Nuotrauka Nuotrauka

Bloga atmintis?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Bongmaster »

Pas mane ir mano kolegas tai atminties nelike. Visiskai man labai stipriai paveike atminty si sporto saka. Labai labai stipriai.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:Pas mane ir mano kolegas tai atminties nelike. Visiskai man labai stipriai paveike atminty si sporto saka. Labai labai stipriai.
O kas kaltas?Pats esi ir kaltas.Na aš ir turėjau maratonų,kai kiekvieną dieną pūčiau - nu bet atmintis nedingo nors tu ką.O gal todėl,kad kažkuo domiuosi,skaitinėju ir lavinu smegeninę? :) Kai sėdi apkiautęs ir tik galvoji,kaip papūst tai ir dingsta.Dar kaltas saiko neturėjimas ir t.t.Iš dalies ir kanapė,bet kai saiko neturi viskas kenkia.Su saiku vartojama kanapė,tikrai atminties neatims.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Arnas »

kaip kada , seip kartais dar gereu viska acimenu kur kas yra apsiputes , bet uz minutes bumt o kur as esu kas cia dabar vikst :D
Nesveikas brakonierius :D
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Marciukaz »

Na asmenishkai man , tai atmintis yra prislopinta ir truputi pasukus galva , atsiminti pavyksta :) Manau MJ visihkai nenumarina atminties , tiesiog ja prislopina :)
Peace :)
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė calvinucci »

jo zolite biski apsunkina atminti... su panele vis barniai budavo kad niekada negaledavau atsiminti jos gimtadienio. ka jau cia kalbet apie metines visokias ir tt 8??? gaunu zinute ar zinai kokia snd diena!!?? '| ir ka atsakyt ?!! rasau antradienis :] ne ziopliuk raso snd jau metai kaip kartu :) arba dar geriau sugalvoja paklaust kas ivyko praita savaite 8| man varo stresa site dalykai nes as ka atsimenu tai kas buvo vakar tik :D :D :D :x: :x:
sambary stap my !!!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bloga atmintis?

Standartinė putejas »

calvinucci rašė:jo zolite biski apsunkina atminti... su panele vis barniai budavo kad niekada negaledavau atsiminti jos gimtadienio. ka jau čia kalbet apie metines visokias ir tt 8??? gaunu zinute ar zinai kokia snd diena!!?? '| ir ka atsakyt ?!! rasau antradienis :] ne ziopliuk raso snd jau metai kaip kartu :) arba dar geriau sugalvoja paklaust kas ivyko praita savaite 8| man varo stresa site dalykai nes as ka atsimenu tai kas buvo vakar tik :D :D :D :x: :x:
žmogau, didelė dalis vyrų ir be kanapės neprisimena tokių dalykų kaip savo antrosios pusės gimtadienio datos ar kartu buvimo metinių datos. kanapė prislopina laikinąją, tą vadinamąją trumpąją atmintį, t.y. pamirši kur pasidėjai raktus, apie ką kalbėjai ir t.t.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Bloga atmintis?

Standartinė dumtraukis »

nemanau kad cia nuo mj taip yra, mane ir kartais uzparina kai paklausia tai ka uzvakar darei :D negyvenu praeitimi ar prisiminimais todel visas kaip ir savaime isgaruoja, ziuriu i prieki, gyvenu ta diena netersiu smegenu ir tiek ;) tiesa man nuo mj tai pasireiskia galbut sioks toks issiblaskymas, bet turnka max diena, ypac jei turi koki ilga pasisedejima su draugais savaitgali :bong: o sitas tai man patiko
'' kokia sian diena? antradienis :] '' :D :D
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bloga atmintis?

Standartinė putejas »

na man lygiai kaip dūmtraukis rašė - nematau reikalo prisiminti kas buvo prieš dieną: kelintą atsikėliau ar nuėjau miegoti ar kažkokios, mano manymu nereikšmingos datos. kam visa tai? gyveni žmogus šia diena ir galvoji apie ateitį :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė jahmate »

Uztat kai mokaisi tai kas vyko vakar ar pries valanda atsimint yra butina. O ganja atsimint nepadeda, tikrai nepadeda ir cia ne is lempos sakau o is patirties asmenines.
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Bloga atmintis?

Standartinė dumtraukis »

na taip ''kalimui'' gal ir nepriduoda nieko gero, mano atveju mokslas daugiau galvojimo, so atsimint nlb ir yra ka, bent koklas, o vat pries sesija ir jos metu nu tai stabdai savaite ar pora pries ir vsio
nes pyxas artina ;)
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Bloga atmintis?

Standartinė ice »

mano atmintis tai kaput nuo besaikio sativos pesimo jau senai,nu bet tai niekai prasidejo bedos su sirdim 8|
ganja uber alles
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė hotic3 »

dėl atminties folio rugšties tabletes reikia gert :)
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė ReikSuskaupt »

ice rašė:mano atmintis tai kaput nuo besaikio sativos pesimo jau senai,nu bet tai niekai prasidejo bedos su sirdim 8|
Gal galetum apie tai truputi placiau? Ir koks tas "pesimas", jei ne paslaptis?
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė GF-Z »

Ryte storas bongo kaušas, pavalgius dar, pietus dar, vakare su družokais dar, vėlai vakare stouninės indicos DAR ir vat taip negerai yra :)... Ypač bongas+ tabakas dideliais kiekiais. Tabakas slopina atmintį ir taip.
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atmintis
    kaciarasyt? » » forume Legalus forumas
    39 Atsakymai
    15670 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Kaip atskirti bloga zhole?
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    29037 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas akrobaTIK