Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Esu rukes mirkytos brendije. Poveikis idomus. Toks jausmas kad lyg ir ikales bet lyg ir apsirukes :)
I'm a junglistic man.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Sigma »

jahmate rašė:Esu rukes mirkytos brendije. Poveikis idomus. Toks jausmas kad lyg ir ikales bet lyg ir apsirukes :)
Placebo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Gali but neatmetu ir sito. Bet esme tame kad as tik veliau suzinojau kad ji mirkyta brendyje. Nu bet gal ir placebo net turbut greiciausiai :)
I'm a junglistic man.
PLIKIS
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-08-02, 15:00
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė PLIKIS »

na kas is barigu perka tai tikrai manau ne vienam yra ikise purkstos na retkarceis ir man tenka juos paremt nes kai daugiau nera is kur gaut ka darysi per pazystamus nusiperku pameginimui esu girdejas kad ir su hera mj purscia taip kad jei perkat is nezinomu rantu tai tikrai ir neaisku ka nusipirksi --==::~~ :x:
vafliu gimes tortu netapsi
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Legalus »

tai pirkt reike ne is betko ir viskas ciki bus
vaikai nenarkokit vartotiku.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Sigma »

Taigi širkę su acetonu kažkaip verda, mirko ar ką ten daro. Tai gal to šūdo likučiais dar ir nupurškia stuffą? Tada susivestų galai iš kur čia tautosakoj pasklidusios legendos apie kanapių mirkymą acetone ir heros stuffą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Siaip daugiausiai cigonai mirko. Nu bent jau pas mus mazam mieste taip. O jei kas pasako kad is cigonu imta tai tada kazkaip neitin norisi rukyt ta stafa :)
I'm a junglistic man.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė hipiukas »

Nu tai čigonai dažniausia ir verda širkem. Iškeliama hipoteze, kad čigonai mirko žolę širkės liekanose ;)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Imanomas varijantas. Uztat ir vengiu pycho is cigonu...
I'm a junglistic man.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Apvalus »

Bet jei nėra iš kitur tai imat ir tokį, taip ?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

Ne. Nu vienetiniai atvejai. Buna ir gero stafo is cigonu bet rizikuot nesinori...
I'm a junglistic man.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Darkphoric »

Teko čia prieš pora metu parūkyt labai neaiškios žolytes, pirkom iš amfos niuchintoju. Maniau kad numirsiu taip bloga dar nėra buve. Parūkius ėmė antiek vaizdas drebėti, suktis į visas įmanomas puses (sunku nupasakot ta pojūti) kad negalėjau būti nėi atsimerkes nėi užsimerkes labai pykino, užteko pamatyt bent koki kieno nors judesi iškarto teko bėgt kaikur :D Ar teko kamnors panašiai nukentėt? Taip ir nežinau su kuo ten buvo, augalėlio efektas jutosi labai silpnai, tik tas neaiškus sprogdino smegenis...
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė zopa »

Taip zistokai tai nebuvo niekada :D Nors viena karta ir siena esu rukes :DDDD
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

As kai chimke rukiau ir man vaizdas drebejo ir bloga buvo ir paranojos ir burna isdziuvo nesvietiskai ir dar atchodai kokie...
I'm a junglistic man.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė BongMachine »

Jei vaizdas dreba ir bloga, nebutinai chymke, siaip persirukymo simptomai.
wwwwww
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė jahmate »

O kaip atchodus paaiskinsi tokius kaip kaulu lauzymas, galvos skausmas kita diena? Gert negeriau ta vakara nieko tik ketviertuka ant diveju surukem :)
I'm a junglistic man.
donkez
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-01-05, 00:03
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė donkez »

Vat vakar pirkau is naujo dilerio, siaip jis tik stambiom partijom pardavineja, pardave pora gramu pabandyt, as aisku nieko nelaukes grizes ir uzsisukau viena --==::~~ . Is pradziu lyg ir nieko, visai skanus dumas, sedziu, kaifuoju, bet kiek laiko pasedejus pradejo saltis kresti, bet cia ne baisiausia. Prasidejo kazkokios baimes, paranoja, pradejo atrodyt kad visi pries mane susimoke ir pan.
Nu nieko, aisku po valandzikes praejo, vakare suguzejo chebra, pradejau sukti, ziuriu maiselyje kazkas kaip stiklas ar druska, toks tipo skaidrus plonutis pagaliukas kokia 7 mm ilgio. perlauziau pusiau, taip lengvai suluzo, ne plastmase ir ne vaskas(girdejau kad deda vasko del svorio). Ka galvoju, reik paragaut kas per brudas. Puse sau ant liezuvio galo, kita puse tokiam ekspertui atidaviau. Is karto istirpo, o po kokiu 2min. toks ikirus kartumas ant liezuvio galo atsirado. Kitokiu narkotiku nelabai vartojes tai gal kas pasakytu kas ten galejo buti. 'ekspertas' sako kad skonis kaip tu trupiniuku kur kai naujus batus perki buna maiselis imestas(nezinau kokiu reikalu jis juos ragavo...) Yra nuomoniu?
a friend with weed is a friend indeed!
donkez
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-01-05, 00:03
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė donkez »

Apsirukem ta vakara, visiem normaliai, o man paranoja, prigalvojau visokiu samokslo teoriju, pana pradejau neistikimybe kaltint ir pan. Jauciu gal paranoja isisenejo, ar kas cia darosi. Dar pusgramis stovi, lyg parukyciau bet baisu... Gal netycia ko papule, jis ten viska stumdo...
a friend with weed is a friend indeed!
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Jefridas »

Stiklas greičiausiai. Kartumas tai amfa\ratai bet nemanau, kad maišytu. Lieku prie stiklo nes greičiausiai juo "pagardina" :/
Siūlau nesigadinti sveikatos tokiais rūkalais.. užjaučiu.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Stiklas greičiausiai. Kartumas tai amfa\ratai bet nemanau, kad maišytu. Lieku prie stiklo nes greičiausiai juo "pagardina" :/
Siūlau nesigadinti sveikatos tokiais rūkalais.. užjaučiu.
O stiklas skonį turį? :D Gal šiaip ko įsimaišė, kokio crystal metho netyčia ar amfos.Nes amfa karti.Ir ar iš vis stiklas gali ištirpt, kad ir koks gabaliukas?Gi stiklas paprastai netirpsta.Manau gal netyčia įsimaišė amfos, ar metho ar kažkokio cheminio narkotiko.Tikrai ne stiklas.
Tema užrakinta