Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Arnas »

[quote="ice"]paskutiny karta kai papalinau per cola bonke prancuziskos zoles tai taip sirdis pradejo dauzytis jau galvojau issoks is orbitos ir man net greitoji nepades-nu issigandau scheisse tikra nelaine buti be laimes tai nerukau jau senai ir svajoju apie :x: tea[/quote]

buvo ir mann tokia scheise nutikusi :D
taip ir nesupratau kas ten buvo ar zole kzlta ar daqr kaskas , nju laimei nebenutinka taip , o buvo man , nu raseu jau ten meldzeus jau dievui , galvojau [z viskas paskutinioji atejo db mirsiu :D
db apsirukius juokas kj jam bet , nusiraminu kj isigilinu kj tada bajsu buwa :D
bet pats ismASceu kad zolew kokia ten buvo nzn kokios nerukeu gal dar per daug uzwareu , nu i dabar jau gerai , kjp 1 nusigerimas iki wemimo :D
Nesveikas brakonierius :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Arnas rašė:
ice rašė:paskutiny karta kai papalinau per cola bonke prancuziskos zoles tai taip sirdis pradejo dauzytis jau galvojau issoks is orbitos ir man net greitoji nepades-nu issigandau scheisse tikra nelaine buti be laimes tai nerukau jau senai ir svajoju apie :x: tea
buvo ir mann tokia scheise nutikusi :D
taip ir nesupratau kas ten buvo ar zole kzlta ar daqr kaskas , nju laimei nebenutinka taip , o buvo man , nu raseu jau ten meldzeus jau dievui , galvojau [z viskas paskutinioji atejo dabar mirsiu :D
dabar apsirukius juokas kj jam bet , nusiraminu kj isigilinu kj tada bajsu buwa :D
bet pats ismASceu kad zolew kokia ten buvo nzn kokios nerukeu gal dar per daug uzwareu , nu i dabar jau gerai , kjp 1 nusigerimas iki wemimo :D
Nepyk Arnai,kad aš toks priekabus ar kažkas.Būkim žmonės,rašykim nors be tų nesąmonių (kj,buwa,ismasceu,nju).Pats man rodos supranti,kad nepagarba tam kas skaito,ir nepagarba apskritai Lietuvių kalbai.Rodykim pagarbai,nors tas kas iš Lietuvos liko - tai nuostabi kalba.Atrodo,kaip iš onės.lt katik išėjęs. :)
Taika žmogau. :V:
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Arnas »

Nepyk Arnai,kad aš toks priekabus ar kažkas.Būkim žmonės,rašykim nors be tų nesąmonių (kj,buwa,ismasceu,nju).Pats man rodos supranti,kad nepagarba tam kas skaito,ir nepagarba apskritai Lietuvių kalbai.Rodykim pagarbai,nors tas kas iš Lietuvos liko - tai nuostabi kalba.Atrodo,kaip iš onės.lt katik išėjęs. :)
Taika žmogau.

Sorry , vakar cia gerai prirukes apsilankiau :)
Nesveikas brakonierius :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nu man irgi buvo kad galvojau sirdis issoks. Tada buvau ziauriai prirukes per bonga ir ejau namo ir tiek prisistumiau visokiu nesamoniu kad sirdis dauzes zostkai. Net kuri laika kai iejau i namus negalejau uzmigt nes atrode kad kazkas is vidaus su kumsciu i krutine dauzo. :D Bet cia buvo del to kad paranoja uzejo. Nes jau ir nuo ganos sirdis muse o dar plius baime.
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

skaitau as cia tuos vadinamus "pasalinius poveikius" ir man juokas ima. miegas, nemiegas, tingumas ar tai padaznejes sirdies darbas, nu kokie cia pasaliniai poveikiai? niekam oda nenudega, nenurausta, grybeliai neatsiranda, nekvepavimas tai nesalutinis poveikis, o ismislas ir gliukas, greitesnis sirdies darbas (jei toks yra) yra rezultatas geresnes kraujo apykaitos kas organizmui yra gerai, o dar pripliusuokit haliunas. tai ka noret? :D mirties kaip salutinio poveikio irgi niekam nebuvo ir nebus (nebent vaizduoteje) :D paruke visi mato geriau, girdi geriau. galima tik pripaisyti vemima arba galvos skausma, kas buna rukant per daug ant tuscio skrandzio arba rukant koki suda
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rpz »

Nežinau kodėl,bet labai dažnai po dūmo man nosis "užgula"...Sloga nežmoniška būna,gyvenimą gadina...:D
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KingBong »

Man tai yra buvę, atėjo draugai, įputėm 1g, pažiūrėjom filmą ir tada dar 1. Draugai išėjo, o aš miegot. Nu ir užsimerkiu ir taip realiai atrodo, kad skraidau super hyper greičiais po kažkokias kitas gyvenimo dimensijas, atsimerkiu - viskas tvarkoj. Už kokio pusvalandžio praėjo ir nusmigau. :) O šiaip jei būna kokie žiaurūs gliukai tai svarbu neužsikraut ir suprast, kad esi parūkęs skankės dėl to taip ir yra, reikia neužmiršti, kad putei. Nes taip gali krautis krautis, kol ir fiziškai pradeda neatlaikyt organizmas ir tada vėmimai ir pan. Man taip nėra buvę, bet per daug putimo metų pastebėjau stebėdamas kitus pučiančius žmones ir klausydamas jų pasakojimų. :]
It's just a sweet sweet herb... :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Mjo jei galingo skanko parukai tai buna kad isnesa ir isnesa ne visada maloniai. O ypac jei dar buni isgeres. Tai buna kad kai uzsimerki ziauriai rauna, bet kai i viena taska uzsigliucini irgi rauna. Man buvo taip kazkada tai ant galo net apsivemiau nes taip uzkele i virsu kad nzn :)
I'm a junglistic man.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Arnas »

Ilga laika vienas ir vienintelis is musu chebros buvau naviemes , oi kiek juoko budavo kai kas Apsivemia :D
1 kart toki bica uzgliucinom kad jis vemt nuori , sakom pz koks tu balts , nu nx , baltas tu koks , vemt nuori ane ? pz jis vemt nuor :D varem varem ir apsivieme :D
Cia jam buvo uz tai kad jis visa gyvenima mumis gruzin priputes , nesamoniu primasta i gruzin :D
Dabar jau nebera taip , o gal tesiog pripratom :D
vat grystant prie temos taip ilgai ir nevemeu , nekad blogai nuo mj nebuvo, bet 1 kart teko kaip bravarijoj uzvalgem kasko plastmasisko tikrai kad jau alu geriant negera buvo, su biciuku kolbos per 2, 3 val neisgerem , nuors normalei ir 2 butumem padare . Nu dar paskui jau kai uzsidare brawarija sutikom dar pora biciuku i uzputem , pradzei toks 1 pirma kart ruke ir apsiveme , po poros min , weee as wemt :D
Bet tai cia ne nuo mj , blogas maistas buvo ikauses ir dar tas paleinosi priveme :D
Nesveikas brakonierius :D
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rpz »

Dėl vėmimo tai kaip kažkas jau minėjo,taip būna kaip ant tuščio skranduko užrūkai.Buvo man ir taip ir dar kitaip :D kaip isgeri trupučiuka ir tada... Tad dabar tvirtai apsisprendęs nemaišyt šių dalykų,arba taip arba taip,nes nėra smagu kur lauke ant akmenuko atsisėdus stounint valnadą vemiant : DDD
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė White smoke »

Geriausia eiti miegot, kai jauti, kad vemsi, man irgi taip buvo, kai maždaug 1.5g, o gal ir daugiau ant trijų parūkėm, dar žiūrėjom bitučių kanalą (kai tv yra išjungtas) ir viskas mirguliuoja galvojau jau atpilsiu, viskas sukilo, nuėjau iki lovos ir nulūžau, viskas baigėsi laimingai :D
Jungle is massive!
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rpz »

Bet yra ir kitas variantas: Viskas sukyla,nueini iki lovos miegot ir vis dėl to neatlaikai lovoj... 8E Tad geriau "pastounint" trupučiuką lauke ir tada miegot,po valandos ar dviejų miegučio būni kaip naujas.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

man tai iki vemimo viena kart tik buvo, po jo labai ilgai nedrisau vel su mj padraugaut, siaip sugalvojom ant staigiu papust, pasiemem G ir penkiese suputem, putem paprastai per skrbonke, su tabaku, nu pazvengt pazvengem, visiem norm o man prasidejo nesamones, isvis negalejau pakelt ranku, koju, absoliuciai nesuprantau kas vyksta, vaizdas pradejo tarsi nuotraukom eit, taip suletintai, negalejau net atsimerkti, spaude prie zemes, viskas baigesi tuo, kad islindo lauk isgertos sultys ir poto net neatleido, negalejau paeiti, draugai parvede, zodziu buvo ten kokia sup*sta chimke, o gal siaip tik tokia reakcija buvo nezinau, bet db atidziai renkuosi ka rukau :x:
nes pyxas artina ;)
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rpz »

Man teko vieną kart patirt keistą jausmą,kaip nuo pilvo viskas nutirpo iki galvos,pirštų galiukų nejaučiau išvis,pasidarė labai šalta.Tikrai tą kart persigandau,nes tokio jausmo nebuvau patyręs :D Daugiau tokio jausmo niekad nebuvau patyręs,įdomu kodėl tą kart man toki simptomai buvo !(
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

Rpz rašė:Man teko vieną kart patirt keistą jausmą,kaip nuo pilvo viskas nutirpo iki galvos,pirštų galiukų nejaučiau išvis,pasidarė labai šalta.Tikrai tą kart persigandau,nes tokio jausmo nebuvau patyręs :D Daugiau tokio jausmo niekad nebuvau patyręs,įdomu kodėl tą kart man toki simptomai buvo !(
High, high high !! :D
nes pyxas artina ;)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė White smoke »

O man buvo taip, kad atrodė visą kūna traukia į vidų kaip į juodąją skylę, visas galūnes viską ir dar tas spaudimas prie žemės. Ryte atsibudau pusiau išgriuvęs iš lovos.
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

O as kazkada ipuciau hasho ir man taip silta pasidare kad vos ne su maike sedejau, kai kiti susisuke i raga su striukem buvo :D
I'm a junglistic man.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė KingBong »

jahmate rašė:O as kazkada ipuciau hasho ir man taip silta pasidare kad vos ne su maike sedejau, kai kiti susisuke i raga su striukem buvo :D
Mano draugeliui vienam taip buvo, bet ne nuo hašo o nuo MJ. Parūkėm žiemą apie -15 laipsnių, jis nusimovė striukę sako nu i nafik kaip karšta ir su maike link namų patraukė. Bet čia ooooj seniai buvo.
It's just a sweet sweet herb... :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Man dar panasiai buvo pirmadieni bet taip minimaliai karstis ismuse. Kazkaip jauciu kad cia del padaznejusio sirdies ritmo parukius.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Būna būna.Nemanau,kad čia kažkas blogo.Kartais gerai parūkius ar per daug parūkius man taip būna. :) Arba gerą bongo smūgį gaunu irgi būna.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40386 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45580 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42291 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5182 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20262 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas