Nuotrauka Nuotrauka

Alkio malsinimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

imanoma. musu xebros nebekabina tas "as", nebent jau komoj. o budavo visokiu... pvz, "as zvirgzdas girgzdas pirgzdas" ar "as transformatorine" 8)
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

ple jo... valgau net naktim, aisku belekoki maista... kartais is vis pagalvoju ar neverta man kulinaru tapt :) o svoris tai nesikeicia kaip keista !(
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

ciuju ne vienas taip pagalvoja kartais :] as irgi gryzes nakti daraus kartais valgyt, kai nebuna nieko pajimk-ir-suvalgyk. kokia 11 ar 12 kepuos bulves ar kiausiniene. beje, gaminti apsirukius- geras gliukas :]
teknut
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-03-17, 15:36
Reputacija: 0

Standartinė teknut »

man tai gruzas parukius valgyti ,visa kaifa numusa,jaigu pries rukant pavalgai gerai tai poto isvis net nesinori valgyti :)
wadap
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

teknut rašė:man tai gruzas parukius valgyti ,visa kaifa numusa,jaigu pries rukant pavalgai gerai tai poto isvis net nesinori valgyti :)
Vou kaifas. 8/
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

O man parukius valgis kaifa sukele kai valgai jauti kaifa :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:O man parukius valgis kaifa sukele kai valgai jauti kaifa :D
Man pan.
Trys malonumai:
1.Pats rūkymas ir jo poveikis.
2.Valgymas ir valgio skonis parūkius.
3.Saldus miegas.
:D
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

ar jum nera taip, kad kazkiek pavalgius praktiskai nebesijaucia patiekalo skonio? man taip yra :/ dar kai isalkes bunu tai pradzioj pasigardziuoju o paskui tai tik maisto ryjimas.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Man tai visiskai atvirksciai. Kai parukes buni kaip tik valgis dar skanesnis pasidaro. Mj juk zymiai suaktyvina visus pojucius :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Pofka rašė:ar jum nera taip, kad kazkiek pavalgius praktiskai nebesijaucia patiekalo skonio? man taip yra :/ dar kai isalkes bunu tai pradzioj pasigardziuoju o paskui tai tik maisto ryjimas.
Turiu viena drauga kuris prisiekes ant savo motinos sako jog parukius jam alus pasidaro kartus. Kaip kokius tepalus gertu :)
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

vava. skirtingai kiekvienam. man tai nera skanesnio uzsigerimo rukant nei alus ;] toks svelnus atrodo, gardus. bet irgi po pirmos bonkes nebejauciu skonio. kaip ir po kokiu 2 sokoladuku trecias atrodo berysio '|
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

alaus megejai pabandykit SMETONISKA gira!!
vaikai nenarkokit vartotiku.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

pfu tas pats kas gert nealkocholinį alų :D
Jungle is massive!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

O tu alu geri delto kad tau skanu ar kad apsvaigtum? Jai kad apsvaigtum tai taip. Jai del skonio tai smetoniska daug skanesne.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

gira irgi dalykas. dar seip nznau, skaniausias is tokiu saldziu gerimu man nestea ice tea abrikosinis. nu tas peach(pyh :]) su zoles lapu ant kamstelio. visa vasara gerdavom. liuks geralas prie --==::~~
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

nestea irgi geris betai jis labai geresi greitai :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Legalus rašė:O tu alu geri delto kad tau skanu ar kad apsvaigtum? Jai kad apsvaigtum tai taip. Jai del skonio tai smetoniska daug skanesne.
Tai jo gira skaniau, tiesiog karštą vasaros dieną alaus buteliukas gerai atgaivina :) O taip tai beveik negeriu...
Jungle is massive!
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

Legalus rašė:nestea irgi geris betai jis labai geresi greitai :D
lysti tai lenda, bet nereikia uzmirsti kad skystimai numusa marytes poveiki :) taip kad reikia atsigert tiek kad gerkles negrauztu ir tiek. as bambali pries namo vaziuodamas uzsiverciu kad akys prasviesetu. ir prasvieseja 8)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Pofka rašė:
Legalus rašė:nestea irgi geris betai jis labai geresi greitai :D
lysti tai lenda, bet nereikia uzmirsti kad skystimai numusa marytes poveiki :) taip kad reikia atsigert tiek kad gerkles negrauztu ir tiek. as bambali pries namo vaziuodamas uzsiverciu kad akys prasviesetu. ir prasvieseja 8)
Skystimai numusa zoles poveiki ? Is kur cia istraukei tokia nesamone ?
Kaip tik reikia daug vandens gerti nes parukius yra smarkiai dehidratuojama. Dažniausiai jei negersi vandens turėsi labai gražias raudonas akis ( tai irgi dehidratacijos pasekmė ). Nebent čia tavo įsitikinimai kokie.
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

geriant, negeriant akys raudonuoja ir taip. man numusa, galiu ranka det. ir mano ekipazui numusa. nezinau gal kitiems nieko nedaro.
Rašyti atsakymą