Nuotrauka Nuotrauka

Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Palme Mykolas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-03-20, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Palme Mykolas »

nera labai dideliio skirtumo, kaip tokiuss pawadinsi, o anas tai tikrai rasta manas. as ne. Nebutinai zmogas su dreads tu ri buti tox. Bet jis tikrai yra. Anot jo paties, jis save gali vadinti taip, nes nu jau kaip ir perprates ta filosofija :D
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

kaskur girdejau pasakyma. Ne kiekvienas rasta yra su dredais , ne kiekvienais su dredais yra rasta =]
Palme Mykolas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-03-20, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Palme Mykolas »

gal as cia jau daugzodziauju, bet as ir esu tas, kuris su dredais, jie jam labai patinka, bet wisgi ne rasta. O kanapes tai good :x: :D :)
heilly
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2008-09-14, 12:09
Reputacija: 0

Standartinė heilly »

Alkoholis siaip plauna smegenis !(

Viskas cia suderinama, bet kam to reik? :)
Only Jah love bless me throw my day !
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

suderinama... aisq cia skonio reikalas, bet puse mano draugu taip kaip ir as masto, atsigeri litriuka alaus ir uzputi, is vis tada toks gaunasi derinukas, jokiu parkiu, daug energijos ir :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Klausimas yra ar rasta kultūra yra suderinama su alkoholiu. O ne ar galima prisipūst, prigert ir apsivemt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Standartinė Lucian »

Idomiai cia daugelis masto, jei jau ruko tai rastamanai, nesamone.
Ras Kaliman
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Ras tafar tai ne vien žolės rūkymas, ne žolė svarbiausia rastamanų kultūroj, tai gyvenimo būdas ir tikėjimas...Rasta nenaudoja mėsos, alkocholio, nes tai prieštarauja jų įsitikininimams. Tai žmonės kurie ieško tiesos, melas ir kt. pasaulietiško gyvenimo nuodėmės jiems nepriimtinos, jie tiki kad Jėzus buvo juodaodis nazarietis ir nešiojo dreadlockus, jie vadovaujasi biblija ir meldžiasi tik Jah(dievui). Tiki bendra sąmone ir pasaulio vienybe One love. Šiaip yra geras maždaug 3h filmas lietuviškai youtube'j apie Ras Tafar :)
Jungle is massive!
Gonzalesas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-05-29, 19:41
Reputacija: 0

Standartinė Gonzalesas »

Sveiki visi!
Sakykite ar čia dar liko žmonių?
Ar čia dar yra viresnių žmonių?
Senoji liaudis vis dar čia?
Galbūt iškalbingų viresnių žmonių čia dar yra?
Na jei yra tai paklausyk!
Ar tu mane gerai girdi?
Girdi? na supratau, tada apsiramink!
Esu čia, šeip sau, nes kažkaip čia užėjau,
galvoju pasakysių ką, poto susimasčiau..
Galvoju derinat gi ponai, tokius keistokus dalykus,
Aš manau jog jų derinti net nereikėtu apskritai.
Alkoholis tai visai kita kultūra,
o jei jau žiūrėt į jos vidų (kultūros), tai dar ir visiškai kita jos pusė.
Juk vien tik pagalvojus netgi tikslas, suvartojus šiuos du, visiškai skirtingus "preaparatus", jau vėliau bus visai kitas.
Jie bendro turi tik tiek - juos abu galima vartoti!
Taigi visiem sekmės! Nelyginkite morkos su elektros energija!
Ir siulau mažiau gerti, pakenks sveikatai, pakenks lyg uždelsto veikimo bomba, kuri turi tokią savybę - susprogti.
So let's blow this rocket! --==::~~
Peace!
Visada atsiras gudresnis!
Narys
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2009-05-21, 18:42
Reputacija: 0

Standartinė Narys »

Paskaitykit, įdomus straipsnis apie alkoholį ;)

Visi gerai pažįsta alų, vyną, degtinę, bet mažai kas žino, kaip
alkoholis gaminamas. Į labai naudingas vynuogių sultis prideda mielių
bakterijų. Jos labai mėgsta cukrų. Per mikroskopą matyti kaip jos ryja
cukrų, o išskiria alkoholį - C2H5OH. Alkoholis - tai mielių bakterijų
šlapimas, išmatos, o moksliškai - ekskrementai. Kai šlapimo
koncentracija pasiekia 11%, bakterijos, kaip ir kiekvienas organizmas
(jei terpė uždara), apsinuodija savo išmatomis ir žūsta. Jei toks
skystis iškart pilstomas į butelius, tai jį vadiname paprastu sausu
vynu. Jei jį išlaiko dvejus metus ir nukošia bakterijų lavonėlius -
tai jau išlaikytas rūšinis arba markinis sausas vynas, jis gerokai
brangesnis.

Daug kas, o ypač moterys, mėgsta šampaną. Jį gamina štai kaip. Į žalio
stiklo butelį įpila 5 rūšių vynuogių sulčių mišinį ir įdeda mielių.
Priklausomai nuo sulčių mišinio sudėties, gaunamas įvairių rūšių
šampanas. Kalnuose yra išrausti ilgi urvai, kurių sienose išgręžtos
skylės buteliams. Į jas sudeda butelius, urvą uždaro, užantspauduoja
ir dvejus metus laiko tamsoje. Temperatūra ten visą laiką vienoda - 14
laipsnių. Per 2 metus mielių bakterijos perdirba sultis ir, pasibaigus
terminui, atidaro tamsų rūsį ir į jį nukreipia stiprią šviesą. Nuo
netikėtumo ir baimės bakterijos suviduriuoja ir dvėsdamos prileidžia
dujų.

Įdomu, kad šios bakterijos gali perdirbti ne tik cukrų, bet apskritai
bet kokią organinę medžiagą. Hidrolizės gamyklose spiritas gaminamas
iš pjuvenų. Užmerkiamos pjuvenos, pridedama mielių bakterijų. Ėsti
nėra ko - ėda pjuvenas ir šlapinasi metilo spiritu. Šitos bakterijos
alkoholiu paverčia net žmogaus išmatas. Kaime yra žinomas toks
subtilus kerštas. Karštą vasarą į kaimo tualetą nemėgstamam žmogui
įmeta puskilį mielių. Ir prasideda putojantis procesas su dujomis ir
su kvapais. Nuo tualeto dvelkia pusiau saldūs, pusiau rūgštūs
"šampaniški" kvapai.

Jeigu jums teks gerti šampaną ir jūsų nosį kutens šampano dujos,
žinokite, kad tai dvesiančių bakterijų atsisveikinimas.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Standartinė OG »

White smoke rašė:Ras tafar tai ne vien žolės rūkymas, ne žolė svarbiausia rastamanų kultūroj, tai gyvenimo būdas ir tikėjimas...Rasta nenaudoja mėsos, alkocholio, nes tai prieštarauja jų įsitikininimams. Tai žmonės kurie ieško tiesos, melas ir kt. pasaulietiško gyvenimo nuodėmės jiems nepriimtinos, jie tiki kad Jėzus buvo juodaodis nazarietis ir nešiojo dreadlockus, jie vadovaujasi biblija ir meldžiasi tik Jah(dievui). Tiki bendra sąmone ir pasaulio vienybe One love. Šiaip yra geras maždaug 3h filmas lietuviškai youtube'j apie Ras Tafar :)
Buvau idejas i dokumentikos skilti, bet idesiu ir cia, gal daugiau zmoniu pastebes. http://www.youtube.com/watch?v=NLPpfceBRJs


Mano nuomone alkocholis ir rasta yra visiskai nesuderinami dalykai. Kaip Bobas M. yra pasakes ,,herb makes you rebel''. Pamatai tiesa ir tampi sukileliu einanciu pries visa sistema,mela. O alkocholis veikia atvirksciai, zmogus tampa nebe toks akylas ir tiesiog teka tapacia linkme, kaip ir kiti sistemos kvailinami zmones. Kol nebuvau atrades kanapeles, megdavau isgerti, bet gerdamas nei karto nesusimastydavau apie dalykus apie kuriuos susimastau parukes,, kodel viskas vyksta taip , o ne kitaip?....''pradejes rukyt tuo paciu pradejau suprast zmones kuriu anksciau nesuprasdavau. Kol geriau atrode, kad esu laisvas, bet nei vienas nera laisvas kol nezino tiesos. Gal kam nors sitas visas dalykas apie ,,sistema'' atrodys juokingas, per daug perdetai skambes, bet cia yra grynu gryniausia tiesa. Nuo 1910m. buvo apie 210 alternatyvaus kuro patentu, kurie butu pakeite bendzina visiems laikams, bet visi patentu savinikai pradingdavo arba mirdavo keistom aplinkybem. Taip pat zmonems yra meluojama, kad zmogus yra visaedis, nors moksliniais tyrimais yra irodytas atvirkscias rezultatas , mesos produktai tik sutrumpina zmogaus gyvenima. Kiek melo skleidzia vatikanas. Tapati propaganda apie kanape ir kiek dar daug yra dalyku kuriu mes nezinom. Visa si ,,ekonomine krize'' yra babilono griuvimas, velnes nebesusitvarko su savo sukurta sistema ir jo uzmacios zlunga (galima apgauti keleta zmoniu keleta kartu, bet niekas nesugebes apgaudineti visu zmoniu amzinai).
Zinot baisiausia velnio savybe? Jis moka itikinti zmones, kad jo nera.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

OG rašė:
White smoke rašė:Ras tafar tai ne vien žolės rūkymas, ne žolė svarbiausia rastamanų kultūroj, tai gyvenimo būdas ir tikėjimas...Rasta nenaudoja mėsos, alkocholio, nes tai prieštarauja jų įsitikininimams. Tai žmonės kurie ieško tiesos, melas ir kt. pasaulietiško gyvenimo nuodėmės jiems nepriimtinos, jie tiki kad Jėzus buvo juodaodis nazarietis ir nešiojo dreadlockus, jie vadovaujasi biblija ir meldžiasi tik Jah(dievui). Tiki bendra sąmone ir pasaulio vienybe One love. Šiaip yra geras maždaug 3h filmas lietuviškai youtube'j apie Ras Tafar :)
Buvau idejas i dokumentikos skilti, bet idesiu ir čia, gal daugiau zmoniu pastebes. http://www.youtube.com/watch?v=NLPpfceBRJs


Mano nuomone alkocholis ir rasta yra visiskai nesuderinami dalykai. Kaip Bobas M. yra pasakes ,,herb makes you rebel''. Pamatai tiesa ir tampi sukileliu einanciu pries visa sistema,mela. O alkocholis veikia atvirksciai, zmogus tampa nebe toks akylas ir tiesiog teka tapacia linkme, kaip ir kiti sistemos kvailinami zmones. Kol nebuvau atrades kanapeles, megdavau isgerti, bet gerdamas nei karto nesusimastydavau apie dalykus apie kuriuos susimastau parukes,, kodel viskas vyksta taip , o ne kitaip?....''pradejes rukyt tuo paciu pradejau suprast zmones kuriu anksciau nesuprasdavau. Kol geriau atrode, kad esu laisvas, bet nei vienas nera laisvas kol nezino tiesos. Gal kam nors sitas visas dalykas apie ,,sistema'' atrodys juokingas, per daug perdetai skambes, bet čia yra grynu gryniausia tiesa. Nuo 1910m. buvo apie 210 alternatyvaus kuro patentu, kurie butu pakeite bendzina visiems laikams, bet visi patentu savinikai pradingdavo arba mirdavo keistom aplinkybem. Taip pat zmonems yra meluojama, kad zmogus yra visaedis, nors moksliniais tyrimais yra irodytas atvirkscias rezultatas , mesos produktai tik sutrumpina zmogaus gyvenima. Kiek melo skleidzia vatikanas. Tapati propaganda apie kanape ir kiek dar daug yra dalyku kuriu mes nezinom. Visa si ,,ekonomine krize'' yra babilono griuvimas, velnes nebesusitvarko su savo sukurta sistema ir jo uzmacios zlunga (galima apgauti keleta zmoniu keleta kartu, bet niekas nesugebes apgaudineti visu zmoniu amzinai).
Zinot baisiausia velnio savybe? Jis moka itikinti zmones, kad jo nera.
Tu tik nemegink prikisti visko kas tau nutinka blogo "velniui".
cezzaras
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-08-28, 04:45
Reputacija: 0

Standartinė cezzaras »

Ponios ir ponai - Charles Bukowski. Nereikia smerkti alkoholio kultūros, kai daug kas priklauso nuo požiūrio. Trumpame video vienas/nulis alui ir vynui:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 1548582051

ps: LSD, yeah, the big parade – everybody's doin' it now. Take LSD, then you are a poet, an intellectual. What a sick mob. I am building a machine gun in my closet now to take out as many of them as I can before they get me. (Charles Bukowski.)
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Siaip rastafarizmas ir alkoholis nesuderinama. O jei cia norejot paklaust ar tipo gerimas ir putimas suderinamas tai cia jau nuo zmogaus priklauso. Man tai dazniausiai taip buna kad kai puciu tai ir geriu. Bet pvz uzputus gali visa vakara su labai minimaliu alkoholio kiekiu praleist arba isvis be jo :) O jei uzgeri is pradziu ir poto parukai tai bent jau mane isnesa daznai ypac jei staffas stiprus :)
I'm a junglistic man.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Ech daznokai pusdamas geriu arba gerdamas puciu, ir jai vieno ar kito padaugini buna nelabaj kas, bet jai viskas su saiku tai nematau nieko blogo :D na bet cia gi kiekvienam savo
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Jeigu uzpili ir tada uzputi dazniausiai nekas. Bet jei uzputi ir tada jau pili tai tada dazniausiai dzin. Dar ir isgert maziau reik o jei jauti kad prasideda staunas tai stipriu viena kita stopke isauni ir pramusa visus staunus :)
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

O mano asmenine nuomonė,geriausiai rūkyt ir negert jokio alkoholio.Žymiai linksmiau ir t.t. Kažkaip man tas alko nelabai limpa,tik susuka ir tiek.
Jeigu rūkyt,tai rūkyt,jeigu gert tai gert (nors negeriu beveik).Na gal bonkė alaus ir nepamaišys rūkant.Bet aš būtent alaus išgeriu ir kartu rūkau LAABai retai. :)
Tiesiog kam maišyt,jeigu :x: suteikia žymiai geresnių spalvų išoriniam pasauliui,nei alko ar alko+ :x: . :)
RAD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2009-05-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė RAD »

Nu gandzos susniakas, o limonada- mineralke gerti tai nx, ant tiek nusiristi nezadu :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

aš vandenį & limonadą geriu. su tuo alkoholiu nusimuša visas atsipalaidavimas ir tampi tiesiog apsinešęs neaišku kaip
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28549 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5822 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Šventasis karas: alkoholis vs marihuana
    nesvarbus » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    20210 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas qlus
  • Rasta atributika lietuvoje.
    WeedmanLukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    3322 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Pirmasis auginimas exprontu (rasta staffe)
    Opa » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    18 Atsakymai
    9562 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone