Nuotrauka Nuotrauka

Svoris

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

eric rašė:O kasnors is jusu esat megine mirkyt i acetona ar panasiai,kad daugiau "rautu stoga" ?
nu rukyk mirkyta zole ir desertui kliju pauostik tai bus zjbs tau.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

eric rašė:O kasnors is jusu esat megine mirkyt i acetona ar panasiai,kad daugiau "rautu stoga" ?
Galėtų tave pamirkyt bane...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

bong vyrsiskis turi kiausus ne seklas ko cia nesuprast. jai seklos zolei tai apdulkinta kaskiek bobike.
vaikai nenarkokit vartotiku.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

eric rašė:O kasnors is jusu esat megine mirkyt i acetona ar panasiai,kad daugiau "rautu stoga" ?
Kai tu kaušas ką ;) alkoholy skilsta thc
NARKOTIKAMS NE !
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

tada jau supratau kokiu stambiu mastu supjoviau!!!!!!! :| 8| 8E
nes praeita rudeny radau laukuose kanapele, didoka gan kokio pusantro metro, ir kai jau prade salt as ja nupjovau, isidziovinau, ir tn buvo vien seklytes, o buvau girdejas tik kad bobos suka o diedai ne, ir kadangi kaip as jos paruskiau daug daug daug, ir man tik bloga pasidare ir galva skaudet pradejo, tai nuo to laiko ir nusprendziau kad vyrai yra su seklom, nu zdz dekui kad pataisei
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

eric, purškia šiaurės elnio muskusu. Medžiotojų parduotuvėse parduoda. Pabandyk. Dar geriau šeško sekretas būna. Tik beveik neįmanoma gaut. Arba, jau jeigu nėr ką daryt, savaitę laikomą katinų (jokiu būdu ne kačių) primyžtame smėlyje.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Kas liecia del svorio, tai vat tevas buvo olandijoje gyveno viesbutyje ir su vieno viesbucio dirike kalbejosi,tai va sako pencininkai augina kanapes kad prie pencijos prisidurtu,o kaip padidina svori kur cia iveza tai 2 budai,kaip ir buvo mineta smulkintas stiklas,ir dar purskia sake kaip ant geliu kur purskia is flakonelio kad blizgetu graziai taip didina labai svori. Supurskai kaskokia hujnia tai vat ir rukom ta kaip sakant olandiska gera gerai kabina :D Na aisq ne visa tokia cia iveza. Tevas sako nepirk is gatves :D
Northern Light in my box :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Taip, pirk iš tėvo! Bus bent šis tas prie koncervų apgraužtų pensijų.

:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

:D tevas jau kokius 4 metus neberuko paprastu cigareciu, tai sakau kai uzsuki i olandija i kafesopa nulekit su draugeliu ne ne sako atsisakiau cigareciu to trikrai nerukysiu :D :D Gaila , kad kartu nepavyksta nulekti trugdo darbas :D
Northern Light in my box :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Maladec tevas tavo :D As del savo seniu irgi gana nustebes esu. Seniau tevas kreivai ziuredavo i mano pomegi, yra gana senu paziuru ir visad buvo man grieztas, na kontrole stipri budavo, o neperseniausiai atsitiktinai isgirdau, kad politikuoja ten su kazkuo, ir girdziu, kad stumia uz marytes legalizavima, ir tai, kad ji yra nelegali, isvadino absurdu. Nors pats niekada nebandes net paprastos cigaretes dumo. Dar labiau stalcius atsidare, kai irgi atsitiktinai nugirdau, kaip mama, savo kolegems mokytojoms, pasake, kad kazkada ant bairio bande su sunum dumeli marichuanos. O kai tos bobos issiziojo ir prasidejo nu mol kaip cia taip etc... Pasake, kad sunus paruko, ji manim pasitiki, nes jis yra suauges, rimtas zmogus ir apskritai, kad tik trumpam linksma buvo pasidare :D Musu armija dideja :D :D :D
Pilypas is kanapiu
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Svoris

Standartinė Sodininkas »

Kalbėjot kažkokias pievas Bongmaster apie sėklas staffe..
Sėklų dažniausiai būna todėl, kad stuffas būna atgabentas iš kažkur į mūsų Lietuvėlę ir stumdoma barygu.
O auginama ji kaip pramoninė. Užsėjamas laukas kalnalapių, išaugo Vyras, ar Moteriškė - pofik.
Viską kartu nukulia ir turi bendrą produktą. Dėl tokių priežasčių ir būna pilnas stafas sėklų.
Dėl to geriausia yra auginti savo. Žinai ką rūkai ir malonu, nes Tavo užauginta! :x:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Bongmaster »

Mellow rašė:Kalbėjot kažkokias pievas Bongmaster apie sėklas staffe..
Sėklų dažniausiai būna todėl, kad stuffas būna atgabentas iš kažkur į mūsų Lietuvėlę ir stumdoma barygu.
O auginama ji kaip pramoninė. Užsėjamas laukas kalnalapių, išaugo Vyras, ar Moteriškė - pofik.
Viską kartu nukulia ir turi bendrą produktą. Dėl tokių priežasčių ir būna pilnas stafas sėklų.
Dėl to geriausia yra auginti savo. Žinai ką rūkai ir malonu, nes Tavo užauginta! :x:
jo kad ten pievas kalbejau tai zinau, uztai ir gavau ispejima.
jau ir parasiau kodel taip rasiau, kodel tokia nuomone buvau susidares is praktikos, o ne is teorijos. nu bet apsigavau, dbr jau suprantu kur kas yra, bent jau labiau neigu kad tada kai papostinau ta didziausia pasauly nesamone.visi klysta. as neisimtis. tik gal ne tokiu stambiu mastu.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
villain
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-01-25, 21:43
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė villain »

hai :D o kokios kainos vilniuje? sakykim anyksciuose, ukmergeje uz 30 lt, o vilniuje ir uz 50 lt. esu paskaites :/ aisku vilniuje pirktos :x: kokybe zymiai geresne, kokybe sakyciau atitinka kaina. su svoriu viskas normaliai, uzskaitau. :V: bet ar kaina reali? ar vilniuje dar yra tokiu kainu? o gal apipiso? '|
They been waitin' for Pinocchio to poke his nose
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

villain rašė:hai :D o kokios kainos vilniuje? sakykim anyksciuose, ukmergeje uz 30 lt, o vilniuje ir uz 50 lt. esu paskaites :/ aisku vilniuje pirktos :x: kokybe zymiai geresne, kokybe sakyciau atitinka kaina. su svoriu viskas normaliai, uzskaitau. :V: bet ar kaina reali? ar vilniuje dar yra tokiu kainu? o gal apipiso? '|
Na pas mane tai 40lt gramas.Ir nėra daugiau ar mažiau,visur tas pats.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Vygis »

Pas mus 30lt.
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Gringo »

Seniai jau nemaciau Vilniuje uz 40lt. Dabar pastoviai 30lt
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Svoris

Standartinė hipiukas »

villain rašė:hai :D o kokios kainos vilniuje? sakykim anyksciuose, ukmergeje uz 30 lt, o vilniuje ir uz 50 lt. esu paskaites :/ aisku vilniuje pirktos :x: kokybe zymiai geresne, kokybe sakyciau atitinka kaina. su svoriu viskas normaliai, uzskaitau. :V: bet ar kaina reali? ar vilniuje dar yra tokiu kainu? o gal apipiso? '|
Anykščiai, Utena, Ignalina, Ukmergė ir visi kiti tokie nedideli miestai - 40 lt /gr
Vilnius, Kaunas - 30 Lt /gr, bet vilniui dar galima gauti ir už 20 Lt/gr

Imkit vaikai pagaliuką ir užmuškit barygiuką :idea:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Wanikas »

Nu Klaipedoj tai pas mane stovi tokios kainos: 25-40 (dazniausiai 35), beto girdejau kad Vilniuje po 30 pardavineja gera ;D
Epic Win
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė BongMachine »

Vilniuj po 20 yra? nu nzn nzn, biški neįtiketinai skamba, visur 30 man atrodo. O kiekis priklauso nuo barygos, yra sažiningų yra ir ne, stafo pasirinkimas irgi yra, pas vienus lapuota šaluha, pas kitus turbo kristalizuotos galvutes dar pas trečią high grade shit galima rast :D
O kaip hašo kainos ir t.t.?
wwwwww
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Jamaicaman »

Ir hašo ir dumo po 30lt, bent jau pas mus .
Paskutinį kartą redagavo Jamaicaman 2009-08-31, 18:22. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm back.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rukymas ir svoris?
    Donatello » » forume Legalus forumas
    45 Atsakymai
    29736 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu