Nuotrauka Nuotrauka

Savigyna

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Dėl "Salve"

Standartinė Hippie »

Spotless rašė:
naktibaldas rašė: Mano mieste si tema labai aktuali. Geriausias man pasiteisines variantas yra gumeska. Nusipirkau pries 8men. Du kartus teko naudot, tiesiog kojas persauni ir toliau zygiuoji ramus... Ne karta buvo taip, kad tiesiog parodzius dura "narsuoliai" deda i kojas iskart.
.....
Kokia kaina ir kaip su to daikto legalumu ?
Isiterpsiu ir as, kazkada teko dometis gumeskom, bet taip ir nebenusipirkau. Zinau, kad Gariunuose anksciau galedavai uz 200 pasiimt gera revolveri, kur oksali, ar dar kur, kainuoja po 400-500. Legalumas. Guminiai tik namu apsaugai, nebent ten nevirsyja kazkokios saunamosios jegos, bet ten jau reikia gilintis labiau, o ir nelabai manau apsimoka. Jei ka naktibaldas pataisys mane. :)
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Hippie »

Cia visi diskutuoja apie savigyna, tai sakau prie to pacio numesiu video, kai kazkada dirbo Rusu klubo apsauginiai (gaila, kad informacijos daugiau neturiu :/ )
http://www.youtube.com/watch?v=fCW8X7IGt24
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Hippie rašė:čia visi diskutuoja apie savigyna, tai sakau prie to pacio numesiu video, kai kazkada dirbo Rusu klubo apsauginiai (gaila, kad informacijos daugiau neturiu :/ )
http://www.youtube.com/watch?v=fCW8X7IGt24
Eiliniai marozai...Smogia iš galo,arba puola dviese ant vieno...Ir dar gulintį prispardo..
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Noplaya »

cia ne rusu apsauginiai, cia marozai, kuriu yra daug tarp apsauginiu, Lietuva ne isimtis.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Dėl "Salve"

Standartinė jahmate »

O dujinio neapsimoka labiau pirkt?
I'm a junglistic man.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Dėl "Salve"

Standartinė Apvalus »

O kam paprastam jaunam žmogui šaunamasis ginklas ? Dujų balionėlio neužtenka ?
Domėjaus ir aš dujiniais, bet kai pagalvoji, didelis, nepatogus, lengvai nepaslėpsi, tie prastesnės kokybės tai ir tos kainos neverti. Žodžiu, rasčiau ir kur kitur tuos 5 ar 600 padėt. O balionėlis 20lt, kokių tik nori, ir čiurkšlę, ir rūkas ir panašiai. Be to, pas ką kelnės didelės, net nesimatys kišenėj, o pas ką siauros, merginos galvos, kad "šlangą" ilgą turi :D
EDIT: tema kur ir priklauso. Pasiklydo keli pranešimai pakely :|?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Noplaya »

Del slangos tai --==::~~ :D :D :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Dėl "Salve"

Standartinė naktibaldas »

Spotless rašė:
naktibaldas rašė: Mano mieste si tema labai aktuali. Geriausias man pasiteisines variantas yra gumeska. Nusipirkau pries 8men. Du kartus teko naudot, tiesiog kojas persauni ir toliau zygiuoji ramus... Ne karta buvo taip, kad tiesiog parodzius dura "narsuoliai" deda i kojas iskart.
.....
Kokia kaina ir kaip su to daikto legalumu ?
Gali laikyt arba namuose, ar gal liktum teisus, jei is masinos ismest bandytu. Kaina nuo 100-200Lt. Didelis ir nepatogus maroziskas atributas. As saviski pardaviau uz 100Lt, bereikalingas tai daiktas. Siandien linksmas ta proga :] :] :x: --==::~~ :bong: :D :]
Pilypas is kanapiu
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė JaunasSodininkas »

Sveiki, kariai. :)
Perskaiciau visus 118 postus. Maciau daug idomiu nuomoniu, pasiulymu ir nusikalbejimu. %)
Visu pirma, kas man istrigo tai daugelio pasisakymas, kad nevaikscioti prietemoje, ten kur buna nusikalteliai. Tai ka jei pas mane laiptineja nusikalteliai, man reikia vaziuoti i darba tai likti namuose? Apsurdiska... 8E Na, isdalies - taip, pritariu, bet sutikime, yra vietu, kur tikrai nesinori vengti pasivaiksciojimu su drauge, ar seip draugais (kaimo sokiai (kuriuose apsaugos nebuna), parkai ir pan.), tai ka reikia tureti marsruta: darbas/mokymo istaiga-namai arba namai-parduotuve ir tik sviesiu paros metu? Hmm... Idomiai skamba... :D
Situaciju, tikimybiu, aplinkybiu buna ivairiu. Tad manau svarbiausia ka reiketu daryti, tai mazinti bendra rizikos procenta. Kaip tai padaryti?
Galvojau, galvojau ir sugalvojau... Taigi visu pirma reiktu pasitikejimo savimi ir drasos. Tada neisvengiamas akcentas yra fizine jega, sutikime, kad tvirtas kunas - pranasumas. Nemanau, kad reiketu satuvu, peiliu, kastetu, teleskopu ir kito meslo su kuriuo galima suzaloti uzpuolika, nes kaip zinia yra ir tokiu kurie priekabiauja tam, kad butu suzaloti ir prisiteistu bapkiu, taigi nezinau, kaip jums, bet man asmeniskai priimtiniausias variantas dujos (nesuzaloja, tad naudoti galima be baimes). Patogu, pigu ir veiksminga. Cia skaiciau, kad kazkas sake, jog ne visiems veikia. Is dalies sutinku, bet deja veikia visus, tik kai kurie (retai pasitaikantys), turi fizines kantrybes iskesti duju sukelta efekta. Ir kaip bebutu, toks asmuo vistiek bus paveiktas ir nebus toks efektyvus, kaip kad normalioj busenoj. Regejimas minimalus ir fizine jega bus kur kas mazesne. Tad tiek bachurui, tiek panai siulau tureti duju balioneli, tikrai nepamaisys.
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Na mano asmenine nuomone (gal jau sakiau,nepamenu :D ) geriausia apsauga naktį,tai turėti kovinį šunį už pavadžio (aišku be antsnukio).Bet irgi rizikuojama,kad paskui to šuns gali ir neatitraukt ir gali pačiam liūdnai baigtis.Bet jei šuo dresiruotas,ir tavęs klauso.Tai viena geriausių apsaugų ypač naktį.Nemanau,kad daug kas rizikuos,kad ir kiek jų bus,kai vediesi šone savęs kokį piktą pitbulį. :D Na dar gali ir dujų turėt kišenėje (tai irgi gan gera apsauga).Geriausia mano nuomone čiurkšlinis,bo vėjas kai pūstels atgal gaut gali paprastų,o čiurkšle į akis ir ramu.O jeigu jų daugiau dar ir šunį paleidi. :D
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė JaunasSodininkas »

Manvydas rašė:Na mano asmenine nuomone (gal jau sakiau,nepamenu :D ) geriausia apsauga naktį,tai turėti kovinį šunį už pavadžio (aišku be antsnukio).Bet irgi rizikuojama,kad paskui to šuns gali ir neatitraukt ir gali pačiam liūdnai baigtis.Bet jei šuo dresiruotas,ir tavęs klauso.Tai viena geriausių apsaugų ypač naktį.Nemanau,kad daug kas rizikuos,kad ir kiek jų bus,kai vediesi šone savęs kokį piktą pitbulį. :D Na dar gali ir dujų turėt kišenėje (tai irgi gan gera apsauga).Geriausia mano nuomone čiurkšlinis,bo vėjas kai pūstels atgal gaut gali paprastų,o čiurkšle į akis ir ramu.O jeigu jų daugiau dar ir šunį paleidi. :D
Suo nakti? - Pritariu visu 100%, jei tik toki turi, tai butinai vestis reiktu.
Man nepatinka kai sakai gan gera apsauga. Tikrai geriausia is tu visokiu sautuvu, kastetu ir pan. Jei kam nors kyla del to abejoniu, tai galiu n dydzio posta su privalumais parasyt. :)
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manttukas »

o jai ten baisus nusikalteliai, nushaus shuniuka ir liuudna bus, nes dresiravai 5metus :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Manttukas rašė:o jai ten baisus nusikalteliai, nushaus shuniuka ir liuudna bus, nes dresiravai 5metus :D
Baisūs nusikaltėliai tokiais dalykais neužsiima. :D O,kad ir kokie jie baisūs,kai šuo šoka ant tavęs nemanau,kad spėsi reaguot. :D Per farus daug tokių "baisių" buvo,tik visi jie dažniausiai peršikę stovi,arba bėga,o paskui čiut neverkia. :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė martynass »

Tai kaip suprast? Tarkim as nakti noriu nueiti cigareciu nusipirkti ar taip kur, tai man visur reikia suni tampyti? Jau nekalbu apie naktinius klubus ir pan.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:Tai kaip suprast? Tarkim as nakti noriu nueiti cigareciu nusipirkti ar taip kur, tai man visur reikia suni tampyti? Jau nekalbu apie naktinius klubus ir pan.
Tavo reikalas,ar vestis ar ne. :) Aš tik pasiūliau vieną iš galimų variantų.Jei gyveni,ten kur marozai kas 5 metrus po 5 stovi,tai siūlyčiau vestis. :) Jei jautiesi saugus,nesivesk.Tavo reikalas.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Jei myli savo augintinį, tai nebus joks tampymasis. Bus smagus pasivaikščiojimas tiek tau, tiek šuniui. Pamenu per farus kai šunį paleido ir tas marozas vos neapsiverkęs "dėde paleisk" :D Kažkaip ten su tuo "dėde" oi patiko :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Jei myli savo augintinį, tai nebus joks tampymasis. Bus smagus pasivaikščiojimas tiek tau, tiek šuniui. Pamenu per farus kai šunį paleido ir tas marozas vos neapsiverkęs "dėde paleisk" :D Kažkaip ten su tuo "dėde" oi patiko :D
Jo jo.Atsimenu aš tą laidą. :D Marozai šunio bijo,žiauriai. :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Apvalus »

Manvydas rašė:...Geriausia mano nuomone čiurkšlinis,bo vėjas kai pūstels atgal gaut gali paprastų,o čiurkšle į akis ir ramu...
Čia su tuo, kad vėjas papūs, tai mitas musėt. Neisivaizduoju per kokę audrą atgal pareit turėtų. Juk nepurkši į žmogų 5m atstumu. Purkši biški toliau nei ištiesta ranka, nebent supanikuosi ir paspausi nelaiku. Tada ne tik, kad gali nepataikyt, bet ir į lempą gaut. Fog purškia kaip trikampis, todėl jį lauke ir naudot geriausia, nes tamsoj nereik daug taikyt, tiesiog į veidą, o kliudys tai tikrai, nes plačiai jos apėma. Čiurkšlę tinka uždarose vietose (parduotuvėse, autobusuose, laiptinėj ). Tada nenukenčia aplinkiniai taip baisiai.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Apvalus rašė:
Manvydas rašė:...Geriausia mano nuomone čiurkšlinis,bo vėjas kai pūstels atgal gaut gali paprastų,o čiurkšle į akis ir ramu...
Čia su tuo, kad vėjas papūs, tai mitas musėt. Neisivaizduoju per kokę audrą atgal pareit turėtų. Juk nepurkši į žmogų 5m atstumu. Purkši biški toliau nei ištiesta ranka, nebent supanikuosi ir paspausi nelaiku. Tada ne tik, kad gali nepataikyt, bet ir į lempą gaut. Fog purškia kaip trikampis, todėl jį lauke ir naudot geriausia, nes tamsoj nereik daug taikyt, tiesiog į veidą, o kliudys tai tikrai, nes plačiai jos apėma. Čiurkšlę tinka uždarose vietose (parduotuvėse, autobusuose, laiptinėj ). Tada nenukenčia aplinkiniai taip baisiai.
Ja gi iš balionėlio nėra tokio spaudimo.Ir neina tokio didele galia,kaip sakykim iš dujinio šautuvo.O buvo atvejų,kai išauna dujas iš šautuvo,ir tos dujos pareina pačiam. :) Aišku jei prieš vėją šauni.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Apvalus »

Šautuvai visai kita kalba :) Ten ir ne prieš vėją gali atgal gaut. Per revolverio kulkų skyles eina dujos, jai prastesnis koks.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą