir wiskas.
Viena drauga veze i ligonine :/ nes issigandom.. griuvo, persipiso veida visa.. :/
Get High (smoke)
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

tai jis tikrai ruke per daug vadinas :D
per visa laika kai rukau esu buves parukes per daug tik 1 karta kai jau nebejuokinga vopsim buvo. o dabar kazkaip net neimanoma tiek prisirukyti yra. cia ne alus, kai po kiekvieno litro vis labiau kerta.
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Pofka rašė:tai jis tikrai ruke per daug vadinas :D
per visa laika kai rukau esu buves parukes per daug tik 1 karta kai jau nebejuokinga vopsim buvo. o dabar kazkaip net neimanoma tiek prisirukyti yra. èia ne alus, kai po kiekvieno litro vis labiau kerta.
jo tas senai ir buvo, db nebebuna =]
Get High (smoke)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

O ka reiškia persirukėt, nu ir kas atsitinka ?
Man tai ka žinau, buna kažkaip kai alaus jau X skaičiu isgeres, ir gera gera kaseka surukai, tai būna retkarčiais, kad sumutina, todel kažkaip geriau kaseką, o poto alaus :) tuomet galima rukyt ir gert ir rukyt ir gert. Bet ar čia persirukymas ?
Persirukymas jau nebent kai vaizdelis atrodo maždaug taip:
[ nuotrauka ]
Bet ir tai, ka žinau, užmigau ir tiek, suakmenejas jau, tai čia persirukymas ?
NARKOTIKAMS NE !
Rašyti atsakymą