Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Vilmis rašė:čia rimtj, ar čia tik šiaip pizdavojates?

Tu googles paklausk,
Tau google atsakys,
Tik ji, mano drauge, atsakys...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

dekui vyrai uz rimta palaikyma...akiu negalejau sudeti kaip pamaciau si sutverima.... :D isivaizduokite tai....as pastebejau pirmas o jus visi veliau ir vis dar negaliu suprasti kas ten anapus slypi...... :D idomu thc kiekis jame ....jauciu busimas pretendentas i "ganja gineso" knyga bus irasyta sita nykstanti rusis...uzsimti reikia klonavimu,dauginimu,ir t.t.na pas ka salygos ir visa laboratorija, su visom transportavimo salygom yra?
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Vilmis rašė:čia rimtj, ar čia tik šiaip pizdavojates?
Tau atrodo mes juokautume tokiais dalykais??
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Vilmis
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-07-03, 03:30
Reputacija: 0

Standartinė Vilmis »

nu nznau :D
Vilmis
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-07-03, 03:30
Reputacija: 0

Standartinė Vilmis »

ka man tas augalas kjp kokia paprasta žole atrodo :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Čia ne kanapė.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Vilmis rašė:ka man tas augalas kjp kokia paprasta žole atrodo :D
Išsipizdavojo iš tavęs.Kažkokia neaiški paprasta žolė ar bbž kas. :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

jus vilmio geri draugai tapsite. nes isdavete mus kad mes pyzdavojames..... =(
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:jus vilmio geri draugai tapsite. nes isdavete mus kad mes pyzdavojames..... =(
Nepyk :/ Man tiesiog pagailo jo. :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

is dalies simtai foto netgi siame saite yra kaip atrodo kanape... :D :D :D bet ir man jo pacio gaila.... :(
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Manvydas rašė:
runkelis rašė:jus vilmio geri draugai tapsite. nes isdavete mus kad mes pyzdavojames..... =(
Nepyk :/ Man tiesiog pagailo jo. :D
Man tai durniukų nė kiek negaila.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
MrBong
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2009-07-29, 23:07
Reputacija: 0

Standartinė MrBong »

sveiki. kilo klausimelis man, niekur forume neradau atsakymo. mano gelytem 19 dienu, siandien uzuodziau, kad dvi is penkiu gelyciu kvepia skaniu kvapeliu(ssuprantat apie ka as). ar tai butinai reiskia, kad jos moteriskos? ar ir vyriskos kvepia taip pat? seklas pirkau maisytas, ne moteriskas. Dekui!
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Standartinė tasPATS »

MrBong rašė:sveiki. kilo klausimelis man, niekur forume neradau atsakymo. mano gelytem 19 dienu, siandien uzuodziau, kad dvi is penkiu gelyciu kvepia skaniu kvapeliu(ssuprantat apie ka as). ar tai butinai reiskia, kad jos moteriskos? ar ir vyriskos kvepia taip pat? seklas pirkau maisytas, ne moteriskas. Dekui!
ir vyras, ir moteris kvepia :)
CH9 Female Mixed
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

MrBong rašė:sveiki. kilo klausimelis man, niekur forume neradau atsakymo. mano gelytem 19 dienu, siandien uzuodziau, kad dvi is penkiu gelyciu kvepia skaniu kvapeliu(ssuprantat apie ka as). ar tai butinai reiskia, kad jos moteriskos? ar ir vyriskos kvepia taip pat? seklas pirkau maisytas, ne moteriskas. Dekui!
Duodu pliusa už klausimą ;) :x:

http://www.rollitup.org/general-marijua ... smell.html
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
MrBong
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2009-07-29, 23:07
Reputacija: 0

Standartinė MrBong »

dekui :) --==::~~
Kanapiu neauginu - tik myliu ir priziuriu.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Standartinė KGBkid »

Čia gal ir užduosiu labai kvailą klausimą, bet va man kliūna toks dalykas.
Mano Lowrider'iams #2 - jau 40d. Pastarieji pradėjo žydėti, lyg ir viskas normaliai, bet pastebėjau, kad apatiniai lapai tiesiog gelsta. Jie nei išdžiuvę, nei trapūs ar dar kokie, papraščiausiai gelsta.

Laistau reguleriai, kas 3d. Bandžiau ir patręšt... Nieko, visiškai tas pats.

Kaip manote, galbūt tie lapai gelsta natūraliai ir nieko padaryti čia negaliu? Ta prasme, žinant, kad Low gyvena ~ 2mėn., tas lapų geltonėjimas normalus dalykas, einant augaliukui prie galo :x: ?


Tikriausiai pats sau ir atsakiau į klausimą. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

KGBkid rašė:Čia gal ir užduosiu labai kvailą klausimą, bet va man kliūna toks dalykas.
Mano Lowrider'iams #2 - jau 40d. Pastarieji pradėjo žydėti, lyg ir viskas normaliai, bet pastebėjau, kad apatiniai lapai tiesiog gelsta. Jie nei išdžiuvę, nei trapūs ar dar kokie, papraščiausiai gelsta.

Laistau reguleriai, kas 3d. Bandžiau ir patręšt... Nieko, visiškai tas pats.

Kaip manote, galbūt tie lapai gelsta natūraliai ir nieko padaryti čia negaliu? Ta prasme, žinant, kad Low gyvena ~ 2mėn., tas lapų geltonėjimas normalus dalykas, einant augaliukui prie galo :x: ?


Tikriausiai pats sau ir atsakiau į klausimą. :D
manau kad taip. mano augalai pradeda gyvennpaskutines 2 savaites, gal net ir maziau, tai lapai didesne dauguma geltoni :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

sveiki, turiu kalusima, skaiciau siam forume, yra yra tikrai parasyta bet nepamenu kur, ir tiesiog degu laike.
parasyk i cia kai jau lieka mazdaug savaite iki derliaus nuemimo, ties kuria vieta, na tiksliau kokiam auksty reikia ismeigti dantu krapstuka, ar degtuka iki puses? dekui lb. prasau tik nerasykit pasiskaityk. neturiu laiko. o savaitgaly nebebus jau manes. zodziu parasykit kas zinot.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Reikia smeigt i pgr stieba mazdaug 30cm aukstyje medini krapstuka..iki puses (ne kiaurai).geriau istrizai, taip geriau laikysis. Viska reiktu daryt max 2sav iki derliaus nuemimo..galima ir 1sav.. Daugiau 2 sav gali augalas ir neistvert.
jau radau atsakyma. zodziu. istrinkit. abu postus.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Bongmaster rašė:sveiki, turiu kalusima, skaiciau siam forume, yra yra tikrai parasyta bet nepamenu kur, ir tiesiog degu laike.
parasyk i čia kai jau lieka mazdaug savaite iki derliaus nuemimo, ties kuria vieta, na tiksliau kokiam auksty reikia ismeigti dantu krapstuka, ar degtuka iki puses? dekui labai. prasau tik nerasykit pasiskaityk. neturiu laiko. o savaitgaly nebebus jau manes. zodziu parasykit kas zinot.
Nx tau tie dantų krapštukai?? MITAS.

Jei nori stresuot augalą, ir gaut daugiau THC, reikia dvi dienas prieš derliaus nuėmimą, augalus palaikyti visiškoje tamsoje.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas