Nuotrauka Nuotrauka

Ar esate priklausomas nuo ..?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė KingBong »

dumtraukis rašė:turiu tokia psichologine priklausomybe "nagu grauzimas " :x:
Pastebėjau daug žmonių, kurie pučia (tuo tarpu ir aš) kramto nagus... 8|
It's just a sweet sweet herb... :x:
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė martynass »

KingBong rašė:
dumtraukis rašė:turiu tokia psichologine priklausomybe "nagu grauzimas " :x:
Pastebėjau daug žmonių, kurie pučia (tuo tarpu ir aš) kramto nagus... 8|
Jeigu bandai isvesti tokia teorija, kad nagu grauzimas issivysto nuo putimo, tai tikrai kvailesnio dalyko dar nesu girdejes.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė KingBong »

martynass rašė:
KingBong rašė:
dumtraukis rašė:turiu tokia psichologine priklausomybe "nagu grauzimas " :x:
Pastebėjau daug žmonių, kurie pučia (tuo tarpu ir aš) kramto nagus... 8|
Jeigu bandai isvesti tokia teorija, kad nagu grauzimas issivysto nuo putimo, tai tikrai kvailesnio dalyko dar nesu girdejes.
Tau su galva negerai :D Vienintelė teorija kuri galėtų mano manymu tikti, bet ir tai nesakau, kad tai tiesa (tik pamąstymui) - žmonės kurie daug nervinasi dažnai kramto nagus ar laužo kaulus (tai jau tikra tiesa), o MJ raminantis dalykas, tai gal daugiau nervingų žmonių pasirenka šį augalą, kad atsipalaiduotų, todėl taip atrodo, kad pučiantys žmonės kramto tuos nagus ar dar whatever ka daro. O tau, Martynai, galiu pasakyti - Esi per daug įsitikinęs, kad esi teisesnis už kitus. :|? Taika, žinoma... :D
It's just a sweet sweet herb... :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

Na aš irgi turiu tokią priklausomybę kaip nagų kramtymas.:( Ir vat dažnai pagalvoju viskas reik nustot kramtyt.Apstoju,lik ir viskas,bet po savaitės net nepastebiu,kaip pirštas atsiranda burnoje... :(
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

Manvydas rašė:Na aš irgi turiu tokią priklausomybę kaip nagų kramtymas.:( Ir vat dažnai pagalvoju viskas reik nustot kramtyt.Apstoju,lik ir viskas,bet po savaitės net nepastebiu,kaip pirštas atsiranda burnoje... :(
vat butent ta pati problema ir pas mane budavo, ne ilgiau savaites isbudavo nagai..nu db ziuresim kaip bus, i paskaitas reiks pradet vazinet, o ten greit alkanas pasijuntu :D paziuresiu kaip pavyks susidoroti, o siaip stengiuosi save tokiais dalykais "prigauti", jau jei pirstas burnoj atsiranda, ir tikrai grauziu seniau daaaug seniau nei pust pradejau :V:
nes pyxas artina ;)
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Noplaya »

O viena priklausomybe neduoda peno atsirasti kitai priklausomybei :?:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

Noplaya rašė:O viena priklausomybe neduoda peno atsirasti kitai priklausomybei :?:
Ką tu turi omenį?
Nagų kramtymas ne priklausomybė,tai psichologinė liga,kurią sukelia daug faktorių (nervai ir t.t.).
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Noplaya »

Priezastis gali buti ir nervai arba baime. Bet rezultatas arba pasekme yra nagu kramtymas, kuris ilgainiui virsta iprociu. Sutinki?
Taigi iprotis ir yra siokia tokia priklausomybe. Rukymas taip pat sukelia priklausomybe, todel as ir siulau pamastyt ar zmogus, kuris leido kokiai nors priklausomybej ji paveikti pasidaro silpnesnis ir ne toks atsparus kitoms? 8()
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

tai cia jau nuo pacio zmogaus priklauso, kiekviena priklausomybe pasireiskia skirtingai juk
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė putejas »

Noplaya rašė:Priezastis gali buti ir nervai arba baime. Bet rezultatas arba pasekme yra nagu kramtymas, kuris ilgainiui virsta iprociu. Sutinki?
Taigi iprotis ir yra siokia tokia priklausomybe. Rukymas taip pat sukelia priklausomybe, todel as ir siulau pamastyt ar zmogus, kuris leido kokiai nors priklausomybej ji paveikti pasidaro silpnesnis ir ne toks atsparus kitoms? 8()
mano manymu nagų kramtymas yra įprotis, o ne priklausomybė. gali būti priklausomas nuo alkoholio, stiprių narkotikų, darbo, aplinkos, tačiau negali būti priklausomas nuo nagų kramtymo. nagus kramtyti žmogus yra tiesiog įpratęs. tai nėra nei fizinė nei psichologinė priklausomybė. beje taip ir neradau kur tas ryšys tarp įpročio ir priklausomybės ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

vat butent kazkur ir busiu skaites kad nagu grauzimas-butent psichologine priklausomybe, nors sutinku ir su tuo kad galima tai vadinti zalingu iprociu, kadangi pats nerukau bet galvoju, kad atsikratyt sio iprocio/priklausomybes, tai taip pat sudetinga kaip mest rukyt :)
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė putejas »

panašumų yra tik tarp įpročio ir psichologinės priklausomybės, bet dažniausiai priklausomybė tuo ir skiriasi nuo įpročio, jog prie priklausomybės prisiklijuoja įvairūs pašaliniai faktoriai.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Priklausomybė
http://www.sekmesintelektas.lt/kas-yra-iprotis/

vistik manyčiau, kad nagų kramtymas priskirtinas įpročiui, o ne fizinei ar psichologinei priklausomybei. kad čia blyn tema be galo :D aš pats kai mažas buvau nagus būdavau linkęs kramtyti, bet atpratau :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:panašumų yra tik tarp įpročio ir psichologinės priklausomybės, bet dažniausiai priklausomybė tuo ir skiriasi nuo įpročio, jog prie priklausomybės prisiklijuoja įvairūs pašaliniai faktoriai.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Priklausomybė
http://www.sekmesintelektas.lt/kas-yra-iprotis/

vistik manyčiau, kad nagų kramtymas priskirtinas įpročiui, o ne fizinei ar psichologinei priklausomybei. kad čia blyn tema be galo :D aš pats kai mažas buvau nagus būdavau linkęs kramtyti, bet atpratau :)
Nagų kramtymas - įprotis daryti judesį "Ranka - burna" :D :D :D :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Maironis
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-08-18, 11:29
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Maironis »

rukiau rukau ir jauciu rukysiu :D aisku weed , tikrai ne karta galvojau kad esu priklausomas ir t.t ir mest sau prisizadi kai esi visiskoj euforijoj nuo stuffo , o kai ryte atsikeli blaivus net uzmirsti duotus sau tuos pazadus kad galetum parukyti . bet fizines priklausomybes tikrai neturi tik psichologine , kai tave atpailaiduoja ramina , ir su draugais geriau laika praleidi . Esu bandes daug ko per visa laika bet dabar esu atsisakes visko - alkoholio , tabako chemijos ir t.t bet dumo niekada neatsisakysiu ypac kai pats gali visa tai uzsiauginti , tai jug duota is gamtos is dievo :D :V: taigi nebijokit tik gal del finansu labiau pasisaugokit ;)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Jamaicaman »

Delete...
Paskutinį kartą redagavo Jamaicaman 2009-09-02, 12:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm back.
bekampis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-05-09, 19:08
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė bekampis »

Nagu kramtytojam patarciau lakuot nagus bespalviu laku. Draugas taip daro ir sako padeda. Kodel? Sako labai neskanus jis.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė hipiukas »

bekampis rašė:Nagu kramtytojam patarciau lakuot nagus bespalviu laku. Draugas taip daro ir sako padeda. Kodel? Sako labai neskanus jis.
Yra specialus lakas nagų kramtytojams - jis tai tikrai neskanus. O tas tavo draugas manau tokiu ir lakuojasi, nes paprastas lakas, spalvotas ar bespalvis - nėra bjauraus skonio... :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Spotless »

Bet po to paziuri, kad jau nagu lakavimas iprociu tampa ir draugas jo gejum virsta :D
PLIKIS
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-08-02, 15:00
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė PLIKIS »

gal nesu jau labai priklausomas rukalius bet parukyt neatsisakau man geriau jau kasiakas linksma kompanija nei alus ar snapsas pastebejau kad pastaruoju metu isvis beveik nebegeriu parukyt man uztenka :V:
vafliu gimes tortu netapsi
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

aha, ash ir negeriu kazkaip, geras dalykas ta MJ, baigiu susidraugaut su ja, tik vat idomu kaip pavyks man atsilaikyt priesh draugus alkoholio poziuriu, nes nu suprantat, db kai vienas tai dzin tas alus ir pan, o va greit vel su visais susitiksiu ir galvoju kaip cia bus '|
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą