Nuotrauka Nuotrauka

Ar esate priklausomas nuo ..?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Dėl priklausomybės tai ir as kažkada galvojau jog esu priklausomas, kai kiekvieną dieną po kelis kartus papešdavau. Na, bet po to nerukiau ~3 savaites ir nebuvo jokių atchodų ar pan.
Tiesą rašo tos svetainės, kad nuo MJ negali tapti fiziškai priklausomas tik psichologiškai.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Su ta "psichologine priklausomybė" man juokinga. Galima prikšti viską. Pieštuko graužimą per pamokas - irgi psichologinė priklausomybė. BET KOKS veiksmas gali tapti psichologinė priklausomybė. Tokių mes turim kiekvienas šimtais.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Isp* rašė:
Apvalus rašė:Bet geriau rūkyt nei gerti alkoholį, jai ruošies skandint bėdas vietoj to, kad jas išsprest. Aš tik šitą faktą turiu omenyje.
Dėl to, kad šių dienų jaunimas,ir manau kad ne tik šių, visada pučia dėl pramogos, tai faktas. Bent aš tokią nuomonę susidares turiu. Aš tai kol kas manau : kam nepūst jai, galma pūst :)

Mano nuomone, kad priklausybe kazkokia vis tiek issivysto ilgai berukant.. taciau as jos neturiu, jei nera rukyti visiskai nesiparinu, ramiai galvoji ka veikti ir t.t. seniau budavo kitaip.. parindavaisi, ieskodavai ir t.t. bet dabar ismokau nera ir nereikia.. o as zn kad labai greitai teks baigti tokius parukymus kaip dabar, nes reikes gyventi labai kitaip :) tai dabar megaujuosi tuo kuo daugiau :x: Kol yra galimybe reikia atsidziaugti, o paskui su saiku visada galima siek tiek :D :x:
Pamirškit Jūs tas priklausomybes.Hipiukas gerai sako,ir šiknos krapštymas priklausomybė,tai kas dabar bus?
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Pamirðkit Jûs tas priklausomybes.Hipiukas gerai sako,ir ðiknos krapðtymas priklausomybë,tai kas dabar bus?[/quote]

tai bet koks musu iprotis kuri mes darome, jei ilgai darysime taps priklausomybe ir negalesi jo nebedaryti, tai naturalu.. :)
Get High (smoke)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

hipiukas rašė:Su ta "psichologine priklausomybė" man juokinga. Galima prikšti viską. Pieštuko graužimą per pamokas - irgi psichologinė priklausomybė. BET KOKS veiksmas gali tapti psichologinė priklausomybė. Tokių mes turim kiekvienas šimtais.
Na ištiesų kaip tu ir sakai pieštuko graužimas nėra priklausomybė tai yra įprotis. Tokį pat įprotį galima gaut ir rūkant ganja. Esmė, kad po stipresnių narkotikų vartojimo blogai jautiesi ir tai priverčia būti priklausomam, nes niekas nenori jaustis blogai :)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Noriu rukau, nenoriu nerukau. Rukau, nebelekada, palaukiu, ar pasiruošiu, kad būtų linksmesnis metas. Yra reikalu, nerukau. Po darbo dieneles, parukau, atsipalaiduoju. Geriau isimiegu, kadangi maziau apmastymu pries miegą būna, o rytas už vakarą visuomet protingesnis :) na gal supratom ;)
Nemanau, kad čia kvepia priklausomybę. Spresti jums :)
NARKOTIKAMS NE !
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Manvydas rašė:Pamirškit Jūs tas priklausomybes.Hipiukas gerai sako,ir šiknos krapštymas priklausomybė,tai kas dabar bus?
Isp* rašė:tai bet koks musu iprotis kuri mes darome, jei ilgai darysime taps priklausomybe ir negalesi jo nebedaryti, tai naturalu.. :)
Ar gi? ;)
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-05-25, 12:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Kaip MC Messiah savo dainoj minėjo "...tik pasiekę nepriklausomybę, iškarto ieškom priklausomybių"
Paskutinį kartą redagavo Apvalus 2009-05-28, 11:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

toks ir pripratimas.... ryte atsikeli, nuotaiku kaita, dar visas apduses nuo vakar... pirma mintis --==::~~ i rankas. kai nera ka veikt
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė naktibaldas »

Metosi masinos pelenej apie pora g. paskutini karta puciau per zolines, pries tai vel net nepamenu kadu, siandien negerai jauciuosi- sunki diena buvo, kaip ir proga parukyt, taciau nebesinori. 8/ Is patirties zinau, kad geriau nebus, plius ryt anksti keltis. Vel reiks 'murkdytis'. Kazkada galvojau, kad esu priklausomas nuo MJ, bet per pastaruosius pora trejeta metu isitikinau, kad tai buvo tik mano durnas isitikinimas, nes lyginau MJ su etanoliu. Jei net ir niekada neberukyciau (o to nedaleisti as pasistengsiu :D ), bet jei vistiek taip nutiktu, visada propaguosiu MJ. Tai pakeicia zmogu, jo mastyma. As dabar jau supratau kodel MJ nelegalu. O butent del to, kad jei MJ legalizuotu, zmones pradetu blaiviau mastyt, dingtu alkasai, imbecilai pradetu kitaip ziureti i gyvenima, net ir tie negeriantys, nes nori nenori, tenka pripazint, kad tai keicia samone i geraja puse. Esme tame, kad valdzia nebegaletu sukontroliuoti puciancios liaudies, nes valdyti ubagus, alkasus ir save kaltinancius, yra zymiai lengviau. Jei butu legalizuota MJ- sugriutu visa sistema!
Pilypas is kanapiu
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Jamaicaman »

naktibaldas rašė:Metosi masinos pelenej apie pora g. paskutini karta puciau per zolines, pries tai vel net nepamenu kadu, siandien negerai jauciuosi- sunki diena buvo, kaip ir proga parukyt, taciau nebesinori. 8/ Is patirties zinau, kad geriau nebus, plius ryt anksti keltis. Vel reiks 'murkdytis'. Kazkada galvojau, kad esu priklausomas nuo MJ, bet per pastaruosius pora trejeta metu isitikinau, kad tai buvo tik mano durnas isitikinimas, nes lyginau MJ su etanoliu. Jei net ir niekada neberukyciau (o to nedaleisti as pasistengsiu :D ), bet jei vistiek taip nutiktu, visada propaguosiu MJ. Tai pakeicia zmogu, jo mastyma. As dabar jau supratau kodel MJ nelegalu. O butent del to, kad jei MJ legalizuotu, zmones pradetu blaiviau mastyt, dingtu alkasai, imbecilai pradetu kitaip ziureti i gyvenima, net ir tie negeriantys, nes nori nenori, tenka pripazint, kad tai keicia samone i geraja puse. Esme tame, kad valdzia nebegaletu sukontroliuoti puciancios liaudies, nes valdyti ubagus, alkasus ir save kaltinancius, yra zymiai lengviau. Jei butu legalizuota MJ- sugriutu visa sistema!
Pritariu. Beje gal daug kas matete ir skaitete,bet sis straipsnis man patiko http://legalizeit.blogas.lt/
I'm back.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė martynass »

Jamaicaman rašė:
naktibaldas rašė:Metosi masinos pelenej apie pora g. paskutini karta puciau per zolines, pries tai vel net nepamenu kadu, siandien negerai jauciuosi- sunki diena buvo, kaip ir proga parukyt, taciau nebesinori. 8/ Is patirties zinau, kad geriau nebus, plius ryt anksti keltis. Vel reiks 'murkdytis'. Kazkada galvojau, kad esu priklausomas nuo MJ, bet per pastaruosius pora trejeta metu isitikinau, kad tai buvo tik mano durnas isitikinimas, nes lyginau MJ su etanoliu. Jei net ir niekada neberukyciau (o to nedaleisti as pasistengsiu :D ), bet jei vistiek taip nutiktu, visada propaguosiu MJ. Tai pakeicia zmogu, jo mastyma. As dabar jau supratau kodel MJ nelegalu. O butent del to, kad jei MJ legalizuotu, zmones pradetu blaiviau mastyt, dingtu alkasai, imbecilai pradetu kitaip ziureti i gyvenima, net ir tie negeriantys, nes nori nenori, tenka pripazint, kad tai keicia samone i geraja puse. Esme tame, kad valdzia nebegaletu sukontroliuoti puciancios liaudies, nes valdyti ubagus, alkasus ir save kaltinancius, yra zymiai lengviau. Jei butu legalizuota MJ- sugriutu visa sistema!
Pritariu. Beje gal daug kas matete ir skaitete,bet sis straipsnis man patiko http://legalizeit.blogas.lt/
Jei pamenu tai buvo 420.lt titulinis puslapio straipsnis, beje, tikrai geras.
Anonymous

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Anonymous »

Pati pradžia ir kitos dalys mano verstos :) Čia mano lietuvių kalbos pasiruošimas buvo. Prieš klasę kalbėjau šitą kalbą :D 9 dar pamenu gavau :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Spotless »

Ir kaip tavo kalba buvo toleruojama ? Neuzsirauke klausantieji ?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Ir kaip tavo kalba buvo toleruojama ? Neuzsirauke klausantieji ?
Jei 9 gavo.Matyt patiko. :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė naktibaldas »

martynass rašė:
Jamaicaman rašė:
naktibaldas rašė:Metosi masinos pelenej apie pora g. paskutini karta puciau per zolines, pries tai vel net nepamenu kadu, siandien negerai jauciuosi- sunki diena buvo, kaip ir proga parukyt, taciau nebesinori. 8/ Is patirties zinau, kad geriau nebus, plius ryt anksti keltis. Vel reiks 'murkdytis'. Kazkada galvojau, kad esu priklausomas nuo MJ, bet per pastaruosius pora trejeta metu isitikinau, kad tai buvo tik mano durnas isitikinimas, nes lyginau MJ su etanoliu. Jei net ir niekada neberukyciau (o to nedaleisti as pasistengsiu :D ), bet jei vistiek taip nutiktu, visada propaguosiu MJ. Tai pakeicia zmogu, jo mastyma. As dabar jau supratau kodel MJ nelegalu. O butent del to, kad jei MJ legalizuotu, zmones pradetu blaiviau mastyt, dingtu alkasai, imbecilai pradetu kitaip ziureti i gyvenima, net ir tie negeriantys, nes nori nenori, tenka pripazint, kad tai keicia samone i geraja puse. Esme tame, kad valdzia nebegaletu sukontroliuoti puciancios liaudies, nes valdyti ubagus, alkasus ir save kaltinancius, yra zymiai lengviau. Jei butu legalizuota MJ- sugriutu visa sistema!
Pritariu. Beje gal daug kas matete ir skaitete,bet sis straipsnis man patiko http://legalizeit.blogas.lt/
Jei pamenu tai buvo 420.lt titulinis puslapio straipsnis, beje, tikrai geras.

Nesu skaites sio str. Su draugais kadais apie tai diskutavom, gal kazkas persake mintis, skaitytas siame str, gal tiesiog buvo girdejes is skaiciusiojo. Parasiau, iki ko dasivartem sededami viena vakara :) Daznai paimprovizuojam tema, kas butu, jei nebutu... :)
Pilypas is kanapiu
Anonymous

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Anonymous »

Spotless rašė:Ir kaip tavo kalba buvo toleruojama ? Neuzsirauke klausantieji ?
Neužsiraukė. Tiesiog nerimtai manau priemė. Mano mokykloje toleruoja tokius dalykus. Na ne rūkymą, bet kalbėti gali kiek nori :) Žodžio laisvė. Gal ir įkrito kamnors kažkas į smegeninę, bet abejoju :) Dar buvau padalinęs mokykloje skrajučių tokių "Sustabdykime melą" su viso šito reikalo idėjomis ir t.t.
Rukas Taikoje
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-08-21, 15:54
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Rukas Taikoje »

Sativa - kaip alus, parukes tikrai noresi kanors nuveikti ir t.t. Indica - kaip brendis, po sunkios darbo dienos atsipalaiduoti..
O priklausomybe tai tiems kas ju iesko. Paprasciausiai siuliciau zvelgti i situacija ir pritaikiti kur tinka high (sativa), stoned (indica), arba visai nieko. :|?
Yes we Cannabis!
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė KingBong »

Aš tai pučiu jau 5 metus ir manau, kad nesu priklausomas ir netikiu priklausomybe nuo MJ, todėl, kad prieš 5-4-3-2 metus pūsdavau kas 2, kas 3, kas 4 ar net kas 5 mėnesius, nes pūsdavau tada kai gaudavau, o kol nepūsdavau, man to ir nereikėdavo, nors tai neapsakomai geras jausmas. Dabar (kadangi gaunu kada noriu ir pinigu šiam gėriui užtenka) apie metus pučiu labai daug, tų metų vidurkis GAL kas antra diena (ačiū Jah'ui, jokių sveikatos pablogėjimų nepastebėjau :V: ), nu žodžiu pučiu beveik kiekvieną dieną, BET, buvau išvykęs į kelionę, ten net nesidomėjau kur gauti MJ, jos neturėjau ir apie ją visiškai negalvojau, gulėjau ligoninėj, lošiau linksmai SUDOKU vėčnai ir net nešaudavo mintis "ĮPUUUUUUST". Ir šiaip būna būna tokių pertraukėlių, kai net nelabai išeitu įpūst, bet tuo metu aš apie tai vistiek negalvoju :D . O šiaip pučiu dėl nerealiai gero jausmo, kurio niekada nemoku paaiškinti, ko pasekoje atsipalaiduoju, pasijuokiu, dažnai išmastau ar sužinau kąnors naudingo ir pan. (na tai elementarūs MJ vartojimo psochologiniai potyriai). Bet vis dėl to, kai to jausmo nepatiriu, man jo ir nereikia. :x:
It's just a sweet sweet herb... :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

mano istorija trumpa, bet papasakosiu. isvykau uzsidirbt vasarai, nu pazistamu nera, gavau sau siektiek mj, anksciau gal buvau putes kokius 6 kart su draugais, taigi parukau dabar pora kart i savaite, vienas, dazniausiai pries miega, nezinau patinka man, atsipalaiduoju, visada isijungiu muzika, isvis belekas tada..ir va turiu tokia psichologine priklausomybe "nagu grauzimas " vadinas ji, nu nemalonu buna pries kitus kai rankas pamato...kada uzputes, eilini karta uzsidejau ausines ir uzkliuvo uz akies nagai, galvoju uztenka su tais nagais nebeimsiu i burna daugiau ir viskas, nezinau kiek laiko apie tai galvojau, bet esme tame kad jau 3 savaite nagai auga ir net nesinori pasiziuret i juos 8) nezinau kam cia reik dekot, sau del valios ar mj, kad kos deka atkreipiau i tai rimtai demesi...nezinau, pakomentuokit :x:
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą