Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

nesvarbus rašė:Mažiau jus nerkit i tas projekcijas visas, ar šeip kelionas iš saves, tai tik pasitausosit sveikatele.
Girdejau nuo stebuklingūjų grybų gali taip atsitiks, kad jei esi vartojas kažkada, tai senatvei gali atsiliept, t.y, rodytis tokios haliunkes kaip užvartojus jų. Nežinau, kiek tiesos, bet va jum ir filmai.
Dar niekam nepakenkė tos astralinės kelionės. Jei žmogų tai domina, tai tegul tai daro. Jei jį domina magiški grybukai, tai tegul vartoja. Tai du skirtingi būdai pasiekti nirvaną. Svarbu kad žmogus butų laimingas.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Su grybais niekada nepasieksi nirvanos. Tai yra netikri išgyvenimai.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

nesvarbus rašė:Mažiau jus nerkit i tas projekcijas visas, ar šeip kelionas iš saves, tai tik pasitausosit sveikatele.
Girdejau nuo stebuklingūjų grybų gali taip atsitiks, kad jei esi vartojas kažkada, tai senatvei gali atsiliept, t.y, rodytis tokios haliunkes kaip užvartojus jų. Nežinau, kiek tiesos, bet va jum ir filmai.
Dėl grybų klysti....Jie neturi visiškai jokio flashback (sugrįžimo)...Čia dėl LSD girdėjęs tokias kalbas,bet ir tai neaišku,kiek čia yra tiesos.Bet dėl grybų,nebūna taip. :)
hiperfantazija
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-04-15, 18:21
Reputacija: 0

Standartinė hiperfantazija »

nesvarbus rašė:Mažiau jus nerkit i tas projekcijas visas, ar šeip kelionas iš saves, tai tik pasitausosit sveikatele.
Girdejau nuo stebuklingūjų grybų gali taip atsitiks, kad jei esi vartojas kažkada, tai senatvei gali atsiliept, t.y, rodytis tokios haliunkes kaip užvartojus jų. Nežinau, kiek tiesos, bet va jum ir filmai.
Čia tas pats lyg sakyti, neskriskit į kosmosą, marsiečiai pavoks jus eksperminetam :) Šiaip mūsų sveikatėlę daug stipriau įtakoja musų psichinė būsena. Žmogus gali norėdamas ir susirgt ir pasveikt, tėvų pažystama moteris iš vyro dėmesio gaudavo daugiausia, tik kai sirgdavo, tai ji tiek įgudo save įtikint,kad kai jai trūkdavo dėmesio, jis užsimanydavo susirgti, taip ir atsitikdavo. Žmogaus mintys ir emocijos turi labai didelį atgarsį aplinkoje, o sakymas, kad neik nedaryk, tiesiog reiškia baimę, kuri kilo iš neišmanymo, nes žmogui natūralu bijoti to, ko jis nežino. Jei stovi tamsiame kambaryje, tai nežinai ko tikėtis ir bijai, bet net nenumanai, kad jei įsidrąsinęs uždegtum šviesą, tai rastum jame viską ko tik troškai. Nes visos žinios ir atsakymai ištikrųjų yra mumyse, mus tik reikia įsidrąsinti ir nebijoti tuo pasinaudoti.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

dzAh rašė:Su grybais niekada nepasieksi nirvanos. Tai yra netikri išgyvenimai.
bet jie suteikia patirtį ;)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Autorius: Samael Aun Weor
Su psichodelija yra kitaip. Šis terminas turėtų būti išverstas taip: „psicho" = siela, „delija" = narkotikas.

Patikslindami mes konstatuosime: psichodelija yra diametrali priešingybė meditacijai. Narkotikų pragaras egzistuoja viduje planetinio organizmo, ant kurio mes gyvename, po Žemės plutos epidermiu.

Haliucinaciniai grybai, LSD, piliulės, marihuana, t.t. neabejotinai sustiprina subjektyvių galių vibracinį mastą, tačiau aišku, kad jie niekada nesukels sąmonės pabudimo.

Psichodeliniai narkotikai iš esmės pakeičia lytinius genus ir tai jau yra moksliškai pademonstruota. Gimstantys išsigimę vaikai yra tokių negatyvių, genetinių mutacijų sekos įrodymas.




<...>

Akivaizdu, jog narkotikai sunaikina alfa bangas. Tada, neabejotinai, prarandamas vidinis ryšys tarp proto ir smegenų. Tiesą sakant, to rezultatas yra visiška nesėkmė.

Narkomanas ydą paverčia religija. Būdamas suklaidintas, paveiktas narkotikų, jis mano patiriantis tai, kas yra tikra. Nesuprasdamas, jog ekstra-sensorinis suvokimas, sukeltas marihuanos, LSD, morfijaus, haliucinacinių grybų, kokaino, heroino, hašišo, perdozuotų raminamųjų, amfetamino, barbitūratų, t.t. yra tik haliucinacijos.
Paskutinį kartą redagavo dzAh 2009-07-15, 17:42. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

dzAh, juk kiekvienoje religijoje kitaip. Autorius kurį pacitavai yras gnostikas. Tačiau kitose religijose ir kultūrose tai pripažinta.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dZah Man panašu,kad tas autorius kuris rašė yra kažkoks šizofrenikas.Nes pusę žodžių net suprast neįmanoma,kita pusė kažkoks kratinys... 8|
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Taip yra todėl, kad aš iš konteksto ištraukiau trumpą ištrauką. Ten gali ir plačiau pasiskaityti. Www.gnosis.lt
O dėl grybų, tai prašyčiau man parodyti kur yra skelbiama, kad su grybais gali pasiekti laimę. Tikrą laimę.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dzAh rašė:Taip yra todėl, kad aš iš konteksto ištraukiau trumpą ištrauką. Ten gali ir plačiau pasiskaityti. Www.gnosis.lt
O dėl grybų, tai prašyčiau man parodyti kur yra skelbiama, kad su grybais gali pasiekti laimę. Tikrą laimę.
Pala pala,kas yra laimė?Vienam laimė,kad jis gali atsipalaiduot po sunkaus darbo rūkydamas jointą,kitam laimė padėt kitam žmogui,trečiam laimė sukurt kažką naujo ir t.t.
Tikra laimė ir yra ta laimė kurios tu nori pats pasiekt.
O ne kažkoks gnosis pašneka,ale aš viską žinau kaip yra,ir tu rūkydamas sugriausi kažkokias neegzistuojančias nesąmones...
Mažiau reik tikėt religingų fanatikų paistalais,nes laimę tu susikuri pats,ir kiekvienam laimė yra individualus dalykas.Ir jeigu ta laimė negriauna kitų laimės,tai kodėl aš po galais negaliu elgtis taip kaip noriu?
Realiausia religija yra pagonybė,nes jos atstovai tiki į gamtą,saulę į viską kas iš tikro egzistuoja,ir ją supranta ir gerbia.
Niekas nesako,kad va grybai gerai,va lsd blogai ar pan.Tiesiog,kai tie ale žinovai pradeda rašinėt,kad viskas blogai,tik kristaus vynas gerai.Tai atitinkamos reakcijos ir sulaukia.Gal jis atvirai taip ir nesakė,bet jis nepaminėjo to...
Ištraukta iš konteksto,bet ar esmė yra?Gudriais žodžiais prirašyta ir tiek.O paskui visokie patiklūs ir rėkauja,ale žolė tai šėtonas,ir kažkokia edeno gyvatė...
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Supranti, reik žiūrėt biški gilesniu mąstu.Atsipalaidavimas po darbo, ar kasiako parūkymas. Kiek tokia laimė gali tęstis? Tos kelios valandos "Laimės"
yra visolabo dulkės palyginus su amžinybė, seni.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dzAh rašė:Supranti, reik žiūrėt biški gilesniu mąstu.Atsipalaidavimas po darbo, ar kasiako parūkymas. Kiek tokia laimė gali tęstis? Tos kelios valandos "Laimės"
yra visolabo dulkės palyginus su amžinybė, seni.
O ar egzistuoja toks dalykas amžinumas?Ir ar tuo labiau egzistuoja amžina laimė?
Amžino nieko nėra,laimės irgi nėra amžinos.Nepadės nei OBE,nei grybai,nei niekas.Tu jos nepasieksi,nei aš jos nepasieksiu,nei tas senis kur gudriom frazėm šneka jos nepasieks.Nes apskritai amžinumas neegzsituoja.Bent jau kol kas. :) Ne mūsų protui,ir vidui suprast kas yra amžina,ir tuo labiau tą amžinumą pasiekt.O kol niekas nepasiekė,galima sakyti jis neegzistuoja.Kai kažkas pasieks,tada galima bus tvirtint,kad taip egzistuoja.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Chebra, manau čia beviltiška įrodinėti savo tiesas. Juk mes kiekvienas skirtingai tikim, ir tas skirtingas tikėjimas vistiek yra vieno to pačio tikslo siekimas. Gal vienas laimingesnis jaučiasi kai galva sprogsta nuo rūgšties, o kitas laimingas jog nepakliuvo į jokius narkotikų žabangus. (irnonizuotai pasakiau). Manau laimė yra tada, kai veiki pagal savo vidinius įsitikinimus, ir randi ramybę.

Peace!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Dante rašė:Chebra, manau čia beviltiška įrodinėti savo tiesas. Juk mes kiekvienas skirtingai tikim, ir tas skirtingas tikėjimas vistiek yra vieno to pačio tikslo siekimas. Gal vienas laimingesnis jaučiasi kai galva sprogsta nuo rūgšties, o kitas laimingas jog nepakliuvo į jokius narkotikų žabangus. (irnonizuotai pasakiau). Manau laimė yra tada, kai veiki pagal savo vidinius įsitikinimus, ir randi ramybę.

Peace!

Teisingai, laime tai nera materialines vertybes, seima vaikai, namai. Laime- tai busena. Jei jautiesi laimingas, reiskias tai ir yra laime. Maciau per Discovery laida, kad yra zmones, kurie pasijuto laimingi tik tada, kai jiems savanoriskai buvo atliktos galuniu amputacijos. Na ir tegul. Laime- neapibrezta savoka ir zodziais isreiksta laime, nebebus tikroji laime :)
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

dzAh rašė:O dėl grybų, tai prašyčiau man parodyti kur yra skelbiama, kad su grybais gali pasiekti laimę. Tikrą laimę.
Atmetus loginės argumentacijos klaidą *:
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/z ... psnis-3813

Ir tai tvirtina ne religiniai fanatikai, o http://www.jhu.edu

:D

* http://lt.wikipedia.org/wiki/Netikras_%C5%A1kotas
BOB - Bombs Over Bagdad!
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

http://www.jhu.edu/ Šitas gal amerikanskas? :) Nepamenu dabar kokios valstijos univere, bet teko girdėti, kad per tūsus visi grybais svaiginasi. Išpradžių pasiųlo konkrečia forma , jei atsisakai, tai ko kito pasiųlo, o ten į visus galus prikišta jų. Ir taip gyvena studentai :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jeigu apie gandus, tai manau apie mus JAV daug juokingesnius gandus gali papasakot :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė ElfasVonPa »

Sveiki, pirma karta isgirdes apie OBE pamaniau kad beprociai pradejo siauteti. Veliau po truputi rasdavau vis daugiau informacijos, o galu gale si foruma. Pamaniau "nu jei legalus.net, tai reiktu paskaityt" :D

Mazdaug 4-tame puslapyje supratau, kad kazkada jau buvau iskeliaves, tai ivyko pries kokius 6 metus, kai ejau pratimus atlikti del akiu. Uzdejo vatos, ismirkytos kazkokiuose vaistuose, ant akiu, pajunge po laiduka ir turbut paleido silpna elektros srove. Taip valanda guli, poto namo paleidzia. Tai as ir pamaniau, kad uzmigau labai labai silpna stadija, i galva lyg ir lindo kazkieno zodziai, tarsi kalbeciau su kazkuom, bet tokios nelogiskos mintys ir tuo paciu girdejau kas vyksta aplink, bet nejauciau kuno. Baigesi laikas, akimirksniu pabudau, taip kaip ir "sapnavau", pas sesele atejo kazkokia moteris ir jos kalbejosi. Neemiau rimtai i galva.

Siandien pabandziau specialiai isvykt. Taip tarsi kunas nutirpsta, rimtai maniau, kad matau kiaurai akiu vokus ir galu gale isvis nebejauciau savo kuno. Na ir 2 dalykeliai kuriuos prisimenu. Maciau nerealiai grazu papludymi, greiciausiai kad salos. Kazkokie zmones kalbejo, kad reikia mano kuna suzaloti taip kad jis nebefunkcionuotu, bet siela palikti sveika. Tokiu budu jie bande man padeti. Pamaciau kuna savo ant kranto ir staiga grizau atgal i lova. Neuzilgo kita "vizija": mano siela nusprende atsikratyti visu neigiamu mano savybiu. Tai tik ziuriu siela pakelusi mano kuna bando kazkur numesti lol. Tarsi ismest lauk ta savybe. Bet kunas buvo storas, kokiais 40 kg daugiau nei tikrasis. Ir nuo jo dvelke labai dideliu blogiu ir durnumu... tada sove i galva, kad mano sese butent tokia ir yra: stora, durna ir bloga. Ir tik ji viena gadina man gyvenima. Tada vel grizau i lova ir nebebandziau.

Abu kartus mano kunui dare kazka negero. Tai siektiek baugina. Nemanot, kad cia kazkas negerai? :S

Beje, pavyko is pirmo karto :)

Maciau seniai bekalbejot, tikiuos tema dar nemire.

Geros Karmos.
hiperfantazija
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-04-15, 18:21
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė hiperfantazija »

Truputį apleidau to praktikas, bet tikrai prisijungsiu prie diskusijos. Smagu matyti vėl judesį šioje temoje :) O dėl kūno, tai gal esi linkęs sureikšminti žmonių figūrą ?
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė ElfasVonPa »

Na kaip cia pasakius, tarkim storos merginos netraukia, bet kalbant apie bendravima ar siaip kokius sventimus ar bendras keliones tai visiskai nematau jokio skirtumo.

Bandziau siandien antra karta, jau regis po truputi pavyksta, bet bam ir uzmigau :D

Butu malonu isgirst tuos, kurie jau gerai ismoke sita dalyka, gal kokiu patarimu duos, gal dar ka. Sunku but naujoku :D

Geros Karmos.
Rašyti atsakymą