Nuotrauka Nuotrauka

Ruduo su marija :)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Ruduo su marija :)

Standartinė Zibalas »

Sveiki, net nzn ka pasakyti, tiesiog va sedziu vakare parukes ir klausau opus3 radio. Gera. Blin ar turite jus megiama metu laika ? As jau nebesusigaudau kuri as megstu labiausiai. :D Visi turi savo poleki, bet ruduo issiskiria. Net nzn kodel, gal del nostalgijos is mazesniu klasiu. Nes va db jau kaip ir 12-okas ir visi tie praiti metai, mokyklos keitimas, biskes su hebra, Ganjes atradimas ir pazintis. Visa tai rudeni atgyja su kiekvienu papirosu kuri susuku. 8/ Atsimenu Keli metai atgal, kaip su 2 draugais ieskojom kur nusipirkti nes norejom ypatingos rugsejo 1! Ne su alko o su putalu. Arba jus pastebejote kad ruduo turis ava kvapa ? Toki dregna salta pelesio aromata. Ahhh megstu pusti per rudeni :D krc net nzn nx sita tema tiesiog norejosi parasyti kazka kas sukyla po ramaus rudeninio paputimo 8) . Gal reik dienorastyi uzvesti :D
Anonymous

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Anonymous »

Mane kartais irgi kažkokia nostalgija apima rudenį.. Pamenu pirmas susipažinimas su ganja tada taip pat buvo.. Dar prisimenu atinamos video youtubei kai buvo, rami muzika ir tie augaliukai tokie prisirpę, jau rudenėjant. Taip gražu. Tiek visokių prisiminimų užplūsta..
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Darkphoric »

Ruduo paveikia daugeli, ir užplūsta prisiminimai, nostalgija :) o su augalėliu susijusiu akimirku isimintinu daug būna :) ir geru prikolu :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Spotless »

Ruduo kaip ruduo. Metu laikai ir oro salygos neitakoja mano emocines busenos ( gal lietus siektiek slegiantis buna ).
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė martynass »

Man ruduo ypac stoga rauna. Ypac jei buna koks sekmadienis, o uz lango lyja, tai isvis kosmosas, depresija ziauri.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Legalize it! »

Joooooooo, tiesa.
Ruduo savaip veikia ir mane, bet mane gruzina, siaip nemegstu rudens, lietus, purvas, salta :/
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Apvalus »

Man kažkodėl patinka ruduo, lyja lietus, dangus pilkas, lapai rudi, esi šiltai apsirengęs, kapišoną užsimeti, ausinės kur jom ir priklauso, paputi, ir eini spartesniu žingsneliu..... :V:
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Anonymous »

Jo, man irgi taip :) Arba kai žiauriai pusto, lyja, o tu šiltai namie geri arbatą :) Jei dar koks joint'as... :]
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė jahmate »

As tai jau antrus metus rugsejo pirmaja sutinku su mere. O ir prasidejo rukymas mano irgi rudeni tiek dar pamenu :D O ir gimtadienis mano praktiskai ant pacios derliaus sventes :)
I'm a junglistic man.
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Zibalas »

Na nzn lietus manes niekada nedziugino. Bet vat bobu vasara tai metu laikas!!! Saule sviecia, giedra vesu aplinkui dumu kvapas is kaminu krenta lapai ceza po batais tikrai grazu :) Jega, akd en as cia vienas kaip merga isskydau 8)
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Herbas »

Ruduo kaip ir pavasaris patys nuostabiausi metų laikai. Visų pirma dėl spalvų ar pastebit kiek jų daug, aš neapsirūkęs sustoju prie kokio medžio ir negaliu juo atsigrožėti, tol kol koks draugas neaprėkia :D Pavasarį visada būnu high, nes balti žiedai pakelia iki debesų, nešnekant apie kvapus, kurie į meditacija nuneša. Žodžiu kiekviena minutė yra nuostabi ir jei sugebėsi įvertint ją būsi pats laimingiausias žmogus :V:
It's form the Earth
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė wind »

oooo... pavasaris geriausias man :), ten buna nerealu :) smagu tiesiog waikscioti :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė jahmate »

Nu ruduo jegele nes derlius. O pavasaris tai man megstamiausiais metu laikas turbut :)
I'm a junglistic man.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė ice »

ruduo tai depresucha man, jau siandien is pat ryto mintis apie ganja tea,ir pokalbiai apie kosmosus,-nu nera laimes rudeni
ganja uber alles
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Jamaicaman »

Pritariu ice .
I'm back.
Kratus
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-01-24, 15:52
Reputacija: 0

Re: Ruduo su marija :)

Standartinė Kratus »

o man rudenis patinka ! rudeni 1 kart uzpuciau acimenu , ir seip kiek acimenu vusad dar kai sule lankeu per vasaras uzsieni budawau ir tik rudeni i lietuva gryzdawau , tai vot budavo paskui smagu su biciukais pooooost tusintis su mergom balevot :}
Tiriri
Rašyti atsakymą