Nuotrauka Nuotrauka

Ar esate priklausomas nuo ..?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

Na aš išgeriu.Va šiandien bonkę alaus,sidro skarbonkę baigiu. :D Bet šiaip retai būna,kad išgeriu 1l alkoholio,retai. :) Aišku su saiku darau viską.Iš vis prisigert,taip netraukia,kad net pagalvojus pykina.Pahmielas brr,oi ne absitencija- brrr. :(
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

pykina.Pahmielas brr


jau pamirsau, ka tai reiskia :D
nes pyxas artina ;)
PLIKIS
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-08-02, 15:00
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė PLIKIS »

na ir dar del vieno dalyko maryyte man patinka nes parukes po kiek laiko gali sies prie barankos o alaus isgeres pora buteliuku jau nelabai nes ziaurei daug kainuoja na aisku negalima ir apsirukius vairuot bet kas juk dabar ten zinos ka as dariau jau ne karta yra sustabde apsiputusi duoda papust ir laimingo kelio taip kad man maryte taug geriau :x: :]
vafliu gimes tortu netapsi
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

ash tai nemanau kad kada vairuosiu uz --==::~~ bet kiek pasakojo kiti, tai varai taip atsargiai atrodo kad kelias toks siauras ir per viduri linijos vaziuoji, o apie posukius nekalbu :D
nes pyxas artina ;)
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Wanikas »

As prirukes niekada nevairuosiu.. Vistiek neblaivas protas ;D Dar ziurek, uzgliucins kokios linijos ant kelio ar kas nors pns.. ir BUM.. ;D
Epic Win
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė naktibaldas »

As apsirukes nesugebu vairuot. Uzsiparinu juodai. I galva lenda mintys, 'kas butu, jei nebutu'... Baranka ir MJ, man sukelia laaaaabai nemalonia busena. Ir seip juk kerta per reakcija ir galimybe nestandartinese situacijose greitai priimti teisinga sprendima. Pagal dvirka tai jau supratau ;) Su dvirka tai vazineju apsirukes, buna net parukius anttras kvpepavimas atsidaro :D ( nu mes kai vaziuojam, nesvarbu ar miest, ar miske, tai visur nesames, kaip be galvu, vakar vel eilini karta jobinausi :} ).
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Apvalus »

Jo dvirkai - gėris :) Nesenai įsigyjau pats aparatą ir tikrai džiaugiuos nors dar naujas dviračių pasaulyje esu. Vilniui tas daiktas smagus ir naudingas, nes gerų vietų yra. Gaila tik, kad žiema pareina tai neilgai pasidžiaugt teks juo.
O barankos parūkius aš į rankas neimu. Per baisu ir šiaip rizikuoji ne tik savo, bet ir kitų givybėm.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
bekampis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-05-09, 19:08
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė bekampis »

Girtas nevairuoju. Apsirukes vairuoju. Isskyrus atvejus kai priteskia labai smarkiai. Manau jokio pavojaus as nesukeliu. Nes 'high driving' praktikos jau ne metai ir ne du.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

http://www.youtube.com/watch?v=t3zou4F00Ic
Cha,turi tokį patį žiebtuvėlį,kaip pradžioj. :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė dumtraukis »

Manvydas rašė:http://www.youtube.com/watch?v=t3zou4F00Ic
Cha,turi tokį patį žiebtuvėlį,kaip pradžioj. :D
vakar pats toki apciupinejau :D
nes pyxas artina ;)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė hipiukas »

naktibaldas rašė:As apsirukes nesugebu vairuot. Uzsiparinu juodai. I galva lenda mintys, 'kas butu, jei nebutu'... Baranka ir MJ, man sukelia laaaaabai nemalonia busena. Ir šiaip juk kerta per reakcija ir galimybe nestandartinese situacijose greitai priimti teisinga sprendima. Pagal dvirka tai jau supratau ;) Su dvirka tai vazineju apsirukes, buna net parukius anttras kvpepavimas atsidaro :D ( nu mes kai vaziuojam, nesvarbu ar miest, ar miske, tai visur nesames, kaip be galvu, vakar vel eilini karta jobinausi :} ).
Aš su dviračiu kaip apsišikęs važiuoju, ką jau kalbėt apie mašiną... Čia prieš porą savaičiu užrūkiau su draugauis ir apie 1 val. nakties reikėjo namo važiuot (apie 4 km.). Nuo bortų skaudžiai nusileidinėjau... Nieko naktį nesimatė.. O dar ta baimė, kad kažkokios būtybės tau už nugaros - lėtinti nenori.. Žodžiu liko koks 1 km iki namų, ir už nugaros tolumoje pasimatė automobilio šviesos. Žodžiu peršikau, kad gali būti mentai, ir pradėjau nesveikai belenkaip važiuot. Nu ir ką - privažiuoja jau arčiau mašina, žiūriu - iš tikro mentai :D Krč, širdis kulnuose, mano dvirka nei atšvaitų neturi, nei pats jokių atšvaitų neužsidėjęs, nei liemenes, nei šalmo, o aš vos ne per vidurį gatvės važiavau (nes tamsu kaip šiknoi ir nemačiau kelkraščiu, tai pasirinkau kelio vidurį, kad neatsitrenkčiau kur nors) nu žodžiu, pagalvojau, kad sustabdys mane (kažkurią šviesią dieną sustabdė ir piso protą, kad be atšvaitų važinėju). Žodžiu užšokau aš ant peščiuju takelio ir važiuoju toliau. Žiūriu mentai ties manimi sulėtino.. Žiūriu, kad jau iš vis jie mano greičiu pradėjo riedėti. Aš atsisuku į juos, o tie kaip tik tuo momentu pasuko į posūkį - į kitą pusę nei aš buvau. Nu žodžiu, o aš dar gerai prirūkęs, ant bangos buvau. Vos nenumiriau iš baimės... :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Herbas »

Aš nesenai prakeikiau alkoholį. Paskutinį kartą buvau gėręs alaus prieš 2 mėn, išgėręs 2 alaus, lipau ant dviračio važiuot namo, pavažiavęs 10 metrų mojuodamas draugams atsitrenkiau į bordiurą, bevažiojant vos kelis kartus stulpų nekliudžiau, o baisiausia buvo tada kai važiavau į kalną. Minu minu į trečdalį kalno užkilau, atsisuku atgal žių autobusas 50 m nuo manęs, galvoju pasitrauksiu į šaligatvį, bet besitraukdamas paslydau ant žemės kauburio (kuris skyrė šaligatvį ir gatve) gerai, kad spėjau pasitraukti, nes db turbūt ligoninėje teliką žiūrėčiau :D Žodžiu įdomiausia yra tai, jog, kad ir kaip bebūčiau apsirūkęs ir sėsčiau už dviračio vairo, visados vairuoju tvarkingai ir gražiai :V: Nuo to įvykio padariau išvadas, kad daugiausia galiu gert 1 alaus, nesvarbu vairuoju, ar ne :)
It's form the Earth
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė ice »

irgi prakeikiau alkoholy- jo prapisau mtb kaip roviau i bordiura-kaput kelenuj, o mano psichika kaput ir kas vakara svajoju apie jointuka ar arbateles :D,as nesuprantu kad gyventi galima nice be zoles,nuolat vapsiu apie laime zole :x: swiss ipratau taip prie :x: kad sakes nuolat su savim tampydavau pakely :x: legalios dazniausiai-rukiau intensyviai apie 6men ir gryzes i lt kai pasibaige po 2men ganja pasijutau l. nelaimingas zodziu fiziskai nesu priklausomas bet atsikratyti potraukio nzn-net negalvoju
ganja uber alles
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

ice rašė:irgi prakeikiau alkoholy- jo prapisau mtb kaip roviau i bordiura-kaput kelenuj, o mano psichika kaput ir kas vakara svajoju apie jointuka ar arbateles :D,as nesuprantu kad gyventi galima nice be zoles,nuolat vapsiu apie laime zole :x: swiss ipratau taip prie :x: kad sakes nuolat su savim tampydavau pakely :x: legalios dazniausiai-rukiau intensyviai apie 6men ir gryzes i lt kai pasibaige po 2men ganja pasijutau l. nelaimingas zodziu fiziskai nesu priklausomas bet atsikratyti potraukio nzn-net negalvoju
Tau gal jau su smegenim nebekas?
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė BongMachine »

Atsigauk, ka cia iskart " ooo tai tau gal su smegenim ne kas jau" " oo puti kasdien esi skystasmegenis" toks ispudis susidares, kad ne putiku forumas, o mamyciu kazkokiu, blemba ruko, ruko zmones ir daug tos zoles ir netampa daunais ir viskas jiem normaliai buna. Dar aisku jei kokioj septintoj klasei pradesi ir kasdien tai tada nudaunesi tikriausiai, bet ... uzteks...
wwwwww
Anonymous

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Anonymous »

Tai jis pats parašė "mano psichika kaput" :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

BongMachine rašė:Atsigauk, ka čia iskart " ooo tai tau gal su smegenim ne kas jau" " oo puti kasdien esi skystasmegenis" toks ispudis susidares, kad ne putiku forumas, o mamyciu kazkokiu, blemba ruko, ruko zmones ir daug tos zoles ir netampa daunais ir viskas jiem normaliai buna. Dar aisku jei kokioj septintoj klasei pradesi ir kasdien tai tada nudaunesi tikriausiai, bet ... uzteks...
Pirma žiūrėk kaip jis rašo,antra tu jo postą paskaityk.Jei žmogus sako,kad jo psichikai kaput,ir visitiek jam px,tai kiek reikia turėt proto?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė martynass »

Rimtai prie ko cia su smegenym blogai? Kas tau yra? Gal zmogus serga depresija, o mj geriausias vaistas del to. As pvz irgi megstu apmalsinti rudenine depresija tokiu budu ir viskas cia normaliai.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:Rimtai prie ko čia su smegenym blogai? Kas tau yra? Gal zmogus serga depresija, o mj geriausias vaistas del to. As pvz irgi megstu apmalsinti rudenine depresija tokiu budu ir viskas čia normaliai.
Nu arba čia aš vienas jo žinutę suprantu,kitaip nei kiti,arba kažkas kitka.Kiek skaitau,tai matau,kad jis jaučiasi priklausomas ir net nesusimąsto ir jam giliai px...T.y. saiko neturėjimas - potheadizmas ir pan.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė putejas »

ice rašė:irgi prakeikiau alkoholy- jo prapisau mtb kaip roviau i bordiura-kaput kelenuj, o mano psichika kaput ir kas vakara svajoju apie jointuka ar arbateles :D,as nesuprantu kad gyventi galima nice be zoles,nuolat vapsiu apie laime zole :x: swiss ipratau taip prie :x: kad sakes nuolat su savim tampydavau pakely :x: legalios dazniausiai-rukiau intensyviai apie 6men ir gryzes i lt kai pasibaige po 2men ganja pasijutau l. nelaimingas zodziu fiziskai nesu priklausomas bet atsikratyti potraukio nzn-net negalvoju
rūkai per daug kai pats prisipažįsti, kad tavo psichikai kaput ir nėra čia ką kitaip suprasti
Rašyti atsakymą